Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

monika0123
15. máj 2009

este zopar mam ale skoda ze nie je vela prilezitosti na fotenie ☹

fiona8
autor
15. máj 2009

dobré ránko🙂
no fakt nádherná fotka, taká dojemná🙂 maličký je tam chutnučký..koľko tam mal??

fiona8
autor
15. máj 2009

Ivkovi je uz lepsie, vcera bol na injekcii, a ulavilo sa mu....aj mu dal lekar nejake tablety.....dnes ide este na kontolu mozno mu da zase injekciu....uz je lepsie len zohnut sa este nemoze........takze ide domov povedal,ze soferovanie zvladne....boli to hlavne ked lezi....ked sedi je to ok....tak mi trosku odlahlo.......baby tak vecer ho uz mam doma....idem daco ukuchtit.....a vy to este tyzden vydrzte bez tych vasich poloviciek 😉 drzim palce nech vam to rychlo prejde

fiona8
autor
15. máj 2009

a ozaj neviete,ze ked sa ucitia prve pohyby babatka tak sa k tomu prirata nejaky pocet dni a vyjde vam termin porodu......neviete ako???

fiona8
autor
15. máj 2009

halooooooooooooo zase samomluva?????? ☹

fiona8
autor
15. máj 2009

samomluva

fiona8
autor
15. máj 2009

samomluva ☹ ☹

monika0123
15. máj 2009

my sme boli vmeste ale uz som tu.teraz varim ano.podla prveho pohybu sa tiez urcuje datum narodenia.nico ma na tej fotke 2 tyzdne alicka,co dobre varis.som rada ze je ivkovy lepsie.uz len tyzden a bude tu vas den D 😉

monika0123
15. máj 2009

a vraj sa zeny na materskej nudia.ved si ani nevieme najist cas kedy sme tu vsetky 😖

andrejka10
15. máj 2009

Ahojte babenky. 🙂
Fiona, tak super,že sa polepšilo. Keď zvládne aj odšoférovať domov tak to je pohodička. 🙂 Odľahlo???

Babenky, dnes mám na hovno deň. Boli sme ráno na odber krvi, s Lukášom, leteli sme po meste 80 a viac, pohoda. Idem domov, už sa nikam naponáhľam, tak si kľučkujem pomedzi autá na sídlisku, a také dievčatko mi vletelo pod auto. 😨 Ja som ju videla, že nepozerá na cestu, a ešte k tomu behala, koza jedna malá. Mohla mať tak osem rokov, a ráno bolo za 5 minút osem tak zrejme letela do školy.Len ona vyletela spoza zaparkovaného auta na krajnici. No kebyže idem rýchlo, tak ja si to ani predstaviť nechcem. A úžasné bolo to, že ja som stihla aj zastaviť, a ona stále nevidela to auto. Zareagovala až na trúbu, rukami, mi plesla po kapote, Ani z auta som nestihla vyjsť a už bola preč. No je to normálne. 😨 A ja celý deň prežívam hysáky........ ☹

monika0123
15. máj 2009

este ze sa nic nestalo.ak by si nestihla zabrzdit tak samozrejme ze by si bola ty na vinne a nie ta mala npozorna drzana 😠 slovenska spravodlivost a este by ta dali do sprav ze nepozorna soferka zrazila.male nevinne dievcastko 🙄

u nas konec svieti slniecko 😵

fiona8
autor
15. máj 2009

no veru domace panicky nemame cas na nic 😀
fuu Adi este ze sa nic nestalo....krpana mala nepozorna!!!
monika
varim knedlu prvy krat v zivote.....ale vsetko je raz poprve 😀 hmmm...ale ako tak vidim asi pojdem kupit do obchodu.....je daka madzava..... ☹ a Ivko si rozkazal bravcove srdiecko na kyslo.......aj to robim prvy krat.....ale celkom dobre to vonia 😉
a dnes mi volali, mame hotove obrucky 🙂 🙂 jupi jupi boze uz len tyzden....joj 😉

fiona8
autor
15. máj 2009

a vy co varite kočky??
ja chcem este stihnut smotankovu tortu s ovocim Ivko ju velmi lubi🙂

fiona8
autor
15. máj 2009

😒 no fasa....omacka sa mi zrazila........jajaaaaj...........
kupim pizzu a serem na to...... 😖
Ivko ma este tyzden......moze si to rozmysliet.......hmmmmmmmmm ☹

fiona8
autor
15. máj 2009

papa a pekny vikendik 🙂

monika0123
15. máj 2009

neboj,isto s to nerozmysli.ja som mala asi 16-17 ked som robila prvy krat knedlu.reku mama roztapa drozdie v taplom mlieku aby sa zobudili kvasinky tak ja som pouzila horuce mlieko nech mi to rychlejsie vykysne no ta vysoka teplota zabila kvasinky a cesto nevykyslo 🙄

u nas ide tiez smotanova torta na dracku ale ja davam ku smotane aj slahacku v pomere 1:1(nie je recept ktory by som neupravila)robila som ju minule ked prisiel drahy.my ju uz ani neporcujeme.vezmeme celu misku pred tv a neodideme kym nieje cela zjedena 😅

super ze mate hotove obrucky.mas nejaky album na mojasvadba.sk?

andrejka10
15. máj 2009

Neboj sa fiona, naučíš sa 😀 😀 😀
Neverím, že si to rozmyslí. Láska je láska. Uvidíš, ešte sa bude zalizovať, že ako mu chutí. Dúfam, že si nekupovala tú pizzu. 🙂

monika0123
15. máj 2009

vies co vsetko som ja pokazila.ale moj drahy zje vsetko.tvrdi ze bol na vojne a tam ho vycvicili 😀 😀 😀 ani dnesny obed nebol najlepsi.ale nikto nie je dokonaly 😅

monika0123
16. máj 2009

uvazujem ze preco nikto nepise a potom mi dosla ze je uz sobota 😲 mojho draheho vcera nenalozili v talianskej dedine mira(nakladaju sa tam pracie prechy,mozno poznas alica,je to pri venezii) tak od vcera pauzuje az do pondelka rana. 😵

andrejka10
16. máj 2009

Ahojte babenky. Pozerám, že to tu nejako flákame. Len Fiona má "ospravedlnenku" 😀
Monika, aspoň bude, mať dlhú pauzu. 🙂 Pokiaľ nie je na parkovisku sám, má poblízku toalety a sprchy tak je to OK nie???
Čo ste dnes porábali? Ja som dnes odignorovala skúšku. Nebola som pripravená. ☹ Tak sa veľmi hanbím. 😖
Ale dnes sa začínam učiť. Dúfam. 🙂

monika0123
16. máj 2009

drzim palcce nech sa to nabuduce vydari.idem uspat drobca a potom kuknem ci tu niekto bol 😉

fiona8
autor
16. máj 2009

ahojte dievčatá 😉
my sme dnes boli asi do 12nastej v posteli, hned sa mi lepsie spi, ked je Ivko vedla mna... 😵 potom sme boli u nasich, u svokrovcov a teraz sme domka...hadzem do pracky a Ivko opravuje vypinac na aute, neda sa mi otvarat okno....inak vsetko ok, joj som taka stastna teraz 🙂
dokelu len zase asi zacinam citit ten moj neposlusny mechur. ☹ uz som si uvarila urolog.caj a kupila brusnicovy dzus....neni mozne ale uz teraz za tehotenstvo som ho mala 2xzapaleny a brala som antibiotika.....a to uz nechcem bojim sa o babatko. ☹
Monika nepoznam tu firmu....a Adi takto si sa na to vykaslala?? to naozaj som si myslela,ze nas len klames, ze vies aspon daco....ale nevadi ved nejde o zivot nie?? 😉 tak sa uz pekne prinut....a kolky rok to chodis?? myslis ze to budes zvladat aj pri babatku??
co ste dnes robili??
dobru nocku...papaaaaaaa 😉

monika0123
17. máj 2009

bre ranecko fesandy.tak ja som zaspala s malym.no aj mne sa lepsie zdrziava v posteli ked je drahy doma 😀 😀 😀 ale este tyzden musim vydrzat 😖
pekny dnik.tu svieti slniecko takze supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵

andrejka10
17. máj 2009

Ahojte babulky. Tak, ako víkendujete???
Ja mať doma tatinka, tak nevyliezam z postele vôbec. 😀 Možno, najesť sa. 🙂 Fiona, uľavilo sa Ivkovi? Mohol dôjsť domov v pohode?? Chutilo mu, čo si navarila? 🙂 🙂 🙂
Monika a ty čo porábaš? Nenudíš sa?
My sme dnes pozvaný na obed k mojej mamine, ale malá nám zaspala, tak čakáme, kedy sa zobudí 🙂 A to už je pol 4. xixi
Zabudla som fiona, chodím do druhého ročníka. S bábom si neviem štúdium predstaviť. Ale za ročné prerušenie chcú 19700,--Sk. Tak sa asi nechám vyhodiť, potom znovu na prijímačky, započítajú všetky urobené skúšky, takže sa dostanem rovno do 2, alebo 3ročníka. Uvidím, koľko skúšok ešte zvládnem. A bude ma to stáť 2000,--Sk.
fiona a potom poprosíme fotky zo svadby, keď už koláčiky nebudú. ☹

monika0123
17. máj 2009

fiona nechces adresu nech vies kam mas poslat kolaciky? 😀 ja som doobedu riadila izbu v ktorej mame este nevylozene skatule.vzdy ked nieco hladame tak sa to tam rozhadze a obcas to treba poriadit 😖 obed varila mama.potom drobec zaspal tak som sla na nakupy.kupila som si super tricko.vybrala mi o sestra a ak dostanem este jeden kompliment tak budem mat pocit ze som v nom kocka.este ze neprsi bo by mi naprsalo do nosa 😵 doobedu som zehlila co mi vcera poschlo a ked som skoncila musela som si amputovat zehlicku lebo mi za ten dlhy cas prirastla k ruke 😲 😀 teraz idem pozbierat ranajsie pranie a potom vyvesim dalsie.ale zehlit budem az zajtra.trosku som sa este stihla slnit kym sa sestra venovala drobcovi tak uz nie som ako snehulienka aj ked az tak velmi opalena nie som.ja radsej pomaly a bezpecne

andi a ako bolo u maminky

andrejka10
17. máj 2009

Monika, pekný den. My sme sa len teraz vrátilil od maminy, (dobre sme sa napapkali, aj puding s jahodami nám urobila 🙂 ) a ešte sme sa museli zastaviť nakúpiť, niečo na raňajky na zajtra. Rýchlo som druhý krát nahádzala do práčky. Pomaly sa pripravujem aj "psychicky", že synátor v utorok odchádza na austausch do Nemecka na dva týždne ☹ . Bude nám smutno.
Monika, keby si videla moju kopu na žehlenie, asi by si odpadla. Ale keď si tak rozbehnutá, mohla by si prísť požehliť aj ku mne. A tebe kedy príde drahý????

monika0123
17. máj 2009

o tyzden v sobotu 😒 tak to budete mat doma babinec 😉 fiha,tak puding by som si dala len keby nebolo tolko hodin 😖 idem si dat kupel a potom kuknem este sem skor nez pojdem buvat.andrejka ty si teraz na materskej?

andrejka10
17. máj 2009

Som ešte doma, už nie materskej, ale mám dieťa v starostlivosti do veku 6rokov. To znamená, že nedostávam, ani fuka, ale do dôchodku sa to počíta. Aj do zdravotnej poisťovne za teba odvádza štát.
Takže drahý ti príde v sobotu, veď to je o chvíľočku, nejako to vydržíš. A potom si budeš sladko vychutnávať celý týždeň. Ja dúfam, že náš tatino príde tiež v sobotu. Zajtra už začína piaty týždeň, čo je vonku. Uvidíme, možno príde až o dva týždne. ☹ Uf, och. už je mi smutno.

monika0123
18. máj 2009

dobre ranko.

no mas to tazke takto bez muza,ale nastastie mas blizko mamu.ake mate dnes plany?

andrejka10
18. máj 2009

Ahojte babenky. Ja dnes budem finišovať, pretože Luky zajtra už odchádza a náááároky neskutočné. Ach jaj, sladkých 17. Lebo gel na vlasy nie je dobrý Titan, lepší je Taft bla blal bla. Aj ja som taká bola???? 😀 Ešte všetko prehežliť, nakúpiť, budú 20h v autobuse, aby nezomrel od hladu.............
No a dnes beriem do ruky aj skriptá a začínam sa natvrdo učiť. A vy čo porábate??? Dúfam, že sa flákate, taký krásny deň. Škoda ho premárniť prácou 🙂 🙂 🙂