Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

fiona8
autor
9. apr 2009

no ahoj
dnes este trosku povysavam....a mame taky natlaceny byt, najradsej by som z neho povyhadzovala vsetky zbytocnosti.....musim pretriedit aj skrine z oblecenim.... ☹ tak sa maj zatial pekne, dufam,ze ked tu skrinu otvorim, nezasype ma to 😠

monika0123
9. apr 2009

to poznam s tym preplnenym bytom.ja som bola tako odkladala som vzdy vseto ze co keby sa to zislo.nakoniec som spravila tak e vsetko ca aspon rok nepouzivalo alebo nenosilo som vyhodila.niektorych veci mi bolo luto ale bbolo to velmi potrebne

prajem vela uspechov v upratovani 😉

fiona8
autor
9. apr 2009

no dakujem velmi sa mi nechce ale musim 😠 no to mas pravdu vsetko co sa nenosilo vyhodim

monika0123
9. apr 2009

no tak mi sa ideme naobedovat ku prockovi.este sa mi tu neda varit tak musime chodit po restikach.ja by som vydrzala ale drobec potrebuje varenu stravu

teraz to mas najhorsie lebo v skrini mas veci spred tehotenstva tie isto nebudes vyhadzovat lebo po porode ti budu dobre navyse teraz ti pomaly zacmu pribudat tehotenske veci ktore budes odkladat ze co ak by ste neskor este aspon jedno chceli.ja som nemala vela tehotenskeho oblecenia ale pribudlo mi teplakov a volnych triciek ktore je tiez skoda vyhodit takze mam 2x tolko oblecenia ako moj muz 😀

ale ked chytim zachvat upratovania(to vtedy neostane kamen na kameni)tak sa mu zas uvolni skrina.len problem je v tom ze aj ked toho vyhodim dost tak pred skrinou je kopa a skrina rovnako plna 😅

fiona8
autor
10. apr 2009

ooo ku prockovi?? on tam niekde ma restiku?? ako tam varia?? a malemu co objednavas???
hmmm...ved ja mam tiez vela oblecenia viac ako muz.... 😉 a mas pravdu tehu veci pribudaju.....a pribudaju 😉
ale ked mi je luto vyhodit niektore veci...ale vidim,ze inak to nepojde 😒 no co uz
zatial papaaaaaaaaa 🙂

monika0123
10. apr 2009

pekne ranko.ano procko ma v halici(3km od lc z tade on pochadza) velmi peknu pizzeriu.na dvore je velke pekne ihrisko tekze maly sa tam vyhra.co sa tyka jedla tak som jedla aj lepsie.vsetci chvalia jeho halusky no ja si vzdy davam pizzu.aj malemu chuti len este slovo pizza vyslovuje trochu skomolene a asi ti namusim hovorit co mu vychadza z ust 😠 😀

drobec teraz vysava.hrozne ako niekltory ludia nedodrziavaju zvyky.

vcera sme si sli s drobcom nakupit jedlo do tesca a nanestastie som stretla nasu osobnu bankarku.v bratislave na poslednu chvilu odmietli poslat peniaze co sme si vybavovali pozicku lebo je vraj na dome exekutor.v utorok ideme zistovat preco.moze to byt par eurova hlupost.mna ked erik prihlasoval na trvaly pobyt tak sikula za okienkom prihlasila aj jeho este raz.po polroku nam prisiel exekucny rozkaz na 80 sk ze za druheho erika neboli vyplatene smeti.taky cirkus sme tam urobili

maly my dnes spal v dome dobre tak snad to tak bude aj nadalej.buduci tyzden by som tu uz chcela byt natrvalo

pekny dnik

fiona8
autor
10. apr 2009

ahojte 🙂
no ty brdo....tomu sa uz neviem ako hovori ale asi smola.....nam tiez nikdy nic nevyslo na prvy krat, hlavne co sa tyka uverov 😠 raz nam prisla smska ze uver schvaleny...tak sme vyskakovali od radosti, a prideme do banky a zo 150tis uveru nam schvalili len 60tis 😠 😒 och 😅 no tomu sa fakt hovori smola....
tak Vam drzim palce, aby Vam to vsetko dobre dopadlo, a dali ste to dako do kopy.....a nebojis sa sama v domceku?? a maly si zvykol?? doteraz ste kde byvali u rodicov??
ja som dnes na nete zase objavila inzerat ze bytik na predaj v takej dedinke, 12km od nas je 3izb. s garazou, a len za 850tis....tak to mi nejako nejde do palice....hned som tam volala a pojdem ho v utorok pozriet co to je zac...ak by to bolo fajn zacli by sme vybavovat na kolko by nam to ohodnotili, a potom hadam aj uver uz na X-tý krát 😒 uz to musi vyjst, nepripustam moznost ze to tentokrat nevyjde!!! tak 😉
ja som dnes bola u svagrovcov, volali ma na obed, mali sme šťuku a zemiaky mńam 😵 potom som bola u nasich...a na par minut v kostole ale ostalo mi zle tak som cupitala von 😒
tak zatial sa maj pekne a papaaaaaaaaa

monika0123
11. apr 2009

ahoj

sama som prekvapena ze sa nebojim ale casom budu aj moji rodicia s nami byvat.oni maju dom vo filakove 15 km od lc

vam sa to snad podari.u nas v lc je draho ale 10 km od lucenca na dedine su take byty za 300 000sk a vo filakovo co je male mesto ale celkom slusne vybavene su za 500 000-600 000podla stavu a lokality

aj vam pekny dnik 😉

fiona8
autor
11. apr 2009

coze take nizke ceny,??hmmm.....
a tu preco nie:(

monika0123
11. apr 2009

neboj aj u vas mozno raz budu.v lc pred krizou si pod 1 200 000 nezohnala len ak nejaku barabiznu.a teraz klesli ceny na 900 000.vies toto je trochu slby region.dediny krasne ale zamestnanost 0 bodov.len lucenec sa drzi.mame tu vsetky odchody dobra zamestnanost ale to na udrzanioe regionu nestaci.okolite okresy su a tom ddost biedne.ani v okresnych mestach nie su poriadne odbchdy.v obdobi sviatkou su tu same spz z velkeho krtisa,rimavskej soboty a poltara.a aj detvanci sa tu ukazu

a co nepridete byvat sem? 😉

fiona8
autor
12. apr 2009

no ja neviem 😉
ale vcera som sa bola previezt na tej dedine.....ale poviem Ti nic moc....bleee ☹

monika0123
12. apr 2009

urcite nieco najdete.nam to trvalo 2 rroky intenzivneho hladania.uz som ani neverila ze najdeme nieco co nam bude vyhovovat.casom isto nieco najdete a mozno este klesnu ceny 😉

monika0123
13. apr 2009

prajem ti veselu velku noc

fiona8
autor
13. apr 2009

😢 aj ja Tebbe.....dakujem 😉
boli sme na tej zrucanine, bolo pekne , slniecko........ale teraz mi je uz na hov...o.....je mi strasne smutno.....
ivko je v DE a je sam kamion na parkoviku ☹ ach mam depku uz zo vsetkeho 😢
a vy ste co robili?? kde ste boli?

monika0123
13. apr 2009

ten moj stoji v tal pod como.su tam partia koidlovcov.stretli sa tam taky normalny tak sa zabavuju 😖 my sme si navarili gulas a pozerame filmy na internete.keby uz bol dom porobeny tak by som ta sem mohla pozvat nech nie si tolko sama.skoda ze sa nam to tak komplikuje.bolo by fajn pokecat osobne s niekym s kym si mam o com pokecat.nejak som kvoli soferstvu stratila kamosky ☹ s najlepsou sme sa pohadali lebo ziarlila na mna a na jej priatela a teraz ked sa rozisli tak sa mi ospravedlnuje ale uz to nie je to kamaratsvo co byvalo a ostatne sa medzitym porozutekali po vysokych a pod.ja som proste kamionistka s deckom a oni vysokoskolacky a nemame si velmi o com pokecat.2-3 krat sa stretneme do roka a to je vsetko 😨

fiona8
autor
14. apr 2009

fuuu tak to nie je bohvie co:(( ja co som mala kamosky,tak to skoncilo podobne...tu zo ZM nemam nijaku....ale celkom dobre si rozumiem so svagrinou, jej muz tiez jazdi ale chodi len na 4-5dni a ostatne je doma...baby ktorym som povedala,ze som jazdila mi bohvieako ani neverili a jeduje ma to....kaslem na ne....kozy 😠
ale mam fajn kamosky z Vrabel a z Ulan nad Zitavou ale to je od nas dost.....asi 50km....tak sa vidime tak raz za mesiac....su starsie jedna ma 27 a jeno dieta Leu, a druha ma 38 a 3 deti... Adama, Samka a A delku....
si zlata, a ked ches mohli by ste prist aj vy... napr...ked Ti pride aj muz....aspon tu aj ten moj nebude taky odstrceny 😉 ja inak neviem sama by som sa bala asi do LC.... 😒 Ale nieco mozme dohodnut 😉
a kde pozerate filmy, na akej stranke prosim Ta?? dakujem papapaaaaaaaaaaa 🙂

monika0123
14. apr 2009

na www.pozeraj.eu ale cely sa neda pozriet.kuknes 72 minut a potom musis 54 cakat.nepusti cely naraz aby si to ludia nenapalovali ale mne to nevadi lebo medzi tym si pozriem spravy kedze aste nemame zapojenu tv a pripadne nejaky serial na tv joj.o 14.00 mam rande s pravnikom kvoli domu.som zvedava co mi povie

pekny dnik

fiona8
autor
14. apr 2009

no to je dobre 😀 ze 54 cakas 😀 ale neva🙂)) ok dakujem nieco kuknem...idem trosku upratat a drzim Ti palce u pravnika, zatial papaa 😉

monika0123
14. apr 2009

my sme vcera pozerali kuriera 3.bol to dobry film lavny hrdina bol niekolko krat obnazeny 😉 ale mohol byt aj viackrat 😠 ale sestra nasla iny film s tym hercom 😎 dead race ale bola som unavena tak som videla len zaciatok.ja normalne nemam rada akcne ale ked tam hra nejaky fesak tak si rada pozriem 😉 ja tiez upratujem.

fiona8
autor
16. apr 2009

oooo tak toho herca milujem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......je taky sexos 😎 😉 tak to si musim kuk aj ja🙂) diky za tip
a ako si dopadla u pravnika??

monika0123
17. apr 2009

no on je taky zlaty vzdy mi povie pozityvne a ja mam lepsiu naladu.vcera sme mali ist k exekutorovi ale nerobil tak ideme dnes ale kedze som sikula 😀 tak som sa dala d mensieho patrania.logicky 😀 mi napadlo ze dlhuje za alimenty tak som si nasla jeho byvalu a pokecali sme.je to velmi prrijemna baba.ma 28.porozpravali sme sa ako dve rozumne zeny dokonca sme si vymenili cisla a vravela ze ked pojde do vidinej ku kamaratka co byvaju v nasej blizkosti tak ma tam zavola a zoznamy.k nam nechce chodit aby sa malemu nevracali zle spomienky.tento pako ich vyhodil v zime v noci len tak a maly aj to obdobie pre tym tazsie znasal.nastastie sa jedna len o sumu 30 000 sk takze to bude riesitelne.s nasim pravnikom spravime tak aby sme boli vsetci (okrem maajitala)spokojny

a ten herec?ved ja ani neviem o com bol film 😀 😀 .inak kurier je s tytulkami ale to na jeho krase nic nezmeni 😵 moj muz ma rad zas dej tychto filmov a bude to chciet vydiet a ja to s nim budem musiet nasilu 😎 pozerat

pekny dnik

fiona8
autor
17. apr 2009

no tak to si perfektne vymyslela.......a ta suma tiez nie je taka hrozna 😉 a budes mat aj kamosku 😉 😉 si fakt sikula....
inak vobec som ten film nenasla, nejako mi blbol ten net....a mne nevadi a ked je z titulkami aspon pocujem jeho hlas nazivo 😀

monika0123
17. apr 2009

http://www.pozeraj.eu/index.php?page=movie&name...
a ked si kliknes na akcne filmy tak na 6 strane je aj 1 a 2.prajem prijemne sledovanie 😉

boli sme u exekutora a dlzna suma je 760 eur a plus poplatky je to do kopy 1060eur.slubil ze to v pondelok vyplati tak som zvedava

teraz si idem maleho zapisat do pasu
pekny den

monika0123
19. apr 2009

ahoj.co mas nove.pomaly sa dostavame do posledneho tyzdna.keby uz bol drahy doma ☹ este treba chvilu vydrzat.snad to rychlo prejde

monika0123
20. apr 2009

vsetko ok?davno si nepisala

fiona8
autor
21. apr 2009

ahoj monika
vsetko hadam ok....ja beham po doktoroch.....v nedelu sme boli na vylete v Arborete v Mlyňanoch...to je taky park, su tak nasadene okrasne stromky, jazierka...je tam krasne.......a v pondelok som si nasla kliesta ☹ mne nesiel vybrat tak som isla na chirurgiu, tam mi ho hned vybral....ale dnes mam ist na infektologiu, lebo ked som tehotna musia ma sledovat.....asi na krv a tak,ze ci ma nenakazil tou boreliozou....alebo niecim inym. 😢 tak sa bojim o babatko....ach ja mam fakt taku smolu...... ☹
a uz sa tesim na Ivka, konecne pride 😉 uz pomaly nakupujem co mu dobreho uvarim, musim povymyslat 😉
aj ty sa uz tesis? ze?? ved aha dnes je uz utorok, tak to dako zvladneme 😉 len mam dost zanedbane zehlenie, tak sa musim pustit do toho aby tu bol poriadok....
papa a pekny dnik

monika0123
21. apr 2009

ahoj.normalne som mala o teba strach.to je fakt smola chytit kliesta 😒 .verim ze vsetko bude ok 😉 .na tom arborete som bola este vramci vyletu na gymnaziu a pacilo sa mi tam.

aj ja sa tesim nadraheho.pocitam hodiny do jeho navratu.minuly mesiac ked musel cakat na kolegu tak bol uz v piatok na obed na firme a teraz ked pojde domov sam tak urcite pride na firmu az v sobotu poobede 🙄
vcera nakladal v haigeri v prachte.ten novy hlupy nazov si nepamatam ale urcite poznas tu spedicku.bol tam s kolegom a namiesto denneho spanku kecali lebo v kamione sa nedalo spat.ide ku viedni tak uvazuje ze mam ist za nim a v sobotu domov.nechcel to priamo povedat vzdy len opakoval ze ide ku viedni a tak som sa ho opytala ci mam prist a on ze nad tym riadne uvazuje.ale asi z toho nic nebude lebo v piatok mam vybavovacky

dufam ze dnesok pre vas dopadne dobre.budem na teba mysliet.drzte sa

monika0123
21. apr 2009

kuriera si uz pozrela?tak ma pobavila reklama ze od 16.4. bude aj v slovenskych kinach tento film a ja som ho uz videla.ale zas je pekne vidiet ho hocikedy v priebehu dna na nejakej reklame

fiona8
autor
21. apr 2009

dakujeme si zlata 😉
jaaj ved to je taky zakon schvalnosti,ze ked ide sam tak pride len v sobotu vecer domov a ked ma niekoho cakat tak uz od piatku pomaly od rana je na firme 😠 to je aj u nas tak....tak som zvedava ako to dopadne.....
joooj ja na tvojom mieste by som isla za nim, a vybavovacky mas nico surne?? ked nie, tak kasli na to, muzicek je prednejsi 😉 no ten moj vstaval vcera v noci o 2he a isiel z Rima....a poobede ze ked pride na firmu si lahne....no jasne......este vecer o 9tej sme spolu volali a nespal.....a rano zase vstaval o 2hej...isiel do DE....

fiona8
autor
21. apr 2009

kuriera som este nekukala....hadam sa uz k tomu dostanem... 😉