Manžel policajt

llaayllaa
2. apr 2009

ja len dúfam,že sa tu pozbierame viaceré manželky,priatelky a atd. policajtov 🙂 moj manžel je totiž to maximum času v práci a sem tam padne dobre,ak sa tu trošku vykecáme 😀 čo vy nato?

bora8
2. apr 2009

llayaaylla - ak ti neva že ja som policajtka.... 😀

janivonbenji
2. apr 2009

bora a nepísala si niekde, že máš vyštudované niečo s psychologickou poradňou a že môžeš poskytovať rady ...ak sa mýlim, tak prepáč 🙂 ...

kikusa100
2. apr 2009

hej aj mne sa zda ze to bora pisala ale pisala ze sa tomu nevenuje..ze robi daco ine tak je asi ta poliska..nie?? 😀

krasuliak
2. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bora8 • 2d • 27. mar 2008 o 20:02
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Ahojte kočky, len som sen nakukla, lebo u nás je to opačné - ja som policajtka..... tak som zvedavá ako to zvládajú manželky mojich kolegov, kt. sa doma moc neukážu....

lenka1108
2. apr 2009

jeden z clenou mojej rodiny je policajt.a s jeho zenou su uz cez 10 rokou zobraty.maju jednu dceruale akonahle nastupil ku policii islo to s ich manzelstvom dole vodou.neustale sluzby,vyjazdy...(zamienky)
nechcem pisat nieco co by vas odradilo alebo nahnevalo, ale jeho kolegina je uz 2 rok na materskej s jeho synom.takze tolko...

bora8
3. apr 2009

janivobenji - písla - mám vyštované, ale profesne sa tomu nevenujem - tak je to tam napísané..... vadí???

bora8
3. apr 2009

a na odborné rady si moc netrúfam, ja vždy píšem ako by som to spravila ja 😉

detta
3. apr 2009

Ahojte! Som veľmi rada, že tu vznikla táto téma. IIaayllaa- viem o čom hovoríš. manžel je policajt a sme spolu už skoro 8 rokov. Máme tri deti, takže je to fuška. Dokonca cestuje do roboty viac ako 100 km, takže tam niekedy aj prespáva. Práve dnes ráno išiel a príde až v nedeľu ráno. Tak dúfam, že sa nezbláznim ☹

janivonbenji
3. apr 2009

bora, jasné, že nevadí!!!!!!!!!!!!!!! len som si kontrolovala svoju pamäť, že sa mi tam ešte niečo, čo si kdesi prečítam, aj ukladá ( po 2,5 r. na MD, som zistila, že som na tom celkom OK 😀 😀 😀 )...ps : obdivujem ženy-policajtky, lebo vydržať v kolektíve mužov -policajtov je, myslím, dosť náročné...

bora8
3. apr 2009

jani tak mne vyhovuje viacej mužský kolektív.... a chalanov už mám vycvičených.... hlavne im nedať najavo že mám strach alebo z niečoho obavy - to by ma zožrali za živa 🙂 a dali by mi to dobre vyžrať..... 😉 mne vadia skôr ženské kolektívy, kde sa baby predvádzajú jedna cez druhú a robia sa intrigy..... 😀
u chlapov je to tak že sa povie čo sa myslí a nemôže sa človek uraziť a je to vybavené - a to viacej vyhovuje mne - aj keď som si na to musela zvykať....

krasuliak
3. apr 2009

detta a nie si z levic nahodou?? 😅 😅

detta
3. apr 2009

krasuliak: nie som z Levíc 😅, ale o pár kilometrov ďalej. Bora: ja som pred materskou robila v SBS-ke, mala som 24. chlapov kolegov a ja som bola sama žena. Viem o čom hovoríš 😉 Ťréning som mala od detstva (mám troch bratov) 😒

janivonbenji
3. apr 2009

bora, presne na to som myslela...výborne si to vystihla 🙂

jankajs
3. apr 2009

Ja pridám svoju skúsenosť, hoci trošku od témy - môj otec bol policajt.
Bol často preč, ale pre mňa ako dieťa to bolo fajn obdobie - doma sme mali večne služobné psy, ktoré so mnou spávali v jednej izbe 😀 . Neskôr robil na kriminálke a to už začínalo byť vážnejšie. Profesionálna deformácia ako hrom - musela som mu často pripomínať, že
1. nie som na výsluchu a
2.nech sa chová slušne, že nie som žiaden grázel, ktorého má vo vyšetrovni. 😠

gabika53
7. apr 2009

no ahojky, dúfam, že sa môžem pridať 🙂 môj manžel je policajt, mám 3 deti a fakt je to dakedy o hubu, strašne moc má toho a dakedy sa mi zdá, že sa nevie ani odrelaxovať, keď má nejaký zložitý prípad. Inak sme v pohode, ale na mne visí domácnosť, svokrovci k nám nechodia, nemajú čas, moja mama je tiež dosť zaneprázdnená, tak fakt dakedy nestíham..

llaayllaa
autor
7. apr 2009

No čavte baby 🙂 dost dlho som tu nebola a teda som fakt rada,že ste sa pridali,samozrejme aj vy na opačnej strane,teda policajtky 🙂
gabika,u nás je to podobne ako vravíš,len akurát nemáme tri detičky,zatial 🙂 ale jednu babambulku,a manžel naštastie do práce nemusí dochádzat,ale poviem ti,je to o hubu ☹ všetko stojí a čaká na mna,aj ked manžel sa snaží pomoct vždy ked má volno,len toho volna je stále akoby menej a menej,vkuse výjazd,stála služba ,fotbal,hokej,vysluchy atd. atd.ale čo už,na jednej strane som na neho pyšná a podporujem ho v jeho kariere,zas na strane druhej by som ho chcela mat častejšie doma s nami,to je teda labyrint,s ktorého neviem či sa raz vymotáme 🙂
bora,ja nemám vobec nič proti policajtom ani policajtkám,mám v nich totiž dobré kamošky,táto téma ma napadla len tak,za účelom rozprávania sa o našich polovičkách,a som rada že ste sa zapojili,a ako to klape u vás v opačnom prevedení,ty si policajtka a manžel čo nato?

bora8
7. apr 2009

laaylla - teraz dobre lebo som doma na materskej ale 5.mája nastupujem do práce...... tak to bude horšie....
moj manžel pred tým ako som nastúpila na md pracoval v mieste bydliska tak stíhal malého vyberať zo škôlky a doviesť ho domov.... ale teraz budeme obaja dochádzať do ba tak to bude zložitejšie.... našťastie si môžem prácu naplánovať, ale ako samé viete - plány sú a realita mení..... 😒 našťastie mám maminu ktorá sa mi o malú postará a o ostatné sa musím postarať s mm ja....
sú dni kedy nie som doma vôbec - že pomaly sa dôjdem len prespať, ale potom zasa si to naplánujem tak že som doma týždeň alebo chodímdomov na obed.... ja svoju prácu milujem a nemenila by som ju za nič na svete len je strašne časovo náročná, ale je pravda, že ja si viem viac povedať a netrávim toľko času v práci ako chalani.... aj keď manželovi sa to občas nezdá

llaayllaa
autor
8. apr 2009

bora,to verím,že sa mu to občas nezdá 🙂 ,ani mne sa to občas nezdá 🙂 ,ale čo už s vami,u nás je to momentálne tak,že manžel je od minulého utorka od rana do večera v robote,a ja si už pomaly začínam pripadat ako keby som žila sama a maličkou,poosledné týždne sú fakt kruté,maju totiž podstav a ešte k tomu traja či dvaja neviem presne su na dlhodobej marodke,takže je to na prd ☹ posledné dva dni sme ho s tamarkou chodili čakat do práce,tak sme sa spolu aspon zviezli domov ☹ ,lebo chudáčik aj on je už z toho hotový,ale inak sa momentálne nedá,ked príde domov tak sa ledva vysprchuje a už aj spí,je toho na nás na všetkých akosi privela,len dufam,že to v pohode,ako takej zvládneme aspon do konca apríla,potom má drahý dva týždne dovolenku,tak sa jej už nevieme všetci dočkat 🙂 a hádam načerpáme sily na další level 😀
bora,a inak,dufam,že ti nebude vadit ak sa spýtam,prečo ideš tak skoro do práce?

derylka
8. apr 2009

ahojte babule... ak možem tak by som sa k Vám pridala.... aj ja mám doma policajta..... 🙂 .... ale poviem Vám že je to fakt o držku... tak ako píšete..... skoro stále v robote.... neviem, možno sa mi to len zdá, kedže som v poslednej dobe doma..... ale ked pojdem do práce sa mi desí predstava že sa budeme v dverách obchádzat..... ☹ .. ešte cez ten týžden to je v celku dobre... ale najhoršie je to cez víkend.... on od rána do večera v práci /toto už má mesiac aj niečo v kuse, už sa mi to zdá normálne divné/hlavne teraz ked je vonku tak krásne, čo človek by mohol niekam vybehnut.... ale tak samému sa nechce.... 😒 ...

... tak snáď ich budeme mať občas aj dlšie doma... alebo najhorší prípad... počkať kým pojdu do civilu.... 😉

danka.k
8. apr 2009

ahojte.. aj moj muz je policajt.. ale pridam sa az zajtra bo idem buvat teraz... 😀

llaayllaa
autor
9. apr 2009

derylka-aj ja mám pomaly taký pocit,že ten civil bude naše spasenie 🙂 lenže to je ešte vo hviezdach,inak neviem kde pracuješ ty,ale ja,ete pred materskou som pracovala v hypertescu v kozmetickom oddelení,a možem ti povedat,že s manželom,vtedy ešte s priatelom sme sa často videli len medzi dverami,ked jeden z nás odchádzal a druhý prichádzal,ale bolo to zaujímavé a pekné obdobie,viac sme si boli vzácnejší,vtedy som to až tak s tou jeho prácou nevnímala,lebo aj ja som robila,potom som otehotnela,vzápatí zostala doma na rizikovom,ale ešte aj to bolo v pohode,nebolo až také hrozné,užívala som si tehulkovanie aj z mojím drahým plnými dúškami,ale teraz je to s tou robotou čím dalej tým horšie,vkuse v práci a v práci ☹ teraz sme si ešte vzácnejší ako nikdy predtým 🙂 ešte že to inak v našom manželstve klape tak ako má,len mne aj maličkej ocinko veeelmi chýba ☹

derylka
9. apr 2009

llaayllaa - no mi to s tým civilom až také zlé nemáme..... 🙂 ... po 17 rokoch by sa aj patrilo... 😀 ...
.. momentálne nepracujem.... 😒 lebo ja som hviezda.... vo finančnej kríze dám výpoved....tak som bola mesiac doma...pár týždnov som si čerpala dovolenku a od apríla oficiálne nezamestnaná... ale od utorka idem makat... takže bude lepšie.... /... máš pravdu.... budeme si vzácnejší..... mi sme si vzácni aj teraz.... klapat to klape aj u nás.... takže to je asi to najdôležitejšie...... ale na druhej strane ked si to vezmeme čo by sme bez tých našich chlapov robili..... 😀

derylka
9. apr 2009

.. bože... pozerám že mi dobre prepína..... my, my, my, my... asi by som si to mala napísat na päť strán...... 😠

bora8
9. apr 2009

derylka - netreba...... 😉
llaayllaa - no prečo idem do práce? - no ja už v podstate pracujem ale čerpám dovolenku z minulého roku - 42 dní - to mi vychádza do polky mája a prečo idem už do práce.... lebo šéf mal niekoho na moje miesto už prichystaného a my - ako rodina si nemôžeme dovoliť v tejto kríze zostať bez stáleho príjmu - mm robí v strojárenskom odvetví a ich majiteľ firmy stále uvažuje či firmu zatvorí alebo nie.... 😖 máme skoro dorobený barák a plno dlhov a to by sme z mm podpory a z rodičovskéo príspevku nevyšli..... je mi strašne ľúto že nemôžem zostať s malou doma..... ale fakt si to nemôžeme dovoliť a o malinkú sa mi bude starať moja mamina, ktorá je už 12 rokov na dôchodku a starala sa mi aj o syna aj keď nie tak skoro 😔 priznám sa že uvažujem o tom ako to budem minimálne do konca roka flákať - lebo mám nárok ešte na tochtoročnú dovolenku a aj na pracovnú rehabilitácu, chalani moc radosť zo mňa mať nebudú ale ja by som nerada zanedbala malú....

danka.k
9. apr 2009

moj muz robi v blave takze chodi tiez stale prec... ale uz sme si na to zvykli.. dnes akurat odisiel a pride az v nedelu... ked je prec takto kratko tak sa to da v pohode zvladnut.. ale ak je tam tyzden tak je to horor.. malemu strasne chyba... a aj mne samozrejme 😉

llaayllaa
autor
10. apr 2009

derylka-máš pravdu,život bez mojho drahého si neviem ani predstavit....... 🙂 my to s tým civilom máme trošku horšie 13rokov za nami,takže minimalne 2roky pred nami 🙂 ,ale to je ako som už písala ešte vo hviezdach,dva roky,to je dost dlhý čas,a ked sa to s touto krízou nedá do poriadku,nebudeme si moct dovolit,aby manžel odišiel od polície,uvidíme...............ako slepý povedal 🙂
bora_tak to je super,že ti mamina može pri maličkej pomoct,ako píšeš máte to dobre vymyslené a zariadené,tak hádam bude všetko ok,a detičky budú mat všetko čo porebujú,a tie dovolenky využi ako len možeš 😀
danka-tak to ti nezávidím,že manžel tak na dlho odchádza,vela sily a radosti z malinkého 🙂

danka.k
10. apr 2009

llaayllaa zvykli sme si... len teraz ako je maly starsi tak mu tato zacina strasne chybat a ked v noci zisti ze tato nie je doma tak horor... dnes v noci to akurat zistil.. tri hodiny reval a reval a reval

gabika53
10. apr 2009

ahojte babenky, tak som sem opäť zavítala, krpci spia a troška si s vami popíšem..veď to, my máme tiež spolu veľmi dobrý vzťah, ale toho času je tak málo ☹ teraz keď som na materskej, tak sa to dá ako tak zorganizovať, prispôsobím sa manželovi, ke´d je on domka a spolu niekam vždy vybehneme aj s deťmi, ale keď som chodila do práce, tak to sme sa poriadne ani nevideli, lebo robil aj víkendy, čo som mala ja voĺno, cez týždeň ja zasa v práci, dakedy aj do 19-tej..no fakt blbé..niekedy to fajne vyšlo a vytešovala som sa 🙂 podľa mňa tá práca je málo ohodnotená, lebo tí chalani fakt makajú, to sa nezastávam iba môjho, ale už niekoľko rokov to pozorujem, ono sa to nezdá, ale fakt tá práca je náročná..baby policajtky sa tam majú trošíčku lepšie/ teda aspoň u nás v meste, neťahajú nočné a nedávajú im nejaké zložité prípady..ale aj tak by som to nerobila, klobúk dolu všetkým maminám policajtkám...veru žienky, máme to náročné, ja dakedy neviem kde mi hlava stojí, ťažko si plánovať dačo dopredu, niekedy ani neviem, ako má službu/myslím tým niekoľko dní dopredu/ ...na Vianoce mal službu, na Silvestra tiež, teraz je chvalabohu v pondelok doma, lebo chlapci sa tešia k babkám na šibačku..najhoršie prežívam Vianoce, ak nie je doma, to som vždy smutná. No našťastie to nie je každý rok..

danka.k
10. apr 2009

tam kde robi moj chlap robia nocne aj zeny... gabika tak to je super ze je muzik v pondelok doma.. moj je tiez.. a bol aj vianoce aj silvestra. ale to len preto ze to boli maleho prve vianoce.. toho roku uz asi doma nebude

jonatanka
10. apr 2009

ahojte mozem sa pridat? drahy je policajt a ja tu jeho pracu pomaly ale isto nenavidim, stale samy nadcas mimoriadne sluzby a podobne do prace chodi ked deti spia a vracia sa neskoro vecer, to drobci zas spia, sme spolu strasne malo, a to mi velmi vadi,kazdy sviatok je v praci, aj dnes, deti si ho vobec neuziju a ja mam pocit, ze som stale sama ☹