Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

monika0123
22. mar 2009

ahoj alica.uz len 6 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to je super ze nasi muzi maju rovnaky turnus

fiona8
autor
22. mar 2009

ahoj moni
no to je super fakt uz sa ich nevieme dockat ze??:_)) 😀 😀
zajtra napisem viac lebo teraz som taka unavena a boli ma hlava uz treti den ☹

monika0123
22. mar 2009

to mi je luto ze ta bol ☹ i.vela pi a vybuvaj sa.dobru noc 😉

monika0123
23. mar 2009

ahoj.ako si sa vyspala?dnes ti je uz lepsie?rano ma nejak nechcelo pustit na tuto temu 😠

moj drahy musel tento vikend robit 45 hod vikendovu pauzu dnes zacinal az pred hodinou a o chvilu pride na vykladku a ako poznam talianov tak budu mat obed az do druhej.disponenti budu mat radost 😀

monika0123
23. mar 2009

dnes nam dako blbene tato tema ci len mna sem nechce pustit?obcas sa mi to stava aj na teme lucencanky.mozno to robi tento stary pc. 😠

fiona8
autor
23. mar 2009

ahoj Monika...
uz mi je lepsie🙂 dakujem...vcera ma nasi vytiali na taku túru do hôr, bola som unavena ako kon 😀 ale bolo dobre.....jaaaj ale tak ma boleli nohy... ☹ hmmm....tak Tvoj muzicek si oddychol.....aspon....moj tahal celu sobotu do noci.....dnes vykladal pod Neapolom......a Tvoj je kde??

monika0123
23. mar 2009

ahoj.moj dnes je tiez v taliansku a motal sa okolo piacenzi.maly ma velmi nenecha pisat.dojdem neskor 😠

monika0123
24. mar 2009

dobre ranko.vcera mal drahy 25 st.svina a mna nechal tu v zime 😀 vecer siel vlakom.zas mu nalozili 26 ton a kedze tie nemecke rachotiny maju na prazdno vyse 15 ton tak by bol na vahach pruser 😠 dnes lieta po nemecku

fiona8
autor
24. mar 2009

dobre ranko 😉
moj je este stale v ITL.... jaj sak dnes je uz utorok......musim pomaly zacat upratovat, mam taku kopu na zehlenie ze ma to tu o chvilu zavali 😉

fiona8
autor
24. mar 2009

jaaj a este spajzu chcem upratat a chladnicku.....uz nejako podozrivo pachne...blee 😖

monika0123
24. mar 2009

😀 😀 😀 aj sa som mala v tehotenstve 2,5 tyzdna veget a potom galeje. 😎 byvate v dome?

monika0123
25. mar 2009

Dobre ranko.ako ste sa vyspali?ranne nevolnosti nemavas?ja som si hned rano dala daco sladke a bolo mi dobre a odporucaju to aj odbornici 😉

fiona8
autor
25. mar 2009

ahoj Monika 😉
nebyva mi vobec zle.....pockaj zaklopem si 😀 ani raz som nevracala...tak hadam uz ani nebudem 😖 bohuzial nebyvame v dome....ale v podnajme v 2izb.cinziaku........chceli sme si kupit bytik alebo domcek ale min.tyzden nam neschvalili uver ☹
aj ja mam na ranajky sladke...akurat som zjedla sisku z mliekom...a chystam sa do obchodu pokial svieti slniecko 😉 ani vy to s tym domom nemate moc ruzove,ze?? 😒
zatial papaaa 😀

fiona8
autor
25. mar 2009

jaaaj musela som sa vratit domov,lebo som si zabudla kartu do bankomatu 😠 som ja ale hlava derava..... 😅

monika0123
25. mar 2009

ahoj moja.tak dnes som mala necakany frmol ale bolo aj cosi pozitivne.nainstalovali nam net do domu.aspon ze prisli ked som bola nedaleko a nemuselôa som tam letiet od rodicou.teoreticky by malo byt vsetko ok uz buduci tyzden tak uvidime.teraz su dost problemy s uvermi.snad vam to vyjde.my sme boli do januara sice vo vlastnom ale v 1izbovom.malo to vyhody ale aj nevyhody

fiona8
autor
25. mar 2009

no jednoizb...to je malicke...nam je to male uz teraz ☹
jajaj akurat som volala s Ivkom...este len zajtra rano pojde do DE...este sa mu nevratil naves z ITL tak preto....ach bol taky nasraty a smutny 😢 😢 tak pride asi az v sobotu 😢
je mi z toho vsetkeho do revu.....oni maju taku tlmocnicku ale to je taka vymleta zena...ta vsetko zle prelozi..to ivko vie lepsi po nemecky ako ona....serie ho lebo sefovi preklada debiliny....a bol nahnevany, lebo sef chce aby zobral sluzobne auto na SK a svoje nechal v robote...to nie je fer...jeho nema co trapit,ze to auto sa pre ostatnych soferov nema ako dostat do Blavy.....a my okrem toho auto potrebujeme, musime vselico teraz vybavovat aj co sa tyka svadby.....a on by sa z BA potom nemal ako dostat domov.....ach jaj....napisala som to ako madar ☹ ale chapes,ze??
a to je super,ze uz budes mat net doma🙂) co si dnes robila?? ozaj asi ma dnes koplo babatko....ale neviem ci si to len nenamyslam 😅

fiona8
autor
26. mar 2009

haloooooooo Moni.....
kde si dnes????

monika0123
26. mar 2009

ahoj moja.tak dnes ma nechcelo zas pustit sem ale uz som v nasom dome tak pisem cez moj komp.u nas sa vie len v piatok na isto kedy sa ide domov lebo nasi su schopny vymysliet hocijaku volovinu.teraz je v kancli najvacsi pako ako didponent akeho kedy mali.najprv bol mirko ten bol super.aj ked obcas frflal ale vybavil.potom bol pista ale ten mal vsetko zvycajne na haku.pred tym bl sofer a zrazu bol boh.teraz je najvasci chudak lebo splatit sefov dlh co si pozical a musel zas za volant. 😀 😀 😀 teraz je tam juhoslovam ktory ma totalne vsetko na haku.ked boli v autach MT tak si volala primo s disponentom ked si chcela ale teraz su fleetboardy tam stlacis tlacidlo a oni volaju spat 😠

je mozne ze ta babo koplo ale asi je to skoro

inac som rozumelo co pises.aj ja pisem tak kadejako a pri malom nemam cas opravovat

tak vy budete mat teraz dakedy svadbu?tak nech vam vyjde vsetko podla predstav 😉

monika0123
26. mar 2009

tak soom volala so starym.skoro cely den cakal na nakladku.teraz ide nalozit k padove.dojde tam az okolo piatej ak nechyti stau a tak dnes uz mozno nenalozi.ak by nalozil az zajtra tak by z nakladky siel rovno na firmu poobedde by vyuctoval len teraz su na kamaratovom aute tek ho musi cakat a ako to byva jano pride isto az v sobotu medzi poslednymi.mormalne zvykne byt uz v piatok na firme.zakon schvalnosti 😠

inac ja pomalo uvazujuca brzda 🙄 .vsak ak by tvoj drahy siel na sluzobnom a moj stary s kamaratom az v sobotu a sefka im nenasackuje ziadneho paka do auta tak budu mat miesto a mohli by ho z ba do zm trhnut.oni chodia tade nie spodkom.vsak sa mozme dohodnut 😉 .inac je to dobry vydrb ak budete bez auta 😠 .ja si to neviem predstavit byt bez auta.som pohodlny clovek.neviem ale velke mesto su ZM ale ak ako aspon lc tak to nie je bohvieco vybavovat bez auta

fiona8
autor
27. mar 2009

ahoj
no nie je to onicom bez auta....uz sme si zvykli aj ked ho nemame dlho......no ved uvidime ako to vsetko bude....moj dnes naklada v DE ale neviem kolko bude mat nakladok....tak si myslim ze tiez pride az v sobotu vecer domov 😠 😠 😠 ach.....no ved uvidime a mozno sa stane zazrak a pride uz rano v sobotu......ale to sa dost bojim lebo cely piatok jazdi a domov bude soferovat v noci.....tak sa bojim aby sa nieco nestalo ☹
si zlata, ak by naozaj musel ist na tom firemnom a z BA by ho teda Tvoj muzik mohol zobrat....no ale uvidime je dost tvrdohlavy a pohada sa aj so sefom a pojde domov hadam na nasom aute....sak keby nieco...napisem Ti dakujem 😉 😉
svadbu mame uz za chvilu 23.5. 🙂 🙂 😀 dnes pojdem do obchodu, mlady si rozkazal vysmazany karfiol a zemiaky s vnatkou.....tak mu spravim povoli 😉 🙂
zatial papaaaaa prijemne cakánie na tych nasich muzikov 😉

monika0123
27. mar 2009

ten moj prave pauzuje na kufsteine pri munchcene vymeni naves a ak nebude dlho cakat na kolegu tak o 5 hod by mal byt na firme.uvidime ako pride amarat s ktorym ide domov.aj ja lubim karfiol.este neviem co budem drahemu robit jest.
ked som bola tehotne tak som vsade chodila peso aniMHD som nevyuzivala ale teraz s malym to mam na aute pohodlnejsie.
teraz som uas v dome lebo u nasich ma ten hlupi konp nechce pustit na tuto temu.ak by bolo treba tvojho draheho zobrat z ba tak mi radsej napis ip.pre istotu ak by ma zas nechcelo pustit.
pekny dnik

monika0123
27. mar 2009

no tak moj dostal za nalozeny naves prazdny prazdny 😠 musi ho nalozit a asi mu len pol hodina bude chybat na firmu ak sa zas daco nevyskytne 🙄 u vas to vizera ako?

monika0123
28. mar 2009

tak moj sa vcer vykaslal nahlit sa.pauzoval pri munchene a teraz by mal byt uz na firme.cakam kedy vyuctuje e zavola mi.tebe uzdrahy volal?

fiona8
autor
30. mar 2009

jaaaj dobre to vyzeralo...prisiel v sobotu rano o seiedmej a na nasom aute 😉
tak sa velmi tesim, teraz sa tu ani ja velmi nebudem zdrziavat, tak papa o tyzden a uzite si to ahooooooooooooooooooooooooooooooj 😉 😎

monika0123
31. mar 2009

ahoj.myslela som ze ta prekvapil ked si sa v sobotu vobec neozvala 😵 .prajem pekny tyzden ktory sa nam tak hnusne krati ☹

monika0123
5. apr 2009

ahoj.tak uz sme sami 😢 aky ste mali tyzden?

fiona8
autor
6. apr 2009

ahooooj aj my sme uz samy....... 😢 😢 je mi smutno.... ten tyzden tak rychlo ide....ach jaaaj ☹ ☹

monika0123
7. apr 2009

ved to.led nie su doma tak jeden tyzden nema konca a ked su doma ako by to trvalo len jeden den.uz mate vsetko vybavene na svadbu?mas uz aj saty?

nasim definityvne krachol pc ale nastastie kazdy den chodim do domceka a buduci tyzden by sme mohli byt nastahovany na trvalo tak mozem pisat ked bude cas 😉

fiona8
autor
8. apr 2009

ahooooj moja 😉
tak sa tesim ze si piseme 😉 to je super ze sa uz budete stahovat, tesim sa s Tebou.... mas pravdu,ze ked su doma ,leti to ako blaznive.... ☹ ozaj ten byt na ktory sme si chceli brat hypoteku predali ☹ tak neviem.........asi to tak malo byt.....jaaaj.........nemam moc dobru naladu, lebo ma tak serie svokra......take smsku mi napisala,ze sa ku mne zasa zbytocne motala a aj som vedela,ze pride.....no vies co tak ma to najedovalo 😠 nic som jej neodpisala...nebudem predsa sediet doma ked je vonku tak krasne....bola som sa s nasimi prejst....a nevedela som ze pride...len mi povedala,ze mi chce hodit postu do schranky...tak to mohla zazvonit aj susedom aby jej otvorili...no nie?? a pritom ze sa motala...sak byva od nas 50 m dalej 😠 😖 😝
ach boze.......
a co budes robit cez sviatky?? Ivko ide do Talianska tak neviem ci tam chudak nebude aj vikendovat.....az do pondelku, tam su asi tiez sviatky......a ja pojdem niekam z nasimi si asi opekat 😉
zatial papaaaaaaa 😉
pekny dnik

monika0123
8. apr 2009

ahoooooooooooooooooj kocka.ani mio nejak neslavime.az ked drobec povirastie.bud bude u nas v doma nejaka opekacka alebo pojdeme na turistiku.este neviem.cakam ako sa kamoska vyjadri.mne je to jedno tak sa prisposobim

s tou svokrou to nemas bohvieco.ale svokri su uz take 😵 a ak je tvoj muz jedinacik alebo maminkyn milacik tak je to o to horsie.mne svokra zomrela ked mal muz 15.on bol jej milacik tak neviem ako by sme spolu vychadzali ale pred tym co som mala pritela tiez bol maminkyn milacik a s byvalou"svokrou" sme si velmi dobre rozumeli

idem zas vybavovat tak bezim

pekni dnik aj tebe.paaaaaaaaaaa