Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

monika0123
25. aug 2009

aj andrejke vsetko najlepsie k narodeninam 😉

fiona8
autor
26. aug 2009

ahoj Monika
dakujem veeeeeeeeelmi pekne 🙂 Ivko odisiel v nedelu...bolo nam to velmi luto lebo sme tam konecne spali 1vy krat a musel odist....ani si to neuzil, ten nas novy bytik......stale nemame net tak pisem len takto ked som u niekoho na navsteve.......chybate mi papapaaaaaaaaaaaa 😉

andrejka10
26. aug 2009

Ahojte babulky. Ďakujeme so Sárou za krásne slová do života. 🙂 Monika a tebe aj za gratuláciu k narodeninám. Veľmi sa teším, ste zlatunké. Musím sa vám ospravedlniť, ale ja nič nestíham. ☹ A vôbec nie písaťna MK. Ale to sú nááááádhernéééé starosti. Ešte som ani fotky nezavesila. Malá je zlatučká, len som sa poriadne nevyspala a zrejme sa ani tak skoro nevyspím. 😵 😵 Máme doma stále tatika, tak to ešte ako tak ide. 😵 Uvidíme, ako budeme stíhať, keď odíde 😝
Fiona, máš správneho drahého. Supééér. A neboj sa, ešte si ten váš bytík užijete. A vy Monika, ako napredujete? Ide to?
Držte sa mi babulky, ja sa určite polepším a budem písať častejšie.

fiona8
autor
29. aug 2009

ahojte kočky
tesim sa,ze si Adi konecne napisala, viem si prestavit ,ze nestihas, ale musi to byt nadherny pocit mat malinku uz doma....ak sa bude dat nahod foto uz som veeeeeeeeeeeeelmi zvedava 😉 🙂 to je super,ze aj ocina mate este doma....aspon si vas pekne uzije 😵
a Monika ty ako s domcekom?? dari sa?? 🙂

andrejka10
30. aug 2009

Ahojte babuleeeee 😀 😀 😀
Len čo sa pripojím, už je malá hore. 😀 😀 😀 Takže idem sa odpojiť. xixi

Aby som nezabudla, čo som vlastne chcela, tak už mám malú nahodenú v albume. Tak kuk do albumu a potešte sa spolu s nami.
Tak zatím pááá.
Hurááá do bojáááá............ 😀 😀 😀 😀 😀

monika0123
30. aug 2009

ahojte kocky.andrejka super ze si sa ozvala.v dobrom ti zavidim toto obdobie.mala je velmi zlata 😉 cely ocko (ktory vyzera velmi mlado).prajem vela stastnych krokov do dalsich rokov(otrepane ale myslene uprimne zo srdiecka 😵 )

monika0123
2. sep 2009

prvy skolsky den tak mas andrejka isto o zabavu postarane ale aj mi sa nenudime.od siestej sledujeme co sa deje u susedov.nabehli tam kuklaci a robia riadnu raziu.dosla aj edita hutkova z joj-ky tak som s nou kecala.ked volala hovorkini policie tak jej povedali len tolko ze bola naplanovana domova razia a vysledky este nevedia ale pravdepodobne ide o drogy a to som si myslela ze tu bude klud nie ako v lc.kuklacov bolo za 2 dodavky a jeden osobak a este zopar policajtov a vysetrovatelov.ani neviem ako sa ty susedia volaju.byvaju dalej o 2 domy a nejak sme sa este nestretli.pekny den kocky

monika0123
2. sep 2009

suseda nakoniec odniesli v putach(zabery su robene s pred nasho domu,ak edita nazbiera dost informacii tak to bude v kriminovinach na jojke)

henikav1
2. sep 2009

ozaj ako z archivu jojki, ved uvidime

moje babatko by malo teraz nejakych 5 mesiacov a uz by bolo v jaslickach. Neviem si to teda predstavit, ale zial muselo by, kedze ja pracujem a teda radsej do jasli, ako nejakej sibnutej aupairke.

monika0123
2. sep 2009

heni tu je tvoja stratena odpoved 😀

fiona8
autor
2. sep 2009

adi ste nadherneeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
monika a to kt.sused?? hadam len nie Tvoj kamos?? 😒 😅

monika0123
2. sep 2009

nieeeeeeeeeeeeeeeeeee.ten nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 to z druhej strany a druhy dom od nas.nakoniec mu nic nenasli.vraj robili razie a len jedna bola uspesna vo zvolene 😒 .

monika0123
5. sep 2009

caute kocky.tak ja mam daku smolu.pred dvomi dnami sa mi pokazila pracka akurat ked som prala kamaratovi co nam robi na dome potahy do auta a dnes akurat ked som mala ist s kamoskou na obed mi nenastartovalo auto.este ze je sused opravar.nastastie bola len baterka vybita 🙄

andrejka10
5. sep 2009

Ahojte baby. 😀 Tak čo ? ako sa darí ????
Fiona, ty sa máš ako? Ešte stále dvaja v jednom??? Držím ti palčeky a myslím na teba. Potom daj vedieť ako to šlo. Budeš mať aj drahého pri pôrode?
Inak, všetko najlepšie k tvojim zajtrajším meninám, veľa, veľa zdravíčka a nech sa vám dobre býva v tom novom.
Monika, aká smola, pozri, drahý zarobí 😀 😀 😀 😀 😀 , práčku kúpiš novú. Auto, tak autobaterka to je v pohode, to si ešte nejazdila, na tej našej starej šunke. Ale zatiaľ ma to typo nenechalo v štychu, hmmm - ale raz hej, musela som volať taxi. Takže, je to stará hnusná šunka, ktorá ide len keď sa jej chce. Takže aj náš tatik, musí veľa, veľa zarobiť a tiež si možno raz kúpime nové 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monika0123
6. sep 2009

alicka,vsetko najlepsie k meninam 🙂
sused nakoniec zistil ze klima robi zradu a vybija mi baterku tak mu ju musel odpojit aby mi nevybilo zas baterku a zatial mi pozical svoju aby som nestracala cas nabijanim nasej.hned som si myslela ze tam daco bude,lebo baterka je nova.pekny vikend kocky 😉

fiona8
autor
9. sep 2009

ahojte kočky
dakujem za gratulovanie 😉
dnes sme boli na poradni....ledva sa teperime, uz by som to mala najradsej za sebou.... ☹ mam zaseknuty nerv....a doktor povedal,ze to mi tlaci do chrbtice babatko-hlavicka.....ale riadne to boli, ledva krivam ☹ ☹ inak vsetko ok.....Ivko asi nebude pri porode....teda neviem.....ci stiha.....nevadi,v tej nemocnici kde chcem rodit aj tak ked ma zena bolest, nepustaju muzov, az na porod.....no uvidime.....jaaaj baby myslite na mna 😉 uz sa tesim velmi ale aj bojim 🙂 drzte palce papaaaaaaaaaa

monika0123
9. sep 2009

je alicka,ved to uz mas za chvilku.drzim palce.kedy pride ivko domov?

monika0123
13. sep 2009

tak tu to zije 😅 😀 😀 😀 rozrastla sa nam rodinka.kuk album

fiona8
autor
13. sep 2009

ahojte
stale sme 2 v 1, ivko pride az ked porodim....uz by som najradsej isla....myslite na nas papaaaa 😉

monika0123
13. sep 2009

uz len 2 tyzdne alicka.a kedy pride ivko?preco nepride pred porodom?

andrejka10
17. sep 2009

Ahojte babule. Ale to tu flákate. Nehambíte sa???? 😀 😀 😀 Nehovorte, že manželky kamionistov, si nenájdu chvíľočku času na kamošky.
Tak, už som vás zvozila a teraz sa mi pekne ozvite a dajte vedieť ako sa máte a čo porábate.
Fiona, myslím na teba a držím ti palčeky, aby ti všetko dobre dopadlo. Daj vedieť, keď vás bude o jedného viac. A neboj sa, zvládli to iné (aj ja 😝 😝 ), zvládneš aj ty.
Monika, náááádhernýýýý prírastok. Malý sa musí tešiť. 😉
Ja už letím, malá sa už mrví. Berte si príklad zo mňa. Miesto umytia riadu som vám napísala. 🙂 No malá už plače a ja neviem, kto mi ten riad teraz umyje. 😀 😀 😀 😀 😀

monika0123
18. sep 2009

kup si psa on to poriesi 😀 😀 😀 a navyse ten nas je tu 5 dni aj s cestou a uz naucil nicolasa spavat v postielke kedze v poslednom case spaval so mnou.raz v noci mu havo zacal obhryzat nohu a od vtedy spi v bezpeci postielky 😀 alickako sa dari?

fiona8
autor
19. sep 2009

kocky este sme stale pokope.... 😅 ak ceez vikend neporodim tak v pondelok nastupujem do nemocnice 😕 😅 ivko dnes priseiel tak som uz pokojnejsia...drzte palceky.....tesime sa ale trosicku sa bojim papaaaaa 🙂

henikav1
19. sep 2009

fiona, velmi ti drzim palceky a myslim na vas, aby si mala lahky porod a aby ste boli obaja maximalne v poriadku 😉

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika0123
21. sep 2009

ahojte.mne tiez prisiel drahy domov tak som tu ani nebola.alicka vela stastia a nech da ivko vediet ako sa dari 😉

iwan78
23. sep 2009

Ahojte zenicky! Bol som Fionou8 povereny vam oznamit ze v utorok o 21,30h sa nam narodil Jurko. Mal 48cm, rovne 3kg a je nadherny! Alicka rodila v Leviciach prirodzenou cestou a celkom rychlo. Vsetkych vas zdravi stastny otecko! papa 😵

henikav1
24. sep 2009

Alicka a Ivan, blahozelam Vam obom, prajem vsetko najlepsie a najkrajsie a malinkemu Jurkovi tiez 😉
Nezabudnite pridat fotky drobceka zlateho 😵

andrejka10
24. sep 2009

Supéééééééér, Fiona, Iwan blahoželám a teším sa spolu s vami. Mamine a malému Jurkovi prajem veľa, veľa zdravíčka, mamine veľa mliečka a malý nech vám rastie do krásy a robí samú radosť. Držkajte sa mi.

Ej ale sa tešíííííím, to je naozaj dnes to najkrajšie čo som sa dozvedela. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monika0123
26. sep 2009

blahozelam novopecenym rodicom.vsetkym vam prajem len to najlepsie 😉