Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

hojka
23. jan 2009

Bolulka,neboj nic,to bude tym pocasim. Aj Tanicka ma sopliky,nastastie teploty nema,tak dufam,ze to rychlo prejde 😉

veronika13
23. jan 2009

no v tomto chrípkovom období by som radšej nič nezanedbávala, vraj pomáha kúpel s morskou soľou a určite nejaké kvapky, alebo homeopatiká nech sa to nerozvinie ďalej

bolulka
23. jan 2009

dala som jej oscilococinum. uz aj na mna prisla ta nadcha..v podstate mam iba zapchaty nos a nic nejde von..ale citim sa normalne..zvlastne..

majdiska
24. jan 2009

no bolulka dúfam ,že neochoriete v tomto chrípkovom období 😒 . na mňa tiež dačo liezlo aj ma pobolievalo hrdlo ale ked malý ochorel, tak som si nasadila hned paragripe 3x denne 2 tabletky a vyzerá, že ma to asi obíde. a na hrdlo neoangin. no ja som si myslela že malý je už na tom lepšie, a včera som s ním šla na chvíľku von a kurna večer zas 38,4.. a to už den nič nemal. tak sedíme doma ☹ . zajtra máme ísť k našim na oslavu, tak uvidíme ako sa to vyvrbi 😖

veronika13
27. jan 2009

baby, veď nás ťahám až z tretej strany, kde to viezí 😀

majdiska
27. jan 2009

no nám tri dni vôbec nešiel net, skoro ma šľak trafil, nejak nám to posledný týžden hapruje 😝

veronika13
27. jan 2009

my máme tiež výpadky, ale len chvíľkové

danka.k
29. jan 2009

baby chcem sa vas opytat ci este byvaju kurzy pre male deti v parku.... dik

majdiska
31. jan 2009

ty kokso kde ste všetky? zasa nás ťahám až z 3. strany ako veronika 😉
dańka, tak plávanie stále býva v utorky od 9:30 h - vtedy chodia vraj pokročilý, o 10h začiatočníci a o 10:30 väčšie detičky - tiež pokročilé 😉
inak robím na uzávierke a zajtra sa chystám do DK, dúfam že zasa neochorieme a budeme môcť plávať.. a že mi víde týžden ako som si naplánovala aj s piatkovým očkovaním 😒

danka.k
31. jan 2009

majdiska ja som sa bola pytat v parku ako to je a vraj sa musim prihlasit pri nejakej pani z nejakeho centra. nemas nahodou jej cislo??

majdiska
1. feb 2009

danka, kľudne príd do Parku v utorok na 9:30 a môžeš sa s Markétkou dohodnúť. my asi plávať zas nebudeme, ja nemôžem 😝

danka.k
1. feb 2009

a ona tam bude len v utorok??? tento tyzden sa mi isto neda, ale na ten dalsi mozno ze aj hej... no uvidim... dik za info

anicka
2. feb 2009

Ahojte my sme minulý víkend oslavovali Martinkine prvé narodeniny, tak som zopár fotočiek dala do albumu 😉

majdiska
2. feb 2009

anicka kukla som albumik, maličká je už riadna kočka - to sa budeš musieť riadne ohánať ked bude mať nápadníkov 😀 to dostala magnetickú tabuľku? a krásna tortička, mnamky dala by som si - to na vrchu bol isto marcipán 😵 ...

majdiska
2. feb 2009

danka poslala som Ti IP - kontakt na Markétku, tak kukni 🙂

danka.k
2. feb 2009

majdiska dik zavolam jej daktory den

anicka martinka je krasna.. kukla som fotky.. a malej su krstní bebejovci?? aj mne ale petov brat so zenou 😉

anicka
3. feb 2009

majdiska: Ďakujeme za kompliment 😉 😀 Nestraš ma na chlapov má ešte čas 😀 😀 😀 Áno magnetickú, najväčšiu radoť má, keď jej na ňu dám všetky magnetky a ona ich môže pozhadzovať dolu 😵 🙂
Torta bola ozaj mňam, dala som jej ju urobiť v cukrárni a bol tam marcipán, ja ho mám strašne rada.

danka.k: áno sú, Peťova manželka Ivetka je sestra môjho mužíčka (aký je ten svet malý) 😉
To si spoznala podľa deťúreniec? 😕

zajkka
3. feb 2009

Ahojte maminky Dolny Kubin,chccela by som sa Vas opytat ci mate skusenost,ze Vam na ultrazvuku povedali,ze cakate chlapceka a narodilo sa dievcatko a naopak?Ultrazvuk mi robil dr.Ostrihon.Som v 24tt.Vopred Vam dakujem za odpovede.

danka.k
3. feb 2009

anicka ako myslis ze som spoznala podla deti?? 🙂 no ale ten svet je isto maly... a kocik si kupovala v polsku??? lebo mas presne ten isty co mi, ale ja som chcela take farby ako mas ty... si mi ho asi uchmatla 😉 my sme mali slabo modry s tmavomodrou-sivou 😉

zajka mne povedali najprv ze idem mat dievcatko ale ja som tvrdila ze idem mat chlapca a po niekolkych minutach fakt zistil ze idem mat chlapca... takze stat sa moze vselico.. keby som ho neprsviedcala tak mi tvrdia ze budem mat dievcatko 🙂

zajkka
3. feb 2009

Danka.k dakujem Ti,chlapceka mas miluckeho

danka.k
3. feb 2009

zajka tebe co povedali ze co budes mat??? no je zlatucky taky moj maly sinter 😉 neboj aj ty budes mat

bolulka
3. feb 2009

zajkka, Ostrihon sa vraj vytesuje z toho, ze hovori opacne pohlavie 😀 schvalne.. 😉

zajkka
3. feb 2009

Cakam dvojicky a povedal mi,ze su chlapci a este jedneho mam doma,dufala som a tuzim aspon po jednom dievcatku.Stale dufam a snivam.Bolulka,bodaj by to bolo aj v mojom pripade.

danka.k
3. feb 2009

no tak ja sa pripajam, aby mala bolulka pravdu... no keby si mala aspon chlapec a dievcatko.. dufam ze nas budes informovat co je to.. kedy mas termin???

bolulka
3. feb 2009

jeej zajkka, blahozelam.. neboj, iste si tam dalo prstik, aby ta troska napinalo 😉 a preco si deticky a tehu nedas do pasu?

zajkka
3. feb 2009

Uz sa chystam si to vsetko urobit,termin mam 25.5,ale urcite to bude skor.Dakujem Vam za podporu baby,ste fakt zlate tu vsetky,dam Vam urcite vediet ako dopadneme najblizsie. 😔 🙂 🙂

bolulka
3. feb 2009

no sup sup zajkka.. jednoduche a rychle.. hore do nastaveni vbehni 😉

odkial si?

bolulka
3. feb 2009

ale sa nám to tu rozrastá dievcata.. nejdeme si zalozit album s nasimi fotkami? mamicka a dietatko spolu 😉 hm?

anicka
4. feb 2009

zajka: ja som bola na sone u Dr. Tolta a on mi povedal, že je to jednoznačne dievčetko a máme Maťku, takže mi máme to, čo nám povedali 😉
Držkáme palčeky, aby všetko dobre dopadlo. Neboj bude aj dievčatko 🙂

danka: myslela som, že bebejovco v albume nemám a potom som si uvedomila, že mám, 😉 (preto som napísala, že či podľa detí) 😀

bolulka: ja som za 😀 a mali by sme zorganizovať aj nejaké to stretko čo povieš? 😕 😵

Ozajšuplasomdoalbumuajfotkyzvianoc.

Do kelu neide mi poriadne medzerník na klávesnici na nootbuku musím to zadniesť do VEGI nech sa mi na to pozrú 😖 🙄

danka.k
4. feb 2009

bolulka dobry napad s tym albumom 😉

zajka ved ak budu drobci narodení skor tak to nevadi,... moj je narodeny o 2 mesiace skor a je chlap ako hora..

anicka z toho si nic nerob ze ti nejde medzernik... mne na booku maly cosi postukal tak mi poriadne nechce pisat "c" musim do toho silno tresnut aby ho napisalo 😀