Manžel mi pracuje v zahraničí. Ste na tom podobne?

eli77
23. sep 2007

Ahojte...hľadám maminy s podobným osudom. Môj muž pracuje ako vodič z povolania...je Tirák...takže je viac času v kamione ako snami. Prosím poradte ako to zvládate..hlavne psychicky. Pre mňa je to veľmi ťažké, máme tri deti a som skoro stále sama snimi, nemá mi kto pomôcť...a takto cez víkendy mi začína z toho už šibať...☹ Mamičky ak ste v podobnej situácii, prosím napíšte a podeľte sa s vašimi skúsenosťami, ako zvládate bežny chod domacnosti, výchovu detí, samotu po večeroch...

miskachrumka
11. feb 2012

@tomika no kebyže viem tak napišem 🙂
tvoja tvár mi niečo hovorí !neviem prečo !
ani náhodozu si nerodila v Banskej Štiavnici ? 😒

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
11. feb 2012

@tomika no pochybujem v Novych Zámkoch som ešte nebola ale asi máš dvojničku 😀 😀 😀

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
11. feb 2012

@tomika vieš čo chodíme po rodine zobarem auto a ide sa dnes nám príde starký a máme oslavu tak sa cez víkend zabavíme 🙂
a ináč chodim aj svokru raz za 2tyždne kuknut a podobne ! 😉 ked si človek zvykne tak to letí aj samé ! 🙂

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
14. feb 2012

@tomika tak te sami :/ neboj bude dobre 🙂 napíš kedykolvek sa postažuj

miskachrumka
17. feb 2012

@tomika si tu ?ako to zvládate ?

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
19. feb 2012

@tomika mne tiež je najhošie cez vikndy ked aj kamoškay maju mužov doma a uživaju si víkned a ja sama ale potom ked pride to stoji za to ! cez skype si nevoláte ?

miskachrumka
19. feb 2012

@tomika a kukám že vy už čakáte tretie baby blahoželám 🙂

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
19. feb 2012

@tomika mojho ?nie ! v piatok príde po 6tyždnoch 😵

miskachrumka
19. feb 2012

a ten skype je super vec fakt vyborná vec aby ste sa videli každý den aj počuli 🙂

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
19. feb 2012

@tomika no výlety ako vylety vždy je toho vela naraz to vybavit to vybavit a teraz prveho ma maly aj 3 rocky tak tam bude toho vela a flákame sa po supermarketoch a tak ale aj prechádzky praktizujeme 🙂

miskachrumka
9. mar 2012

@tomika si tu ? ako vám uteká čas ?
vobec nepíšeš nič 😒
mi sme mali tatíka doma od 24.2 no v nedelu sme zas sami no chvalabohu len do 6.4 tak to máme 4tt to nám ujde rýchlo 😉
napíš ako sa máte !

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
9. mar 2012

@tomika
@tomika ako vám to rýchlo ušlo 😉
tak super ten náš ide zajtra v noci preč 😢

miskachrumka
12. mar 2012

Sem nikto nechodí je tu mrtvo teda 😒
žiadnej mamičke nieje muž momentálne v zahraniči ?

alka221
17. mar 2012

@miskachrumka ahoj ja mam muza v zahranici..robi vo svajciarsku..siel v aguste, prisiel na vianoce, a teraz na zaciatku marca bol doma..a vy ako? 🙂

miskachrumka
18. mar 2012

@alka221 no vidím že niesom na tom až tak zle 🙂
ty to máš teda tažšie ...ako vydržíš také dlhé odlúčenie?
máš aj detičky ?

alka221
18. mar 2012

@miskachrumka no prvy tri styri dni je to hrozne, tak ale potom si uz zvyknes... a jasne ze si aj poplacem ked odide, mame jedneho synceka ma 19 mesiacov..je to tazke, maly je velmi zivy, zly, neposluchne, skoro stale mrnci...som uz na psychinu zrela 😀 som unavena z toho vsetkeho ze nemam ani na seba cas, nemozem nikam bez neho ist, sme tu sami a nema mi ho kto strazit..odlucenie sa da vydrzat, lebo maly ma velmi zamestnava..vecer uz padam od unavy,t akze ani nemyslim nato ze niei sme spolu...

miskachrumka
18. mar 2012

@alka221 ja som si už tiež zvykla pomaly a isto !
a my sa v kuse hádame ked je preč ked je doma je všetko okej ale ked je preč je to nič len hádky 😔
niekedy tiež už nemam síl ☹

alka221
18. mar 2012

@miskachrumka to poznam aj my sme sa vela predtym hadali, teraz je ako tak klud, mozno to aj nieco vyriesilo ked odisiel... ☹

miskachrumka
18. mar 2012

@alka221 mi zas pokope je všetko super ako náhle odíde je všetko na prd ☹
už mi asi lezie na nervy že som sama stále ☹

alka221
18. mar 2012

@miskachrumka no to vies ked budes sama na dve deticky to je dost.. ☹ ale my sme sa hadali stale tak nam to pomohlo..teda uvidime ci 😀

miskachrumka
18. mar 2012

@alka221 aha no je to všetko komplikované kolko ste spolu ?ak sa možem opýtať ?
no aj ja budem pomaly na dve deti sama teda mm plánuje už konečne ostať doma tak som velmi zvedavá 😕

alka221
19. mar 2012

@miskachrumka sme spolu tri roky, v aprili uz budu dva co sme manzelia.. 😎 ja som na maleho sama od jeho prveho rocika a kedze mame hypoteku a mm ju chce vyplatit a kupit nove auto, tak to zrejme este potrva.. 😠 sice uz basni o dalsom mimine ze za nejaky rok ☹ tak som ho velmi rychle zrusila ze kolko chce byt vonku, ze ja tu s dvoma detmi nebudem, 😒 moj maly je taky zly, ze dve deti ozaj nepredycham 😕 a vy ste kolko spolu? pozeram ze mate pekny rozdiel medzi detmi, taky akuratny.. moj maly sa narodil 15.8. 😀 mozno sa ti podari rovnako..

miskachrumka
19. mar 2012

@alka221 ja som sama od narodenia malého vkuse je preč treba peniaze !
nas ubíja leasing na auto ktorý potrebujeme splatiť ale už chvalabohu nieje vela 🙂
no malý bude mať 3,5 roka ked sa druhé narodí 🙂
a kolko má starší ?a mladší ?