Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

monika0123
4. júl 2009

ahojte babenky.aj ja dnes grilujem.nenormalne sa mi podarili hamburgeri.skoro ako z mc donaldu.v lidl som kupila tie maslove zemle co su specialne na hamburgeri a mlete masko som pomiesala s nejakymi koreninami a opiekla na grile.parada.moj drahy vikenduje v kassel.ma nal 24,5 tony a cez tie kopce ide ako schumacher.stale je prvy v kolone 😀 😀 😀

fiona8
autor
4. júl 2009

ahoj stratenaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂
tak ako sa mas?? pracovne??? 🙂 co nove??? hmmm taky hamburger by som si dala aj ja 😀 mnam
my sme teraz zo svokrou dojedli marhulove gulky z makom mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😉 😉

fiona8
autor
4. júl 2009

ako sa ma Nico?? aj teraz ked si zacla robit uz chodi do skolky?? alebo je s vasimi?? my s malinkym sme si vcera boli zacvicit tehu cviky....a v poslednom case tak kopka,ze niekedy sa aj naplasim a zjojknem 🙂 😀

fiona8
autor
5. júl 2009

kočky,planujem ist k nasim asi na tyzden a tam nie je net ☹ papaaaaaaaa

monika0123
5. júl 2009

ahojte kocky.nicolas je doma s nasimi kym som ja pracovne zanepraznena.dnes som normalne citala noviny vzdelavacieho charakteru kvoli robote a veeeeeeeeeeeeeela som sa dozvedela.alicka uzi si to u rodicov 😉 ja mam zajtra zas skolenie

fiona8
autor
7. júl 2009

ahojte kocky
zase som tu....svokre opravuju zachod,ona je v robote, svokor u nas na byte s majstrami robia elektrinu a ja tu ciham na robotnikov ☹ jooj ale idem uz do mesta, musim ist zas do banky.....je hnusne teplo...
monika ako si sa nasla v praci 🙂 super,ze aka zmena.... 🙂 drz 🙂 m Ti palce papaaaaaaaaa 🙂 🙂

andrejka10
8. júl 2009

Awojte babulky.
Monika, vitááááááj. Môžeš sa ukázať aj častejšie. Ale sme radi, že sa ti darí. Držkaj sa nám. Len tak ďalej.
Fiona a ty si pekne oddýchni u rodičov.
Babulky, dnes som si bola zacvičiť pre tehotné. Aj, jaj, normálne nám dali pollitrové fľaše plné vody, ako činky a cvičili sme. Ja zajtra asi umriem, isto bude svalovka. Neboli ťažké cviky, ale ja sa nevládzem v noci otočiť na posteli, nie to takéto divy. A mimochodom, boli sme ešte aj na exkurzii v popradskej pôrodnici. No a keď som to tam videla, všetkú tu sterilitu, ten pôrodný stôl......... rozhodla som sa, že tak skoro nerodím. Počkám, tak dva tri roky možno naberem viac odvahy. 😀 😀 😀

monika0123
9. júl 2009

ahojte babenky.ako sa mate?nicolas dnes pozeral dokumentarny film a potom sa ma opytal ze co je to zivot 😲 😅 povedala sm ze casopis.nic lepsie mi nenapadlo 😕

fiona8
autor
12. júl 2009

monika 😀 😀 😀
baby pozdravujem Vas, mame sa fajn....uz sa mi snivaju horory o porode 😝 😝 papaaaaaaa

monika0123
12. júl 2009

to som aj ja mala 😀 neboj skutocnost je ovela ovela lepsia.na druhy den si nebudes tu bolest ani pamatat.ja som nikdy neverila ked mi vraveli ze zabudnem na porodnu bolest ale je to tak.na druhy den si na nu nespomenies.budes vediet ze to bolelo ale nebudes si to vediet predstavit 😉 bude to dobre.ty to zvladnes.nam inak pridu zajtra menit okna 😵

andrejka10
13. júl 2009

Ahojte babulky. 🙂
Fiona, ja čakám už tretie a hororové sny o pôrode mávam tiež. ☹ A to už viem, do čoho leziem.Takže je to v poriadku aj u teba. 🙂 Ale tak ako Monika píše. Zvládli iné, musíme zvládnuť aj my. 🤐 🤐 🤐
Kedy vám prídu drahí? Mne zrejme už tento týždeň. Mali by byť na Slovensku dnes v noci. Uf, doviezli ho ako nepojazdného. Som zvedavá, ako toto zase dopadne. Príjemný dník babenky.

monika0123
13. júl 2009

mame nove okna http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb... 😵 😵 😵

mam taku radost 😉 a taky fesak nam to montoval ze koniec.este ze je tak horuco a vacinu dna bol iba v kratasoch a vystavoval svoje vymakane telo 😀 😀 😀

monika0123
13. júl 2009

moj pride v sootu a alickym tiez bude doma uz tento vikend ak sa nemylim 😉

andrejka10
14. júl 2009

Náš tatino je konečne doma. Som zvedavá, že dokedy. 😀 A ja nešťastnica, nemôžem v týchto horúčavách spať. To je strašnéééééééé. 😠 😠 😠

andrejka10
15. júl 2009

Wow, Monika, tak to máte veľa práce, ale musím priznať, že s tými novými oknami je to oveľa krajšie. 🙂 Kedy nás pozveš na kolaudáciu??? 😀 😀 😀

fiona8
autor
15. júl 2009

ahojte kočky....z toho tepla ma tu asi picne bleeee 😝 😝 😝 aj mne sa uz horsie spi.....
v sobotu by mal prist Ivko, mas prehlad Monika 🙂 jeeej ake mate pekne oknicka 🙂 my uz mame vystierkovany skoro cely bytik 🙂 🙂 babenky velmi sa tesim....este sadrokarton, podlahy.....a na oknicka nam asi nevyda....alebo aspon jedno, do spalne dame urobit, nech babatku nefuka..... 😉 este s t 😉 ou elektrikou mame troska problemy...ale hadam sa to dako vyriesi....
boze Adi ze 35tt ved ty uz mozes ist rodit 😨 😕 😅
uz buduci tyzden by sme chceli ist kupit kocik.....a pozriet porodnice do nr a bs.....
baby chybate mi uz aby som mala net aj v bytiku 🙂 🙂
majte sa krasne papaaaaaaaaaaaaa 😎 😎 😎

monika0123
15. júl 2009

boooooooooooooze.dnes je tak horuco ze robotnikovi steka pot po vymakanom tele a cely leskne 😀 😀 😀 pastva pre oci.este ze robia ked nie je drahy doma lebo by som nemohla tolko kukat 😀 ale aj tak sa tesim kedy pride

fiona8
autor
18. júl 2009

ahojte.....adi kde si?? dufam ze si este kinderko 😀 monika kedy pride? moj je este na firme, tak hadam vecer okolov18tej by mali byt doma.....

monika0123
18. júl 2009

moj mal problem dostat sa na firmu kvoli zaplavam ale uz je na ceste domov.teraz riadim a pripravujem sa na prichod.prajem vam pekne straveny cas s drahymi 😉

andrejka10
18. júl 2009

Ahojte bambule. 😀 Ešte stále sme dve v jednom. Hoci už by som to aj chcela mať za sebou. Tieto horúčavy mi nerobia dobre. Ale ešte by bolo priskoro. Tak vydržíme do aspoň do toho 38 tt. 😵
Tatino nám včera odchádzal, tak nebolo času na net. Aspoň chvíľočku sme si ho užili.Konečne som si objednala baldachýn nad postieľku a súpravičky z pôrodnice. Dúfam, že stihnúť prísť do pôrodu 😵
Počúvaj Monča, "odfoť" tak nenápadne tvojho robotníka a šup s ním do albumu. Veď aj my sa chceme potešiť. 🙂 🙂 🙂

monika0123
18. júl 2009

uz nerobia ☹ a navyse uz isiel na dovolenku.skoda ze mi to nanapadlo skor.ja cakam na draheho.cestou mali zosuv pody,bola uzavreta cesta tak pride len okolo druhej ☹

fiona8
autor
19. júl 2009

ahojte...
boze dufam,ze dosiel ok.....mne IVKO prisiel o 21.30hod.....ideme sa pozriet do bytiku co je tam nove... 🙂 a v spravach bolo ze ten zosuv pody bol v Magdeburgu.....tam bol?? my sme tam chodili nakladat....tusim take velke hranoly drevene...neznasala som to tam vzdy sme tam strasne dlho trcali 😠
adi aj ja by som to uz chcela mat za sebou....lebo sa mi neda ani nadychnut poriadne..nerobia mi dobre tieto hnusne tepla... 😖 konecne tu vcera naprsalo....adi a muzik ked uz pride tak hadam uz aj Malinka bude na svete, ze?? 😉

andrejka10
19. júl 2009

Babenky, dúfam, že vám vaše sladké polovičky prišli domov v poriadku a teraz si už užívate. 😝 😝 😝 😝 😝
No Fiona, vizerá to tak, že naozaj už bude nás o jedného viac, keď príde tatinko domov. 😀 Ale nechcem nič predbiehať. Termín mám až 24.08. a dovolenku má tatik nahlásenú od 15.08. Lenže ja som sa rozhodla, že budem rodiť na tatíkove narodeniny t.j.10.08. 🙂 🙂 🙂 . Či to vyjde, ktovie????? Inak nevadí ak sa malá narodí 25.08. to mám narodeniny zase ja. xixixi

fiona8
autor
22. júl 2009

ahoj adka
hehehe no super si si to naplanovala 😀 moj mal narodky 10.7. a ja mam 23.8. 😀 😀 a malinky by sa mohol narodit 19.09.2009 to su same deviny stasne cisla 😉 😉 alebo aj 20.09.2009 😀 ja mam termin 21.9.09 🙂
ivko prisiel ok..... 🙂 doniesol chutnucke vecicky pre babatko, kozmetiky, oblecenie, ohrievac mliecka 😉 😉 😉
inak sme kazdy den v byte....vcera som farbila balkon....ivko oskrabaval stenu na zachode....davali sme dole linoleum.......furt je tam co robit....dnes by sme chceli natriet nase stare oknicka nech to aspon trosku vyzera 😉

fiona8
autor
23. júl 2009

Baby uz mame kocik a aj postielku 🙂 🙂
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://bu...

fiona8
autor
23. júl 2009

v noci mi bolo na porazenie.... 😝 normalne som sa zobudila na to,ze neviem dychat.... ☹ ☹
a to sme spali pri ventilatore...... inak boli sme pozerat aj tu porodnicu v NR...je to tam pekne, take nove vymalovane a cistucke.....boze a lezali tam 2 maminy....tak mi ich bolo luto....bojim sa... 😕 ☹ 😢

andrejka10
23. júl 2009

Awojte babule. 🙂
Fiona, tak ty ešte vládzeš malovať a takéto počudesné práce robiť?? Fíííha, ja sa už len naozaj gúľam a tieto horúčavy, no ja jednoducho už nevládzem nič. Len sa dobre najesť. 😀 😀 😀
Musím ťa pochváliť, veľmi pekný kočiarik ste si vybrali. A to ho máš už aj doma? Objednávala si cez internet? Alebo si ho našla niekde u vás v obchode? Nafoť aj postieľku. Chcem vidieť!! 😝 😝 Ja tiež odfotím, len mi musí prísť ten baldachýn, čo som minulý týždeň objednávala.
Fiona neboj sa, zvládli iné, zvládneme aj my. 😵 😵 😵 Ale aby si vedela, mne sa už aj o pôrode sníva. 😕

fiona8
autor
24. júl 2009

ahoj Adka
kupili sme vsetko v Nitre v obchodnom dome....ALL TOYS....postielku mame v garazi v novom byte je este neposkladana, ale urcite vsetko nafotim potom... 😉 aj my sme kupili taku supravicku do postielky, je tam vankusik, paplonik, hniezdo, baldachyn, plachta, take akokeby sufliky z latky na zavesenie do postielky tam sa daju naukladat nejake vecicky..je to chutne 🙂
ja na byte uz ledva vladzem ale nema nam kto pomoct...tak to musime vsetko samy ☹ este sa cudujem,ze ma uz neodviezli na porodnici....lebo aj ked vynasame odpad dost sa nadrapujem..ivko mi toho vela nedovoli ale aj to nachodit sa po schodoch 3x zastavujem aby som sa nadychala...bleee 😝

fiona8
autor
24. júl 2009

POZERALA SOM SI ALBUM...NAUSNICKY SU KRASNE A AJ TEN VANKUSIK RUZOVKAVY SA MI VELMI PACI 🙂 🙂

monika0123
24. júl 2009

ahojte babenky.krasne vecicky mate nakupene 😉
my sme nakupovali veci na sierkovanie a prerabanie a buduci tyzden zacnu chlapci makat.babenky odychujte.toto teplo ubija aj netehotne