Manželky fajčiarov. Pridajte sa

lulaaa
30. okt 2009

🙂 🙂

anarida
30. okt 2009

pripájam sa 😅

womenne
30. okt 2009

baby a vam to neprekaža?Viem že sa stym v niektorych pripadoch neda nič robit ale ako to mate zariadene?fajčit smie len na balkone?hned si umyvaju ruky?či ked ich na to upozornite nervačia?Ja som fajčila dlhe roky a teraz neviem proste mi to vadi ked vidim matku alebo otca držit v jednej ruke dieta a v druhej cigu...

sofik
31. okt 2009

womenne dá sa to ale človek si na to zvykne, ja som nefajčiar a dym mi vadí velmi a zariadené to máme tak že fajčí sa len vonku v dome vobec, umýva si za každým ruky. Ale to aby držal v jednej ruke cigu a druhej malú tak to by som nikdy nedovolila 😠

sasiki
31. okt 2009

moji rodičia fajčili na balkóne a vždy si umyli ruky, keď šli dnu, ale aj tak to bolo z nich citiť 😝 🙄

womenne
31. okt 2009

tak ono je to citit z dychu,z oblečenia,z vlasov...len to tažko vysvetliš tažkemu fajčiarovi.Ja somprestala kedže som chcela detičky ale priznam sa občas mi to chyba a tak y som si dala ale držim sa.A odkedy nefajčim vadi mi te dym či v reštike a už uplne neznesiem ak to nahodou do mna niekto fukne vtedy mam chut skočit a tu cigu mu..... 🤐

Moj oco vyslovene fajčil doma ale ked sa mu narodila prva vnučka fajči užvonku.

chymenitta33
31. okt 2009

Ahojte.

My fajčíme obaja, a ako ajčím len na balkone, potom si ruky umyjem, ja si vždy umývam aj ked dojdeme s prechádzky. A nikdy som nešla po ulici alebo tak s malým a s cigaretou, to nie..ja len večer doma si zapálim.
To nemusím "matky roka" s detmi...

womenne-ja som tiež nefajčila ked som bola tehu, a mužík robí v zariadení kde sa aj smaží ako varí a potom aj večer môže ajčiť on prišiel domov a musel hned sa okupať, lebo mne bolo navracanie, s toho smradu aj s toho oleja 😒 to napáchne do pokožky ani nevie človek ako.

lulaaa
autor
31. okt 2009

Čauko baby 🙂 Anarida tvoj manželko jako dlho fajčí?? môj už pomaly 12 rokov.... 😕 😕 Womenne na začiatku mi to strašne vadilo myslím ked som bola tehotná so Sebinkom....tak som mu to vtedy zakázala a on nefajčil 😀 😀 a potom začal ked mal syn myslim 3 mesiace som mu to už vtedy dovolila ale ako vravííš mohol iba na balkóne 🙂 ale on ani predtym nefajčil nikdy v byte musel ísť na balkón 🙂 🙂 nie že musel ale ani on nechcel v byte sa mu to zdalo že potom všetko zasmradí 😎 😎 Ale on nikdy že drží dieťa jednou rukou a druhou cigaretu to by nikdy nespravil 🙂 On je zato strašne fajn ohľadom detí 😉 A jasné po cigaretke vždy umyť ruky a potom decko 😀 😀 A nikdy ho upozorňovať nemusím 🙂 🙂 Sofik ani ja by som nedovolila že jednou rukou decko a druhou cigu to už určite nie to je moc a on aj tak také nerobí

womenne
31. okt 2009

chymenita veru poznam praxovala som v reštike bože to bolo smradu a to sme odtial len brali jedla ale napachli sme najme ked vypražali 😝

lulaa ako volate skratkou Sebastianka?mame rovnake 🙂

lulaaa
autor
31. okt 2009

chymenitta moja reč 🙂 🙂 Tak iste som na tom bola aj ja ale už si zvykám 😉 Womenne aká náhoda 🙂 🙂 Mi Sebi,Sebinko,Sebko alebo ked tak pekne ho manžel volá Sebinčiatko he 🙂 A potom teraz máme 4 týždňovú Vanessku ale teraz už môže fajčiť he 🙂 🙂 som mu to už dovolila... Inak baby fajčia vaši drahí aj pred deťmi??

zuzanka159
31. okt 2009

Babenky pridávam sa 🙂 🙂 Môj drahý fajčí 😒 😒 Ale už to má na pol roka zakázané v byte 😀 😀 pretože sa nám 30.novembra má narodiť naše vytúžené prvé dieťatko 😎 😎 a to že tu píšete jednou rukou dieťatko a druhou cigaretku to ja nedovolím v žiadnom prípade také nebude lebo ked to raz uvidí bude 😠 😠 hnev ....Hehe no poradíte mi prosím s menami Samuel alebo Adam??

adusaa
31. okt 2009

ahojte.

u nas je to paradox. ja som si chcela najst muza nefajciara - hrozne mi to vadi. zobrali sme sa a moj drahy manzel zacal fajcit. otras! 😠 😠 😠

zuzanka159
31. okt 2009

Adusaa viem o čom je reč aj môj tak začal pred 2 rokmi som sa na neho naštvala ale iba trošinku ale potom ťa to prejde 🙂 🙂 dúfam 😅 😅 no a to záleží aj na tom či máte dieťa alebo prípadne deti??

zuzanka159
31. okt 2009

To kvôli tomu že sme sa pred 2 rokmi zobrali a potom on zničoho nič mi povedal že fajčí 😕 😕

womenne
31. okt 2009

ježiš baby ja som vam zabudla napisat že moj muž je nefajčiar,ja som musela prestat kvoli nemu 🙂

lula aj my ho tak volame 😵 mame ešte Nikolaska.

zuzanka159
31. okt 2009

Womenne no zabudla stáva sa 😉 ale budeš v tejto téme nadalej že?? lebo sa s tebou fajn píše a to každý môže povedať 😀 😀 Kráásne mená 🙂 Nikolas a Sebastián krásne to znie woow 😲 😲 😲 he a Samuel alebo Adam??

adusaa
31. okt 2009

Zuzi, áno mame dve deticky - Lukáška a sabínku. nefajcí doma - aj on je proti tomu. no mne uz len to vadi, ze fajci. mne je jedno ci vonku, alebo ked ho nevidim, ten smrad je otrasny. skodi to zdraviu, nechcem aby moje deti mali priklad ze otec fajci. moj otec nikdy nefajcil, proste mi to vadi. az tak velmi, ze ked som mala nejakeho napadnika a zistila som,ze fajci, rozisla som sa s nim. nikdy by ma nenapadlo ze moj manzel zacne fajcit ked sa vezmeme. bol zastancom nefajcenia. a zrazu toto. 😠

anarida
31. okt 2009

Ahojte.
Ja by som neprežila keby som videla môjho muža tlačiť kočík a fajčiť alebo nedaj bože držať malu na rukách 😠
Môj muž fajčí na terase alebo vonku musí si umyť ruky keď príde dnu a k malej môže ísť aspoň 5minut po cigarete 😀 kruté ale je to pre dobro našej dcérky 🙂 už skúšal aj prestaň no vydržalo to najdlhšie dva týždne.
Zuzanka obe mena su krásne 😵

lulaaa
autor
31. okt 2009

Ano womenne zostaň 🙂 🙂 Nikolas aj Sebinko krásne mená 😀 😀 Zuzanka vitaj 🙂 🙂 No pre mňa sú obe mená krásne no myslím že ten Adam lebo môj krstný syn je Adamko ale aj Samko je veľmi pekné meno to sa rozhodnete už vy 😉 😉 No adusaa vitaj 😎 Pekne sa nám to tu rozrastá 😀 😀 Nie si náhodou aj zakľadatekou témy Manželky poľovníkov?? 🙂 🙂 Ale ked ešte som minule čítala tam príspevky v tvojej téme si tam mala napísané mená detičiek v pase že lukáško a sabínka alebo sa mi len zdalo?? neviem 😅 No asi si ho tak ty donútila do toho fajčenia nemyslím tak že si mu povedala nech fajčí to nie no možno ked ste sa vzali si mu vždycky povedala nech si po sebe uprace a jemu to začínalo liezť na nervy a voľačím sa chcel upokojiť?? alebo ja neviem 😖 😖 Anarida To ani ja by som neprežila... A že ty si v 15 týždni tehotenstva?? Gratulujem...A máte vybraté nejaké aj tie mená?? alebo si myslíš že je priskoro?? ... Baby sorry ale nejako som to tu vymeškala... 😅 😅 Ach doma konečne pokooj....Manžel odišieel s deckami k svokre takže pokooj som sa konečne dostala k počítaču...

anarida
31. okt 2009

lulaaa áno ďakujem no neviem je ich veľa hlavne pre dievčatko 😅 keď som zistila,že čakam bábo chcela som aby to bola Nelly Sofia no páči sa mi aj meno Lucia alebo Petronela neviem 🙂 A pre chlapca netuším je to veľmi tažké ale je skoro

womenne
31. okt 2009

dik baby 😉
zuzanka mne sa kedysi meno Adam nepačil ale teraz už ano najme v poslednom čase ked ho stale počujem kamoška ma syna Adama a česky to tak peknie vyznie 😎 len aby ti potom nevyčital že ma o darček menej kedže je to na vianoce 😀
mne decka spia manžel mal uspat Nka a zaspal skor ako on,idem sa n nich kuknut a Niko hore,chodil tatovy autom po chrbte a tata si spi 😀 🙄

lulaaa
autor
31. okt 2009

Anarida no ty si myslíš že je skoro ale ked sa to bábätko narodí nebudeš mať pripravené meno 🙂 ver mi 😉 Tak iste som bola aj ja s Vanesskou. Bola som v 17 tt a každý sa ma vypytoval či už máme pripravené meno a my že načo však je ešte dosť skoro a máme dosť času kým sa malá narodí no a ani sme sa nenazdali a malá bola na svete a žiadne pripravené meno .... Rýchlo mi presbleso veľa mien v mysli napr.Jessica,Jennifer,Rebeka,Sofia,Vanessa...A potom sme sa narýchlo rozhodli pre Vanessku...Ano a pre chalana to je ťažké ale manžel od začiatku vedel že to bude Sebastián ale ja som v kútiku duše dúfala že to zmení na Mateja alebo Jakuba ale on stále trval na Sebinovi tak som nakoniec súhlasila.... 🙂 🙂 He.... Som od mojich strááášne vyčerpaná konečne zdrhli....

lulaaa
autor
31. okt 2009

Womenne tak zostaneš?? Však ale ty mááš poriadne veľké šťastie že máš dvojky he 🙂 🙂 Som aj ja celaa 😀 Bože aj vám niekedy tak strašne vymýšľajú decká? už mi to leze poráádne na nervy

womenne
31. okt 2009

jasne 🙂

no lula ma pravdu ja som šla do porodnice s menami napisanymi pretože som diktovala 6 mien,si pametam že ma to chytilo noci a ja som sa bala až to nepopletiem,naštatsie sa sklidnili a poroila so neskor.
No naši su navymyšlanie experti sa mi niekedy rozum zastavi 😝 a najme na tie ich hlašky sa vždy rehlime.
Lula fakt chcel manžel?unas som chcela to meno ja vlastne obe som vybala ja.Sebinko je po jednom užasne krasnom fudbalistovi 😀 😀 😎

zuzanka159
31. okt 2009

Ach baby ja neviem čo si počnem s tými menami... A teraz drahý zase fajčí božee.....Ale ja som mu to predsa zakázala.... a on fajčí...božeee.... A že pred chvíľkou oznámil že pôjdeme o 16:00 na návštevu...Sa mi nece ísť a on ma núti...Sa robím že som nahnevaná na neho... 😠 😠 Som strašne unavená Anarida aj teba pichá v brušku?? bo mňa straašne a ce sa mi plakať ma to tak straššne picháá... ☹ ☹ ☹

womenne
31. okt 2009

zuzi tak nechod ved to mate zachvilu,lahni si a oddychuj by si sa už nemala namahat ktomu ked maš bolesti.Mna pichalo ked som bola na začiatku ked sa mi zväčovala deloha,čož u teba može byt ine...

anarida
31. okt 2009

Zuzanka mňa niekedy tak spichá ale hrozne až ma to vždy do kolien dostane sa až bojím 😒

anarida
31. okt 2009

Idem ja s Emkou von potom sa stavím pá

krasaaa
31. okt 2009

Ahojte pripájam sa... Vidím aké témy rozoberáte takže pre Lulaaa:Krásne mená detí...Pre zuzanka159:Tak nechod nikam si ľahni odpočívaj a krajšie je podľa mňa Samko...Womenne:To máš poriadne šťastie s deťmi...A tiež kráásne mená...Anarida:krásne meno dcérky a gratulujem k dalsiemu miminkovi...Chymenitta: Ja nefajčím ale mangel hej tak aj mne tie smrady veľmi prekážajú...

zuzanka159
31. okt 2009

Krasaaa vitaj v našej téme 🙂 🙂 Anarida ahoj potom dojdi sem aj večer....a anarida aj mňa tak strašne ale možne že už nabiehajú kontrakcie??je to možné...Womenne ale však ja som mu vysvetlovala on že pôjdeme lebo ked viem sedieť pri počítači tak môžem ísť aj na návštevu že aj tak pojdeme autom.....Je strašne tvrdohlavý 😠 😠 ...No ale však do štvrtej mám čas si ešte trochu pokecať.... Si už išiel druhú zapáliť bláá.... ☹ ☹

zuzanka159
31. okt 2009

Ale nechápem odkiaľ má tie cigušky??.....však ani v obchode nebol ani v robote tak neviem... Sa zobudil ráno o jedenástej potom išol žrať (skoro celú chladničku vyžral) a zase ľahnúť sa zobudil pred hodinou.....