Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

henikav1
14. mar 2009

ahoj Fiona, uplne Ta chapem nemas to lahke. Na kolko chodi ten tvoj? Na 6 tyzdnovky? Neboj tie dva tyzdne uz ujdu ako voda, za chvilku ste spolu

fiona8
autor
14. mar 2009

ahooj
nie chodil na 4 a teraz uz ,len, na 3...ale aj tak to ide pomaly.....hlavne tie vikendy......:( odkial si?

henikav1
14. mar 2009

ja som v brusseli a ty?

monika0123
14. mar 2009

ahojte kocky.moj drahy je tiez kamionista a isty cas som aj ja osedlavala ten obrocsky tatos.moj drahy chodi teraz uz len na 3 tyz a jeden doma ale na vianoce a v lete je doma dlhsie.teraz bol cez sviatky doma az7 tyz.kym sme sa nezoznamili tak tak jazdil aj na 4 mesiace a spolu sme boli max na 2,5 mesiaca.som z lucenca dufam ze nevadi ze nie som zo ZM

henikav1
14. mar 2009

ahoj monika, aj ja pochadzam z lucenca. Mne je to vlastne jedno kto je odkial, hlavne ze sa vieme povzbudit navzajom, pretoze samota ubija. Moj manzel sice nie je kamionista, ale tiez sme pracovne vela odluceny

monika0123
14. mar 2009

a vy uz dlho byvate v brusely?tvoj muz tamn pracuje?ake mate zamestnanie ze nie ste spolu?dakedy sme chodili cez brusel z anglicka do talianska lebo sme v luxe tankovali.bol tam tak lacny diesel ze sa to sefovi oplatilo a potom sme sli na koridor ktorym sme preslido pristavu v calais alebo dunkerque ked bol sviatok len ta jedna dialnica bola povolena pre kamiony inak sma chodili inak sme chodili cez namur.mons.lille.paci sa vam tam?kde v lucenci si byvala?


to som ale zvedava

henikav1
14. mar 2009

fiha, tolko otazok 😀
tak postupne, zijem tu takmer 20 rokov, zaroven v lucenci pri kruhovom objazde, ja pracujem tu a manzel v cechach. Schadzame sa kazdu volnu chvilku, takze zijeme medzi dvoma letiskami. Snazim sa vzdy nieco nadrobit a potom stravit par dni s manzelom a on takisto. Vidis, mame podobny zivot ako kamionisti 😉
Cez luxembursko som tiez chodila, teraz je diesel lacny, tak sa mi uz nevyplati zachadzat, prasim stale rovno do nemecka a tak domov. Ty kde byvas v LC?

henikav1
14. mar 2009

monika, asi sa prestahujeme do temy Lucencanky, co povies?

monika0123
14. mar 2009

dobre mozme ja somuz tam zabyvana tak ta tam ocakavam 😉

fiona8
autor
15. mar 2009

ahojte 🙂
ja som zo ZM a fakt je to hrozne....samota ubija.....fnuk............ja som tiez jazdievala s mojim priatelom, asi 9mesiacov sme chodili spolu.....bolo to fajn....aspon sme boli pri sebe....ale nie vzdy to bolo take ruzove.....inak videli sme kopu krasnych miest.....najviac sa mi paci Taliansko....a na Sicilii.....my sme jazdili vacsinou TALIANSKO a Nemecko......

henikav1
15. mar 2009

ahoj fiona, uz som si myslela, ze ti vadi, ze nie sme zo ZM, ked si nam viac neodpovedala
Ja si myslim, ze je jedno, kto je odkial, ked prezivame podobnu situaciu, aj ked moj manzel nie je kamionista, ale sme vela odluceny, to je vlastne prava podstata problemu

katarinka123
15. mar 2009

ahojte aj moj manzel chodi na kamione.jazdi 6 -7 tyzdnov a 1 tyzden doma.

fiona8
autor
16. mar 2009

ale coby mi to vadilo.... 😀 je fajn ze si mozme takto pisat ked mame spolocnu temu....a urcite to poznate, kazdy z okolia sa vypytuje len kolko zarobi.....ti ludia su fakt blby.......dnes sme spolu volali....apon ze su tie mobily 🙂 ale ked nam potom chodia ucty sa telofon.....och 😝

fiona8
autor
16. mar 2009

katarinka123
a ty si priamo zo ZM?? kde byvas?? a ako to beru deti, ze ocino je stale prec??

henikav1
16. mar 2009

fiona, vy to mate o to tazsie, ze je stale v kamione. My sa sice vidime este menej ako vy, ale aspon cez pc sme stale v kontakte
Ale poviem ti, je to tazke na psychiku. Ked som bola tehotna, bola som stale sama, potom ked sme prisli o babatko, zase sama, sice hned sadol do auta a dosiel do 12 hodin, ale aj tak, niekedy mam dojem, ze uz bez neho nevydrzim ani minutku a tak sa strieda depka s obcasnym vyjasnenim, s tym nervozita, nespavost. No a samozrejme, kazdy okolo ti zavidi len to dobre, ale problemy by nechcel mat nikto, ako je napriklad aj to odlucenie

katarinka123
16. mar 2009

fiona ja som s okolia s beladic
decka to este nevnimaju lebo su maly,ale marko starsi tak tomu chyba

henikav1
16. mar 2009

Katka mas nadherne deticky, pozerala som si tvoj album 😵

katarinka123
16. mar 2009

DAKUJEM 😀

katarinka123
16. mar 2009

aj ty mas krasneho chalaniska....

fiona8
autor
16. mar 2009

ahojte baby............vsetky mate zlate deticky🙂)
to verim je to fakt tazke, vsetky tie depky.......teraz sa apon snazim tolko neplakat....aby to necitilo babatko.......ale aj tak je to na hov.... 😢 boze co mame z tohto zivota?? je mi tak smutno.....ale musime sa dako vzchopit....a venovat sa niecomu pri com na nich tak nebudeme mysliet,,, A ty henika aj niekde robis??
ja uz nie som uz skoro mesiac na PN....

katarinka123
16. mar 2009

fiona neboj ked budes mat babo ani nebudes amt cas na to mysliet ze nieje doma

fiona8
autor
17. mar 2009

no aj preto som chcela babatko.....aby som nebola sama......ale aj tak mi je stale smutno......a este aj teraz ked som na PN je to take.....chybaj mi ludia

monika0123
17. mar 2009

ahojte.mne je tiez smutno preto som vacsinou u rodicou a teraz sme kupili poschodovy dom -2x 3-izbove byty takze budu byvat s nami.presne ako ste pisali kazdy zavidi len to dobre ze ako sa nam podarilo nasetrit na dom akoto ze si kazdu chvilu kupujeme auto a pod ale nikto nevidi ze kolko noci sme nespali ked sme jazdili obaja kolko nebezpecenstva to obnasa ze kezdu korunku sme odkladali a setrili sme na vsetkom okrem nasho synceka a posledne auto sme pred mesiacom kupili za peniaze co sme predali auto ktore sme mali 9 mes a zvysok investujeme do domceka ale kazdy len zavidi tie peniaze.ked sme obaja jazdli tak vsetci na firme vraveli-vam je super kolko penazi musite mat a popritom mne davali len polovicu z toho co muzom a ked to kolegovia videli tak nechapali.ale do vtedy mali niektori hnusne reci.najviac som neznasala ked mi vraveli ze som s muzom kvoli peniazom.ale nikto nevidel ze 2 firmy po sebe nas nevyplatili o krachu druhej sme sa dozvedeli v luxembugru od cudcich soferov ked uz bol sef na uteku vo vrecku 5 eur na ucte ani koruna a zo vsade volali preco neplatime.keby nam svokor neplatil inkaso tak doma nemam ani ako oprat.vo stvrtok sme dosli domov a v nedelu sme boli v novej robote.ale na jednu vec to bolo dobre.moj muz ma istotu ze nie peniaze ma drzali pri nom a asi preto mi po polrocnej znamosti navrhol babatko a o rok neskor som uz kocikovala a uz sme spolu 4 roky a planuje svadbu ktoru sme pred tehotenstvom nestihli

fiona8
autor
18. mar 2009

monika
viem o com hovoris.....aj my sme kolko noci nespali ked sme muselli jazdit....a mala som tiez len 3koruny od kilometra, ale to si najskor moj drahy musel urobit limit mesacne asi 12tis km najazdit a co sme mali navyse len to nam vyplatil.......takze moja vyplata bola cca nejakych 5-6tis Sk.... 😒 ale aspon sme boli spolu....chyba mi to trosku....ked mi teraz napise kde je predstavujem si cestu ktoru uz poznam naspamat🙂) jajajaaaj

monika0123
18. mar 2009

mi hovor fiona.casto som ako zena bola podcenovana ale boli aj prijemne reakcie.sa zvyknem smiat ze po slovensku by som skoro nikde netrafila ale z neapolu do berlina by som zasla poslepiacky 😎 u ktorej firmi ste robili.muz je tam este stale?

monika0123
18. mar 2009

a preco si na marodke?len nejake prechladnutie?

fiona8
autor
18. mar 2009

vola sa Egger Transport je to v achenkirchu v AT....A vy ste u ktorej robili?? este tam jazdi, sef je celkom fajin 🙂 tak aj preto....

monika0123
18. mar 2009

tu poznam.my sme robili u koidla a muz je tam este stale.firma ma sidlo v mittersille uprostred kopcov/ale achenkirch je tiez tusim medzi kopcami.pred tym sme robili u gabera ten dal firmu do krachu.mozno ste o tej firme poculi

fiona8
autor
18. mar 2009

ja poznam tu KOIDL 🙂) ano a je to na dobrom kopci 🙂 cez zimu sa chudak ani z reťazami nevyškriabal hore na firmu 😠
no moja PN zacala tak,ze som dostala zapal moč.mechura.....a odvtedy ma moj gynekolog vypisal uz na stalo..... 🙂 ☹ aj sa z toho tesim, aj nie.....
a o tej firme gabera som nepocula, ale opytam sa mojho draheho ked pride domov on to asi bude poznat poviem mu

monika0123
18. mar 2009

ja neviem kde je presne vasa firma len mam priblizne tusaka.ak si dobre pamatam tak koidl,egger a notheger su firmi na"najlepsich"miestach 😀 .to s tymi retazami poznam.mi sme sa tiez natrapili a hlavne ked sme viezli lahky tovar.odpisujem pomaly lebo varim tak sorry.muzik je tam spokojny.inac gaber je hladany interpolom a tiez je povodom rakusan.inak zo zaciatku platil perfektne vodicou-danovakom vsak nie 😎 sidlo mali najprv v tal medzi milanom a torinom v carisio a potom aj na kufsteine na hranici kym tam boli este tie kancelarie pred tym nez ho prerobili