Manželia, priatelia TIRáci

solida
7. apr 2008

ahojte zienky, su tu nejake, ktorych manzel je tak ako moj skoro vzdy na cestach? ako to znasate? ja cim dalej, tym horsie ☹ . viem, ze z niecoho zit treba, no cim castejsie mi jej smutno. ☹

solida
autor
8. apr 2008

to nema ziadna babenka manzela na kamione len ja? fnuk, fnuk

nika2007
8. apr 2008

ahoj moja uz sme dve 😉 😉 ja mam tiez kamionistu,ale jednoducho MUSIS si zviknut. Je to taka robota.CHodi sice LEN na tyzdnovky,ale chceme si postavit domcek tak to bude potom na viac 2-3 tyzdne uvidime...Viem velmi dobre ako ti je ked odchadza... 😔 😔 😔

solida
autor
9. apr 2008

ahoj nika2007: aj my chceme stavat, tak preto ta robota, no spociatku mi to tak velmi neprekazalo, teraz je to horsie. predtym bol v zahranici, chodieval domov 3x do roka, no uz asi rok je v slovenskej firme, no doma tiez pomenej. tu je prec cely tyzden, niekedy aj dva alebo tri. okrem toho byvame u svokrovcov a sme zatial bez babatka, tak to na mna dolieha o to horsie. ☹

debra
9. apr 2008

ahojte babenky,nie ste samé.... ☹ aj ja mám muža kamionistu...a stále je preč...ale čo už musí zarábať peniažky,hlavne je,že ho to baví,aj ked je preč od rodiny....potrebujeme peniažky na rekonštrukciu domu,tak preto musí byť stále preč...je plateny od km..a čím viac km tak tým viac penazi.... 🙂 manžel pracuje u nas v BB v kamionovej doprave

solida
autor
9. apr 2008

debra, mam ten pocit, ze kazdy chlap, co soferuje kamion stavia alebo rekonstruuje 😉 . asi mate pravde, nic mi nezostava, len sa s tym zmierit, dokedy nebudeme mat vlastnu strechu nad hlavou

debra
9. apr 2008

solida a ty si z kadial?tvoj muz je jak často doma?moj ako kedy,napr.tento vikend pride,aj pocas velkonocn.sviatkov bol...aj na vianoce,ale inak je staaale het 😒 neboooj,urcite si zvyknes,sak pozri na mna 😀 ja som si uz tak zvykla,ze normalne mi niekedy ide na nervy,ked pride a spravi mi v mojom uz zabehanom stereotype nejaku zmenu alebo bordel... 😀

solida
autor
10. apr 2008

debra: 😀 😀 😀 to mas pravdu, ze ked je niekedy dlhsie prec a potom sa zrazu objavi, tak mi nejako nabura ten moj stereotyp a to mi niekedy aj vadi. dobre nie? chcem ho mat doma, no jak je dlhsie... 😉 . ja som z Vranova

debra
11. apr 2008

jaaaaj,takze manžel pracuje asi pre Vranovsku firmu zrejme...a mozno,ze sa s mojim starym aj poznaju 😀 😀 ktovie???inak zajtra moj pride a neviem,neviem...volaka som podrazdena,mala mi je stale doma,stale byva xora,od sept xodi do skolky a ja ani pracu nemozem zohnat,co musim byt s nou/lebo nema kto s nou byt/stari rodicia vsetci este pracuju...neviem,či si nepoziadam o predlzenie materskej...ale neboj solida,ked budes mat male babo,tak ani si nevsimnes,kedy muz odide a kedy pride... 😀 😀

solida
autor
11. apr 2008

debra: no to je mozne ze sa poznaju, sak ich je vsade plno 😀 😀 😀 . tak si to zajtra s manzelom uzi!

solida
autor
11. apr 2008

myslim uzi si ho doma 😉

debra
11. apr 2008

solida...aj to...aj to 😀 😀

debra
14. apr 2008

solida...no manžel už preč...išiel do Anglie...takže som si ho užila aj neužila...prišiel v sob poobede a dnes ráno už išiel preč...a okrm toho sme malej prerábali izbu,skladali nabytok a pod...takže sa viac venoval tomu 😀 ale som rada,že sa to už spravilo...lebo mala sa už vyše mesiaca nemala kde hrať...a ty ako??ako si vikendovala?manžel bol doma? 😉

solida
autor
14. apr 2008

ahoj debra, manzel bol cez vikend doma, este stale je, ide az v stredu do Spanielska, no pre zmenu som nebola doma ja 😀 , tak sme si to teraz vymenili, vsak nech aj on okusi, ake je to, no nie?

debra
15. apr 2008

😀 😀 veru veru....nex skúsi...no ten moj je uz na ceste do Angl...normálne mu aj troxu zavidim...aj ja by tam šla..mám tam brata...tam žije aj pracuje už 3 rok...ale ja by tam veru nebyvala,len tak na par dni...na nakupy poxodit 😀 a domov na Slov...Slovensko je oveľa oveľa krajšie ako UK,že?

solida
autor
16. apr 2008

ti neviem povedat ako je v Anglicku, no raz by som sa tam chcela pozriet, aspon ako spolupasazier 😀 s manzelom , ked uz nie na vylet. no a teraz mi zasa tak blbo vychadza, ze ja dojdem domov 26.4. a moj drahy bude zasa v Spanielsku, prave dnes vyraza 😅 . no uz sme sa dohodli, ze jak dojde domov, tak berie dovolenku aj keby traktory padali 😀 😎 , vsak nech viem, ze mam chlapa doma, nie? 😀 a ty ako? to tiez budes dlhsie sama, ked ide to Anglicko, vsak?

debra
16. apr 2008

noooo asi ano...ale dnes mi písal,ze si od 5.5.bere na tyzden dovču.. 😉 tak super,sa tešime s malou...a cez leto xceme ist niekam na dovolenku buď do Bulharska alebo Chorvátska...mám celkom dobre,že bývame v dome s mojimi rodičmi,tak zase nie sme až tak same s malou...neboj,aj tebe bude dobre,ked budeš mať malé bábo...hneď ti to čakanie na muže skôr prejde...my xceme toto leto začať s rekonštrukciou...veď len Vikinkina izbička nás koľko stála,už sme ju cez víkend dokončili...xvalabohu aspoň to už je... 🙂 a vy ako?idete niekam na dovol?a bývate pri svokrovcox?nevm,či si to už spomínala...sa mi nexce čitať 😉

tilly
16. apr 2008

ahojte, môj muž síce nie je kamionista, ale chápem vás a držím palce, aby ste to zvládali, môj je tiež stále za volantom (taxi), hlavne v noci a bojím sa o neho, okrem toho sme tiež skoro stále s malým sami...

solida
autor
17. apr 2008

no neviem, ci toto leto bude nejaka dovolenka, velmi neplanujeme, no ale aj minuly rok sme sa v pondelok rozhodli ze ideme a v stredu sme uz leteli 😎 do Tunisu. byvame u svokrovcov, no hladame nejake ine riesenie, najskor kupit nejaky pozemok a pomaly stavat. ja totiz nechcem byvat so svokrovcami, este ked je manzel doma, tak to ide, no ked nie je a som tam sama, tak je to o nicom. proste som len nevesta a v nicom sa nevyrovnam dceram, tie vedia vsetko lepsie 😖 😖

debra
17. apr 2008

ahoj tilly...vitaj v klube 😀
solida môj manžel je jedináčik,čiže je to ešte horšie... 😝 tým,že nemá žiadnyx súrodencov..takže manžel má viac súrodencov?teda sestry,ako som správne poxopila 😵 no a potom len nás otravujú svojou prítomnosťou... 😀 kebyže má dákyx súrodencov,tak otravujú aj ix...ja si ani len neviem predstaviť bývať pri svokrovcox...inak vraj naj dovolenky su na posl xvilu...ale ja radsej planujem,aby nieco nezabudla... 😉

solida
autor
18. apr 2008

ahoj debra, hej, manzel ma 2 sestry a tie tvoria so svojou mamou taky nerozbitny klan najmudrejsich 😉 , no ale co, vsak niekto musi byt aj zly, no nie? a mas pravdu, take dovolenky na poslednu chvilu su fajn, ja totiz ked sa balim vopred, tak kopu veci zabudnem a zasa mam kopu somarin v kufri, no takto narychlo... vsetko co treba 😀

natal
18. apr 2008

tak sa pripajam do klubu 🙂

solida
autor
18. apr 2008

natal vitaj v klube. tiez mas obcas take stavy ako ja? najhorsie je to vecer, ked by som chcela s niekym pokecat, no ten niekto je 2000 km vzdialeny ☹

natal
18. apr 2008

mam a vtedy mam chut mu vykricat, ze nie je ochotny sa vzdat kamionu. A potom si poviem - vedela si co si beries, zmier sa s tym ked ho lubis 😝 🙂 Ale smutno mi je. A najviac neznasam, ze nikdy neviem kedy pride. Na buducu sobotu mame ist na svadbu a dnes mi volal, ze mozno nestihne dovtedy dojst

solida
autor
18. apr 2008

takze tiez chodi na dlhsie trasy, to aj moj. niekedy sa stihne vratit o tyzden, niekedy o dva... my tiez mame ist na svadbu ale az prvy majovy vikend, no tak som zvedava, no ale dovtedy by mal dorazit domov - ked ho ovsem neposlu znovu niekde 😖 . tie vikendy su hrozne..

natal
18. apr 2008

pred tym som robila od rana do vecera, tak mi to az tak neprekazalo. Ale teraz ked som na materskej, je to tazke. Na vsetko som sama a stale sama ☹ Viem, ze peniazky treba, z lasky sa vyzit neda, ale uz sa trosku hnevam, ze je vsetko na mojej hlave.

solida
autor
18. apr 2008

ty mas aspon babatko, no my este nie, aj ked sa uz dlho snazime. ja pracujem vonku, no uz len do leta a chcem si najst nieco u nas, tak ked som v robote, tak to ide, no ked som doma - a byvame u svokrovcov, kde to nie je ktovieake super 😖 - tak je to horsie. s tymi peniazkami mas pravdu, no niekedy by som radsej brala menej penazi a viac byt spolu

natal
18. apr 2008

a tvoj muz sa nechysta skoncovat s kamionmi?

debra
18. apr 2008

ahoj solida....natal vitaj medzi nami 😉 aj my ideme na svadbu v juni do BA mojej kmotre a Vikinkinej krstnej mame...ale MM už im tam dopredu avizoval,že potrebuje byt aspon vo štvrt večer doma,tak uvidíme,či sa to podarí...ale u neho vo firme,to neni problem,im daju volno,kedy potrebuju,len potom sa to odzrkadli na vyplate 😒 a u nás by sme to dost pocitili/2 pôžičky/ 😒 ale ked dorekonštruujeme dom a posplacame pozicky,mozno sa kamionu vzda,co vsak silne poxybujem...a to mi uz bude na prt,to uz budu deti velke...teraz ked je aj mala xora,tak musi oco ist so mnou s nou k dokine,ja nemam vodicak a dokt od nas vela km,my z dediny,takze tak... 😒

manka76
18. apr 2008

ahoj solida,nie si sama ktora ma manzela stale na cestach my nie sme sice svoji ale to na veci nic nemeni.a to ze este nemate mimco je troska jednoduchsie ja som s malou sama 20 dni ked je tatino na cestach potom je 10 dni doma a ver mi je ze mi je strasne smutno,ked som chodila do prace tak sa to dalo cas tak letel a teraz len pocitam dni.najhorsie na tom je ze uz mala zacina viac vnimat svet okolo seba a uz teraz som si vsimla aka bola z tatina "vyvalena" 😕

chruminka
18. apr 2008

ahojte babulky ja sice doma kamionistu nemam ale robila som 2 roky v spedicke cize viem ake to je ....nezavidim vam,ale ani vasim muzikom....byvat v kabine tahaca 3-4-5 tyzdnov to nie je sranda,ja by som sa v tom priestore zblaznila...drzim vam palceky a pekny vikend snad aspon niektore mate mangelov na vikend doma. 😉