Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
9. mar 2011

@deniskateniska nam dvom tu bude dobre 😀 😀 😀

deniskateniska
9. mar 2011

@danka.k 😀 😀 😀 😀

majkad2
17. mar 2011

alebo trom 🙂 a kde sa všetky podeli?

danka.k
17. mar 2011

@majkad2 ja som bola na prazdninach 😀 😀 😀 😀

danka.k
22. mar 2011

@veronika13 RISKOVI vseeeeeetko najlepsie k narodeninkam 😉 😉 😉

deniskateniska
22. mar 2011

@majkad2 v sukromnej skupine alebo nemame uz cas na konika 😀 😀 😀

veronika13
23. mar 2011

@danka.k ty máš prehľad 🙂 ďakujeme 🙂

danka.k
23. mar 2011

@deniskateniska ty nie si v sukromnej tak ty mas pisat iba tu 😀
😀 😀 😀
@veronika13 😉
@jana2033 a dnes prajeme vseeeeeeeetko najlepsie malej slecinke k jej prvemu rocku 😉 😉 😉

jana2033
23. mar 2011

@danka.k dakujemeeeeee 😝 ale nam to uteka aj tebe tie týždne pribúdajú 😉

deniskateniska
24. mar 2011

@danka.k 😀 😀 sama si tu budem 😀 😀 😀

danka.k
24. mar 2011

@deniskateniska nieeeee sama.. ved tu mas mna 😀 😀

deniskateniska
25. mar 2011

@danka.k 😀 😀 😀 😀 😀 ej ale nam bude 😀 😀 😀

danka.k
25. mar 2011

@deniskateniska vsetci nam budu zavidiet 😀 😀 😀

deniskateniska
25. mar 2011

@danka.k palec hore 😉 😀

majkad2
26. mar 2011

@danka.k a nezabúdajte na mňa 😀

danka.k
26. mar 2011

@majkad2 no to je jasne... 😀 😀 😀

danka.k
30. mar 2011

no co kočky ako sa mate??

deniskateniska
31. mar 2011

@danka.k paraaaaaaaaadne 😀 a vy sa mate ako???

nadezdah
31. mar 2011

Čaute baby, čo vám je tu za nami smutno?

deniskateniska
1. apr 2011

@nadezdah za kym.. nadi ved tu uz nik nechodi... si robime srandu s dankou... 😀 😀 😀

danka.k
1. apr 2011

@nadezdah nam??? a za kym by nam malo byt akoze smutno???? za babami ktore sa spikli proti nam?? 😀 😀 😀 urcite nieeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

nadezdah
1. apr 2011

@danka.k Že spikli! Ja tu už riešim len obchodík, nemám kedy čítať príspevky.

jana2033
1. apr 2011

@danka.k no Danulik ja teraz momentálne riešim bakalárku, tak voľáko čas ani nemám a to sa začínam od pondelka učiť tak ja sa Vám tu budem venovať asi o dva mesiace 😀 ak prežijem tie hnusne štátnice.

danka.k
1. apr 2011

@jana2033 to ty si uz v tretiaku???? 😲 😲 😲 😲 ako rychlo to ide.. ved teraz si nedavno bola prvacka 😀 😀 😀
a Simonka sa ma ako??? uz chodite?? 😉

jana2033
1. apr 2011

@danka.k veď to, že to tak rýchlo beží až mi je zle. Vidiš a už som v tretom ročníku ale vieš ako sa teším, že končím kašlem zatial magisterské možno o dva roky 😀 Simča? no pani tej sa chodiť nechce iba maminku vie hnevať, ako račkuje, postavi sa a chodi okolo každej veci ale sama? kde akosi sa bojí ta neviem kedy bude chodiť možno o mesiac 😀 ale za ruky prejde čosi , no a počuj ked jej dam topánky by si mala vidieť ako reve a dava si ich dole

danka.k
2. apr 2011

@jana2033 ANI KED ju nalakas na nieco dobre tak sa k tebe nerozbehne??? nasmu sa do chodenia tiez nechcelo, ved naco 😀 😀 😀 ale topanky si dal vzdy obut a nikdy ich nezobuval.. je to pre nu nieco nove tak asi jej to vadi.. my sme teraz malemu kupili s tou ortopedickou vlozkou a povedal ze on to nechce, ze mu to nemam obuvat, ale uz si zvykol a pohodicka 😉 😉 😉

salvinka
2. apr 2011

@danka.k nie ze spikli, ale sukromna je predsa len sukromna.. ked som sa dozvedela kto vsetko si to tu cita... 😒 😒

danka.k
3. apr 2011

@salvinka dobre ale ide o to ze sme tu boli jedna partia a zrazu ste sa na nas pekne vykaslali.. mali ste presadit to aby nas Primadona pridala tiez a nie vyvolene... som jej v zivote nic neurobila tak nechapem preco nas tam nepridala.. to mam akoze aj ja vytvorit sukromnu temu a pridat vas tam aby sme si pisali?? naco budeme mat 300 tem s rovnakou tematikou.... ale tak teraz sa ukazalo aka sme tu boli "super" partia.... ale uz to neriesim, primadone sa do riti vtierat nebudem, ked nechce nechce... nieco ju v zivote strasne trapi a mysli si ze ked sa bude spravat ako ta najvacsia suka tak sa k nej ludia budu spravat slusne... ale pochodi zle.. nic zle jej neprajem, naopak prajem jej vsetko dobre v zivote, vela uspechov, ale o to sa musi snazit sama a nie stvat si proti sebe tolko ludi.... a vy ste sa ukazali tiez ako kamaratky.. ako teraz sa neuraz, ale je mi z toho do placu, ako ste sa tu pretvarovaoli a spokojne ohovarate v sukromnej skupine..

danka.k
3. apr 2011

nejdem sa uz nad tym pozastavovat... odoberam si tuto temu aj z oblubenych tem, naco, nema to zmysel.. majte sa baby

nadezdah
4. apr 2011

@danka.k Dani pokoj, určite vás tam neohovárame.A to že tam nie si je tak trochu tvoja vina. Nič v zlom, ale pamätám si, ako ste sa aj s emkou do nej navážali tuná, tak sa nediv. Keby sme vás chceli ohovárať, tak to robíme inak. A myslím si, že na to nemáme ani dôvod. Ty si užívaj tehotenstvo a nerozčuluje sa nad hovadinami, ktoré sú nepodstatné. Pa.