Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

fiona8
autor
18. máj 2009

ahojte kočky 😉 ja len tak narýchlo 😉
Ivko prišiel domov v pohode...injekcie mali dobrý účinok....ale včera ho to zase bolelo, ani neobsedel, ani neobležal.....dala som mu tabletku čo mu napisal doktor v Rakusku a potom prespal chudak cele poobedie ☹ dnes,že pojdeme k doktorovi aspon na snimok nech mu povie co tam ma a ci mu nepredpise aspon daky parafin, obstreky alebo rehabilitaciu....ale u nas je taky je..nuty ortoped.....ze este v cakarni sa Ivo pohadal zo sestrickou...a mohli sme spokojne odist....takze pomahame si samy ako mozeme....( sestricka nas uplne odbila, ze dnes sa uz snimky nerobia a ci nevieme citat na dverach,ze dnes iba predpisuje lieky....a Ivo na to: do pi..e aj s takymto zdravotnictvom) a ona na to vy chodte do pi..e...) no uznajte.....a o doktorovi ani nehovorim.....ten je znamy tym,ze vyhadzuje babkam alebo mladym babaym ked maju opatkove topanky, on otvori okno a drbne tie topanky cez okno....a u neho je tiez kazde slovo pi...a ko...t....) takze v konecnom dosledku som aj rada,ze sa ani nestretol z doktorom lebo by sa tam asi pochytili....len mi ho je luto,ze mu to neprechadza..tak mu davam len horuce obklady, vanu a teraz vecer ide na masaz....bojim sa aby mu to este viac nedomagal ako to ma.......

Monika ake je to tricko?? farba?? strih?? Adi no ja by som tiez na to kaslala ked sa za to plati tych 19 500 nto je dobry biznis....svine......
inak zajtra ideme pre obrucky, som na ne zvedava, robili nam ich vo Vrabloch🙂 a na skusku ucesu a siat 🙂
jaaj baby uz to vydrzte dako bez tych chlapov, myslim na Vas a viem ako je to na hovno....
a fotky sem potom urcite dam 😉 a na zakusky Vas pozyvam 🙂 🙂
papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

andrejka10
18. máj 2009

No Fiona, ja stretnúť takého doktora, resp. sestričku, no neviem, neviem. Mali by čo so mnou robiť, aby ma udržali. A do iného mesta nemôžte ísť? To nie je sranda, môj brat mával také niečo, no on si sám ani ponožky neobul. Tak si to viem predstaviť.
Na zajtra sa teším aj za teba. To sú kráááásne starosti. 🙂 🙂 🙂 A veľmi na tie koláče nepozývaj, lebo uvidíš prídeme. 😎
Monika huhu, čo dnes robíš. Neozývaš sa celý deň. Už nám chýbaš. 🙂

monika0123
18. máj 2009

no tak to je uzastny doktor 😠 inde nemozete ist?

pulover je biely.nastyl tuniky na pase obtiahnuty a vysie volny,volne su aj rukavy len na komci nad laktom je uzky rukav a ma v predu aj v zadu hlboky vystrih tvaru V.uz sa tesim ako sa drahemu predvediem 😉

my sme dnes boli na plavarni tak nam bolo super.ved dnes bola riadna horucava.u nas okolo 30 stupnov

andrejka10
18. máj 2009

No vitaj Monika. 🙂 Tak si si dnes super užívala slnečný deň. A čo keby si sa nám odfotila v novom pulóvriku. Hmmm? My ťa pekne okomentujeme no a tebe pekne stúpne sebavedomie 😀 😀 😀
Aj tu bolo pekne a slnečno. Čo z toho, keď trčím doma a ešte aj bez tatika ☹

monika0123
18. máj 2009

uz som sa odfotila,hned mi da sestra foto do pc a dam to sem 😉

vsak ked ti odide syncek tak si mozete spravit volny den s princeznou.

monika0123
18. máj 2009

je to tam

andrejka10
18. máj 2009

No Monika, supééééér. Citujem môjho syna sexííííííí. 😀 😀 😀 A to má len 17. Som zvedavá, čo nato tvoj drahýýý???? 😀

monika0123
18. máj 2009

no ja som prave volala s drahym.prisla mi pracovna ponuka ale velmi ma nepotesila 😒 😒 pre vysvetlenie.sef firmi kde som jazdila na kamione je rakusan.pred vyse rokom spravili vo velkom krtisi kancelariu.chcela som tam ist do kancelarii ale zobrali miestnu babu ktora ked jej zavolaju tak je tam za 5 min.v sobotu mi pisala sefka mail(ja som to len teraz citala) ze ma chce do kancelarie ale problem je v tom ze 2 tyzdne by som bola v rakuskej kancelarii a 2 v krtisskej.zam prve sa mi nechce od maleho a za druhe v rakusky by som musela komunikovat so sofermi,robit tlmocnicku medzi nimi a rakuskymi disponentmi a v sobotu im robit vyuctovanie a hadat sa s nimi lebo skoro kazdy by mal vypite.proste v rakusku by to bolo o nervy 😖 ani erik s tym nesuhlasi ale zatial som to neodmietla.vyjadrila som sa neutralne.musime si to nechat prejist hlavou s erikom

a dakujem za komentar 😵

monika0123
18. máj 2009

normalne by som to hned odmietla lenze kde inde najdem robotu?nemam ziadnu prax ktoru vsade ziadaju zatial som len jazdila na kamione a navyse by som tam dostala stvorciferny plat.a mozno by som si tam mohla bravat maleho so sebou.mozno by sla sestra(o tyzden maturuje) a bola by ako operka.velmi dobre spolu vychadzaju a viem ze by sa o neho dobre postarala a mozno by sa drobec casom naucil aj nemecky a mohol by tam ist do skolky.to by mal do zivota len do plusu.ale to su len take prve uvahy.zas mam nad cim mysliet celu noc.

monika0123
19. máj 2009

dobre ranko kocky.tu bola prave mini burka.u vas je ako?

monika0123
19. máj 2009

fiha,nejak je tu mrtvo 😕 my sme bolli v meste s potom se sli do nedalekej derdinky ku prockovi na pizzu.teraz sme uz doma a cakam kedy sa tu niekto ukaze 😉

monika0123
19. máj 2009

tak nie len svet ale aj net je maly 😲 neviem ci som pisala,ze mam sesternicu v kanade a dnes som jej pisala mail a spomenula som jej aj tuto stranku a ona ma prekvapila ked mi vzapati poslala IP.ako som pozrela tak je tu uz nejaky cas prihlasena 😵 taaaaaaaaak ma to potesilo

andrejka10
19. máj 2009

Ahoj Monika. Ako si sa rozhodla, prijmeš ponuku, alebo nie???? 🙂
V noci u nás tiež strašná búrka, aj trochu cez deň sprchlo, ale teraz je už supriš. Teplučko a vyčasené. Idem rýchlo ešte narobiť hot-dogy na cestu, už ledva stojím na nohách ☹ Nestíham. Zajtra ďalšia skúška. Vidím to biedne. ☹ Snáď od zajtra, keď Luky bude vychystaný a odídený tak si oddýchnem. A o 2 dni tu budem písať ako my veľmi chýba 😀 😀 Ešte musím chlapcov s tými kufriskami porozvážať ............
Babenky mááám suprovúúúú správu. Tatik nám ide domkov. Možno to stihne aj tento víkend. Jupííííí teším sa.

monika0123
19. máj 2009

tak to blahozelam.snad bude na vikend doma aj ked to znamena ze sa nevyspis 😀 😀 😀

este som sa nerozhodla ci to prijmem alebo odmietnem.nechavam si cas na rozmyslenie.ak by mi vysla sefka v ustrety s malym tak to asi vezmem.este sa musime dohodnut s drahym.dat rozumi dokopy a rozhodnut sa co bude lepsie.mam cas.este to nie je aktualne.to len sefka hned na mna myslela tak mam cas.je vela za aj proti.mudrejsia budem ked pokecam so sefkou

tu uz tiez riadne pripeka

andrejka10
19. máj 2009

Joj babenky zlatučké, práve sme prišli domov. Lukáška už nemáme doma a je mi smutnooo. Zrejme som precenila dnes svoje možnosti.Celý deň som sa nezastavila a teraz mi je tak zle, až by som plakala. Pri každom nadýchnutí ma bolí ľavá strana bruška. Dúfam, že malá Sára bude v poriadku a je to len od vyčerpania. A to nevravím, že zajta mám skúšku, to som sa chcela ísť ešte učiť. Ale myslím, že si idem oddýchnuť. ☹ Snáď ste na tom lepšie ako ja. 😒

monika0123
19. máj 2009

andi uz sa neuc.iba by si sa zbytocne poplietla.viec ako ucenie ti teraz pomoze poriadny spanok.hlavne si oddychni.skuska nie je podstatna ale tvoja mala ano.takze teraz odychuj 😉

fiona8
autor
20. máj 2009

ahojte babeny🙂
Monika tie nove fotky su super🙂 si na nich velka kocka, a to tricko Ti velmi svedci🙂 boze aka si tam chuducka 😉 my akurat ideme do mesta asi si dam suknu tu riadne pripeka....vcera do rana aj u nas prsalo ale nas to nezobudilo iba rano sme to zistili ze je vonku naprsane..
Monika a ta ponuka na pracu........hmmm..znie to lakavo, a myslim,ze by Ta to bavilo, mas k tomu blizko.......no ale poviem Ti viem ake je to z tymi chlapmi......u nas na firme je to take iste.......vsetci su opity ( vacsina ) a dohadovat sa potom s nimi by si asi zosedivela.....a myslim,ze aj Tvoj muz by ziarlil ( moj ano ) 😉 a co Nico?? mozno by to bolo dobre, deti sa rychlo ucia cudzi jazyk....a nasetrili by ste dake korunky a hned by sa lepsie zilo....no to si musite premysliet vy dvaja....drzim Ti palce aby si sa spravne rozhodla..... 😉
Adi aj Ti smutno bude ked Ti synacik odisiel?? ze?? kedy sa vrati?? a to je super,ze aj Tebe ide muzik uz domov🙂 baby uz je streda zachvilu ich mate doma🙂
Ivko si akurat skusa svadobny oblek, vesticku.......otravuje aby som ho nafotila🙂 tesi sa 😀 😀 len neviem neviem ked bude takto teplo chudak ako to vydrzi.......uz teraz z neho tecie.....
majte sa krasne paaaaapaaaaaaaaaa

monika0123
20. máj 2009

dakujem za kompliment.ja som v tehotenstve veôla nepribrala a to co bolo navyse som stratila v kamione.

ved erikovi sa ta praca velmi nepaci.ked pride domov tak sa o tom budeme musiet porozpravat

svadba je uz skoro tu.tak sa tesim s vami 😉 prajem vam nech je vas den podla vasich predstav alebo este lepsi 😵 tesim sa na foto.a ako sa maju ivkove krize?dufam ze je uz v poriadku

andrejka10
20. máj 2009

Ahojte babulky. Tak dnes mi je už lepšie, čo sa veľmi teším 😀 , ale poobede som si poctivo ľahla, ale už ma tam mrle žerú. 🙂 Vylihovať, to nie je nič pre mňa. Ešte trošku ma to bruško pobolieva, ale je to neporovnateľne lepšie ako včera. Takže naozaj som precenila svoje možnosti. Malá si spokojne kopká, tak sa teším. Inak zo skúšky som zrejme vyletela. ☹ To nič, mám ešte opravák. Včera som nebola schopná sa nič učiť. Tá malá hviezdička je mojou prioritou. A veru, nebolo mi všetko jedno. 😒
Fiona, ako prebieha finiš??? Nie si nervozna??? Ako si to vychutnávaš??? Daj si mojko pozor na seba, aby sa ti nestalo to, čo mne. Držím ti palce, aby to naozaj bola svadba tvojich snov. 😵 😵 😵
Lukáš nám príde o 14 dní. A je unesený. Len tie ceny sa mu tam nepáčia, že draho 😀. A na ceste sa im pokazil autobus. 🙂
Monika a ty čo si dnes porábala? Už sa chystáš na príchod drahého??? Tričko je super, postavička chrumy chrumy, tak ja neviem, neviem ........
A náš tatik prekročil večer nemecko-české hranice. Hurá, hurá.....

monika0123
20. máj 2009

andi tak super.zajtra by mohol prekrocit cesko-slovenske a bude doma 😉 tersim sa s tebou.
my sme dnes boli zas v plavarni a bola aj sestra tak nam bolo veselsie.maly otravuje pridem neskor

andrejka10
21. máj 2009

Dobré ránko babenky. Práve mi volala moja gynekologička. Od zajtra nastupujem do rizikovej poradne. ☹ Ako 0neg. my vyskočili protilátky. Ale prečo ma hneď presúva do rizikovej? Možno tam bude aj niečo iné. Poviem Vám toto tehotenstvo ma riadne skúša. Najskôr podozrenie na Downov syndrom (1:100), podstúpenie amnio, teraz toto. Držte sa mi, nech sa Vám darí lepšie ako mne.

monika0123
21. máj 2009

to mi je luto ze ta takto stesuju 😔 ved nie si ani stara ze by ta hned davali na rizikove 😕 pochopim keby si mala 40 a viac.ale neboj.to zvladnes.takto budes dostavat hadam aspon nejake peniazky.ja idem dnes ku gynekologicke na preventivnu.

pekny dnik

fiona8
autor
21. máj 2009

dobre ranko babiky🙂
adi drzim palce nech to dobre dopadne, neboj sa tie vysledky ani nie su spolahlive hlavne na ten dow.syndrom..neviem naco t oeste robia.....a ty mas O neg? a co si babo vytvara protilatky?? ☹ dufam,ze budes ok, neboj sa.....drzim Ti palce....
Ivko bol na masazi u takeho ,masiara, ze sa tam chudak zvýjal ale uz mu je ovela lepsie, zabralo to... 😉 jaaj baby ide to tak rychlo....vcera sme sa pohadlali zo svokrou....lebo si ma Ivko zastal......prisli sme za nou do roboty a povedala mi,ze: boze ako hrozne vyzeras takto si este nevyzerala!!! (nebola som namalovana ) asi sa ma zlakla 😀 no ale mne hned slzy do oci....a to este povedala pred svojou kolegynou....
tak jej Ivko vecer povedal,ze si to nezela ze co si to dovoluje a este aj tehotnej zene....a ona sa ofucala ale samozrejme sa ani neospravedlnila len si rozpravala svoje.....ach jaj....a este aj.....serie ma uz riadne.... 😠
srava sa ku mne ako k malemu decku 😠 😠
drzte sa baby a majte sa zatial pekne.....
som uz trosku nervozna zo svadby...kazdy den treba nieco vybavovat....ist pre vino....uces si dat urobit.....zakusky....je toho vela ale slubili sme si vcera ze nikym si nenechame nas den pokazit je to len o nas a urobime si h onadherny tesime sa uz papaaapaaaaaaa 🙂

andrejka10
21. máj 2009

Neboj sa Fiona, bude to nakrajšia svadba, pretože je tvoja. A ty budeš určite nááááádhernááááá. Potom vypadnú svokre zuby od užasu...... 😠 Koza jedna, aj ja mám takú svokru, vedela by som o nej písať na hodiny, ale veď niekedy sa stretneme pri káve a porozprávam ti 😀 Máš pravdu nikým a ničím si ju nenechaj pokaziť. Myslím na teba a prežívam všetky tie prípravy spolu s tebou 🙂 A vôbec sa nestresuj, svadba bude tak, či tak, 😀 a hotovo. Vychutnávaj si to, pretože niečo také nádherné prežiješ skutočne iba raz. Dobre sa mi píše, xixi, ja nemám tvoje starosti, ale to sú milé starosti.........
Monika a ty ako?? Tatik príde domkov a ty šup šup na preventívnu, čooo???? 😀 😀 😀
Aj náš tatino je už na Slovensku, ešte niečo naloží pri Piešťanoch a dnes v noci ho máme doma. Tešíííím sa!!! Len zajtra už zase nebude doma, musí vyložiť v Prešove. 😒 Víkend zase v Košiciach, servis, VSŽ a možno v sobotu ho budeme mať opäť domka. A ako ich poznám, budú chcieť, potvori, aby v nedeľu večer odišiel. Ešte som zvedavá, aký postih bude mať z toho, že si dovolil "45 hodinovú" pauzu podľa predpisu. 😠

monika0123
21. máj 2009

alicka,neboj bude to perfekta svadba.tvoja svokra mozno nevie stravit ze jej syna "ukradla "ina 🙄 ale je super ze sa ivko postavil na tvoju stranu.to muselo byt velmi zlate 🙂

uz som sa k doktorke chystala mesiace a nikdy nebol cas stale som bud nieco vybavovala alebo mi to prislo skor.teraz ked je toho menej tak som tam zbehla.nastastie mam vsetko v uplnom poriadku

tesim sa s tebou ze mate tatina skoro doma.zajtra budes asi velmi unavena 😀 😀 😀

andrejka10
21. máj 2009

Aj ja sa teším, povedal, že ma bude rozmaznávať. Uf, kráááásna predstava. 😵 😵 😵
No a uvidíme, kto bude menej spinkať, ja či ty????. 😀 Aj tvoj drahy by mal prísť teraz nie?????

monika0123
21. máj 2009

no moj bude musiet priest sluzobnym mikrobusom lebo kamaratove auto sa pokazilo.oni sa striedaju v rakusku.kedze ide sluzobnym tak pride asi az v nedelu nadranom 😒 😔

to razmaznavanie ti v dobrom zavidim 😉

andrejka10
21. máj 2009

No tak ja už v nedeľu budem rozmaznaná a tebe to sladké obdobie len začne....... 😵 😵 😵

monika0123
21. máj 2009

ten moj cely den cakal kym mu najdu nejaku nakladku a ked tam dosiel tak uz mu povedali ze nakladaju az zajtra.vcera robil dlhu pauzu 14-15 hodin dnes sa nepretrhol a zas bude dlho stat tak pride domov oddychnuty 😀 a plny .... energie 😀 😀 😀

andrejka10
21. máj 2009

Tak babenky a máme doma tatka. 😀 A ja mám ísť zajtra do rizikovej poradne, takže nič....... ☹