Môže byť žena, ktorá nevie variť dobrá mamina?

dada1979
20. aug 2009

Neviem, ci som sa trafila v rubrike, ale snad ano. Mam dilemu. Som 30-rocna zena a varenie ma vobec nebavi. Co-to navarim, samozrejme okrem caju, mam zopar receptov, ktore su fakt jedle, aj ked to navarim ja, ale fakt je, ze ma to vobec nebavi a ani nevidim nejake pokroky v tejto oblasti. Takze rozmyslam, ci je vobec mozne byt napriek tomu dobrou mamou a partnerkou alebo je nutne sa prinutit a zlepsovat sa. Ale je mi to strasne proti srsti. Poradte, co mam robit? 😢

womenne
26. aug 2009

ja tiež davam sačkovu zeleninu nieedy tam byvaviac petrženu no skusim nabuduce z kauflandu kupit som nevedela že je to aj zavarane.no padim dat si v klide kafe kym mi spia chaloši 😉

sjuzi
26. aug 2009

No, ale zdá sa mi, že ideme od témy... Takže môj názor je, že každá žena, čo sa vie vynájsť môže byť dobrá žienka domáca a samozrejme manželka, aj keď tam je to aj o inom...
Treba si vo všetkom uľahčiť život, veď v dnešnej dobe je veeeeeeeeeeeeeľa možností! 😵

nadhera
26. aug 2009

snad tiez od temy,ale kde to dat? v skole nam robili supiš spenatovu polievku - nikdy na nu nezabudnem. vsetkym pri stole som ju zjedla,nik totiz nechcel. z rodiny ju nikto nikdy taku mnam neuvaril a ja vobec nie. preboha,co tam davaju? spenat privarok zjedia aj maly aj polovicka. ale polievka...si ani netrufam.

dahlia23
26. aug 2009

womenne, to už netreba potom ničím dochucovať, max ak podľa chuti dosoliť
to halali je už také hotové dobré.... mňam, asi budem musieť urobiť sviečkovú 😀

jalao
26. aug 2009

baby, dali ste mi tip na nedelny obed touto diskusiou 😀 😀 😀 A este mi kazda prezradte, ake masko tam davate. Nasi vzdy kupovali typicku hovadziu SVIECKOVICU 🙂 🙂 🙂 Ale ja som to robila normalne len z bravc. pliecka, alebo stehna...

sjuzi
26. aug 2009

Jalao, jasné, ako som písala, ja som robila sviečkovú už aj z kuraťa... my totiž najradšej z toho celého máme tú omáčku, takže masko hocijaké... aj morčacie som tuším už dávala... 😉

katrin21
26. aug 2009

sjuzi: to heslo, to poznam.
Hovorila ho raz petra Černoclka v TV, ze: dejte těm bestiím nažrát!!!

janbari
26. aug 2009

🙂 🙂 🙂 🙂

nadhera
28. aug 2009

maminy, dala som recept na cuketak do temy recepty - https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
pridala som aj recept na "kuraciu" polievku. 😀
cakam len kladne ohlasy. 😀 😀 😀
a dejte těm bestiím nažrát !!!

jalao
28. aug 2009

dobre, idem na to...ja to uz nestiham spracuvat a MM sa mi smeje, ze ci mi to este nelezie usami 🙂 🙂 Ale chvalabohu , zatial nie..ved v zime toho uz nebude. 😒

nadhera
28. aug 2009

poslite daku tekvicu,cuketu na vychod.... 😀 😀 😀 svokre vsetko vyschlo a v kauflande nemaju. polievku som uz parkrat mala z tekvice, ale cuketak toho roku zatial ee

jalao
28. aug 2009

zeby som ti nabalila cez UPS??? 😀 😀 😀

nadhera
28. aug 2009

daj 😉

nadhera
28. aug 2009

maminy, ja som to vnutro z tekvice dala aj zamrazit, da sa, ale nie je to ono. a co sa tyka ostatku tekvice, nakrajam na 1,5-2cm platky, do cesticka, oleja, zemiakova kasa, salatik a mnamotka . 😉

jalao
28. aug 2009

nadhera, som ti to chcela vybavit u jednej holky vo vedlajsej teme,ze ti vezme par kuskov do igelitacky, lebo zajtra cestuju na vychod, ale nejdu cez nas, takze nic... ☹ ☹ ☹ musis len v zelovociku hladat 😉 😉

nadhera
28. aug 2009

v zelovociku nemaju, tak snad len na trhu...viem ja ,ked je take sucho ☹

nadhera
28. aug 2009

si len vsetky posmaknite 😉 😉 😉

jalao
28. aug 2009

nadhera, kde na Povazi zozeniem Humensku salamu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nie, srandujem, ved dame inu... 🙂

nadhera
28. aug 2009

lacna salamka staci,aj tak nik nespozna 😉 a smakovnica je to. 😉

jalao
28. aug 2009

dnes ideme gratulovat Silvinke, tak to skusim rychlo spravit,este mi prezrad, ci to struhas nahrubo, alebo tenucko, alebo na kasicku tu cukinu 😕

nadhera
28. aug 2009

hrube struhadlo , ale mas stastie 😀 maly mi beha malem po pc,idem off . takze nech vam chuti 🙂

jalao
28. aug 2009

preco mam stastie? 😲

nadhera
28. aug 2009

lebo ten maly rocny chrust je vecne pri pc, skor na pc 😀 takze sa offnem a ideme vonku , uzite si pekny letny den. 😀

jalao
28. aug 2009

ahoj, pekny vikend prajem, koncim tu.

suziad
28. aug 2009

varenie brrrrrrrr 😝 neznasam ale musiim, uz len koli detom, manza by sice chcel aby som aj vypekala kolacky ale ja som povedala ze az ked budem na dochotku 😅 , a decka sa aspon nenaucia na sladke, mozno 😀

nadhera
28. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

este som nieco pridala , ako robim cesticko /nie je z mojej hlavky,rada sa podelim/ a kuracia polievka so zemiakmi na zaver /a preco su tam si precitajte v recepte/ .

womenne
28. aug 2009

Ahojte

baby a načo poživate vnutro tekvice?ja to vyhadzujem.Inak som hladala v kauflande tu zmes na sviečkovu a nič asi sa im minula 😝

nadhera
28. aug 2009

womenne....klik na link z 11.56 😉

wiwienne
28. aug 2009

Jaj, kocky, ja som nevedela varit, ale chut som mala a ked som pri tom zacala mysliet na sex, tak to aj tak potom chutilo, skvele 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

st3van
31. aug 2009

Laska ide cez zaludok,zienky domace,to je svata pravda.Predsa nebudete ako ta Aranka,co Dezovi ohrievala veceru suchanim sa po zabrdlii....Sex je ok,ale po dobrej vecery si ho clovek vychutna viac...Jest cely zivot parky,tresku,prazenicu,pastety...neviem,neviem...a malokto je taky prachac,aby chodil iba po restaurciach.Nez mi umrela partnerka,moc som toho uvarit nevedel,ale za posledny rok som sa naucil(aj tu na internete je milion receptov).Ak to nepresolim,alebo nespalim,vzdy sa to da zjest,a mrzi ma,ze som sa to nenaucil skor.