• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel mi pracuje v zahraničí. Ste na tom podobne?

4. júna 2016 
@miskachrumka no ja mam iba jedneho 19mes. nastastie, druhe nechcem... no my tu hyposku, takze minimalne rok dva tam bude..ssak uvidime...
19. mar 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka221 aha aj mi sme chceli hypotéku na 20 rokov ale ame si to rozmysleli a som rada :slight_smile:
19. mar 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde byvate,? no my sme si to rozmyslet nemohli :frowning2:
19. mar 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka221 mi máme už 3 izbový byt ale chceli sme niečo vačšie a inde lebo sú tu šlahnutý susedia :angry: :angry: a to ti dokáže dost znepríjemniť život !
19. mar 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč asi príde drahý skor domov nemajú robotu tak som zvedavá ako to napokon dopadne či príde či nie :unamused:
19. mar 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka drzim palceky..no my mame tiez trojizbovy, ale predtym sme boli u svokra..to bol konieeec. a jasne ze by sa vam vacsi hodil ked budu dve deticky...
19. mar 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka221 asi tak no asi budeme musieť byť tu nám ani nejde o tie izby ale o susedov nemám chuť tu viac bývať :angry: žijú tu starý ludia a to ma ubíja :angry:
19. mar 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka221 ináč ako zvládate každý den ?čo robievate ?
19. mar 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka to aj my tu mame hlupych susedov a to sme na vyskovke..takze treba vydrzat iba..a ked mam pravdu povedat tak teraz sme odrana do vecera vonku :grinning: maly vydrzi vela slapat on je hyperaktivny... :unamused: ale aspon nam den ujde, potom sa umyje a pozera rozpravky alebo sa hra..hrava sa sam... mam pokoj to je jedina vyhoda :sweat_smile:
19. mar 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja patrím k Vám moj mm je v UK už od januára a ja sama doma s malou už sa neviem dočkať kedy pôjdeme za ním na stálo
19. mar 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj včera noci išijel späť.Bol doma 10 dni,ztoho 3 sme sa hádali :sweat_smile: -to tie tehu hormony :grinning: .Ale ináč bolo super!!!A teraz zase len plačem.
20. mar 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika to poznám ja som tiež hnustná v kuse by som štekala :angry: neviem čo tie hormony robia :rolling_eyes:
24. mar 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris baby čítam že poniektoré máte tich mm aj tri ,štyri mes. preč tak som an tom ešte fajn :slight_smile: to by ma už asi porazilo :angry:
ten náš mal prisť 7.4 ale pride 31 .3 tak sa tešíme dúfam že mi hormony nebudú velmi šlahať na hlavu :grinning:
24. mar 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika a vy teda nebudete mat ocina doma na velkú noc ?
či dobehne domov ?
ja sa skor bojím čo bude po velkej noci od konca apríla tam majú vela roboty tak som zvedavá kedy príde :unamused: :unamused:
24. mar 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka povedal že pridu na velku noc,dufam že sa nič nemeni.
24. mar 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka nie je to jednoduché ale mám tu mamu a aj svokrovcov teraz už je teplo tak sa premotáme vonku alebo na záhrade .. Ale najlepšie je to že čo chvíľa pôjdem ze mm a bude nám dobre
24. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika no super :slight_smile: tak si užijete spolu velkú noc :slight_smile:
a ináč ako tehulkuješ ?mi fajn druheho ideme na poradnu a dufam že sa už dozvieme čo to bude vy už viete pohlavie ?
24. mar 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris aha tak super ked ideš za ním aj mi sme boli spolu tam dva mesiace ako dovolenku sme to mali :slight_smile:
a aspon máš ludi naokolo ja mám mm na kratšie preč ale zato tu nikoho nemám :frowning2:
24. mar 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka už sa neviem dočkať kedy tam pôjdeme viem že zo začiatku to bude ťažšie najme kvôli malej lebo nový jazyk ale po mesiaci si myslím že to bude OK . Ale teraz som najšťastnejšia že máme záhradu lebo v našom meste nie je ani jedno detské ihrisko a to myslím smrteľne vážne ani jedno tak na dvore sa mi vybehá pohrá v piesku a ja čo to pomôžem mame
24. mar 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka ešte nevieme,ked mm pride domov,chceli by sme isť na 3D.
24. mar 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris super to máte vymyslené !ja som na dedine a poviem ti že tiež nemame poriadne detské ihrisko :frowning2:
24. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika aj i ideme v polke apríla tak ešte teda neviete ?
ak nám teda nepovie gyndoš toho druhého ale ja tak by sme chceli ísť !
24. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka ešte nevieme čo to bude,ale to 2D nie je isté,preto radšej aj ja chcem isť na 3D.Aj pri druhom tehu mi hovovrili na 2D že to bude dievčatko,a pri porode sme sa prekvapili-že chlapček :grinning: .Ale vtedy som kupila iba zopár žltych a bielich veci dopredu a iba jedny ružové :grinning: .Teraz by som chcela nakupiť viac dopredu,lebo ked manžel nebude doma,nemožeme len tak hocikedy isť na nákupi.Byvame dedine,vodičsky nemám :unamused: ,takže musim naňho čakať..
25. mar 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika fú ja som tiež na dedine ale chvalabohu mám vodičák a auto nevedela by som si bez toho predstaviť život už teraz!
a ja som zatial kupila len do ružova čiapočku a ružove hello kitty bodinká :slight_smile: no uvidíme čo nám povedia !
25. mar 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka možno na buduci rok aj ja urobim ten vodičák,len strašne sa bojim.Ale ked budem s troma detmi sama,tak sa už určite odhodlám.
25. mar 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika no ja som ho robila počas tehu :slight_smile: a bolo to okej :slight_smile:
25. mar 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka teraz ešte dokončujem jednu školu,tak na to sa sustredujem.Niekedy ani takto neviem zariadiť kto mi syna odvedie do školky,ked ja idem na prax.Lebo vtedy zvikol manžel.Byvame daleko od školky,a preto dcéra ho nevie zaniesť.A je tu hlavná cesta,ani by som tonechcela aby sami išli.Aj tento tyžden bude taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ja 2x škola,potom 2x rodičovské bude.Dufam že babka bude mať čas..
25. mar 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika ale stále máš tu babku tak si nad vecou :slight_smile:
ja tiež začínam so školou po porode !
25. mar 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kde ste všetky ?
nikto sem nepíše :confused:
29. mar 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka máš dobré profil foto :slight_smile: ,vrychlosti ani som nevedela kto je to :slight_smile: .Mm mi pride na Velku noc.Bude dom od piatku a už utorok ide naspäť.
30. mar 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok