Manžel mi pracuje v zahraničí. Ste na tom podobne?

eli77
23. sep 2007

Ahojte...hľadám maminy s podobným osudom. Môj muž pracuje ako vodič z povolania...je Tirák...takže je viac času v kamione ako snami. Prosím poradte ako to zvládate..hlavne psychicky. Pre mňa je to veľmi ťažké, máme tri deti a som skoro stále sama snimi, nemá mi kto pomôcť...a takto cez víkendy mi začína z toho už šibať...☹ Mamičky ak ste v podobnej situácii, prosím napíšte a podeľte sa s vašimi skúsenosťami, ako zvládate bežny chod domacnosti, výchovu detí, samotu po večeroch...

miskachrumka
30. mar 2012

@tomika dakujem 🙂
tak sa budete vytešovať tiež 🙂 a kde si zas zmizla ?
či nemas cas ?

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
30. mar 2012

@tomika všimla som si 🙂
dost dlho treba na teba čakať 😀
ale pri dvoch detoch sa nečudujem 🙂

miskachrumka
30. mar 2012

@tomika Ináč pondelok nám povedia čo čakáme tak ti napíšem ja verím že to bude baba !

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomika
30. mar 2012

@miskachrumka Idete na 3D?

miskachrumka
30. mar 2012

@tomika nie lebo on príde až vo štvrtok ano som nedočkava velmi 😀

miskachrumka
30. mar 2012

@tomika mala by som ísť v polke apríla ešte neviem či pojdem

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
30. mar 2012

@tomika idem na morfologický ultrazvuk 🙂

tomika
1. apr 2012

@miskachrumka som zvedavá aj ja čo ti povedia 😉
Ty už máš kočik?Alebo budeš kupovať??

miskachrumka
1. apr 2012

@tomika ja ho budem kupovať pre istotu až po 30tt skor nie ale ked mi zajtra povedia čo to bude tak určite nabehnem do obchodu a niečo kúpim !
pre potešenie !
🙂 a ty už vieš ? som už zabudla :/

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
1. apr 2012

@tomika no dalal si aj mne teraz tipy 😉
ja chcem tiež vačši lebo čo sme mali pri malom bol drahý a malý v 5mes musel íst do športovej časti:( no pri prvom som si to nejak neuvedomovala ☹ no teraz si už dám pozor a tiež chcem velký !

miskachrumka
1. apr 2012

@tomika tá bexa je presne taký tip ako sme mali pri malom http://www.kociky-vydeko.sk/coletto-austin-4-2011 tento to bol ale v zeleno čiernom prevedení no už viac nie tie športové časti su velmi vysoko a nedajú sa dat do uplneho lahu ☹

miskachrumka
1. apr 2012

@tomika a ten danny dorjan som kukla aj video vyzerá byť lepší ! 🙂

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskachrumka
1. apr 2012

@tomika no ja som videla aj vačšie ale sto ludí sto chutí 😒
ja potrebujem lahší kedže sme z bytu a budem zas po sekcii a bývame na poschodí ☹
a tiež potrebujem velký a s velkými kolesami kedže ani sa nenazdáme po porode a bude zima a sneh zas a znova !a tiež sme na dedine !

gabuci
1. apr 2012

@tomika podľa mna DorJan je krajší kočík ako Bexa.Ked už chceš také konštrukcie.

epelino
2. apr 2012

Ahojte, tak sa pridávam ak môžem, mám muža momentálne na misii v Bosne. Odišiel pred 3 týždňami, išiel na 9 mesiacov, medzitým by mal párkrát prísť. Prvý deň po jeho odchode sa mi zdal nekonečný, celý som ho preplakala, ale postupne sa s tým snažím vyrovnať, len mi je veľakrát tiež dlho a ťažko.. od rodičov som ďaleko, som v cudzom meste, veľa ľudí tu nepoznám a som sama so 14 mesačným synátorom. Tiež by ma zaujímalo, ako to zvládate ... Ja sa snažím byť s ním čo najviac vonku keď je pekne, len tak nám ten deň rýchlo prejde.. 😉

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
epelino
5. apr 2012

@tomika ved ano,kazda to mame tazke.mna tesi len to,ze o 8 mesiacov budeme uz stale spolu a medzitym parkrat pride.teraz som u rodicov na sviatky,je nam tu s malym veselsie.

bonaquaba
4. máj 2012

Ahojte babz
pridavam sa do klubu, moj mm pracuje tiez v zahranici a je to naozaj tazke, ked sme takto same s detmi, este ten tyzden sa da prezit, ale tie vikendy by som si vedela predstavit aj lepsie, a tiez vecer, ked zaspavam sama a nie je s kym pokecat, ale nevadi snad niekedy aj nam bude dopriane, aby sme zili ako normalna rodina

epelino
12. máj 2012

@bonaquaba a ak odlho musite takto fungovat? zvladate to?

cema23
12. máj 2012

ahojte baby, neviem ci sa mozem pridat k vam, ale ja mam tiez priatela v zahranici, pracuje v UK a ja som doma, lebo tu pracujem, nabuduci rok by sme chceli mat svadbu a uz by sa mal vratit na stalo domov, lebo je tam uz 5 rokov.. existujeme spolu skoro len cez internet a je to na porazenie, naozaj obdivujem vas, co ste doma s detmi, starate sa o rodiny, o domacnost... ani by som neverila kolke tak ziju

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bonaquaba
13. máj 2012

@epelino a tebe uz pride mm na stalo, ked pises ze o 8 mesiacov uz budete spolu<, ja ani deti tuto situaciu nezvladame, deti sa stale pytaju na otca, kedy pride, je to niekedy na zblaznenie, hlavne vikendy, vsetko by bolo ok,len synator vstava o 5 rano a pobudi vsetkych a aj susedov, tak z toho mam nervy, lebo ja nenienim vstavat o 5 rano a dupocu ako kone a robia hluk, lebo su velmi hlucne moje deti, a potom ked sa zacnu bit, tak t je tiez hroza a starsi uz chcu ist von,len sa mi neda stale s nimi von sediet, bo najmladsia ma este len rok a pol a ona ma svoj rezim, tak toto je najhorsie sklbit, aby boli vsetci spokojni a fungujeme od zaciatku takto 7 rokov a dufam,z e to cim skor skonci, bo je to horrrrrrrrrrrrooooooooooooooooor

bonaquaba
13. máj 2012

@tomika ked sme sa s mm vzali tak som byvala u nasich dva roky, tak to bolo este v pohode,l ebo rodicia mi velmi pomohli aj pomahaju, keby nebolo ich, tak si to asi hodim, a po dvoch rokoch sme sa odstahovali do vlastneho bytu a vtedy sa narodila Nelka, tak Andrej si to vsetko zlizol,lebo som sa este zariadovala, tak som bola aj zo zariadovania nervozna aj z Nelky, a potom soom ich mala uz "velkych" Andrej mal 4 a Nelka 2 roky a celkom som to zvladala, lebo som chodila do roboty a musim povedat, ze ked s om bola v robote tak to bolo ok, bo deti boli v skolke a ja do 2 v robote a poobede sme sli von, akurat sme spat domov chodili, tak to sa dalo, a vtedy sme si s mm povedali,,ze este chcemem tretie a tak sa Lucka narodila a vsetko bolo ok doteraz, lebo ked sme sli von tak mala spala alebo sedela v kociari a bola kludna, ale teraaz uz ma ona svoje obdobie vzdoru a huka krici, k tomui jej iduzuby vsetky a ked sme na ihrisku tak za nou lietam, aby nespadla, tak teraz je to najhjorsie obdobie, kym trosku nepodrastie, a este ked niekto z nich ochoorie tak neviem, co mam skor robit, a vodicak tiez nemam, ale tu na okoli je vsetko poruke tak to je vyhoda, blizko je skolka, skola, doktori, posta, obchody, takze vodicak mi az tak nechyba, aj ked by som si ho velmi chcela urobit,l en nemam odvahu sadnut za volant,
A ake mas velke deturrence, ak ich mas vacsie tak ti aj pomozu a je to urcite vyhoda, ked budes mat vacsi vekovy rozdiel medzi nimi, lebo im sa uz tak velmi nemusis venovat a budes mat cas aspon na male a teiz si oddychnes z roboty, a ja co sa tyka tej skolky, ze male nechas asi doma, tak ja som rozmyslala,z e tiez necham Nelku doma, ale ona je velmi spokojna v skolke, vela sa tam nauci,a mm ti ako cassto chodi domov

epelino
13. máj 2012

@bonaquaba ahoj,ano,moj muz je vojak.je na missi 9 mes,teraz su to 2 co je prec,bol 10dni doma a dnes opat odchadza.obdivujem,ze dokazete takto fungovat roky..ja uz teraz niekedy nevladzem,a to mam len 1 dieta.