Manžel policajt

llaayllaa
2. apr 2009

ja len dúfam,že sa tu pozbierame viaceré manželky,priatelky a atd. policajtov 🙂 moj manžel je totiž to maximum času v práci a sem tam padne dobre,ak sa tu trošku vykecáme 😀 čo vy nato?

delilah1
14. apr 2009

pridávam sa k téme...môj muž je tiež policajt... dopravák.... 😀

detta
14. apr 2009

ahojte, a kolko rokov su Vasi muzi policajti ? moj je 9 rokov.....

bora8
14. apr 2009

kočky ja 13 ako policajt a 3a pol ako civil

llaayllaa
autor
14. apr 2009

čawtw babulky 🙂
jonatanka-držím palčeky,určite vám všetko dopadne na výbornú 🙂
detta-ten moj už skoro 13 a pol roka,12rokov na PMJ a rok aj niečo je na inom oddelení ako vyšetrovatel,lenže aj tak robí aj tú prácu,ktorú by mali robit chalani s PMJ-éčka,totiž je ich tam málo,a tí vaši?

llaayllaa
autor
14. apr 2009

uuups 🙂 sorry za preklep,malo to byt čawte,a čo sa z toho vyklulo 😀

bora8
14. apr 2009

no ja som celých 13 rokov na NPJ

gabika53
14. apr 2009

ahojky, môjmu chýbajú 2 roky do civilu...tak máme po veľkonočných sviatkoch, pre mňa chvalabohu, lebo som bola na nervy z toho všetkého chystania..jonatanka, držím palce v BA, malinký bude určite ok...potom napíš ako ste dopadli...my tiež chodievame do BA s prostredným, prekonal toho mnoho počas pôrodu a potom a musí byť stále sledovaný 😒 v lete bude mať 3roky a v každom voľnom čase, ktorého je moc málo beháme po doktorocch, ešte chalani majú atopický ekzém, zníženú imunitu, šelest..najstarší chodí aj na endokinológiu...no proste des...dnes bolo krásne počasie, však? krpatí sa mi vonku tak vybláznili, že od 18-tej spia, tak som zvedavá, o koľkej ráno budú buntošiť. Drahý mal dnes 12-tku, tak ešte len pred hodinkou dorazil domov..

detta
14. apr 2009

jonatanka, tiez ti drzim velmi velmi palce.... potom napis, co bolo v BA

danka.k
15. apr 2009

delilah aj moj je dopravak - nehody.. no a robi tusim zo 15 rokov uz... asi..

maleho mi prave odkydlo... tak pokukam co tu nove ste popisali 😉

llaayllaa
autor
15. apr 2009

ahojte 🙂 gabika,tak to mi je luto,že malinkí majú takéto problémy,ale pokým to nieje nič závažné,tak je ok 🙂
A inak ako u vás,my máme ocinka ako obvykle v práci ☹ ,ale o chvíločku sa chystáme von,tak hádam nám to utečie,malinká je totiž straaašne rada vonku, a potom aj lepšie spinká,už sa nevieme dočkat,kedy sa možeme začat chodit kupat,všetci traja milujeme vodu,len som zvedavá ako často to bude,ked drahý je stále v robote 🙂 zasa len ja a Tamarka.A ešte som sa chcela spýtat,chystáme sa na dovolenku tento rok do chorvátska,neviete poradit,neaké dobré ubytovanie vhodné aj pre malinkú,či už hotel,penzion,alebo apartmán?Tamarka bude mat vtedy okolo deviatich mesiacov,čo myslíte nieje to skoro pre nu,íst pri more?Podla mna nie,už som videla aj menšie detičky,ale..........................nechám si poradit od skúsenejších 🙂 dík

anickamaros
15. apr 2009

ahojte ja by som sa chcela len opytat bory ze ci chodila na policajnu akademiu?
dakujem za odpoved

bora8
15. apr 2009

anickamaros nechodila - ja mám civilnú školu a k tomu dôstojnícku 😉

danka.k
15. apr 2009

llaayllaa podla mna to nie je skoro.. tak akurat si myslim.. ja uvidim ci pojdeme toho roku niekam uz k moru... zajtra nam pride ocinko a az do nedele vecera bude s nami doma.. tesiiiime sa.. maly ide byt asi chory... ☹

llaayllaa
autor
15. apr 2009

danka,dík,aj ja si myslím,že to nieje skoro,tak hádam to bude v pohode,jééé ako vám je dobre,že ho budete mat doma,my ešte musíme počkat do pondelka a potom bude aj náš ocko dovolenkovat tak............ 😀 ,lenže zasa na nho čaká robota u nich doma,takže uvidíme 😒 a inak aj my sme boli chorí,teraz je tento prechod asi najhorší pre tých našich krpcekov,držte sa s malinkým 🙂

danka.k
15. apr 2009

maly mi vzdy pred ockovanim ochorie.. aj v marci chytil nadchu.. ale to ho zaockovali.. a v piatok mame ist zas tak ho zasa chyta.. 😠 😠 nas tato ak pojde niekam nieco robit tak len ku nasim na dvor.. takze to je v poho 😉

bora8
15. apr 2009

llaaylla a kdedy sa ti vlastne narodila malá? lebo máme asi tak nejak narovnako....

llaayllaa
autor
15. apr 2009

známa tiež mala toto isté,vždy pred očkovaním jej malý ochorel ☹ no u nás je to zasa opačne,manžel má vadčšinou prácu vždy u nich na dome alebo na dvore,ale v pohode,niekto musí pomoct aj jeho rodičom,a kedže je jedináčik,tak je to na nom a teraz sa rozhodol postavit si tam vadčšiu garáž,takže polku dovolenku plánuje strávit tam ☹ ale slúbil,že zvyšných pat dní,bude len náš,tak..........tešíme sa 😀 práve rozmýšlam,že kam by sme mohli s malou vybehnút,konečne všetci traja,neviem napadá ma Zoo Bojnice,alebo Dinopark v Blave ani neaký Aquapark by nebol od veci,no uvidíme,ale chcela by som tie dni čo najviac využit,hlavne kvoli malinkej 🙂 bohvie kedy sa potom zasa niekam dostaneme všetci spolu 😠

llaayllaa
autor
15. apr 2009

ahoj bora 🙂 malinká sa narodila 3.oktobra,a tvoja?

danka.k
15. apr 2009

llaayllaa a kolko ma muzik dovolenku?? moj ma potom tusim od 2.5... do neviem kedy.. tak potom si ju paradne uzite... 😉

bora8
15. apr 2009

😀 moja 10. ja 8. a malý 28. oktobra - muž má radosť 😀

llaayllaa
autor
15. apr 2009

bude doma od pondelka dva týždne,mal ešte starú dovolenku,tak mu ju dali teraz,chvalabohu 🙂 a potom asi tak niekdey v auguste bude mat tiež dva týždne,no to sa budeme snažit užit si ju 😀

llaayllaa
autor
15. apr 2009

bora,fíha 😀 tak oktober mate teda zaujímaví čo 😀 samé oslavy,my sme každý niekedy inokedy,ja v máji,a ocinko v decembri,tak to máme dost daleko od seba,ale aspon to máte v jeden mesiac odbavené všetko,teda okrem vášho ocka 🙂 a malinká ti už behá aj v behuli?tá naša ako malý čertík,strašne je to živé dieta 😀 samá radost

detta
15. apr 2009

ahojte, moj dovolenku tak skoro nebude mat 😒 dovolenku mal cely januar.... aj my sme: manzel 1.4. ja 11.4. a starsi syn 13.4. 😉,

danka.k
15. apr 2009

baby no tak to mate dobre vsetko takto pokope.. my mame vsetci rozne.. len moji chlapi maju spolu meniny...

gabika53
15. apr 2009

no ahojky všetkým maminkám 🙂 tak s malým ráno valím k lekárovi, má taký kašeľ, že mi plačká každú chvíľku čo ho to budí ☹ no akurát pred víkendom, v sobotu sa máme zísť celá rodina na chalupe, aj z iných miest Slovenska...a my asi budeme doma trčať 😒 dávala som sirup Sinecod ale nezaberá, asi musí mať lieky...malá má soplík, ale drží sa mi, je stále kojená, možno tým je odolnejšia..a najstarší Tomino je tiež nejaký nesvoj...ozaj, k tej dovolenke k moru, podĺa mňa je super ísť aj s malým krpčekom k moru, vraj Chorvátsko je ideálne, lebo nemá také agresívne podnebie ako nejaké exotické miesta, a aj salinita mora je dobrá 😉 tak len smelo, určite bude superne 🙂 🙂 my by sme mali tiež ísť, letecky, ale nie je to ešte na 100%...ale kvôli atopickému ekzému potrebujeme more..na 100% je zaistená dovolenka zatiaľ na Slovensku, pri Martine..to je v júni..už sa teším trošku na zmenu prostredia. Ozaj baby, čo by ste mi poradili na chudnutie? strašne som pribrala po 3.-ťom pôrode a tým že kojím som hrozne žravá 😖 ale ke´d som skoro nič nejedla, tak som nemala skoro nič mlieka a malá sa jedovala..no mňa asi porazí, veď nevojdem do letných vecí, čo mám v skrini.. 😢 môj je zajtra doma, tak aspoň bude s malou a ja pôjdem s Adriánkom k lekárovi...žienky, prajem vám krásny večer, ja idem k malým, a som rada, ako píšete o svojich detičkách, veď všetky sú nádherné...a naše...tak papenky a píšte!!

detta
15. apr 2009

ahoj gabi - tak to poznam tiez, u nas je to tiet tak s chorobami, jeden zacne a uz to ma kazdi....alicka mala len tri tyzdne a dostala zapal stred. ucha, musela brat aj antibiotika....doniesli to chalani zo skolky 😒......tiez navstevujeme rozne ambulancie - gastro,alergo, logo atd. kazdy tazden mam nieco 😖 ja davam detom na kasel, solmucol raz- dva to pomoze......my tento rok pojdeme len sa Slovensko na dovolenku. do nizkych tatier....ja som tiez po malej strasne pribrala, ta ma dala totalne "do poriadku" 😲 ale este ma len 3 mesiace a je plne kojena, tak nechcem velmi spekulovat. ved schudnem potom, dufam.... 😅.....darmo tri deti su tri.... 😔

detta
15. apr 2009

uz neviem ani pisat, nie "alicka" ale malicka 😝 , vola sa Ema 🙂

jonatanka
16. apr 2009

ahojte tak nas v bratislave po roznych vysetreniach este v utorok poslali domov, malemu nasli infekciu a stou ho nemohli uspat, aj som bola rada, lebo ja som este stale chora, vcera som cely den prelezala v posteli a drobci odisli k svokre, dnes mam draheho v praci, tak si velmi nepolezim ☹

danka.k
16. apr 2009

my sme mali ist do chorvatska 25.juna ale mam taky pocit ze to padlo.. a posuva sa to na neurčito... gabika a kam presne ku Martinu idete??? j

jonatanka a teraz to odlozili na kedy?? vyliec sa 😉 😉

jonatanka
16. apr 2009

prelozili nam to na tretieho juna ☹