Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

kikusik88
19. mar 2014

ahoj odkedy potrebujes patrovatelku ?? moja mama to robi cez 12 rokov a je z brezovca.. @zuzucream

zuzucream
19. mar 2014

@kikusik88 ahoj dakujem no momentalne uz nepotrebujem 🙂

kikusik88
19. mar 2014

@zuzucream tak fajn,ona ma este v lete dvoch a potom o, septembra asi pojdu do skolky 😉

vrtulienka
27. mar 2014

ahojte baby, ak mi viete niektora poradit, chcela by som ist na 3D alebo 4D v dolnom kubine, moja doktorka to nerobi, kukala som ze hruda alebo tholt, mate skusenosti? kolko sa plati? dik za rady 🙂

matrix87
27. mar 2014

@vrtulienka hruda to nerobi, ja k nemu chodim a on povedal, ze na to nema kvalitne sono, tak to nerobi. ale poslal nas k tholtovi, keby sme chceli, on za to asi 50e berie sa mi zda, ale neviem co vsetko je v tom...

vrtulienka
27. mar 2014

@matrix87 dakujem velmi pekne 🙂

matrix87
27. mar 2014

@vrtulienka za malo 🙂

nadezdah
30. mar 2014

@vrtulienka Neviem ako teraz, ale ja som bola na 3D u Tholta pred už skoro 4 rokmi, myslím, že som vtedy bola nejako v 23-25 tt tehu a bola som večer, robil to mimo ordinačných hodín a platila som 50€

vrtulienka
30. mar 2014

@nadezdah ahoj, dakujem, pojdem teda asi k nemu, nechce sa mi trepat znovu do martina, a nevies kolko stoji fotka? Dikes paa 🙂

nadezdah
30. mar 2014

@vrtulienka fotky netuším. Mne foto dal zadara, lebo ja som jeho pacientka, ale to som si pýtala, onoi to asi len tak nedávajú

micikatka
30. mar 2014

@vrtulienka ja som bola pred 2,5 rokmi u tholta, robil 3 d asi dve hodiny, fotky nam dal k cd z celeho 3d sona.

vrtulienka
31. mar 2014

@micikatka supeer 🙂 to by sa mi teda pacilo 😎 nie som jeho pacientka, ale tak hadam dake vytlaci 😀

mika6
3. máj 2014

Ahoj vrtulienka, ja som bola na 3D sone u Tholta v novembri, je to úžasný zážitok, trvá cca hodinu, urobí ti z neho CD a 8 fotiek, celé to ma vyšlo 50 Euro, zober zo sebou aj manžela, všetko na bábatku vám ukáže na obrazovke, vysvetlí a povie či je všetko v poriadku a ešte aj povie na koho z rodičov sa podobá 🙂 je to zážitok naozaj....vrelo odporúčam

jana2033
11. máj 2014

@danka.k no čo kedy prídeš kuk 🙂 či keď bude teplejšie skočime do cukrošky? by sme mohli kolač dať 😉

danka.k
11. máj 2014

@jana2033 mozme kludne potom ked uz bude fajne vonku 🙂 🙂 🙂 🙂 dohodneme

jana2033
12. máj 2014

@danka.k tak tak som myslela presne ked už bude konečne teplejšie a bude sa dať. Už sme dáávno nerozpravali 🙂 tak si napíseme potom. Ako sa inak máte?

danka.k
12. máj 2014

@jana2033 vies co... No kadejako sa mame, dost blby rok.. Vsak ti poviem

jana2033
14. máj 2014

@danka.k joj to ma mrzi že zlý. JJ som zvedava, neviem čo to za obdobia akosi každy rok čo rok je horor. Ja som po dnešnej noci KO. Tak by som si zdriemla aspon na 2 hodky čisteho spanku 😔 . A takeho tichučkého bez revu bez deti 😀 .

danka.k
14. máj 2014

@jana2033 vyspis sa ked budu starsie 😀

jana2033
17. máj 2014

@danka.k no to je pravda len ta presatava. Ale aspon viem preco zle spava uznam vysiel jeden zub no ale ak topojde takto.pri kazdom zube tak zbohom. Zlata simonka pri nej som nevedela ze idu zuby iba sople mala

danka.k
17. máj 2014

@jana2033 ja som sa pri jakubovi vyspala prvy krat asi ked mal rok a pol 😀 a teraz mame hockedy noci, ze nespime...... 😀 pri rastikovi som tiez nevedela ze idu zuby, pri jakubovi o vsetkych 16 sme vedeli, len posledne 4 neviem ako vysli

jana2033
17. máj 2014

@danka.k no teda si ma pekne potešila. Koky to jak budem chodiť jak zombi. No peeeekne, až mam z toho všetkeho už stresy, ved neni nejak uplne že zla že vobec nespi ako pospi, len aj to ked spi taky spanok že nesmiem sa ani len pohnuť už len postel vrzne a už oči rozdrapi 😀 Dani na čo by ti bol spánok ved sa ešte v starobe naspíš 😀

danka.k
17. máj 2014

@jana2033 hej ved naco spat 😀 v starobe sa budem o vnucata starat,tak zas nebudem spat 😀

jana2033
20. máj 2014

@danka.k no tak toto ma nenapadlo 😀 vidiš tak ale deti budu mať svoje a my prídeme pobavíme a pojdeme domov 😀

sisi79
27. máj 2014

ahojte poradte v kubine a okoli neja akcie pre deti je v kubine aj nejake detske ihrisko myslim smykacky preliezky a tak...

jajabajaja
30. máj 2014

@sisi79 Napr. na Bysterci dve vacsie /na ul.Okružná, ul.SNP/. V obchodnom dome na Námestí Slobody je vo vnutri na poschodi Detsky svet-centrum s roznymi prvkami...

sisi79
31. máj 2014

@jajabajaja vdaka do kocky do toho detskeho sveta obcas chodievame malym sa tam paci a chcela som este nieco aby mali zmenu musime ist okuknut tie ihriska a na vylety niekde do oklia chodievate?

jajabajaja
31. máj 2014

@sisi79 podobne ako detsky svet je aj v Ruzomberku: Hopiland sa to vola. A vylety? vlacikom na hornu oravu, na prechadzku do čutkovej doliny-pri ružomberku /koliba u dobreho pastiera, ponytaxi, jazierko s pstruhmi, vodna nadrz, opekanie, futbalove ihrisko.../, do hrabova /vodna nadrz, clnkovanie, chodule,zorbing, lanovka na malino brdo, tarzania/, do lubochnianskej doliny, do rohacov na plesa, na sutovsky vodopad. alebo do istebnianskej doliny na opekacku s malym nafukovacim bazenikom /voda z potoka🙂/. ale najlepsi vylet bola zoo bojnice.niekedy staci aj prechadzka okolo oravy-pieskovisko a hojdacka pri kopacke, hadzanie kamienkov do vody a skumanie slimakov, chrobakov, pavukov a vsetkeho ineho co cestou stretneme

sisi79
3. jún 2014

@jajabajaja nasi este zatial nie su nastastie narocni najvacsi zazitok maju ked sa prejdeme po drevenom moste a vratime sa cez hojdaci 🙂 dik za super tipy

vianne
3. jún 2014

dievcata, ktore chodite s detmi k alergologicke v DK - zomrela MUDr. Oravcová.....