Manžel na týždňovkách. Ako to zvládate?

dinduska
21. feb 2009

ahojte kocky mate niektora muza,ktory chodi na tyzdnovky?moj muz chodi uz 3 roky a ja som si este stale nezvykla.niekedy ma uplne chytaju depky,ze tu nieje ☹ ako to zvladate?

kosska3003
23. feb 2012

@nienna no oni maju na haku totalka mm musel kapitana inac uz tlacit no my sme zatial nic okrem pridavkov nevybavovali chvala bohu
@stelinka11 no ty to mas nafigu veru ked len 3 dni je doma to je malo ja ho mam sice 3 tyzdne v praci ale aj 3 doma potom a v ktorom si tt

stanca22
23. feb 2012

@stelinka11 Ale vitaj, samozrejme že nie si v tom sama ... je veľa žien tiež takých, ako sme my ... Blahoželám k mimi 😉 A pri pôrode Ti aspoň bude?

kosska3003
23. feb 2012

@stanca22 no ked chcete dieta musi byt cas 😀 😀 😀 musis po mm skocit 😀 😀 mi sme to tiez neriesili nieko ale uz ma to stvalo ze rok nic tak som to zacala riesit a mm musel kazdy druhy den pekne makat

stanca22
23. feb 2012

@kosska3003 No ja uťahujem muža ako sa dá, že až nevládze, včera mi zahlásil, že deň vólna a ja mu na to, ano bohovi 😀

kosska3003
23. feb 2012

@stanca22 mu povec ze bude mat volno na tyzdnovke 😀 😀 😀 a nemusite kazdy najlepsie je kazdy druhy den

katecameron
23. feb 2012

@stanca22 ano som na MD ale prdlzenej bo to sa vobec neda zvladat

katecameron
23. feb 2012

@stanca22 on robí taxaciu doma byva len v zime cize od novembra do apríla ale to chodí normalne do prace do mesta

isabella_fly
23. feb 2012

@stanca22 je letecky mechanik a kedze na svk vsetko pokrachovalo, bol nuteny si zalozit zivnost a od oktobra chodi po kontraktoch, pride na par tyzdnov domov a potom na mesiac az dva prec, prvy jeho kontrakt som zvladala velmi zle, ale mi na psychiku aj antikoncepcia vplyvala a ako som ju v decembri vysadila tak tento druhy uz zvladam uplne skvele, ale aj tak by mi lepsie padlo keby som v kontakte s babami co to maju podobne 🙂

stanca22
23. feb 2012

@isabella_fly No tak si na správnom mieste 😉

shrekula
19. aug 2013

môj manžel chodil cc 15 rokov na týždňovky, a 3trojtýždňovky, niekedy bol doma len cez víkend a zase odišiel na celý mesiac.a tak sme žili, dievčence vyrástli, prakticky som si ich vychovala sama, sme ako kamarátky.všetko mi hovoria, spolu chodíme na výlety, rozoberáme priateľov. teraz mám manžela už skoro rok doma a som s nervami v koncoch. úplne opačný prípad ako som tu čítala. asi to bude tým, že som si za tie roky zvykla žiť prevažne sama len s mojimi kočenami.

tojada
9. feb 2014

Viem, že nie sme jediní,ktorímáme tento problém, ale môj budúci manžel nedokáže nájsť prácu vokolí bydliska, tak chodí na týždňovky. Veď už to je dobré, že vôbec prácu má, ale rada by sommala normálne manželstvo, aby sme boli ako rodina každý deň spolu. Určite by som nechcela, aby pracoval napr. v zahraničí. Snažím sa zarobiť, koľko sa dá, ale neviem ako zvládneme takéto manželstvo.

3marhulka3
5. sep 2015

ahojte 🙂 ako ste 1x zvlladalo to, ze vas manzel nebol v noci doma a podobnr? ja so to neviem vobec predstavit:(

strociatka
5. sep 2015

@shrekula prosim ta a ako si si to zariadila s pracou? Ja mam to co ty, mm na tyzdnovkach a ja uplne sama s dvoma detmi (tiez baby), lenze ja nemam ziadnu rodinu, nemame nikoho, ziadne babicky, proste uplne nikto. Starsia prvacka a mladsia skolkarka, mam nastupit do prace a som uplne v koncoch ako si to zariadit, ako stihnut dat jednu do skoly a druhu do skolky a este ist do prace a poobede vyzdvihnut skola, skolka, ulohy, no uplne som v koncoch :(

shrekula
10. sep 2015

@strociatka ....... no neviem kde pracuješ, akú máš pracovnú dobu. ja som ráno vstávala cc o 6.00hod., zobudila deti, od mala boli naučené samostatnosti, takže obliecť, umyť sa už vedeli, najedli sa a šli sme. škôlku a školu mali vedľa seba a mala som to aj po ceste. poobede bola staršia v družine a zvyčajne sme odchádzali posledné, keďže som skôr nestíhala. ono nájdeš si svoj stereotyp. doma mladšia sedela pri nás keď sme sa učili, kreslila si, ale som jej vymyslela niečo, aby sa hrala, prípadne som jej zapla rozprávky v telke, mala natočené vtedy ešte na videokazete asi 4 hodinové pásmo kreslených rozprávok. našťastie bola kľudné dieťa.bolo to chvíľami ťažké, nepoviem že nie, ale určite to zvládneš. a náhodou keď tak spomínam boli to fajn časy, mali sme taký babinec, všetko sme robili spolu, varili, piekli, učili sa, tancovali, spievali 🙂 už mám veľké slečny a stále spolu blbneme, nie som len ich mama, ale aj kamarátka 🙂 držím prsty