Môže byť žena, ktorá nevie variť dobrá mamina?

dada1979
20. aug 2009

Neviem, ci som sa trafila v rubrike, ale snad ano. Mam dilemu. Som 30-rocna zena a varenie ma vobec nebavi. Co-to navarim, samozrejme okrem caju, mam zopar receptov, ktore su fakt jedle, aj ked to navarim ja, ale fakt je, ze ma to vobec nebavi a ani nevidim nejake pokroky v tejto oblasti. Takze rozmyslam, ci je vobec mozne byt napriek tomu dobrou mamou a partnerkou alebo je nutne sa prinutit a zlepsovat sa. Ale je mi to strasne proti srsti. Poradte, co mam robit? 😢

jalao
25. aug 2009

Moja, to nie je ziadne umenie. 🙂 Aj vcera som to tak...na cibulke udusila masko, pridala cervenu papriku, sol, cierne korenie, nejake bylinky a ked uz bolo makke,nastruhala som na kasicku stredne velku cukinku, co som pred hodinou odtrhla v zahone 😉 , zliala som z nej vodu a "vykydla" som to na masko. ono sa to zavari v tej stave z maska, zaroven ti vznikne take jemne sote, akoby taka vonava omacka. Este som tam nastruhala 2 kysle uhorky z pohara, doda to celemu masu vybornu prichut, fakt to odporucam. Je to zdrave jedlo, bez bodky muky 🙂 🙂 K tomu som uvarila ryzu a uhorkovy salat s cibulou. Uz som tu jak receptova stranka 😀 😀 😀 😀 Dajte este nejaky tip -trik-trac...(moje decka ani MM neznesu cukinu, ale tuto o nej skratka nevedia, takze to s chutou aj zjedia) 😝

sasiki
25. aug 2009

tak ja varím celkom rada, ale myslím, že manželovi by nevadilo, keby nie 😅 , aj keď to ocení, že,.... 😀
ale neviem si predstaviť nevariť pri deťoch......pri mimi, dobre, nejaké tie sklenáky, ale čo starším??? Tak to už ostáva ochotná babka......alebo osobná kuchárka🙂))

nadhera
25. aug 2009

sasiki,nevarit pri mimi? ved malym som varila kazdy den aj teraz papaju max jedlo ,ktore ma 24hod. jalao,cukinu mozem utrhnut hoci aj dakemu susedovi? my nemame zahradku...a v obchode som to nevidela 😉 ale neboj,viem co je cukina,som /toho roku nie,ale min ano/ robila cuketak na plech. mnamotka to teda bola. 😉

jalao
25. aug 2009

ja mojim sportovcom musim vsetkym vela varit...studenu veceru maju len ked nie som doma 😀 😀 Maju sice v jedalni obed...ale coze to je - od obeda vydrzat, ked je vecer a su uz hladni 🙂 🙂

etnicka
25. aug 2009

u nas vari ocko 🙂

jalao
25. aug 2009

nadherka, no keby si byvala niekde blizsie, tak ti fakt poslem, mam riadnu urodu! 😀 😀 😀 a inak, daju sa kupit, neboj...placky z nich tiez milujem!!! no chudni takto, do kelu!! ☹ ☹
😀 😀

nadhera
25. aug 2009

vsak to je zelenina a z tej sa predsa chudne, nie 😀 😀 😀

jalao
25. aug 2009

ano, tak ospravedlnujem aj ked chrumkam chipsy...ved zelenina, nie?? 😀 😀

nadhera
25. aug 2009

hej, sice zelenina na oleji, ale z coho je olej? zo slnecnice? xixixi

nadhera
25. aug 2009

si normalne vegetarian 😀

sjuzi
25. aug 2009

Jalao, díky za tip... s tou cukinou... väčšinou ju len vysmažím v cestíčku, alebo robím omáčku... tak toto vyskúšam... malý miluje maská na šťavičke s ryžou... 😀

Baby, čo nestíhate variť, alebo sa neradi dlho motáte pri sporáku, tak si zadovážte TLAKOVÝ HRNIEC!!!!
Ja v ňom varím fakt takmer všetko, mäso (ak ho zrovna nepečiem) varím len v ňom. Kura je tam uvarené za 15min, morčacie, bravčové, teľacie 25 min, hovädzie 35 min... A aj strukoviny sú tam za pár min. takmer rozvarené. Varím tam fakt takmer všetko, aj také jedlá ako perkelt, paprikáš, guláš, segedín, sviečkovú, rajčinovú omáčku, dokonca i slepačí či hovädzí vývar. K mäsku potom už len rýchlu prílohu, či už ryžu (aj zo sáčku), zemiaky tie sú raz-dva, cestovinu, halušky, al. kúpim knedľu 😉 ...
Väčšinou hrnec postavím hneď ráno, ako vstaneme, kým nachystám raňajky, no a kým doraňajkujeme, tak mám hlavné jedlo navarené 😉.
No a keďže ja mám taký väčší tlakáč, tak často mi zostane i viac mäska, tak dám zmraziť a vyťahujem potom podľa potreby...

No a moje ďalšie tipy...
Ak zostane veľa zemiakov, zmiešam s múkou a urobím ovocné guľky al. šúľance... alebo ich osmažím s cibuľkou a červenou paprikou, privarím k tomu trochu cestovína a je granadír...
Ak zostane veľa ryže, udusím k tomu zeleninu, zmiešam a je rizoto, príp. ak je ešte plus nejaké mäsko z mrazáku.
Ak zostanú cestoviny - urobím len s vajíčkom alebo zapečiem v rúre s údeninou a zeleninou a syrom.
Ak zostane staršia vianočka, rožky, namočím do mlieka, nakrájam jabĺčka, tvaroh, cukor, zapečem žemľovku.

jalao
25. aug 2009

sjuzi...ty si skvela gazdinka!! Kuchtu pouzivam pravidelne, to ti davam len za pravdu... mas muza jedaka, alebo to robis hlavne pre vlastne potesenie? 🙂 🙂 🙂
masko so stavou je u nas najfrekventovanejsie jedlo...ako pises...to lubia fsetci 😀 😀 😀 😀 . Pridam do neho smotanu a mame paprikas! 😉 aj to vsetci jedia!
A co sa tyka tej cukiny, vyssie sme to uz spomenuli, vyborne je ju nastruhaj, ja pridavam aj zemiaky, vela cesnaku, majoran, vajicko, lyzica muky a skvele vonave placky su na stole!!je to babracka, ale pochutime si!

sjuzi
25. aug 2009

Jalao, ja len nerada varím každý deň komplet menu, že polievku a druhé... Polievku robím fakt na 2-3 dni... A ak uvarím dosť maska, tak stačí len tú prílohu, teraz dosť robím šaláty cez leto k tomu...
Muž ani neni jedák, ale ako dojde z roboty, tak je unavený a rád sa riadne napráska... Síce chodieva cez obed normálne jesť... ale dá si... Ale nehovorím, mávame dosť často aj suchú večeru, najradšej bryndz. al. rybičkovú al. tvarohovú pomazánku teraz v lete s rajčinami z babkinej záhradky... 😉 🙂

sjuzi
25. aug 2009

Môj malý fakt zbožňuje omáčky a ja som aj rada. A taký suchý rezeň mu nič nehovorí... dokonca mu to "smudí". Tak varíme furt také školské jedlá... 😉
Ja v pohode do kuchty tresnem aj kel k mäsu povariť, alebo kapustu... no problem...

sjuzi
25. aug 2009

A inak mrazím aj ryžu, ak mi veľa zostane... a tiež cestoviny, tarhoňu. Proste, keď viem, že na druhý deň to jesť nebudeme, šupito do mrazáku... teda okrem zemákov... tie sa vraj nemajú mraziť... 😝 😀

katrin21
25. aug 2009

ja som skusala nieco zamrazit, ale okrem zakuskou mi nic zmrazene uz nechutní tak ako normalne, takze to nerobim... raz som skusala zmrazit vyvar a bol na grc potom...

sjuzi
25. aug 2009

Katrin, ja si to jedlo dávam do plastových misiek s vrchnákom a všetky dávam do zvlášť priečinku, kde neni nič iné... čiže iné surové mrazené mäso atď... a často ten šuplík s pohotovostným jedlom čistím... takto mi to "nenasmradne" od ostatného... 😉

sasiki
25. aug 2009

nadhera aj ja som varievala aj varím pre mimi 😉 čerstvé je čerstvé 😀

atrami
25. aug 2009

Ja tiež varím rada. Doteraz som bola ľavá na kysnuté koláče. Zlatý človek, čo vynašiel pekárničku.

katrin,
ja nemrazím jedlo kde je múka alebo zemiaky- myslím polievky a mäso.

sasiki
25. aug 2009

tak ja som na kysnuté ľavá doteraz 😀 , ale môj manžel je v tom odborník...

sasiki
25. aug 2009

ani moja mama a svokra neupečú taký dobrý kysnutý koláč ako môj manžel 🙂

janbari
25. aug 2009

čože sasiki? Obdivujem mužov, čo vedia variť......môj raz varil ryžu...aj to mi do práce 10 krát volal, čo má robiť....

sasiki
25. aug 2009

😀 ale snaha bola, aj to sa cení 😀 😝

janbari
25. aug 2009

veď hej.....to nebola snaha, ale som ho donútila ju navariť.....k mäsu.... 🙂

sasiki
25. aug 2009

😀

atrami
25. aug 2009

MM varí len u svokry. Doma nevarí. Raz mi uvaril kávu. Tak som zvozila, že to viac neskúšal.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
penny13
26. aug 2009

Dada, každého baví niečo iné, nik učený z neba nespadol. Napriek tomu, že Ta nebaví variť si iste starostlivá a milujúca manželka a možno aj mamička.
Mne vôbec nejde pečenie. našťastie mám pomocníčku. 😉
Držím Ti palce.

penny13
26. aug 2009

Inak môžeš aj robíť maggi nápady. Nie je to náročné, je to výborné a lacné.

miroslava89
26. aug 2009

ja neviem ani varit ani piect nic podobne 😔 ale akosi ma to netrapi pokial byvame so svokrou hladny nebudeme a potom sa budem musiet asi zacat ucit a nabrat chut do varenia 😝