Manžel policajt

llaayllaa
2. apr 2009

ja len dúfam,že sa tu pozbierame viaceré manželky,priatelky a atd. policajtov 🙂 moj manžel je totiž to maximum času v práci a sem tam padne dobre,ak sa tu trošku vykecáme 😀 čo vy nato?

jonatanka
11. apr 2009

nasi boli tiez taky ale ako sme sa prestahovali tak ich zo smykalky taham domov nasilu, a je im jedno kolko je hodin

danka.k
11. apr 2009

no my sa do toho veku este dostaneme tak to bude tiez isto problem potom

jonatanka
11. apr 2009

pozrela som ze mas maleho narodeneho predcasne ja som rodila v 32tt, mali ste po porode nejake komplikacie?

danka.k
11. apr 2009

maly lezal este mesiac v nemocnici.. ale nic vaznejsie sme nastastie nemali.. a tvojich drobcov prevazali do martina ci boli v ziline??

jonatanka
11. apr 2009

v ziline

danka.k
11. apr 2009

moj bol v martine na tom nedonoseneckom

jonatanka
11. apr 2009

a aka ola starostlivost, mne sa v ziline nezdala ktovieaka

danka.k
11. apr 2009

vies co.. uplne super... mile a ochotne sestricky... dobre sa starali o vsetky tie deticky

jonatanka
11. apr 2009

tak to v ziline ako ktora sestricka jedna super ina uplna hroza

danka.k
11. apr 2009

tieto boli fakt super.... aj to prostredie tam bolo tak urobene aby sa tam deticky citili dobre

jonatanka
11. apr 2009

tak to si mala dobre, mne sa na zilinskej nemocnici nepaci vobec nic, vsetko stare osarpane a podaktore sestricky su strach a hroza

danka.k
11. apr 2009

aj na porodnici ked som lezala tak to tam bolo super.. sestricky mile, izby uplne nove....

detta
11. apr 2009

gabika- aj ty máš dvoch starších chlapcov a najmladšiu dcérku? aj to poznám, futbal slovan-trnava a už aj ide 😠 ,...ani si neviem predstaviť, že aké by to bolo keby bol každý deň doma.....

gabika53
12. apr 2009

detta ahojky áno, mám 2 chlapcov a 1 dcérku...konečne babu 🙂 som vytešená z nej...veru, ani ja si neviem už predstaviť, že by tu bol každý deň s nami, ja už mám zabehanú domácnosť akosi sama, ale myslím, že to je aj dobre, nie som tak strašne závislá na chlappovi úsamozrejme, finančne zabezpečuje on /ale prakticky je zo mňa samostatná mamina, zvládam školáka, krpatých, medzitým kojenie, prebaľovanie, nákupy, varenie, pranie, hranie s deťmi a keď treba zabezpečím opravára, lekára, keď sme prerábali byt, tak som to vybavovala ja, ja som riadila a dozerala na robotníkov, výmenu okien tiež som zariadila ja...veď to určite poznáte, však 🙂 tuto susedy posielajú chlapa kúpiť aj chlieb a sú hrozne nesamostatné, to sa mi moc nepáči...joj, letím ku krpcom, takže prajem vám krásny dník 😉papenky

jonatanka
12. apr 2009

gabika tomu sa hovori super zena, ja som donedavna byvala o poschodie vyssie ako moja mama, tak pomahala stale s detmi, teraz som sama , ale tu mame aspon vytah, tak s nimi mozem ist sama vonku, na draheho som si zvykla uz davno nespoliehat a poslat ho na nakup?, nemyslitelne, aj ked mu dam zoznam co kupit tak pride s desiatimi taskami a ani v jednej nie je to co som chcela

detta
12. apr 2009

ahojte, gabika - presne tak to máme aj my, dvaja chlapci a dievcatko, moje vysnivane 😀.....dlho som presviedcala manzela aby sme mali tretie babo, no oplatilo sa a teraz je stastny aj on, ze mame konecne dcerku...sme na tom rovnako s tou domacnostou, on uz pomaly ani nevie, ze kde co je v byte 😅

llaayllaa
autor
12. apr 2009

čawte babulky 🙂 pozerám,že sme sa celkom rozkecali,to som veeelmi rada 😀
ja som si už tiež zvykla nespoliehat sa na nikoho ani na manžela,jednoducho to nejde,ked doslova z hodiny na hodinu sa mu mení rozpis služieb,a na všetkých možných akciách musí byt aj on,napr.tento mesiac mal až 36hodín nadčasu,to je až choré,ale nemá na výber,a som zvedavá čo bude tento mesiac,niekedy je to až neúnosné o všetko dbat,na všetko mysliet ,medzitým malinká a všemožné starosti,no..........na nervy 😠
mamina mi sem tam pomože,ale fakt iba sem tam,kedže nebývame v jednom meste,musím si vystačit sama,svokrovcov mám už po 65-tke,takže čo od nich možem chciet,radčšej nič,majú čo robit samy zo sebou
Ale dnes má drahý volno,tak si ho s maličkou ideme užit 😀 prajem vaám všetkým pekný dník,a zajtra vela oblievačov 😀

derylka
12. apr 2009

... my to s tými službami tiež nemáme ružové..... vianoce nočná, silvester našťastie volno... ale prvého hned na dennú takže ako keby silvester ani nebol.... zajtra zasa denná..... okrem toho každý futbal, volby a bárz jaké kraviny čo si vymyslia.... no proste hrúúúúza ☹ .... ako píšete... nedá sa nič naplánovať...ešte vo stredu sme sa tešili že má v pondelok volno a vo štvrtok z nočnej mi volá že má dennú..... ach jaj.... čo už narobíme.. musíme si vystačiť samé.....

gabika53
12. apr 2009

ahojte babulienky, tak sa k vám zasa na chvíľočku hlásim 😉 ozaj len na chvíločku, lebo moje najstaršie dítko si prosí,,internetovať,,a tak som mu sľúbila, že dnes môže, lebo zajtra nie je škola...ako ste strávili dník? my v prírode, bolo nádherne, konečne troška zmena, nielen v okolí domu..Prostredný má zvýšenú teplotu, tak sa moc neteším, čosi ho obchádza, má aj soplík ☹ detta, tak aj ty to máš takto domka? veru, ani môj nechcel tretie dieťa, ale ja som rozhodla 😀 no a teraz je malá jeho miláčik 🙂 jonatanka, tou superženou by som chcela byť 😀 ale to sa nedá, veď to samé poznáte, nedá sa všetko naraz zariadiť...čas ide hrozne rýchlo a ja mám pocit, že nestíham, máte aj vy taký pocit dakedy? že som akási rozlietaná...a veru, ani ten môj nevie poriadne kde čo máme 😠 dnes som susedke vravela, že si píšem na fóre s babami, ktoré majú doma policajta a ona sa mi čudovala, čo si také asi môžeme písať 😀 ona to nechápe, totiž má manžela vojaka, ten je asi každý tretí deń v práci, dakedy celý týždeň domka, čo mu to tak dobre vyjde, keď je v práci, furt si volajú a píšu..no a vraj nič nestíha...a mne sa čuduje ako môžem takto prežiť 😀 minule som sa jej pýtala na zárubne, čo dali urobiť a ona vôbec o tom nevedela, vraj všetko vybavuje muž...to som si nedomyslela 😀 😀 😀 ve´d fakt asi takéto veci robia mužíkovia..joj, malý ma tu hrká, teším sa na vaše správičky, zatiaľ mu dávam notebookm prajem krásny večer a zajtra domka veselo s rodinkou 😉 papenky a píšte!!!!!!

gaja
12. apr 2009

Ahojte, tak na tejto stránke som už strašne dávno nebola a pozerám, že je tu super téma.. tiež sa pridávam, tiež mám muža policajta 🙂 a práve je na nočnej.. a včera mal dennú..
A ked som si vás prečítala - tak v podstate všetko tu už bolo napísané, povedané.. a keďže ja som išla do práce ked mal drobec 1 rok a 10 mesiacov, tak sa niekedy vidíme hodinu.. Ale zas musím povedať, že ked sme náhodou obaja doma, tak sa snaží niečo spoločné vymyslieť.
A tiež ma najviac štve, že príde víkend, všetci majú mužov doma, len my nie... 😖 ale sme spolu už takmer 7 rokov, tak už si viacmenej ani neviem predstaviť, že moj muž si odrobí 5 dní v týždni a basta..
A niekedy my vyslovene vyhovujú nočné.. Vtedy sa najlepšie žehlí.. 😎 😀

danka.k
13. apr 2009

caute babulky.. tak ako si uzivate dnesny den??? ja som sama domka, bol tu len ocko a brasko.... ale za chvilu sa dotrepu muzovi kamarati... "supeeeeeeeer" 😠 😠 😠 😠

gween
13. apr 2009

Dani , ty tu len nemachruj§ zabudla si ma informovať o .......vieš o čom! No ešteže nepijem, keď šoférujem! 🙄

llaayllaa
autor
13. apr 2009

ahojte 🙂 my sme dneska zasa same,ocinko má neakú akciu zameranú na alkohol,takže............. 😒
no a inak, ako ste si to dnes užili s oblievačmi 🙂 ja až až,ale naštastie to už nieje také hrozné aké to bývalo "za mladi" 🙂
gaja-mna tie víkendy tiež hnevajú,už si ani nepamatám,kedy sme naposledy strávili spoločný víkend ako normálna rodina,vadčšinou ked si niečo naplánujeme,tak nám to samozrejme nevyjde,lebo,práca volá 😠,velá známych aj kamáratov,sa nám čuduje ako to takto možeme vydržat,stále v jednom kolotoči,moje kamošky na mna len zírajú,aké rýchle tempo som nasadila,no tak ked som vačinu času sama a av podstate na všetko sama,tak inak sa nedá,mám rada ked je všetko tak ako má byt,na poriadku,takže kmitám a kmitám 🙂 ,ale inak,ved pri tých našich drobcoch sa ani nedá nekmitat 🙂 ,takže sa len divia a vravia,že oni by to takto dlho nevydržali,v bytovke sama,celé dni len s maličkou atd.,ale ja som si už v podstate na to zvykla,že som samostatná a nepotrebujem nad sebou dozor,alebo neustálu niekoho pomoc,len niekedy mi to prerastá cez hlavu,tak sem tam zavítame k rodičom,alebo oni k nám a hned je lepšie 🙂,ale teraz tu mám aj vás babenky,takže častejšie zavítam sem,tak len píšte a píšte........................ 😀

jonatanka
13. apr 2009

ahojte, tak ja dnes lezim chora v posteli a zajtra musim s malym na kontrolu do bratislavy, mala ostane s ockom, no mam strach, co vyvedu, vcera som ich poslala na ihrisko a maly jedli piesok kamienky a spacky, ocko tvrdil ze sa pekne hrali, no som zvedava ako to zvladnu 4 dni 😖

danka.k
13. apr 2009

no ja som tiez chora ale nasich chlapov netrapi ci je niekto chory alebo nie a sup sup rovno do vane.. obliali ma horucou vodou, takze potesi a konecny vysledok z toho je ze mam narazenu ruku... ale tak sranda musi byt...

jonatanka nas maly pravidelne papa kamienky, piesok a kvietky s travickou to ma ako zakusok 😀 a co je malemu ked musite az do BA na kontrolu? dufam ze nic vazne

gabika53
13. apr 2009

no ahojky babulienky, hlásim sa opäť, tak dnešný dník bol vcelku fajn, taký pokojnejší, to dakedy oproti dnešku bývala iná divočina---našťastie sme asi zostarli a polieva sa decentnejšie 😀 mne sú krpci chorí, ja sa asi tých bacilov nezbavím do leta, hrôza ☹ zajtra ma príde pozrieť sestra aj s deťmi, tak sa teším, lebo polovička pracuje..ale aspoň dnes sme boli spolu, to je hlavné. Jonatanka, to sú deti, aj moje jedli kadečo keď boli tak malinké, dcérka tiež mi už začína dávať do pusky kadečo, musím dávať pozor..lozí štvornožky strašne rýchlo a človek ju ledva ustráži..danka to ozaj si mala tak divoko? dúfam, že tá ruka nie je moc uderená..no to sú celí chlapi, oni majú z toho ohromnú zábavu, poznám dobre 😠 no malá sa mi zobudila, letím...

danka.k
13. apr 2009

no chlapi maju z toho zabavu.. vzdy sa dopiju ako take svinky 😀 😀

jonatanka
13. apr 2009

maly ma vrodeny hydrocefalus, tak ideme na magnetiku, dufam, ze ho este nebudu operovat, ja tapa hlupa mam cestovnu horucku tak nemozem zaspat a rano musim skoro vstavat 😝

gween
14. apr 2009

Jonatanka, veĺmi ti držím palce a súcitim s tebou!

danka.k
14. apr 2009

jonatanka vsetko bude ok.. uvidis.. drzim palce 😉