Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

monika0123
14. máj 2009

moj pride v sobotu 23.5. ☹ este vyse tyzdna 🙄 inak ani som si neuvedomila ze je stvrtok.ja mam este stredu 😅 tu je take hnusne pocasie.o tretej mame lucencanky zraz ale asi z toho vela nebude 😠

monika0123
14. máj 2009

dnes som sa bola v klube matiek zapisat na verbalny kurz anglictíny.bude to nejakych 13 x po 4 hodiny s lektorkami z usa.aspon si oprasim svoje skolske znalosti ktore mi boli v kamione na dve veci 🙄 skoro vobc som sa nevedela v anglicku dohodnut lebo nas ucili v skole same somariny

andrejka10
14. máj 2009

To vážne??? 🙂 🙂 Aj my máme na výške cudzí jazyk, ešte, že dodali "odborný", lebo by som dopadla presne tak, ako ty. Zrejme by som sa nedohovorila....... 😀

andrejka10
14. máj 2009

Zabudla som ti dopísať, veď to máš drahého o chvíľočku doma. 😀 To je supééér. A to pobedie si uži. Mysli na mňa, ako budem nad knihami 😨

monika0123
14. máj 2009
monika0123
14. máj 2009

volal mi drahy.je v rakusku a su tam burky.to som milovala brutalmy lejak este lepsie krupobitie trojprudova dialnica vsetci sa tahaju na krajnicu a stoja a ja v tretom zakazanom pruhu,dialkove svetla, full gas, truba(nemyslim tu za volantom) a ides 😀 najlepsie mat vtedy 24,5 tony dreva na navese nech ta masina dobre sedi 😉 ach tak som sa pri vas rozspominala ze mi to chyba stale viac a viac ☹

monika0123
14. máj 2009

tak tu riadne leje.sme sli s babami nakoniec do cukrarni.vy ste dnes ako stravili den?

andrejka10
14. máj 2009

Poprad hlási bez dažďa, len pod mrakom. A aj teplejšie by sme zvládli. Tatik je vo Francii ,tam tiež leje. ☹
My sme s malou boli u logopédky, na nákupe, na pošte, navariť, prišla susedka na klepy a krááásny deň za nami. 😀 😀 Len na to učenie mi akosi nezostáva čas. Už to vídím, ako v sobotu letím zo skúšky. Málá Sára dnes v brušku šantí. Tiež mi to neuľahčuje. Ale to sa teším. Som unavená ako kôň. A vy ako???

fiona8
autor
14. máj 2009

ahojte kamosky 😉
u nas je hrozne od rana leje ako z krhly.. 😠 a doma mi je tak zima brrrrrrrrrrr dnes som bola u susedky na cajik, potom som si urobila hranole a syr....ale syr nic moc 😝 a bola som s maminou ako doprovod u kadernicky...
ivko mi volala....opravoval defekt a seklo ho v krizoch ☹ ale tak ze musia prist pre neho....a pride domov asi uz zajtra......len neviem ako.....neviem soferovanie asi nezvladne......chcela som ist pre neho..ale moje auta je taka stara barabizna,ze sa bojime ze sa nam to cestou rozsype....a to on ma na firme este svoje auto takze aj tak by sme museli ist na 2autach domov.......doriti..........som total zufalec.......uplne bezmocna.....chudak ani dvere na aute si nevedel zatvorit...po vysielacke niekoho okrikol bol to slovak a dosiel mu ich zabuchnut ☹ 😢 😢 a to mame o tyzdne svadbu...bohovsky co viac si mozme priat???

fiona8
autor
14. máj 2009

toto len tak na rozveseleni 🙂 po tomto mega očnom zážitku som s mojimi nadmieru spokojná 😀

andrejka10
14. máj 2009

Fiona, z hlboka sa nadýchni, vydýchni a ešte 5x. Je lepšie?? 🙂
Porozmýšľaj ešte raz, či sa to nedá nejako inak zariadiť. Ináč do "riti" veľmi nepríjemné. Skús zavolať nejakého známeho s lepším autom, odvezie ťa po drahého a späť pôjdete na drahého aute. A odjazdíš už ty., alebo nejako inak sa dopraviť po neho 😉 Nezabudni, žiadna kaša sa neje za horúca. A do svadby bude fit. Sú na to suprove injekcie. Tie ho postavia na nohy. "aspoň na sobáš" a potom pekne spolu doliečite. Nebóóój. Daj vedieť, čo budeš robiť.

fiona8
autor
14. máj 2009

ahoj Adi...zlatá 🙂 ved povedal,ze sef ho zoberie na injekciu..tak hadam sa mu trosku ulavi....sak dam vam potom vediet..... ☹ a uvidime mozno s nim pojde nejaky sofer co ma ist domov....ved zajtra budem hadam mudrejsia....a ked nie daco vymyslime.....a prepacte tie chyby, dufam,ze ste si to precitali tak ako to malo byt 😉

monika0123
14. máj 2009

alica,ved keby bolo najhorsie a ine riesenie by nebolo tak ja by som sa sla previest ak by ma drahy pustil 😉
moj drahy zas ked menil defekt tak sa mu vysmykol pajser a vybyl si zuby 😖

andrejka10
14. máj 2009

Vykašli sa na chyby. Jasne, že sme všetko prečítali, tak ako má byť. Držím ti palce. Uvidíš všetko bude OK. Len sa zbytočne nestresuj. Pekne si pohladkaj bruško, nájdi si nejakú dobrotu pod zub a čakaj čo bude......... 😀

fiona8
autor
14. máj 2009

jaj baby moje dakujem ze Vas mam 🙂 hned mi je lepsie....
Monika dakujem, dam vediet...si zlata,ze by si isla🙂 akurat som s nim dovolala, bol pre neho mechanik a uz ho nesie na firmu...hadam ho sef zoberie na pohotovost a potom uvidime....ale najradsej by som bola keby si v noci oddychol na firme a isiel az rano....ale ved to sa uvidi...ach
ozaj aj som zabudla baby babatko uz zacalo klopkat 🙂 🙂 aspon to sa tesim
Moni to je super ten kurz angliny aj ja by som tak chcela chodit ale mna laka este aj taliancina...mam doma aj knihy ale sama sa nedonutim som leniva 😒
idem si daco hodit pod zub lebo dnes som dako stale hladna joooj

fiona8
autor
14. máj 2009

adi a ty uz daco vies na tu skusku??
monika tie zuby brrrrrrr to je neprijemne........mne ked som bola mala hojdala som sa na tom zeleze kde sa prasia koberce a padla som na usta....tiez som si vybila zuby........a preto aj trvale mam take hnusne krive 😖 😖

andrejka10
14. máj 2009

Monika, ach joj. Tak to je iná káva. 🙂

fiona8
autor
14. máj 2009

Monika nemas daku fotku aj s muzikom??

andrejka10
14. máj 2009

Fiona ešte som to nevidela. Už som psychicky pripravená, že v sobotu letííííííím zo skúšky. Keď mne sa táák nechce. Ešte je opravák 😀 😀 😀
Baby, vy neviete čo s voľným časom, zuby si vybíť????? 😨 😨 😨

fiona8
autor
14. máj 2009

ale nevyletis hadam nieco vysmolis🙂) nech prizmuria oka nad tehulkou 😉

andrejka10
14. máj 2009

Ja ti v sobotu napíšem 😀 😀 😀

monika0123
14. máj 2009

tesim sa s tebou ze babo kope 😵
mam foto.najdem a vlozim do albumu.mozno to bude este dnes 😉

ja som sa tiez zacala ucit taliansky.daco sa na mna nalepilo v robote a chcela som vediet riadne kecat ale nejak na to nemam cas 😒

monika0123
14. máj 2009

budeme na teba mysliet andi

fiona8
autor
14. máj 2009

veru veru drzime Ti palce 🙂
dobre Moni tesim sa na fotky.... 😉 idem ja uz asi musim ozehlit periny zase som nic neurobila dnes 😠

andrejka10
14. máj 2009

ďakujem ste zlaté, ale kde nič nie je, ani smrť neberie.
Monika aj ja chcem vidieť tvoíjho manžela, neboj sa nebudeme letieť za ním. 😝 😝 😝 možno
Fiona pááááá, ťa obdivujem, že ešte vládzeš toľko robiť. 🙂

fiona8
autor
14. máj 2009

☹ ale nevladzem robit som leniva ako blcha...rano si poviem ze toto si porobim a nic z toho bud som na nete alebo si zapnem telku alebo idem medzi ludi a robota mi stoji......nemam ziadny system....ale zehlit musim ta kopa je obrovska a uz 3 den spim v nenavlecenych navleckach no hanba ☹
je mi zima ri žehličke sa aspon zohrejem 😀

monika0123
14. máj 2009

fotky som nasla.zajtra ich sestra naskenuje a dam ich na net.teraz tam dam jednu co mam na cd.neviem najist cd kde su vsetky foto.toto bolo len skusobne cd 😉

monika0123
14. máj 2009

uz je tam 😵

andrejka10
14. máj 2009

Monika, kráááásna fotka. Ja jednoducho "žeriem" takéto fotky tatinov a detičiek. Sú proste zlatí. 🙂 🙂 🙂