Manžel mi pracuje v zahraničí. Ste na tom podobne?

eli77
23. sep 2007

Ahojte...hľadám maminy s podobným osudom. Môj muž pracuje ako vodič z povolania...je Tirák...takže je viac času v kamione ako snami. Prosím poradte ako to zvládate..hlavne psychicky. Pre mňa je to veľmi ťažké, máme tri deti a som skoro stále sama snimi, nemá mi kto pomôcť...a takto cez víkendy mi začína z toho už šibať...☹ Mamičky ak ste v podobnej situácii, prosím napíšte a podeľte sa s vašimi skúsenosťami, ako zvládate bežny chod domacnosti, výchovu detí, samotu po večeroch...

tatiana1985
23. mar 2013

necitam prispevky, zaujal ma nazov temy... aj ja mam manzela v zahranici...domov chodi raz za 3-4mesiace a dospela som k nazoru ze...kym ma dietatko rok-dva, je to v pohode , da sa to zvladnut... no teraz ma dcerka 3roky a je mi to cele luto ☹ ☹
ze nema tatu doma ako ine deti ...

raz vecer nam volal, potom som sla cosi robit, a po 5-10min.som si vsimla ze nevidim malu...pridem do spalne,ona tam sedi na posteli a vzlykala 😒 😒 na otazku co sa stalo povedala: Chyba mi tata.... ☹ vtedy to velmi zabolelo, velmi mi to cele prislo luto...3rocne dieta uz vnima, velmi vnima 😔 😔

bonaquaba
24. mar 2013

@tatiana1985 ako pises diet a v troch rokoch uz velmi vnima,ze ta to nie je doma,a ked ti pravdu poviem bude to Len horsie takze sa treba rozhodnut,bud rodina pokope alebo dieta,ktoremu chyba otec

hativa
22. nov 2013

ahoj... aj ja mam manzela v zahranici. pracuje v luxembursku ako lodnik a je tri tyzdne doma a potom tri prec.. da sa to zvladnut, chyba mi hrozne, mame jedneho syna o ktoreho sa krasne stara ked je doma, namiesto mna vstava v noci a uziva si ho... no ked odide tak som niekedy na nervy z toho, ze som sama... bohuzila situacia na slovensku je taka, ze ak chces viac zarobit mas smolu ako obyvajny vyuceny elektrikar, takze musel ist von, robi tam uz 7 rokov a aj budeme poberat prispevky na syna odtial vsetko, cize zo slovenska nic... tu je to tak na prt...

bibzuska
13. dec 2013

Ahojte,mám manžela ktorý mi odchadza 21.12. čiže tesne pred vianocami pracovať na 4 mesiace do zahraničia. Máme maleho synčeka, ktorý má 20 mesiacov. Viete mi poradit ako to mam prežiť? je to prvý krat čo budeme bez neho a neviem ako to ideme zvladnuť :(((

adkasmolka
18. feb 2014

ahojte mamičky, usporiaduvame v BB wkndovy kurz RESPEKTOVAT+BYT RESPEKTOVANY. Blizsie info o priebehu kurzu najdete na stranke http://www.respektovanie.sk/index.php?obsah=4 a v ponuke kurzov kliknut na BB kraj.

lelagula
5. júl 2014

Ahojte pridavam sa k teme...moj priatel chodi uz rok pracovat do nemecka robi zvaraca a to tak ze 3,5 tyzdna je tam a 4/5 dni je doma :( je to strasne hovoril ze este rok chce potiahnut ale maly ma 3,5 roka zacal minuly rok chodit do skolky byva stale chory viac doma ako v skolke ja si nemozem najst robotu lebo musim byt s nim niekedy aj mesiac vkuse doma (nasi pracuju aj svokrovci - su este mlady.. tak nemozu ostavat s malym) strasne si pripadam sama - hlavne teraz v posledne dni nemozem spavat stale rozmyslam ako byt stastna( lebo nam to s priatelom moc neklape a to uz asi dva roky..) ach uvidim stale cakam na nejaku zmenu...

andreaal
5. júl 2014

@lelagula Ahoj, a preco ste za nim uz davno nesli do Nemecka byvat, aj ked len prechodne?

sunshineka
5. júl 2014

aspon si mozes povedat,ze je daleko a nemozte byt spolu.moj je cele dni v praci.ja som stale sama,na vsetko som sama a niekedy ma to strasne stve.pride vecer,naje sa a lahne na gauc k telke a nepovie ani slovo.nechce sa mu rozpravat,lebo je unaveny.

lelagula
5. júl 2014

@andreaal on je tam s kolagami na ubytovni ktoru mu plati zamestnavatel...dalsie starosti s hladanim ubytovania a dalsie vydavky by boli keby som nemala robotu hned tak sme sa rozhodli ze budeme tu..

darina05
4. jún 2016

@newyorkgirl ahoj ako si to zvladla ked muž bol pol roka preč nemala si myšlienky že ťa bude podvádzať lebo za to tak dlho bez ženy byť aj môj odisiel a dojde za 4 mes.ale mam obavy že čo kex nahodou