Manžel robí nočné. Ako to zvládate?

nikinka008
8. aug 2009

Ahojte,chcem sa spytat ci aj niektory z vasich manzelov robi nocne a ako to zvladate?Ked sme vsetci doma tak je vsetko v poriadku co sa tyka nasej malej dcerky,ale ked manzel ide prec do prace na nocnu zacne byt mala nervozna akoby citila ze ocko nieje doma,mozno ze je to hlupost no neviem.. 😕

elise
8. aug 2009

ahoj aj môj robil na nočné (12 hodinovky od 18.00 do 6.00) bolo to večer náročné ale ked malý zaspinkal mala som večer pre seba, niekedy som pozerala telku alebo na koníka alebo som išla aj ja spať.po nočnej to bolo náročnejšie lebo manžel pával doobeda a to som sa snažila malého zobrať von aby sa aspon trošku vyspal, manžel vstával okolo pol jednej na obed a starar sa o malého kým som spravila obed. 😉 😉 aj malý bol nervozny ked odchádzal ale spravili sme si rituýl že ocko sa s malým šiel rozlúčiť dal mu pusinku a povedal že ocko ide pracovať zarábať peniažky a ked príde budú sa spolu hrať. teraz má manžel inú prácu už nerobí nočné.

elise
8. aug 2009

malému som spievala, tancovali sme spolu, hrali sa kupkala som ho, nakojila a buvinkal 😉

niki2
8. aug 2009

Nevim, zda se ti jedna vylozene o noc, nebo to, ze kdyz jde dite spat, tak otec neni doma. Manzel dela taky na smeny, nocni nastesti uz nejakou dobu nedela, protoze mame jeden pokoj a byl by fakt velky problem s dospanim se. Ale dela casto dlouho do vecera, takze deti jsou zvykle, ze usinaji pouze se mnou.

petrunka01
8. aug 2009

Manžel taky dělá noční-už dlouho a nikdy nebyl problém.Malej je zvyklej,že táta chodí večer do práce a nijak se tím netrápí.Jde spát se mnou a ráno je zase táta doma 🙂 .Manžel je navíc trochu "exot",protože po noční nespí,prý je pro něj horší spát několik hodin než vůbec...

jabjunka
8. aug 2009

Manžel taky dělá noční 12,denní 12,nebo dokonce odjíždí na celý týden.Přiznám se,že denní a nebo celý týden pryč,je pro mě příjemnější,protože toho hodně udělám a mám svůj klídek. 😅 Když je chlap po noční,tak ani nevyluxuju,protože mám strach aby ho to nevzbudilo,pořád hlídám aby děti nekřičely.
A k tomu odjíždění a nervozitě dětí.........když hrozilo,že ztropí scénku,že tatino odjíždí,zabavila jsem je a hlavně jsme se naučili to nijak neřešit,prostě se mužskej oblékl,pozdravil a odjel a děti to berou jako samozřejmost. 😉

schwarzovka
8. aug 2009

dřív mi to vadilo, ale teď mám celý večer jen pro sebe a vysloveně si to užívám...nehledě na to, že pak máme s malým i celou postel pro sebe a nikdo nám tam nechrápe 😀 😀 😅 ...jinak nám tatínek samozřejmě chybí 😀 😀

zdenka26
8. aug 2009

tak u nás to nějak neřešíme,malý ví že tatínek ráno přijde,tak je klid.No a já si večer sama pro sebe užívám 🙂

berynka
8. aug 2009

MM jednou do měsíce má tři noční a já to beru jako výhodu... obvolám milence a je o zábavu postaráno 😀 . Ba ne 😉 , s malou ho jdeme doprovodit. A já mám večer větší klid, počítač i tv pro sebe 😅 . Jako třeba teď 🙂. Hedu dokonce většinou spí lépe, než když je manžel doma 😅 .

Niki, ono to může být trochu jinak. Možná ty sama hůř snášíš, že TM je přes noc pryč a malá to vycítí. Ty mrňousové mají hrozný senzory 😀 .

ssllaavvkkaa
8. aug 2009

ja manzelove nocne vyuzivam pri zavadzani novych prikrmov, noveho druhu UM pre maleho, lebo aj keby malemu nieco nesadlo a bol problem, tak nemusim pocuvat - preco tolko place....

ale zatial sa nestalo, ze maly mal po niecom novom problem - jedine, ked plakal v noci boli zubky a prave tie tri noci bol manzel doma, tak sme sa prestriedali, ten druhy spal zatial vedla v izbe - no nedalo sa to nazvat spankom, ale driemkanie - no aj to trosinka pomohlo

bubba
8. aug 2009

mm ked chodil na nocne tak to bolo vsetko rovnake horsie to bolo na dalsi den po nocnej ked som musela s malou cvicit vojtovku a bolo m hrozne luto manzela ze sa nemohol poriadne vyspat a prave vtedy som bola z toho extremne vycerpana lebo som zapajala vsetky mozne prvky fantazie aby som malinnkate babo vedela odreagovat aby tolko neplakalo...fuf bolo to tazke.teraz chodi na tyzdnovky aaaaaa...sak to ako keby aj na nocne kedze om cele noci sama...a moooozem si robit co chcem,pozerat co chcem,na veceru zjme chleba s maslom a nemusim chystat...atd....ale uz ho chceme domaaaaaaaaa

ma.minka
9. aug 2009

holky já vám tak závidím že máte chlapi doma co bych zato dala 😢

studanka789
10. aug 2009

ahojky tak ten náš taky dělá noční malej se akorát ptá jestli de do práce a víc to neřeší a protože manžel spí u něho v pokoji po noční tak mu vždycky ráno drží místo 😀

aplless
10. aug 2009

my nemame s tym problem moj muž robi uz dlho aj nočne a ked malá vie že ide do nocnej tak sa teší ze moze sapat so mnou v posteli,,,kedže od roka a pol ma vlastnu izbu kde spi sama,,tak obcas jej dovolim spat so mnou ked ocko nie je doma 🙂