Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

monika0123
19. jún 2009

zajtra sa drahemu priznam za tie okuliare.bude mat radost 😒

andrejka10
19. jún 2009

Oj, joj, Monika, tak niekto má obrovskú radosť, že má také suprové okuliare. To by mrzelo teda aj mňa, okrem toho, že neboli najlacnejšie, mali pre teba aj inú hodnotu. A tá je na nezaplatenie. Ale 10 minút nie je až taká dlhá doba, veľa ľudí sa tam nevystriedalo.To je teda škoda. ☹ ☹ ☹
A mám smutnú správu, tatik je už fuč. Tešila som sa, že budeme spolu, vymaľujeme spálňu, dnes sme mali ísť do mesta vybrať malej Sáre naušničky a nič z toho sa nekoná. Akurát sme boli spolu v poradni, na nákupe a chcela som ísť domov variť, ani to som už nestilhla. Volali mu z práce, že už majú pre neho nové auto, či príde naložiť. Že za všetkým robia hrubú čiaru. Tak sme sa išli najesť do reštiky a už je fuč. ☹ ☹ Ale som si ho užila, čo????
A vy ako??? Dúfam, Monika, že dnešný deň je lepší ako ten včera. A ty fiona, ako??? Bábätku, teda malému sa darí, ste v poriadku?

fiona8
autor
19. jún 2009

ahojte dievčatá 🙂
boze to teplo ma zabije ☹ nevladzem sa ani tmolit po byte 😝 ja som taka ubehana dnes.....od rana z maminou vo Vrabloch, u krsnej, potom na cntorin, vyzdvihnut kamosku, ist si pre obed, kadernicke...a nakupit, zajtra pride Ivko...uz je na firme...a okolo 8mej vecer by mal vyrazit, nad ranom by mal byt doma......boze a to este musim utret prach, umyt podlahy, navarit........wcko, kupelnu umyt...........vrrrrrrrrrrrrrrrr
ale najskor sa idem osprchoat v studenej vode 😝
monika je mi luto tych okuliarov ☹ vsetko co mame od muzikov nam je drahe.... ☹ inak dnes som stihla aj kadernicku....dost ma osmykala, a dala som si blond melir.......a ako prava blondina som sa aj zachovala dnes na pumpe.... 😒 nesla mi otvorit nadrz...a nesla..........tak som si zavolala takeho chalana od vedla od auta, ci by mi pomohol a otvoril to na prvy sup 😖 fakt blondina.............boze.........tocila som asi do druhej strany...ja neviem a bola som uz aj nervozna za mnou stalo auto..... 😠 😖
adi a ten tvoj muzik.........nemam slov...........to teraz odisiel na 6tyzdnov????? zase?? alebo ako??? ved to ste ani neboli spolu........ 😨 😨
inak baby uz som sirsia ako dlhsia.....ivo mi povie ze lepsie ma je satit ako zivit ☹ fnuk
majte sa pekne,pekny vikend a tyzden....buduci tyzden si prosim ospravedlnenku....mozem? 😉
papapaaaaaaaaa

monika0123
19. jún 2009

andrejka ani neviem ci je to dobra sprava alebo zla za tu robotu 😕

ten moj pride ne firmu v noci takze domov az zajtra vecer.dnes bolo suprovo.doobedu sme sa flakali so sestrami a nicolasom v meste,ked sme prisli dommov tak maly zaspal.so sestrou sme sli hrat na zahradu bengbinton a potom som vymyslela vodnu bitku ale kedze z vodnych pistoli bola len jedna funkcna tak sme napustili flase a narobili dieri do vrchnakov.po chvili sa nam priplietol sused do cesty tak len vtedy zacala sranda.so sestrou sme sa spojili proti nemu a vzdy sme vynasli novy trik.cely bol mokry a kamarai ked ho zbadali tak sa mu smiali(a isto aj zavideli 😀 )teraz pecieme najaky fajnovy kolac.sestra zas doniesla z rakuska nejaky recept.minuly mesiac sme robili sacherovui tortu

alicka nehodis foto ze aka je z teba kocka?ja sa tiez spravam obcas ako prava blondina a to mam tmave vlasy 😅

fiona8
autor
19. jún 2009

monika hodim fotos ak sa odfotim🙂 no ty kokso, teba barsco napadne 😀 to sa mi paci s tymi flasami, musela byt paradna sranda 😉 a na tu sacherovu tortu by si mi mohla poslat recept ak budes mat cas?? dakujemmm 😉

fiona8
autor
21. jún 2009

ahojteeeeeeee
Monika muzik je uz doma?? my sme boli dnes v NR pozerat kociky..... 😉 a kupili sme malinkemu take chutnucke bodičky na spinkanie.... 😉 a vy co ako vikendujete???? 🙂

fiona8
autor
22. jún 2009

baby schvalili nam uver............asi ma picne.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a stahujeme sa.......vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀
tak sa tu asi nezdrzim, a tam nebudem mat ani net...tak neviem ako vam napisem 🙂

andrejka10
22. jún 2009

Samé pozítívne správy píšete 🙂 . Babulky teším sa spolu s vami.
Tak to je super Fiona, a kde sa chcete sťahovať? Niečo mi ušlo?? 🙂 🙂
Ako sa máte babenky? Pekne si vychutnávajte spoločné chvíle s drahými. Tak vám závídíííííííím. Mne je dnes strašne smutno. Neviem sa vyrovnať, že tatik je už fuč. Možno príde až, keď bude malá na svete ☹ ☹ ☹ tá predstava je hrozná. Potrebujeme kúpiť poschodovú posteľ, vymalovať izbu, urobiť nákupy pre malú Sáru, nemám nič ani do pôrodničky, ani pre malú naušničky, hladám pekný baldachýnik, nemám dokonca ani vaničku na kúpanie. Na všetko som sama a som z toho strááááášne smutná. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

fiona8
autor
23. jún 2009

adka ahoooj 😉
nebud smutnuckaaaaaaa........potom som aj ja..... ☹ ked si to takto napisala, znie to hrozne.....sme skoro stale na vsetko same, aj mne byva stale z toho do placu....neboj musime to dako vydrzat....a malicka si urcite pocka pokial pride domov tatik a narodi sa az potom 😉 uvidis🙂
my sa uz stahujeme, do dedinky tekovske nemce, je to od nas 12km...je to 3izb. bytovky..tak nemam ani cas pisat.....nosime uz veci, vypratavame teraz nas podnajom......je to horor tolko krabic.... 😖 a zatial tam nemozme byvat, je tam vela roboty, musime dat nove stierky, linku, zachod....podlahy..........neviem ci to stihneme pokial sa narodi malinke......nebudeme mat naraz tolko koruniek....a ivko zas teraz odide a co tam sama urobim...nic.......... ☹
budeme spat zatial u nasich a svokrovcov, a svokra ma internet sa vam potom ohlasim.....babenky drzte sa a nesmut adka..... 🙂
papapaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

andrejka10
23. jún 2009

Ďakujem fiona za pekné slová, ale naozaj sme na všetko samé. ☹ A mne je stráááášne smutno. Možno som teraz precitlivená. Ale začal jazdiť, aby sme sa mali lepšie, obetoval chvílky s rodinou na úkor vyššieho zárobku. A teraz vidím, že ani korunky nie sú a ani tatika nemáme doma. Tak to je také smutné. A keď príde tak max. na 24hod. a to je málo.Koľkokrát nám nestihne ani prádlo vyschnúť.
Ale tebe fiona, no nezávidím. Keď si predstavím, koľko práce vás čaká, ach joj. No a drahý je tiež doma len chvíľu. Presne si pamätám, ako sme my prerábali byt a tatinovi volali, že má už auto na Slovensku. Tak ma nechal s vedrom farby v jednej ruke, štetka na malovanie v druhej ruke, nedomaľovaná kuchyňa a celý rozbombardovaný byt. Musel odísť. So starším synom sme nosili objednaný nábytok, kamaráta som volala, aby mi poskladal detskú izbu. No strach a hrôza. A to som nebola tehotná.
Držím ti veľmi palce, aby vám to šlo od ruky. Bývanie vo vlastnom je na nezaplatenie. Držkaj sa nám, veľa sa nenamáhaj,nezabudni oddychovať a daj vedieť ako postupujete.

andrejka10
25. jún 2009

No babenky, kým som našla našu tému ........... Idem sa trochu hanbiť, ešte chvíľu ..... no a už je dobre. Tak kde ste? Čo porábkate, že sa ani neozvete??
Ja už som v poho. 🙂 Už som sa zmierila, že tatik je fuč.Začala som chodiť na profylaktickú prípravu, budeme aj cvičiť 😀 😀 😀 😀 To si vôbec neviem predstaviť, ledva sa presúvam z bodu A do bodu B a keď môžem, presúvam sa autom. xixixi Som zvedavá, či dokončím kurz, alebo skôr porodím.
A vy ako? Veľa prerábania? No dnes je už štvrtok, tak ešte pár dní si tu budem pekne písať sama, aby nám téma machom neobrástla a na budúci týždeň dúfam, že sa už ozvete. Pááááá a užívajte si tých málo chvíľ s drahými.

monika0123
28. jún 2009

ahojte je som uz sama strucne.prijali ma do roboty chodim na kurz aby som dostala certifikat financnika,v stredu bol koncert bombovy a v piatok sme mali kolaudacnu party a posledny hostia odchadzali v sobotu o 10:30. 😲 😀 😀 😀 alicka recept dam a super ze mate uver.to s tym stahovanim nezavidim ja som si tym presla nedavno 😒 andrejka chapem tvoje pocity.ja som bola na tom tak isto 😔

fiona8
autor
29. jún 2009

baby ahojte.....uz mam zase depky.........ivinko uz odisiel a mne sa stale da plakat..... 😢 😢 😢 je mi strasne smutn 😢 ....a do toho este vybavujem, murarara, eleltrikara a vodara......jaj fnuk ☹

andrejka10
29. jún 2009

Pekne vítam, "stratené" babenky. Som rada, že ste späť. 🙂
Monika pekne na husto to máš. Dúfam,že si stihneš nájsť čas aj na nás. Bolo by nám smutno za tebou. ☹ Ale som rada a teším sa s tebou, že sa ti darí. Len tak ďalej, nech ti všetko vychádza. 😀 😀 😀
Fiona, viem, ako ti je smutno, so mnou to lomcovalo pred týždňom, vtedy som normálne chcela, aby už prestal jazdiť, aj tak to nemá ten efekt, kt. sme čakali. Pozri sa 3 týždne preletia ako voda a vy zase budete celýýýýý týždeň spolu. Pozri na mňa, musím čakať 6 týždňov a je doma horko ťažko 2 dni. To je katastrofa. Povzbudila som ťa aspoň trošku??? 🙂 🙂 🙂 🙂
Babenky, v piatok som vychádzala z drogérie a nevšimla som si dva schody. Keby ste ma videli, ako som drisla.A ten zdesený výraz v tvárach okoloidúcich. Synátor hovoril, že taký rachot ešte nepočul. 😀 Ešte, že to dobre dopadlo. Ja sa už ani gúľať nevládzem. A to len 33t.t. Už nemôžem pribrať ani kg. 😵 😵 😵
A kúpili sme pre malú Sáru, zlaté naušničky, Teda moja mamina. Joj, ale sú kráááásne. Už sa neviem dočkať tej malej.
Držte sa mi babenky, a prežite pekný deň.
P.S. Idem dnes reklamovať monitor, dúfam, že mi ho opravia šup, šup. Tak sa vám možno na chvíľu odmlčím. Alebo pôjdem niekde požiťať iný. 😨

fiona8
autor
29. jún 2009

ahoj ADKA boze ty si spadla???? a vsetko ok??? 😨 😒 pane boze....
ja som u svokry......my mame rozbity cely byt....priecky dole, steny oskrabane elektrina vysekana.......fnuk....
adi a trosku si ma potesila ze s ivkom budem zase tyzden,ty to mas fakt horsie ☹
monika ty sa takto pekne vzdelavas?? no super a bavi ta to?? 😉 erik uz odisiel, ze?

andrejka10
29. jún 2009

Ano Fiona, aká som dlhá a guľatá, tak som sa na tom chodníku rozpleštila. A ešte inštinktívne som sa chcela pridržať pani, kt. išla okolo a dobre, že som ju pustila, lebo by som ju stiahla so sebou na zem. 😀 Ale sme so Sárou v poriadku. Len koleno mám jemne rozbité. Teraz mi je z toho poriadne smiešne. 😉 😉
A aby som nezabudla, dnes som sa konečne dopracovala ku výsledkom na protilátky. Babenky sú negatívne. Vôbec neviem, ako je to možné, ale už neohrozujem bábo. Hurááááá, tešíííím sa. Zrejme ma vrátia do bežnej poradne. Absolútne nechápem, ako to, že sa stratili, pretože doky hovoril, že prebehla reakcia a bude dobre ak ostanú v tej hladine, v akej ma prijali do rizikovej. A dnes už nemám žiadne protilátky. (dúfam, že nezamenili výsledky) 😀 😀 😀 😀 😀
Fiona, ale to je dobre, že si u svokry, aspoň ti nebude tak stráááášne smutno za drahým. Len ti držím palce, aby si to s ňou vydržala. 😵 😵 😵
A tebe Monika, ako ubieha deň. Všetko stíhaš? A kde dávaš malého, do škôlky? Páči sa mu tam?

fiona8
autor
30. jún 2009

adi super, tesim sa,ze si uz nevyrvarasw protilatky..to je super, dufam,ze Vam vsetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂
aa ake nausnicky ste vybrali pre Sarku? 😉

nikuska0106
30. jún 2009

ahojte neviem ci sa mozem pridat do diskusie?manzel nechodi na kamione ale pracuje v nemecku a chodi na 3 mesiace a potom tyzden doma,teraz nastupil len 8.6 ale ja uz mam pocit ze je tam strasne dlho 😢 hladam len nejake povzbudenie...dufam ze sa nenahnevate ze som vam sem vtrhla...

fiona8
autor
30. jún 2009

ahoj nikus 🙂 cosi, kludne sa k nam pridaj 😉
boze ze na 3mesiace..........to by som tu asi steny driapala........... ☹ to nejde na kratsie??? a jazdi iba po nemecku?

andrejka10
30. jún 2009

Ahoj Nikuska a vitaj medzi nami. 🙂 Vôbec nevadí, že ti manžel nejazdí na kamione, veď máme spoločný "problém" sme vždy samé. ☹ ☹ ☹ Ale 3 mesiace, tak to je naozaj dlhá doba. Neboj sa, aj to sa dá vydržať. Keď ti bude smutno, len napíš, budeme radi. Mám otázočku, po 3 mesiacoch, ako bude dlho doma???
Fiona, ďakujem, naozaj sa veľmi teším, že tie potvorky protilátky ustúpili, snáď to už dotiahnem do konca bez akýchkoľvek problémov. Toto tehu ma naozaj preskúšalo a poriadne. 😉
Tie naušničky sú nááádhernéééé, take jemné kvietky s väčším ružovým kameňom. Dnes sa mi ich už nechce fotiť, boli sme v centre na nákupoch, dvakrát sme zmokli do nitky. Tak až zajtra a pridám ich potom do albubumu. A ty ako sa máš? Svokra počúva?????? 😀 😀 😀
Ako tak čítam, monika nemá čas v tom svojom nabitom programe. ☹ Ale verím, že aj jej sa darí.

nikuska0106
30. jún 2009

dakujem ze ste ma prijali i napriek tomu z som len sama dlho a manzel nejazdi na kamione andrejka pride n atyzden domov a potom naspat na tri mesiace...chceme dokoncit domcek bo uver nam teraz nedali tak musi ist z apracou dalej..ale najhorsie je to s dcerkou prave pred tyzdnom mala dva roky a ta stale sa pyta ze kde je tato a kedy pride a ked s nim telefonuje tak mu place aby isiel domkov zejej chyba je to srasne 😢 teraz prisla na mna taka beznadej tak som stastna aspon ze som vam sem mohla sa pridat 🙂 este raz vam dakujem a fionka manzel nejazdi na kamione pracuje tam a kratsie ako za tri mes nemoze domov a to dojde na tyzden ved aj na mna teraz po mesiaci uz dosla hrozna depka ale nemozem pred dcerkou sa nejak trapit lebo jej to potom nejde do hlavky ze preco sa trapim.este raz zo srdca dakujem a este aj to ze som zo stredneho slov.okres krupina naozaj sa nehnevajte ze som vam sem vtrhla ale potrebovala som nemkomu napisat este raz naozej pekne dakujem

fiona8
autor
1. júl 2009

ahojte kočky
Nikuš prepáč ja som si to zle prečítala,že jazdí.....no mame to vsetky tuto tazke.....aj my stale smutime...niekedy je lepsie inokedy na prt.....bojim sa ked sa nam narodi malinké ako to budememe zvladat potom... ☹ nam tiez jeden uver neschvalili ale znova sme si podali ziadost a o 3 mesiace sa nam to podarilo 😉 teraz prerabame...akurat dnes som tam bola, je tam ujo vodar....zapojil nam elektr.ohr.vody, natahal vseliake rurky....nahodil wcko a nove baterie....a bojim sa ako to vsetko budeme splacat ☹ 😢 je toho dost...v tom byte su skryte zavady o ktorych sme ani nevedeli....musime si zobrat dalsi uver 😠 ☹ ☹ 😢
Adka nausnicky musia byt krasnucke 🙂 🙂 uz som zvedava na foto....a nasa Monika musi mat nabity tyzden, ked sem ani nepachne ☹ asi sa musi vzdelavat 😉 😉
inak svokrusa je celkom ok, az na niektore jej hefty......vcera som isla vecer k nasim o pol 7 mej...a ze kde idem tak neskoro a ju necham samu, 😖 😝 😝 jaaaaaj ale sak planujem ist na par dni aj k nasim...musim z 😝 menit prostredie 😉 uz aby sme mali nas bytik obyvatelny...ale normalne som zufala ked vidim ten havarijny stav ☹ 😒
majte sa pekne pekny dnik a netrapte sa........musime byt silne 🙂 😎

monika0123
2. júl 2009

vitaj nikus 😉

babenky ani nestiham sa sem kuknut.aj dnes som bola na skoeni a prisla som len vecer 😖 dnes bola sranda lebo moja koplegina nevie najlepsie po slovensky a namiesto toho aby povedala ze stretneme sa u teba povedala stretneme sa v tebe 😀 este aj riaditel sa smial

andrejka10
2. júl 2009

Ahojte babenky, kde ste???? Užívate si nááádherné slnečné dni? Alebo pracovne?
Nikuska, ani ja nie som z ZM a okolia, ale babenky sú tu suprové a v pohode ma prijali. Ináč aj naša Andrejka nemala ani dva roky, keď tatik, začal jazdiť. Ale dnes si zvykla a náš tatik je v kategórii: Mikuláš, Ježiško a Tatik. Všetci totiž nosia darčeky. 😀 😀 😀
Fiona a tebe ako ide prerábka? Aké skryté závady ste našli? Nedá sa to zreklamovať pôvodnému majiteľovi, poprípade znížiť cenu? Veď to ta môže poraziť. ☹ Držím ti palčeky, aby ste všetko stihli, kým sa vám narodí drobec.

fiona8
autor
3. júl 2009

ahojte bambulky 😉
porazi ma z toho tepla 😝 😝 v byte robi stale ujo vodar.....napr....je tam strasne slaby tlak vody....ved pokial mi natecie voda do kybla ide ma porazit...ale vodar vymenil nejake stupačky a uvidime ci to pojde lepsie....potom tecie radiator v kuchyni to sme pred tym nevedeli.....a napr. ked vodar natahoval nam tie trubky tak mu nesla vypnut v celej bytovke vobec voda 😠 ze to sa tam nevypinalo z tym kohutikom 20rokov 😠 😖 .......tak ja neviem....a keby sa vymienali radiatory tak co??? strieka to po celom byte alebo co?? ked sa neda voda odstavit??? ☹ 😠 😠 mame nervy..v tej bytovke nie je ani ziaden domovnik a tak to tam aj vyzera...nikoho nic nesere!!! 😖 ten byt patril družstvu-rolnickemu a ked a pride Ivko domov, chceme ist za predsedom,ze sa nam tam riadne navysili naklady a nech upusti este z ceny........jaaaj som na nervy 😒 dufam,ze to vsetko postihame.........
monika to mas aku kolegynku?? madarku?? 🙂 😀 my ked sme boli min.rok na dovolenke v sturove tak sme sa boli napapat a tam vsetci ledva po slovensky pozdravili.....a slecna casnicka ked nam vydavala peniaze tak namiesto 800 povedala 18nast.....jaaaj sme sa nasmiali 😀

andrejka10
3. júl 2009

Fiona, tak ten byt je naozaj v katastrofálnom stave. 😠 Nedá sa urobiť uzáver vody len na váš byt? To by nemal byť problém pri šikovného vodára. A radiatory, uff, uff................ No nezávidím ti, ale uvidíš všetko dobre dopadne. 🙂
Máš nejaké informácie o Monike?? Robí v Štúrove?? Ak áno a si s ňou v spojení, tak ju pozdrav a napíš niečo o nej. Som zvedavá, ako sa má potvorka jedna. 🙂
A s tým Štúrovom máš pravdu, málokto tam rozpráva po slovensky. Ale ľudia sú veľmi milí a ústretoví.No skús prejsť na druhú stranu mosta, tam nikto s tebou po slovensky neprehovorí, ani jeden nápis nemáš v slovenčine. Boli sme v Ostrihome a chceli sme sa vrátiť späť do Štúrova, takým vláčikom od baziliky. Našli sme si informácie a tam sme sa s informátormi ani po anglicky ani po nemecky nedohovorili. 😀 Mládenec, nás presviedčal, že ten vláčik v Štúrove nestojí. No čo už ........ Predpokladám, že nám nerozumel. 🙂 🙂 Zišli sme pod parkovisko baziliky a tam čuduj sa svete práve stál vláčik. Odviezol nás rovno pred Vadaš. 😀 😀 😀

fiona8
autor
3. júl 2009

ahoj adi...o monike neviem nic ☹ nerobi v sturove, to som len spominala,ja sturovo... 🙂 ona ma daku kolegynu madarku, su z lucenca a tam sa asi dost hovori po madarsky 🙂 🙂

andrejka10
3. júl 2009

Ahááá, tak to som ja nepochopila. 😀 😀 To bude tým pokročilým tehotentstvom 😵 😵 😵

andrejka10
3. júl 2009

A ty kde máš drahého? Náš tatinko je teraz v Taliansku, dnes vyloží aj naloži a ide do Francúzska. Trasa nejakých 400km, tak sa smeje, že robí taxikára. 🙂 Tento týždeň končí druhý týždeň, čo je von a mne tento jeho turnus beží strááááášne pomaly, rada by som ho mala už doma. Tak viac sa mi cnie. ☹

fiona8
autor
4. júl 2009

ahoj Adi.....aj mne to ide pomaly, este je prec len tyzden ☹ zobral zo sebou aj mojho 12roč.brata, tak im je trosku veselsie 😉 teraz su na firme v Rakusku....boli kupovat masko na gril, je ich tam viac slovakov tak si budu grilovat 😉