Manžel policajt

llaayllaa
2. apr 2009

ja len dúfam,že sa tu pozbierame viaceré manželky,priatelky a atd. policajtov 🙂 moj manžel je totiž to maximum času v práci a sem tam padne dobre,ak sa tu trošku vykecáme 😀 čo vy nato?

jonatanka
19. apr 2009

ahojte tak drahemu teraz zavolali aby siel do prace, tak ostanem doma sama 😢

danka.k
20. apr 2009

jonatanka a siel?? moj by sa na nich zvysoka vykaslal... my sme chory, teplotujeme ☹ do stvrtka sme bez ocka tak budeme asi len lezat cele dni 😀

miriamkac
20. apr 2009

Ahojte...
Sledujem vas od zaciatku temy. No a tak ze sa k vam ozvem. MM pracuje tiez v tejto "super firme" 😝 ale chodi na tyzdnovky, takze sa vidime len na vikend a tiez nie vzdy cely....co urcite kazda z vas pozna. 😠 Zazvoni telefon a je po vikende. 😖 ....

detta
20. apr 2009

ahoj miriamkac, ako vidim aj u Vas je poriadne veselo 😀.....ako to zvladas s drobcami? 😅

gabika53
20. apr 2009

no ahojko všetky 🙂 tak znova sa hlásim k vám, cezb víkend bolo všelijako, takí nascípaní všetci, zaklincovali sme to výletíkom na Javorinu v nedeĺu a keďže hore bolo hrozne zima a maminka bola len v kraťasoch a tričku, tak som pekne chorá 😖 ešteže deti viem vždy dobre oblicť, vzala som aj čiapky, mikiny, nohavice...pre seba nič...takže dnes sa to všetko zozbieralo+bacily od krpcov...MM je ešte v práci, ale už by mal prísť..a malými som bola na poradni, chvalabohu, očkovanie až nabudúce..doktorka mi radila, že ich mám dať zaočkovať aj proti kiahniam, dali ste niektorá? ja stále váham, neviem...detta, aj u nás tatino učí bicyklovať malého, teda v sobotu sa snažili, celkom úspešne 🙂 miriamkac a tvoj pracuje ďaleko? asi v BA? ja som z PN, tak bývame pomerne blízko 😉 tak som rada, že sa nám to tu rozširuje o ďalšie klebetnice 😀

jonatanka
20. apr 2009

danka siel, len raz povedal nie a potom 3 dni hladal spis k jednej veci, co mal za neho kolega spravit 😀 , aj teraz odisiel na nocnu, ja som zas sama ☹

bora8
20. apr 2009

kočky ahojte.... našťastie ja spisy nehladám 😀 za mna ich hladajú zatial iní, ale zajtra idem naostro do práce a začne mi to 😠 papiere sú hnus - ani si neviete predstaviť čo všetko od nás chcú - na všetko troje pečiatky a všetko duplicitne a najlepšie originály...... stále nové predpisy a nariadenia - človek nie je v robote pol roka a aby dostal nové školenie k papierom 😠

danka.k
20. apr 2009

bora viem si predstavit tie papierovacky.. moj drahy na to vecne nadava....

miriamkac
20. apr 2009

detta u nas je vzdy veselo, ale to vies aj sama...ako vidim, tiez to mas doma pestre 😀

gabika53...100% trefa.... 😀 ...byvas priamo v PN?

llaayllaa
autor
21. apr 2009

ahojte maminky 🙂 tak manžel už "dovolenkuje",ale zatial fakt len v uvodzovkách ☹ ešte to neako vydržíme hádam,do konca týždna,ale aspon ako tak sa snažíme byt spolu,ked si už zmyslel robit takú garáž,tak s ním chodievame k rodičom aj my s maličkou,čo iné nám zostáva 😒
baby a zatial my nieje čo závidiet,viete ako je to s ich robotou,možné je všetko,aj s dovolenky odbehnút do práce 😠 no ale dúfam,že to sa nám nestane a ten budúci týžden nám to fakt vyjde,ved ja dám potom vediet,ako sme dopadli
miramkac,to tiež nije bohviečo vídat sa len cez víkendy,ale inak vieš čo,moj manžel nedochádza do práce,nechodí na týždnovky,ale mávame aj také obdobie,že sa tiež ledva porozprávame a vidíme sotva cez víkend,niekedy ani to nie 😠 a pozerám,že máš dvoch chalanov,dvojičky,tak to ti musí byt domka veselo 🙂
Ale inak viete čo baby,ešte dobre,že máme tie naše detičky,bez nich by to bolo ešte horšie 😀

danka.k
22. apr 2009

llaayllaa neboj buduci tyzden vam to uricte vyjde.. nech si muz vypne mobil 😀 nam zajtra pride ocinko konecne (3 dni bol prec, ale je to ako vecnost)... no a keby som ja maleho nemala pri sebe tak sa tu asi zblaznim od nudy..

miriamkac
22. apr 2009

caute....mi hovorte o zblazneni, ja ani nie tak od nudy, ale uz mi hrabe, lebo komunikujes stale len s malym deckom, cele dni....ja sa zblaznim, keby som nemala internet... ☹ ....lebo si uz pripadam ako neschopna komunikacie s dospelym clovekom..... 😖 ....tak takto aspon popisem....

gabika53
23. apr 2009

no ahojky babulienky, tak hlásim sa po 2 dňoch, no nešiel nám fibernet, už som mala nervy 😠 dnes už chvalabohu fachčí, neviem, čo mali za poruchu..
mirimkac ahojky, áno, som priamo z PN 😉 muž aj pozná nejakých kolegov z NMnV...len ten tvoj je zas v BA..škoda, mohli sa poznať...
ono, aj mne občas šibká už z toho kolobehu, pri deťoch,hrncoch,praní, kojení...a večne nespokojná s mojím výzorom, mám pocit, že vyzerám otrasne... 😒
bora, tie papiere štvú asi každého, môj je síce v tomto pedant, ale tiež dakedy nevie, kde má hlavu 😀
llaayllaa to si presne vystihla, ani môj nedochádza ďaleko do práce, vlastne má to asi 7min pešo od domu, ale dakedy je taký vyšťavený, že nemá chuť sa ani porozprávať a ja zasa naopak, furt by som len kecala..ale keď vidím, že na tom nie je dobre, tak ho radčej nechám..a máš pravdu, ja som šťastná, že mám detičky, bez nich si to neviem predstaviť..

jonatanka
27. apr 2009

ahojte ako sa vamdari, moj dne obhajuje bakalarku tak stresujem od rana ako to dopane ☹

danka.k
27. apr 2009

jonatanka tak to drzime palce... potom daj vediet ako dopadol

my sme zas sami doma, ale nastastie len do stredy a potom dobre dva tyzdne bude ocko doma.. 😉

jonatanka
27. apr 2009

danka dakujeme ma to za B, tak som si vydychla 🙂

danka.k
27. apr 2009

jeeej tak to gratulujeme 😉 😉

llaayllaa
autor
28. apr 2009

ahojte 🙂 tak my si od včera konečne užívame ocka doma,ale ako som vravela už mu volali z práce,že v sobotu asi do služby a pritom mal mat dovolenku do konca týždna ☹ ale uvidíme ako to dopadne,lebo vymýšlame,že nech mu tie dva dni ešte dajú dovolenku z novej,ved toto čerpal starú,tak možno...... 😒
Dnes sme sa chystali do BA do ZOO a Dinoparku,no nakoniec nám nevyšlo počasie,strašný vetrisko tu fúka,škoda a tak sme sa tam tešili,včera sme mali íst do Viedne ku kamarátom,lenže malý jej dostal chudáčik neakú infekčnú chrípku,takže ani z toho nič nebude,nechcem riskovat,že sa mi to nalepí na malinkú,takže ako vidím,z našich plánovaných výletíkov nám zatial nič nevychádza,škoooda ☹ ale na zajtra plánujeme íst sa niekam kupkat,tak dúfam,že aspon to nám vyjde,lebo ma porazí,o chvílu bude po manželovej dovolenke a my zasa len stvrdneme doma ☹ no čo už,síce si to neužívame tak ako bolo naplánované,ale aspon,že sme pokope a s ním 😀 tak zasa som sa vám tu postažovala......
jonatanka,inak gratulujeme,B je super 🙂
danka,no to je super,že budete mat ocka domka dva týždne,máš sa na čo tešit 🙂 už iba jeden dník,ak nerátame dnešok,užite si to 🙂

gabika53
28. apr 2009

jonatanka, tak super, pridávam sa ku gratulantom 🙂 môj dnes príde skôr, tak sa vytešujem, navarené, popratané, oprané je, tak pôjdeme trošku von s deťmi, vetrisko je síce poriadny, ale je pomerne teplo...

danka.k
28. apr 2009

llaayllaa no mas pravdu uz iba dnes den teda uz len noc a mame ho tu..
dufam ze vam to zajtra vyjde s tym kupanim.... len aby neprsalo lebo uz hlasili 😠

jonatanka
28. apr 2009

dakujem za gratulacie, ucila som sa spolu s drahym tak som aj mudra, 😀

llaayllaa
autor
2. máj 2009

ahojte mamičky 🙂 tak ako sa máte?neako tu na chvílku reč postála,hm.... 🙂 ?My sme sa na koniec boli aspon kupkat,výborne bolo,maličká sa tak vyjašila,že ked sme prišli domkov tak bola úplne hotová,no a od štvrtka sme u našich,a ešte sa snažíme užit si jeden druhého,lebo drahý predsa len už dnes musí íst na nočnú do práce,takže..............zasa sa nám začína ten istý kolobeh ☹ ,ale aspon s predchádzajúcich dní možeme čerpat na chvílku energiu.
danka,a u vás ako?užívate si? 🙂

danka.k
2. máj 2009

ahoj llaayllaa... no my si ani moc neuzivame... nasi robia novy plot tak muzik je stale tam.. zajtra sme chceli niekam vypadnut na cely den, ale pochybujem ked je tak skaredo.. dnes sme sa mali ist kupat ja, maly a kamoska, ale mna strasne boli hrdlo tak sme radsej nesli.. uvidime ako si uzijeme tatkovu dovolenku, ale nevidim to nejak ruzovo ☹

danka.k
11. máj 2009

moje kde ste ked nic nepisete??? tak my sme uz zas vyse tyzdna sami doma ☹

llaayllaa
autor
11. máj 2009

ahojky 🙂 danka,máš pravdu,neako to tu postálo ☹ ,my sme tiež samé,manžel má nočnú,malinká mi teraz zaspinkala,tak som sa sem konečne dostala,posledné dni sú fakt "o dušu",manžel je chorý a nie a nie íst na marodku,malinkej idú zúbky,svokra ide v stredu na operáciu,takže ani sama neviem kde mi hlava stojí z toho všetkého,stále sa niečo u nás deje,no hrúza 😒 a vy maminky,ako sa máte?dúfam,že lepšie ako ja ☹ 🙂

bora8
12. máj 2009

no ja nestíham akosi prispievať, lebo som začala pracovať a k tomu dve deti...... mám toho dosť

jonatanka
12. máj 2009

ahojte ani ja velmi nestiham, cely tyzden som sama a maly su trucoviti az hroza, plienky nieee, nocnik niee, tak vkuse prezliekam a periem

danka.k
12. máj 2009

no babulky tak to mate dost perne.. ocko maleho zas rozmaznal cez dovolenku, tak ho zas idem usmernovat... stale len na rukach by bol, vsetko chce... k tomu mame sopliky ☹

danka.k
12. máj 2009

baby kukala som teraz vase fotky ake mate krasne deturence.. podarene su 😉

llaayllaa
autor
12. máj 2009

čawte baby,danka má pravdu,aj ja som teraz mrkla na vaše zlatíčka,sú fakt krásne,všetky 🙂