Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

fiona8
autor
18. mar 2009

no to su fakt na naj miestach 🙂 poznam aj nothegger....maju take farebne pismenkami popisane ten napis a koidl je tusim tmavomodre navesy biele pismenka KOIDL a take hviezdicky?? asi ak si dobre pamatam....
fiha no to jé pekne ked je hladany aj interpolom.......a co varis? 😉

henikav1
18. mar 2009

ahojte zienky, tak ako??? so slnieckom aj depka mizne, vsak???
ja neviem co skor od prace, ale zato stiham aj konikovat, aj ked len minimalne 😉

fiona8
autor
18. mar 2009

ahoj no ano je krasne aj ked u nas svieti slniecko a pada sneh!? dufam,ze to bola iba taka prehanka 😉
a dnes mi je smutno neschvalili nam uver..... ☹

henikav1
18. mar 2009

fiona, to ma mrzi
skuste aj inu banku, co v jednej neprejde, este moze v druhej
mna teda bankari poznaju, stale ich s niecim otravujem 😀 😀 😀
musis im pilit usi, vediet preco a co mozes pre to spravit aby preslo

fiona8
autor
18. mar 2009

no nas hlavny problem je ze Ivko ma plat v dietach a tie nechce ziadna banka uznat........uz ma z toho porazi aj mna uz poznaju v kazdej banke 😢

monika0123
18. mar 2009

to s tym uverom poznam ale slovenska sporitelna akceptuje 30% a OTP az 50%.tam ste neskusali?mi sme mali tiez problem v tatrabanke.svine teraz nechce davat peniaze

henikav1
18. mar 2009

fiona, zalezi od toho na co chcete uver, vedela by som ti poradit, ak je to na nejaku nehnutelnost, alebo auto
ak chces napis mi radsej IP peniaze su intimne zalezitosti

monika0123
18. mar 2009

fiona a kedy pride domou tvoj drahy?
dnes ked som volala s muzom tak bol dost znepokojeny.u nothegera par dalsich rakuskyc firiem znizovali platy.snad uz coskoro pominie kriza lebo sefovia nesiahnu na svoj zisk ale na platy soferov za znizenie cien prepravneho len som zvedava kto to bude robit za mizernu almuznu.ale asi dost soferov bude radsej jazdit za malo ako byt doma zadarmo a toho su si bohuzial vedomi aj majitelia.aj moj asi bude musiet byt z tych co budu robit radsej za menej.od septembra chcel ostat doma ale ak bude trvat kriza tak to bude mat tazke

fiona8
autor
19. mar 2009

dofrasa, tak to mi ani nehovor.......mne sa to uz teraz zda,ze ten plat co ma nie je hodny tej namahy ☹
Ivko pride domov uz buduci vikend 😀 😀 😀 juchuuuuuuu
a Tvoj mužicek?? ja som s nim vcera volala, aj som Vas mu spominala🙂) a odkial ste?? a kedy si jazdievala s nim??my sme zo Zlatych Moraviec 😉

monika0123
19. mar 2009

moj pride buduci tyzden v piatok alebo v sobotu.oficialne sme este z lucenca ale uz mame kupeny dom vo vidinej co je dedina 1km od lc A uz sa pomaly bere ako cast lucenca takze da sa povedat ze sme stale lucencania.aj sa si myslim ze by mc donald/sef/by mohol platit viac ale este je to vnorme kym nebude znizovat.ja som jazdila ako spolujazdec od maja 2005 do juna 2006 do siesteho mesiaca a ako sofer od 30.3.208 do polky novembre 2008.isto dobre pocitas a cies ze maly uz bol na svete.bohuzial sme potrebovali peniazky na dom ☹

fiona8
autor
19. mar 2009

fuuu a kto Ti bol s babatkom?? ☹ ja som akurat v marci 2008 prestala jazdit

monika0123
19. mar 2009

s maminou bol.preto sme sa nestretli.to by som si isto pamatala keby som ta videla.stretavali sme soferou od eggera.este sa nejdes na jeden mesiac povozit kym mozes?teraz este nemas tak casto kontroly.bezne vstavas tak skoro aj ked nemusis?dnes si tu bola skoro.ci si bola na kontrole?

fiona8
autor
19. mar 2009

no ved aj ja by som si Ta pamatala 😉 lebo to je rarita,zena za volantom kamiona 🙂 🙂 dnes som sa tak skoro zobudila.......ani neviem preco....slniecko ma vytiahlo z postele 😉 jaj a ani nehovor...ja by som sa tiez isla povozit....len sa bojim,ze ak sa nieco stane......ale chcela by som ist velmi, boli by sme pekne spolu 🙂 ach 😢

monika0123
19. mar 2009

ved aj ja som sa bala.od4,5 mesiaca som bola doma ale na dalsi turnus mi sefka volala ked bol muz 2 tyz v robote ze potrebuje aby ostal dlhsie ako 3 tyz.tak sme sa dohodli ze ostane len ak zariadi aby som bola s nim tak som potom este sla na dva tyz.muz nechcel byt odomna dlhsie ako 3 tyz aj 4 mu bolo vela.ale potom som bola doma a vychutnavala som si pokoj.pravidelna strava a SPRCHA,ziadny stres s BAG/bundes autobahn gestapo 😀 😀 😀 /proste klud ako tehotna potrebuje.tvoj muz ma istotu ze je jeho babo 😎 .si dako na vianoce otehotnela.ja som tesne po novom roku a mala somtermin na 4.10 tak len tak ratam 😀 😀 😀

fiona8
autor
19. mar 2009

jeeej si zlata normalne sa usmievam ked to citam 🙂 ved ajIvko chodil na 4tyzdne ale teraz zacal na 3...je to lepsie pre nas.....da sa to lepsie zvladnut ako 4 🙂 no aj to mas pravdu....s tou stravou, a hlavne sprchou....neviem ci by to bolo dobre pre babatko.....ale kolkokrat ked sme isli po bundeskach v Talianksu nas dobre vyhrkalo.....take zle cesty....bala by som sa teraz aby som nepotratila........a aj ta hygiena....no a mna ked som raz soferovala v Nemecku ma zastavili BAGúni🙂) bola som taka vykakana..... 😀 ale vsetko bolo v poriadku, som hned vedela,ze nas zastavia, zbadali zenu....Ivko vzadu spal na posteli ho nebolo vidiet 😀 😀 jaaaj zazitky boli vseliake 😀 😀 😀 a mas pravdu, muselo sa nam babatko podarit okolo Ježiska, vtedy nam bolo tak dobre....boli sme prvy krat sami na Vainoce....a vsetko bolo doma take krasne...nikam sme sa nemuseli ponahlat....bol doma 3tyzdne....jaaaaaaaaaj 😉

monika0123
20. mar 2009

boze tak som sa mi zlepsila nalada.este som velmi nekeca s babou co pozna sofersky jazyk.ved kto vie co su BAG a slovom bundeska si ma normalne dostala 😎 super poznat babu co sa v tom vyzna 😉 inac najhorsia bola tusim od raveny na cesenu.tam ja ked chces sa neda ist rychlo

inak zabudla.dobreeeeeeeeeeee rankoooooooooooooo

ake mas skutocne meno?

fiona8
autor
20. mar 2009

ahoj 🙂 no ved aj mne sa zlepšila nálada, ked o tom počúvam čo mi bolo také blízke 😉 😉 super
ja som Alica 🙂 a ty ? asi Monika? že??
ja si nepamatám cestu od raveny.... ☹ môj úsek čo som ja vždy jazdila bol, taký: striedali sme sa na platičkách na Brennere, a až po koniec dialnice A22 som jazdila ja...to bolo tuším po Mantovu alebo asi kúsok dalej....nepríde mi narozum to mesto....už na tej dalšej dialnici som sa bála....na tejto v pohode, bol zákaz predbiehania...tak som si isla normálne 90....ale už na tej dalsej tusim to bola 3-alebo 4prúdovka už išiel Ivko...a nemala som rada úsek od Firenze tam bolá zlá a nebezpečná cesta....joooj...
a chodili ste aj do obchodaku na Affi?? my sme chodili ale potom sa tam uz dalo ťažko parkovať....a este som rada jazdila aj tam dole od Bari...tam boli prázden cesty 🙂

monika0123
20. mar 2009

ahoj alica perfekny vykon.ano som monika 😀 😀
A 22 ide po modenu a usti tusim na A 1.to medzi bolognou a firenze hroza 1-2 krat som myslela ze sa pokakam ale zvykla som si.ako prichadzas do bologni od firenze tam je pri benzinke stale rozkopana cesta/uz par rokov este som bola tehotna a uz bola v oprave/ .cely cas som mala pri navese bavorak nevedel sa rozhodnut ci ma predbehne lebo sme mali 26 ton zemiakov tak nas riadne hojdalo no ked som vchadzalo do esicka pozeram bol vzadu kym som sa pozrela pred seba uz bol v predu.tak so mnou zakyvalo ze pridal a za sekundu bol pred nami 😀 😀 😀 asi 42 hojdajucich ton vyzeralo strasidelne 😎

affi?no jasne ze sme sa zvykli zastavit v slovenskom obchode.som mala pocit ze taliansky tam hovoria len predavacky 😵 ale asi aj tie uz daco vedeli po slovensky 😝 .tam stale stal dakto od eggera,engljahringera/povedat to neviem poriadne doteraz 😀 /aj koidlovci tam chodia.ale najcastesie sme nakupovali v rakusku alebo nemecku.mali sme vychytena obchody kde sa da aj s kamionom

fiona8
autor
20. mar 2009

ano viem o tej ceste...je stale rozkopana.. ☹ no hroza...a tie zuzenia ked boli bleeee 😠 no takych situacii o tych autach co sa nevedia rozhodnut sme zazili aj my dost...a hlavne ked ti sprosti Taliani nas brzdia a nie a nie pridat vtedy som len trubila jak besna 😀 😀 a inak neviem kto Talianom dava vodicaky, jazdia ako blazni.. 😝 kolkokrat si nevsimli mna kamion!!! par krat ked vychadzali z benziniek nam behli do cesty a fakt vela nechybalo.... 😨
a aky ste mali tahac?? my Volvo 460 a potom Renault MAGNUM 🙂

monika0123
20. mar 2009

jeeee volvo.my sme mali medaka 460.a magnum s novym volvo motorom?to som s babou este nekecala o autach 😀 😀 😀 no to som neznasala na talianoch vysiel pred teba na poslednu chvilu a potom nepridal a to viem z vlastnych skusenosti ze na vyjazde sa to da vytiadnut na 80-90 😠 😠 idem uspat drobca.

fiona8
autor
20. mar 2009

no ved ani ja 😀 😀 vacsinou len z kolegami 😉 ja si prave varim parky, a poobede vybehnem na prechadzku 🙂 je krasne vonku.....neviem ci tam bol motor z volva, ale bol pekny novy a viem ze bol čipnuty na 500koni... 😀 a ked ste vikendovali na firme mali ste tam aj nejaku miestnost na varenie.....sprchy a tak?? my ano....ale nerada som tam bola chlapi furt pili, fajcili ani som na nich nevidela.... 😠 ale varila som im bola som ich mama 😀 lubili moje palacinky...xixi a ja ich zemiakove placky 🙂 mnaaam

monika0123
20. mar 2009

tak na tieto miestnosti si dal drzgros zalezat.pekna sprcha s velkym zrkazlom a umyvadlom vedla zachod pisoar umyvadlo a velka kuchyna so skrinkami,i chladnickou,stoly stolicky lavice sporak a umyvacka riadu.u nas to bolo naopak.ako jedinu zenu ma skor niekto ponukol.ale ked sa varil vianocny gulas tak som pomohla.velmi sme savsak tam nezdrziavali hlavne ked boli chlapi opyty.mali blbe reci.boli sme tam len tam boli kamarati.

raz sme vikendovali v luxe/este ked sme od gabera chodili do anglicka/ boli tam blavaci.tiez parik.my zeny sme u nas na navese varili.mali sme par drevenych skatul tak sme tam mali akoby stol a vsetci si nas chodili obzerat ako atrakciu 😠
o hodinu pojdem na noc do nasho domceka.este nam tam nepremontovali internet.az buduci tyzden.normalne mi bude chybat s tebou kecat.ked som soferovala tak mi obcas liezlo na nervy ze cele tyzdne som nepocuvala o nicom inom nez o autach,robote.stetkach a teraz ma to s tebou bavi 😵 je to ine ako s ozratymi chlapmi ale aj tak mi ta robota obcas chyba.

greta24
20. mar 2009

Ahojte kamionacky, nahodou som natrafila na vasu rubriku, lebo aj moj drahy jazdi na kamione . Je nas tu takych viac, aj dalsie zienky, ktore tiez jazdili na tkamione, nechceli by ste sa k nam pridat ? Sme v rubrike MAMA, OCO, RODINA - Manzel kamionak

monika0123
20. mar 2009

tak ja idem zajtra sa pridam

fiona8
autor
21. mar 2009

ahojte🙂)
no ved nehovorim,ze som tym ozranom varila stale, skoro kazdy kto tam bol si varil nieco pre seba....ale niekedy sme sa poskladali na masko....a varil iba jeden.....no ja som tiez nerada bola medzi nimi....jeden kolega ma tam stale chcel bozkavat...bleeee 😖 😝 fuuj......my sme raz mali pekny vikend, s takymy poliakmi....žena nejazdila iba bola prisediaca....a spolu sme prali o navesy sme si natiahli snury a vyvesali pradlo 😀 😀 a to aj my ked sme varili tak vsetci turisti chodili ocumovat....ti nam skoro este aj pokrievku zodvihli aky boli drzi.....že čo vobec robime??!! 😠 😠 😠 alebo takí japonskí turisti....bože to sme sa napakovali do auta lebo nas začli fotit ako atrakciu 😠 😒
aj mne tie reci o autach a o robote furt liezli na nervy....lebo s chlapmi sa o tom tak rozpravat neda....ale s Tebou si oživujem tie spomienky a je to fajn 😉

monika0123
21. mar 2009

tak to ste teraz v japonskych novinach 😀 somneznasala tych dotieravych.nemas pri nich sukromie.

my sa o tom bavime tak "babsky" 😎 .muzik ti tiez pride o tyzden?ako chodia domov?na vlastnych alebo ma firma mikrobus?

my sme vecer prisli domov lebo dom drzal zimu.darmo boli teple radiatory stale bolo len 7 stupnov 😖 uz sa tam 2 tyz nekurilo

monika0123
21. mar 2009

pomaly ti uz aj brusko zacne rast.akurat bude teplotak budes moct vystavovat svoje brusko na obdiv 😎 ja som sa predvadzala ako manekinka a kazdy den som bola v meste.tak ti to v dobrom zavidim toto obdobie 😎

monika0123
21. mar 2009

ahoj alica.bola som kuknut temu muz kamionak ale nejak sa mi nechce zo rozbehnutej temy.tu sa mi fajn keca. 😎

fiona8
autor
21. mar 2009

ahoj Moni🙂)
no brusko ja este neviem ci mi narastlo to su asi len speky 😀 ale gate uz nezapnem tak asi ano...ale toto na koniku co mi ukazuje tie tyzdne mi ukazuje o 2tyzdne viac ako mi povedal doktor na sone....teraz by som mala byt presne aky tyzden je v kalendari....čiže 13ty.....ja sa uz velmi tesim ked budem mat vacsie brusko, budem sa aj ja rada prechadzat 🙂 😉 a tesim sa uz lebo Ivko mi pride uz buduci vikend, asi v sobotu.....a domov chodia na firemnych autach....nemaju mikrobus......ale tie auta su take star hrče..a nevyhoda toho je to ze sa musia cakvat...ked on pride skor na firmu ako kolega a mohol b uz ist domov musi ich cakat az do soboty a to by uz mohol byt so mnou doma.....tak sme si kupili vlastne auticko a teraz chodi na nom a nemusi byt na nikom zavisly........ 😉 a preco este nebyvate stale v domceku?? jooj brrr,že 7stupnov..... ☹
inak chcela som ist aj ja do tej temy ale rano som ju nenasla... 😒 a maly co?? poslucha?? 😉

monika0123
21. mar 2009

aj moj chodi z toho isteho dovodu na vlastnom a este preto ze nasa firma ma mikrobus a jeden soferuje a ostatny piju a fajcia 😠 v domceku nie sme lebo nam este neprisla pozicka-cakali sme kym byvaly majitel odstrani tarchu do vtedy banka nechcela pustit peniaze-a tak sme nemali za co urobit rekonstrukciu a este potrebujeme doplatit druheho brata

maly ma dnes cudny den.na obed sme mohli hocico robit no nezaspal.zaspal az o piatej a stale spi.na 20% bude spat az do rana a na 80 sa o chvilu zobudi a bude hore do polnoci. 😠 aj moj pride buduci vikend.bud v piatok v noci alebo v sobotu poobede.z roboty to ma 750 km.tvoj asi okolo 800 km plus minus.len typujem

mne tiez zo zaaciatku brusko nerastlo a v siedmom sa nechcelo zastavit