Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

fiona8
autor
15. jún 2009

ahoj Monika......
nooooo...mne sa paci meno Tobias, Filipko.......a s Ivkom sme sa spolu zhodli na Jurkovi.....najskor sa mi moc nepacilo.....ale lepsie ako Alex.....co chcel dat....sak to ho este prehovorim...asi na toho Tobiho.. 😉
uz iba 4dni....jupi jupi jupi jupi 😉 😉 😉 uz nech je doma...teraz to nejako este horsie znasam......fnuk fnuk....
jaj a zase musim ist do mesta...nechce sa mi zima je..brrr...musim ist na zdravot. poistovnu.....
a co vy mate dnes na plane....inak take sproste sny sa mi snivaju.........az sa normalne bojim.....

monika0123
15. jún 2009

ja som mala v tehotenstve nocne mory ale neboj to je len z hormonov nic zle sa nestane.ja som dnes objednala okna do mesiaca budu a zajtra si idem dat spravit navrh kuchyne.som zvedava aku cenu by povedia. 😕 😅

fiona8
autor
15. jún 2009

jeeej no super tak sa nenudis, zariadujes hniezdocko🙂 dufam,ze aj my uz budemem coskoro

andrejka10
15. jún 2009

Awojte babulky, pozerám, že nezahálate a nájdete si aj trošku času na modrého koníka. 🙂 Kdežto ja nestíham nič. 😀
Monika, to je super, že si sa tak rozbehla do rekonštrukcie a zariaďovania. Držím palčeky, nech je to podľa tvojich predstáv a snov. 😉
Fiona, svokru absolútne nerieš. Daj také meno, aké sa páči tebe a drahému. Ináč aj moja svokra do mňa agresívne skočila, že kde som nahrabala to "židovské meno" Sára, mám jej dať rovno meno Sarahhhh. Normálne po mne kričala. Len ja nemám 18. 🙂 Všetko mala späť aj s úrokom, a nezabudnem, jej to vracať aj teraz. Ale ľutovala som, že som jej povedala meno dopredu. Mala som jej ho povedať po pôrode oznamovacou vetou a hotovo. Ináč ma napadlo, keby sme my zoznámili naše svokry, asi by si mali čo povedať. Mám pocit, že sú skoro rovnaké. 😀 😀 😀
A ešte jedna pikoška, dnes som napísla tatikovi výpoveď. Dúfam, že keď príde na Slovensko, tak im ju tam pekne hodí rovno na stôl. Išlo ich do Rumunska 5 áut. Tatik ešte s jedným robili pauzu, a tí zvyšní traja, posraní krúžkari išli vyložiť. (Krúžka vyhadzujú von oknom)Neurobili pauzu. Samozrejme dnes zdrba z firmy, že mali ísť aj oni, a na pobabrané krúžka si mali prísť vybrať do Košíc dovolenkové kotúče. To už naozaj nie je normálne. A že vodičov, ktorí jazdia podľa predpisov nepotrebujú. Tak to je silná káva aj na koňa. 😠

monika0123
16. jún 2009

riadne svinsta robia v tom steele 😠 a uz ma nieco nove vyhliadnute?drzim vam palce nech to dobre dopadne 😵

inak prajem vam pekne rano 😉

fiona8
autor
16. jún 2009

dobré ránko dievčatá... 🙂
no tak to sú riadne sviene!!! ešte si aj hento dokážu povedať....podľa mna spravil dobre,ze nesiel....a čo teraz? máte už niečo nové??
baby dnes sa už musim pustit do žehlenia, lebo to uz pada na mna ta kopa ☹ 😖

fiona8
autor
16. jún 2009

a aj ja lutujem,ze som povedala,ze budeme mat chlapčeka....... 😒

monika0123
16. jún 2009

svokry su na to aby trapili svoje nevesty 🙄 .ale aj mi raz budeme svokry 😅 ja b udem aj tak ta nahorsia 😀

inak vecer som nedala malemu plienku a pekne som mu vysvetlila ze mu ju nedam tak nech sa nepocika a on sa nepocikal 😵

fiona8
autor
16. jún 2009

jeeej no super, to prvy krat ste skusali bez plienky? 🙂

fiona8
autor
16. jún 2009

no ved este si neviem predstavit aka budem ja svekrusa 🙂 o chvilu si idem pre obedik....a vy co? co ste dnes kuchtili??? Monika kedy pride Erik...Ivko je v DE a ide vylozit len do Milana...tak asi v sobotu rano....by mohol byt uz doma... 😉 uz sa ho neviem dockat...rozkazal si uvarit držkový perkelt...lubite??? ja lubim držkovú polievku ale neviem ako dopadne ked sa to pokusim uvarit...neviete poradit?? dakujem 🙂

andrejka10
16. jún 2009

Monika, tak to je fantastické, že ti vydržal do rána. To je úspech 😀 Teším sa spolu s Vami.

Fiona, no držky, musím sa priznať som ešte nikdy nevarila. ☹ Takže, žiadna dobrá rada, ani dobrý recept.

Aká budem svokra? Ja asi strašnáááááááá. Ja sa zvyknem do všetkého miešať, ale mám vzor "moju svokru" a takáto určite nebudem, teda aspoň dúfam.
A tatino, zatial nemá novú prácu, ale aj keby ostal doma nejaký čas, nevadí, toto sa už nedá vydržať. Budeme hľadať. 🙂

andrejka10
16. jún 2009

Babenky, pozerala som si net a našla som ponuku práce pre vodiča kamionov pre firmu LKW Fahrer /truck driver/ cammion nepoznáte náhodou túto firmu???

fiona8
autor
16. jún 2009

ahoj adi...nepoznam......ale LKW fahrer je v preklade šofér kamionu aj truck driver......to isté......to je názov firmy??

monika0123
16. jún 2009

ani ja som drzky este nerobila 😒

za tu firmu,suhlasim s alickuo,to nie je nazov firmi.skus nam sem skopirovat cely inzerat a kukneme sa na to a spytame nasich muzov.oni maju aktualnejsie info ako my

andrejka10
16. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 Vidíte babenky, to sú moje "jazykové" znalosti. Rozprávam akurát rusky 😀 a ani vo sne ma nenapadlo, že to nie je názov firmy, ale názov pozície. 😀 😀 😀 Ej ale ste ma pobavili. 😀 😀
Ten inzerát som našla na profesii, cez ponuku vodič kamiona.

monika0123
16. jún 2009

hned na to kuknem 😉

monika0123
16. jún 2009

nakonci bol kontakt.ak som nasla ten isty nemesky pisany inzerat tak ta firma hlada disponenta a nie sofera a nepoznam ju 😒 😒 ako pisali tak len teraz otvaraju pobocku na slovensku

fiona8
autor
16. jún 2009

adka 😀 😀 😀
kuknem aj ja.......

andrejka10
16. jún 2009

http://www.profesia.sk/praca/recont-logistic/O6...

Babenky tak to je ten správny link, no a už prišiel aj Lukáško, tak mi preložil celú stránku a hľadajú šoférov a firma sa volá Recont Logistic, s.r.o. 🙂 🙂 🙂
Ale vééééééľmi pekne vám ďakujem, ste zlatéééééééé. Za ochotu vám napečiem žltkové rezy. 😝 😝

fiona8
autor
17. jún 2009

ahojte
adi, nepoznám tú firmu...... ☹

fiona8
autor
17. jún 2009

a mas peknu novu fotku🙂

fiona8
autor
17. jún 2009

baby nasla som ten recept na nete...na drzkovy perkelt........ten internet je supis, vsetko sa tam da nasjt 🙂
neviem ci to lubite, ale my priam zboznujeme 🙂 😅
dnes je pekne teplucko, bola som si povysavat auto na benzinke a teraz ho idem naprontovat 😉 vecer pojdem cvicit cviky pre tehulky....papapaaa pekny dnik 🙂 😎

monika0123
17. jún 2009

ja co som citala inzerat tak to bola ta sita firma ale hladali disponentov.nova firma tak hladaju vsetky pozicie.mas super fotku 😉

inak v pondelok idem na pohovor 😵 😵 😵 sice je to amslico financny poradca ale na zaciatok staci.hlavne nech ma vezmu 😉

fiona8
autor
17. jún 2009

monika......poistovne???? eeeeee 😒 😖
svokra robi v kooperative......a je to na prt.......teda ona to ma dobre, lebo tu bola od zaciatku robi uz 8rokov....a zatedy si nahnala plno klientov bola uplne sama na nase mesto.....
ale tie co su nove nezarobia ani min.mzdu, lebo nie su schopne nikoho poistit.... ☹ vsetkych klientov ma totiz ona 😠 😖 😝

andrejka10
17. jún 2009

Ďakujem, za fotku. 😀 😀 Ale keď sa neprestanem toľko napchávať, tak sa do monitora nezmestím. 😀
Klasickú držkovú polievku mám rada, ale nevarím, zvyknem si ju niekedy dať v reštike. A držkový perkelt som ešte nejedla.
Monika, veď máš ešte čas ísť do roboty, chceš ísť tak trošku skôr??? Ak áno a chceš ísť do poisťovne,tak ti držím palce, nech ti to vyjde. 🙂
Čo ste dnes porábali babenky. Náš tatino sa dnes z toho Rumunska nedostal na Slovensko, skončil mu výkon v Miskolci. Tak pikošky budú až zajtra. 😀 😀 😀

fiona8
autor
18. jún 2009

caute babiky
Monika dufam,ze si sa na mna nenahnevala.....ja som Ti len chcela napisat, ze neviem aku mas predstavu o robote ale toto asi nebude ono...ktovie.....stale hladat klientov....no ale ved uvidis.......vyskusas..... 😉
ivko je uz pri Brescii, dnes vylozi, hadam aj nalozi a zajtra? by uz mohol byt domka 🙂 🙂

monika0123
18. jún 2009

nie nenahnevala som sa.neviem ci to bude robota v kancelarii alebo v terene.ak bude v terene tak to nevezmem ale k do kancelarii tak ano.moj je v nemecku.ma 4 vyk.teoreticky 3 vyl dnes 4. zajtra rano nalozi a poobede by mohol byt n firme ale domov pojde j tk az v sobotu 🙄

inak dnes nam boli chlapci zamerat okna 🙂

robotu si hladam uz taraz lebo na poslednu chvilu isto nic nenajdem a navyse peniazky by sa nam zisli.ta materska nie je bohvieco 😒

andrejka10
18. jún 2009

To bolo jasné, že Monika sa nebude hnevať, veď je to supriš baba. 🙂
Náš tatinko, ide domov hurááááá, je za Prešovom, dnes večer ho máme doma, ale aj so všetkými vecami. 😀 😀 😀
Tak si predstavte baby ako to dnes dopadlo. Do toho Rumunska malo ísť10áut. Traja krúžkari, to celé pobabrali a dnes 5 šoférov prepustili, lebo neboli ochotní ísť cez krúžky. Náš tatik mal "šťastie" a ešte s jedným, že sa môže rozhodnúť, či bude jazdiť ďalej, alebo dá výpoveď, ale bude musieť jazdiť cez krúžky, že to oni tak budú tlačiť. A ako trest, dostane zníženie platu (neviem z čoho, keď musia doplácať do minimálnej mzdy a diety má už teraz zrazené na 35€) 😀 😀 😀 . No a musel odovzdať auto - to ako disciplinárny trest, aby nič nezarobil. Baby ja sa tak tešííííím, jupííííííí bude doma aspoň 2 týždne. Huráááááá. Neviem, či nás týmto vytrestajú. 😀 😀 😀 Aj tak má 45 dní dovolenky a výpoveď pošleme do konca mesiaca. 😀 😀 😀
A vy čo máte nové??? Čo ste dnes robili??? Musím sa priznať, že ja každý deň poobede spím, ako batoľa. Tá horúčava ma zabíja. Tak sa mi tu držte babenky, ja si budem užívať tatika, hneď zajtra pôjde so mnou do poradne a pôjdeme vybrať malej Sáre naušničky. Ale nebojte sa, budem si vás chodiť tu čítať.

andrejka10
18. jún 2009

Už sme doma kompletná zostava. 😀 Dobrú nôcku babenky.

monika0123
19. jún 2009

andrejka som rada ze mas radost 😉 .ten steel trans je riadne hnusna firma. 😠

ja som mala vcera katastrofalny den.uz ani neviem co sa rano stalo a ked mi volal kamarat tak mu vravim ze mam blbe rano a ze uz aby bol vecer lebo isto bude cely den na h...o 😠 a tak aj bolo.najhorsia cas bola asi ked som vo zvolene cakala na sestru lebo sla z rakuska z roboty a vo zvolene by dlho cakala na prestup tak som sla pre nu na aute.pobehala som nabytkarstva a potom som sla do hypernovy sa vycikat.zabudla som si tam slnecne okluliare a prisla som na to po 10 min a ked som sa vratila uz tam neboli 😔 neboli to obycajne okuliare.kupil mi ich drahy minuly rok v madride a napriek tomu ze bola na ne velka zlava stali 100 eur.som z toho nenormalne nestastna.najhorsie je ze drahy pride domov uz zajtra.nechcem aby bol sklamany tak sa pokusim napriek kratkemu casu zohnat take aj ked to bude velmi tazke 😔 .niekto vo zvolene ma velku radost 🙄