Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

ritaklea
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika13
23. apr 2007

presne tak, mladí majú byť sami. Že ma huba nebolí 😀 to aby sme aj my byt hľadali 😀

ritaklea
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika13
23. apr 2007

veď práve, ja cítim, že s mužom si lepšie rozumiem, keď sme kdesi preč ako keď sme tu. Lenže preč sme minimálne 😢 On i ja sa inak správame doma u svokrovcov a inak keď sme sami, je to podvedome, ale mne to vadí a niekedy ma to deptá. Keď sme preč cítim takú väčšiu harmóniu a cítim, že sme rodina. Tu si pripadám,že som stále niekoho decko (svokra) lebo stále niečo núka, furt chce pomáhať a ja už niekedy nevládzem byť vysmiatá a všetko tolerovať

ritaklea
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tretulka
8. jún 2007

ja neviem,ale nejako sa kubincankam nechce pisat 😎 ...baby rozhybte sa...vlastne rozpiste 😀
ritaklea - Ty byvas na Brezovci, ze? vidavam Ta s kocikom 🙂

lucyna
11. jún 2007

Ahojte, asi ste vsetky maminy riadne zaneprazdnene a mame aj celkom pekne pocasie, tak kto by sedel za PC?
Okrem cakateliek, ale uz sa to aj mne krati 🙂

vela
28. júl 2007

čaute, táto diskusia tu ešte žije?

anicka
3. aug 2007

Verím, že áno. 🙂

tretulka
5. aug 2007

anicka, vela - som rada, ze nie som sama, ktoru by potesila plodnejsia diskusia, asi to mnusime rozbehnut my 🙂
lucyna - uz sa Ti to naozaj krati, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne, pred rokom sa aj ja uz pocitala dni 🙂 , nas Matko sa narodil 31.8. 🙂

lucyna
6. aug 2007

tretulka - zdravim ta. Velmi malo kubincaniek tu chodi 😖
Ako sa mate? Tak to budete oslavovat prvy rôcik, vsak?

vavka33
6. aug 2007

lucy,si tak tehotna,ako moja svagrinka z kubina. 😉

tretulka
7. aug 2007

lucy - veru, uz pomaly chystame oslavu 🙂 , strasne rychlo ten rok ubehol...dufam, ze das vediet, ked uz bude babo na svete, som zvedava ci budes mat chlapceka alebo dievcatko 🙂

anicka
14. aug 2007

Ahoj tretulka aj ja som rada, ze si mam s kym pokeckat. Cakame babatko a snazim sa nazbierat co najviac infomacii a dobrych rad. 🙂

tretulka
14. aug 2007

GRATULUJEME Anicka 😵 , nemas to v pase, tak dopln, nech viem sledovat v ktorom si tyzdni...

anicka
14. aug 2007

Doplnené 😵

tretulka
15. aug 2007

😵 super...to je rychlost...ocenujem...aspon my si popiseme 😀

janulap
15. aug 2007

Caute baby.My sme tiez DK 😀

holubok
17. aug 2007

Ahojte,my sme tiez skoroz DK.Ale pozeram,ze Kubincankam sa pismenkovat velmi nechce. 🙂 😀

tretulka
17. aug 2007

janulap, holubok - vitajte 😵 a nedajte sa odradit nezaujmom prispievateliek...piste, ja si precitam a napisem tiez 😀

nenka83
17. aug 2007

ahojte aj ja som z dolneho kubina... no nikoho tu moc neznam

janulap
17. aug 2007

Tretulka,nenka83,holubok..caute??No to trvalo,kym sa tu niketo na mna ozval 😀
nenka83,kde nikoho moc nepoznas?na fore,alebo v DK??Ja tiez nepochadzam odtialto,ale uz by som neodisla 😀
tak sa babenky ozvite,pokecame 😀 😀 😀
tento smajlik 😀 😀 😀 sa mi velmi paci 😉

nenka83
17. aug 2007

ja pochadzam odtialto.som priamo z baniska!zatial.a ty kde byvas? nepoznam tu nikoho na fore, okrem ritakley.to je moja poporodna radkina!

vavka33
17. aug 2007

Nenka z Baniska?Kolko mas rokov?Mozno ta poznam,ja som zila v kubine 31 rokov a byvali sme na banisku,matuskovej a naposledy na brezovci

nenka83
17. aug 2007

ahoj vavka.mam 24 rokov.byvame v tych domoc na slnecnej.a ty si kde byvala?koho takeho tu poznas? bo ja poznam.byvam na banicku uz 11 rokov.predtym som byvala na knazej

vavka33
17. aug 2007

Myslela som si podla fotiek,ze si z tych domcekov.
Ale nepoznam ta z videnia,teda podla fotiek,ale manzel mi je znamy,no ste mladsie rocniky.
Z Knazej mam spoluziaka z gympla-brana Holmu a kolegynu zo skoly-katku Magovu-ma cerstveho synceka.
Na Banisku poznam vela ludi,a zo starsich napr.Slobodovcov,Strakovcov-myslim z tej ulice..

vavka33
17. aug 2007

Na tie vyrazky-kupkaj ju v zihlavovom cajiku,nam to pomohlo,tiez mi to poradili 😉

nenka83
17. aug 2007

ahoj vavka.no skusim to lebo nas to uz trapi pridlho. katku magovu poznam aj ja.viem ze sa jej narodil chlapcek.hadam ju to babatko zmeni konecne. poznam je brata je to manzelov kamarat.tiez ma dievcatko mesacne... podla fotiek?ved tam domcek nevidno? no volaju to tu zbojnicky vrsok... tak sme asi taky zbojnici.. co uz...ludia...

anicka
17. aug 2007

Ahojte som rada, že sa keckanie na tomto fóre tak rozbehlo 🙂
vavka 33, gratulujem k synovcovi 🙂

holubok
17. aug 2007

Vavka vidim,ze este stale sa radis medzi kubincanky.Je to tvoja srdcovka,ze?Si sa vydala niekam inam?