Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

monika0123
22. máj 2009

som rada ze vam uz prisiel domov tatko 😉

fiona8
autor
22. máj 2009

ahojte babenky dakujem za podporu 😉 ste zlate 😉
adi ☹ no ale ved da sa to vyriesit aj inak..... 😝 😉 jooj baby mam trosku uz nervy a aj tremu ale hadam to bude ok...som zvedava ako sa zatvari ked ma uvidi taku peknu 😉 padne jej sanka...hehe......uz sa na to tesim... potom Vam napisem drzte mi palce papapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

monika0123
22. máj 2009

vela stastiaaaaaaaaaaaaaaa na vasu uzastnu svadbuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 🤐 😵

andrejka10
22. máj 2009

Fiona, nech ti to zajtra vyjde bez trapasov a podľa tvojich predstáv. 😀
Veľa, veľa a ešte viacej šťastíčka a pohody na vašej úžasnej spoločnej ceste životom. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andrejka10
22. máj 2009

Monika a ty čo porábaš, ako sa ti dnes darilo???

monika0123
22. máj 2009

dnes prisla druha sestra.boli sme spolu v meste aj s nicom na zmrzlinu a potom doma zabavala nicolasa.ja som upratala nase auto aj sestrine.teraz je zabave.sme tri baby po kope.najvacsiu radost ma urcite sused lebo sme vsetky tri vysli na terasu ktora je na hranici pozemkov a rovno z nej vydiet k nemu na dvor opreli sme sa o murik a pridala sa aj mama tak sme si ho doberali.dnes bola proste sranda 😀

a vy se mali aky den?

andrejka10
22. máj 2009

Tak si sa mala veselo. Super.
Ja som bola v tej rizikovej poradni. Tak mám dve správy. Tá lepšia je, že plod zatiaľ nie je poškodený. Tak sa veeeľmi tesíííím. Tá horšia je, že môžem vytvárať až 3 druhy protilátok. Samozrejme, vytváram 2 a jeden z nich je agresívnejší a poškodzuje plod. A ja mám práve tento zvýšený. 😠 Doky by bola rada, keby sa už nezvyšoval, ale ostal aspoň tak ako je teraz. Takže budem múdrejšia po dnešnom odbere.
Inak "múdre" sestričky mi nechceli odobrať krv na protilátky, že šak mne robili odber 4.mája, tak načo. A v papieroch z labáku stálo - doporučujem odber každých 14 dní. Aj doky im to vravela, ignorovali. Až po mojm výstupe a poukazovaní na sprievodnú dokumentáciu mi tú krv odobrali. Zrejme si "nevšimli" dôvod nástupu na rizikové. Ja už proste nerozumiem. 😠
Inak tatik ešte nie je doma. Snáď sa dnes z Ke dogúľa. Ale už by mal byť naložený aj zoservisovaný. 😉

monika0123
23. máj 2009

ja poznam trampoty s doktormi 😠 nic moc 🙄 nas je od vcera na firme ale samozrejme ze domov dojde az dnes v noci 🙄

alicka viem ze dnes nebudes citat ale aj tak ti prajem nech sa ti dnesny den vydari podla tvojich predstav a aby si co najviac nahnevala svokru.tesim sa ked nam napises ako bolo na svadbe 😉 a aj na fotky sa velmi tesim

monika0123
23. máj 2009

drahy je uz doma 😀

fiona8
autor
25. máj 2009

dobre ranko krasky🙂
dakujem Vam za podporu 😉 dala som uz nejake fotky zo svadbicky, ale nemame ich este vsetky🙂
bolo to nadherne.........vsetko..........aj pocasie, a my sme si to fakt uzili....trapas bol len na urade ked sme si povedali ano a mna zaclo od smiechu dusit🙂 a potom sme sa isli pobozkat a ja hovorim Ivkovi: pockaj este 😀 ( ja krava neviem naco 😀 😀 ) myslela som,ze to ma povedat ten ujo co nas sobasi aby sme sa pobozkali...🙂 ale aj on prestal citat a usmieval sa...no bola to sranda a bolo to velmi pekne.......ivko mi po obrade povedal,ze zratal obklad v obradnej sieni..... 160 ks ... 😀 😀 no proste to sme cely my🙂 nevadi bolo super 😀
adi to mi je luto, hadam to vsetko dopbre dopadne a tie sestricky to su riadne kravy......neviem co by robili oni na Tvojom mieste!!! 😖 😠 😠
Monika dufam ze muzik dosiel stastne domkov tak si ho pekne uzi...aj ty adi....majte sa pekne a krasny tyzden s muzikmi VAM prajem 😉 cmuuuuuuk

andrejka10
25. máj 2009

Ahojte babenky.
Fiona, mala si náááádhernú svadbu. Tak sa teším. Som rada, že všetko dobre dopadlo. Dobre som sa pobavila, že 160 ks....... 😀 Fotky si hneď pozriem, len čo dopíšem. A ako "novopečená manželka"??? Zvládaš? 🙂 🙂
Monika, užívaš si? Aj ja chcéééém. Vyzerá to tak, že tento týždeň budem zrejme trpieť samomluvou 🙂
Užite si a vyschutnajte si spolu s manželmi celýýýýý týždeň.
Zabudla som dodať, náš tatinko je už fuč. Odchádzal dnes ráno. Takže zase sama. ☹
Ale mám aj dobrú správu, v sobotu som bola v Poľsku a mááme fáro pre našu malú Sáru. Fotky mám v albume. 😎 A ešte jedna horšia, zase som vyletela zo skúšky. Toť už tretia. Mala by som si vstúpiť do seba a konečne sa začať niečo učiť. 😝 😝 😝

andrejka10
25. máj 2009

Fiona boli ste náááádherníííííííííí. Vidno, že ste si svadbu doslova vychutnávali. Niečo úžasnéééééééééé. Ešte raz blahoželám. Naozaj veľmi pekná nevesta, no aj ženích by stál za hriech 😝 😝 😝

monika0123
25. máj 2009

ja len strucne-suhlasim s andrejkou-na viac nemam cas 😀

andrejka10
26. máj 2009

Dobré ránko babenky, pozerám, zase tu dnes budem sama. ☹
Tak užite si dnešný krááásny deń. A neprežente to so slniečkom a inými vecami ........ 😝 😝 😝

monika0123
26. máj 2009

ja neprezeniem.dosli mi krami 😠 zas budem mat ako prava ryba usta do O 😀 😀 😀

andrejka10
26. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrejka10
26. máj 2009

Babenky, helou??? Kde ste sa dnes schovali????
Veď zajtra vám už bude pršať. 😀 Tak ma tu možno prídete aj pozrieť 🙂 a popíšete čo nové.

andrejka10
27. máj 2009

Ahojte baby, kde ste??? Nevadí porozprávam sa aj sama so sebou. 🙂 Ako sa vám darí a čo porábate???? Asi veľmi, veľmi dobre, keď sa neozývate. 😀 Náš tatino vyložil v Čechách, v Nemecku a teraz trajdá do Francúzska.
Tak ja sa teda pozriem v priebehu dňa, či sa tu niektorá neukázala.

monika0123
27. máj 2009

ahoj andi.my sme dnes boli v klube matiek.bola aj sestra adriana(teraz byva u nas kedze sa rozisla s priatelom) tak bola sranda.maly sa hral a my sme si v klude pokecali a zasli sme aj na kolacik.dalsia sestra dospava lebo sa po nociach ucila na maturu ale uz to ma zasebou.zmaturovala s vyznamenanim 😵

alicka ma medove tyzdne tak na nas nema cas 😀 este ze jej to nemozu pokazit krami. 😀 to je hadam najvacsia vyhoda vydavat sa tehotna 😵 😉

andrejka10
27. máj 2009

Čaffff, Monika, super, že si ma tu nenechala samú 😀 😀 😀. Že mladšej sestre blahoželáááám. Ide na výšku?? A ty sa nezabudni venovať manželovi aj keď máš "zdravotné problémy". Xixi, dobre som sa zabavila, keď som to čítala. To sa stávalo bežne aj nám. Len môj tatino odchádzal s dlhým nosom, lebo bol doma len 2 dni. Chudáčik môj. A teraz mi povedz, či to nemajú kamionisti ťažké???? 😝 😝
No a fiona má ešte chvílku ospravedlnenku. 😀 Ach joj tie medové týždne............

monika0123
27. máj 2009

to teda maju tazske.mali sme kolegu ktoreho zena mala pravidelny 28 dnovy cyklus a svoje dni mala akurat vzdy ked bol doma 😀

tebe kedy pride najblizsie drahy domov?aj syncek sa coskoro vrati 🙂

andrejka10
27. máj 2009

Tatik nám príde na konci júna, pretože nemá stk na návese, hurááá , lebo by bol von dlhšie. 😀
No a Lukymu sa to tiež kráti, v piatok večer odchádzajú z Nemecka, ale víkend strávia ešte v Prahe, takže domov príde niekedy v pondelok ku večeru. Ináč, načase. Chýba doma. On zvykne doma dosť pomôcť a vie mi vytvoriť aj priestor na učenie. Aj preto tie moje skúšky vyzerajú, tak ako vyzerajú. ☹
A ty Monika, kedy sa budeš lúčiť s drahým???? Bože, ako ti záááávidííím, že ho máš ešte doma.

fiona8
autor
28. máj 2009

ahojte rybičky 😀 😀 😀
pridávam sa do klubu 😀 prepačte ze nepisem, ved v nedelu uz Ivko odide a uz sa Vam budem venovat stale....papapaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

monika0123
28. máj 2009

alicka my by sme sa hnevali keby si sa venovala nam a nie drahemu 😉
andi aj mne odchadza drahy v nedelu a mozno budem mat vecer super spravu tak vam ju napisem.vraj je to iste ale uverim az ked mi to donesie drahy domov 😵

monika0123
28. máj 2009

je to isteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mame prepisany doooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom 😵 😵 😵 😵 😵 ej ale som rada

fiona8
autor
28. máj 2009

ahojtenkocandy
ja mam tiez super spravu🙂 Ivko ide do roboty az v pondelok...Monika to je super sprava aj pre Teba?? 😉
lebo ze je vsade sviatok....
a baby v pondelok sme boli na 4D v Leviciach a budeme mat........................tramtaara,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,este vas chvilku ponapinam.......................................................................................a este......................................................................chlapčeka!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

monika0123
28. máj 2009

tak jedna sprava lepsia ako druha.aj b y som sa viac tesila,ale zmorila ma migrena.idem spat.zajtra sa ozvem

andrejka10
28. máj 2009

Jééééééj baby, samé dobréééé správy. Tak poporiadku, monika, super, že po tých trampotách už je to v suchu. 🙂 O jednu velkúúú starosť menej.
Fiona, tak to je úžasnééé, tak sa s vami teším a zároveň blahoželám, môžte vyberať meno !!!!! 😀 😀 😀 Dúfam, že prihodíš fotečku do albumu.
A pridám ešte aj ja - máááám skúúúúšku. Jednu z tých ťažších - hurááááá.

No a teraz už som smutná, vy sa tešíte spolu s drahými a mne ostal dlhý nos ☹
Nevadí aj tak sa teším, huráááá 😀 😀

andrejka10
28. máj 2009

Zabudla som vám napísať v návale šťastia. Telefonovala som s ockom a tiež hovoril, že v pondelok sa v Nemecku nejazdí. Tak z múúúúúdrej firmy mo volali, či nedá magnet, aby mohol zajtra vyložiť, že na "ich zodpovednosť". Tak toto už nemá obdoby. Výplaty v nedohľadne, skresané o 50% a oni majú takú drzosť. Ako ja už nechápem. Pozerám, že vodiči nestíhajú jazdiť, ale im výplaty nechodia.Zrejme sa niekto dobre nabalí na tejto kríze. Pardón za výraz, ale sú to hovädááááááá.

monika0123
29. máj 2009

alicka,blahozelam 😵 😉 🙂

andrejka,blahozelam 😵 😉 🙂

tak ten moj ide do roboty uz v nedelu.v noci prejde do talianska a potom moze ficat lebo tam nie je sviatok.ale aj u nas idu niektory az v pondelok-ty ktory idu na nemecko.no co uz 😒 ale potrebujeme peniazky a za ten jeden den bude mat 62,5 eur a za to mam zachodovu misu 😅 dnes sme boli prehlasovat majitela v elektrarnach,vodarnach....a objednat zapojenie plynu.a este sme dali vsetko poodpajat v nasom byvalom byte lebo majitel nema zaujem to prepisat na seba a kedze neplati inkaso tak nam chodia upomienky a museli sme to povyplacat 🙄 len skoda ze neuvidim jeho ksich ako sa tvari ked zisti ze mu nic v byte nejde 😀