Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

andrejka10
24. júl 2009

Fiona, ďakujem za pochvalu. Potešila. Len som smutná, lebo v minulý piatok som objednávala z netu ten komplet na postieľku a aj súpravičky pre Sáru z pôrodnice a ešte stále mi neprišli. Dúfam, že mi stihnú prísť včas. 😀 Inak, je fajn, že pomáhaš drahému. Ale aj tak ťa obdivujem. Ja som už odpísaná. Nevládzem ani požehliť, ani navariť, ani nakúpiť..... katastrofa. ☹
Monika a ty ako? Stíhaš aj pracovať aj prerábať domček? To je super.

fiona8
autor
24. júl 2009

ahojte kočky
my sme dnes boli v baumaxe a kupovali sme farby....teraz sme prisli a uz mame vymalovane 2 izby 🙂 🙂
dnes murari obkladali balkon, wcko a kuchynu 🙂 velmi sa tesime 🙂 🙂
papapaaaaaaaaaaaaaaaa

andrejka10
24. júl 2009

Aj ja chcéééém mať vymaľovanééééééé. 🙂
Teším sa s tebou fiona. Len nech vám to tak pekne a rýchlo ide.

monika0123
26. júl 2009

aj ja sa tesim s vami alicka.vy to budete mat coskoro hotove.nam to ide pomalicky.v utorok nam pridu stierkovat izby.bude nam to robit erikov kamarat.v robote robi na smeny-denna nocna a dva dni volno a pocas tych nam to bude robit takze to nejaky cas potrva a zaciatkom augusta nam pridu robit vodu a plyn.alicka nehodis nejake foto nech sa potesime?drahy uz isiel do roboty.o 2 tyzdne pride domov a bude doma 2 tyzdne

fiona8
autor
27. júl 2009

ahojte babenky
skusim vam dat fotky z ivkovho mobilu.... 🙂 ivko ma este do stredy dovolenku, potom odide na2 tyzdne lebo 15.8. ma sestra svadbu 🙂

fiona8
autor
27. júl 2009

a este stale nemame elektriku, nema to kto prist dokoncit 😠 😠

fiona8
autor
27. júl 2009

neboj Monika, aj vy to mate zachvilocku prerobene 🙂

monika0123
27. júl 2009

riadne prerabate alicka.ale bude to pekne.na tej poslednej fotke kde je jedna kocka s bruskom som si vsimla male zahradky.tie patria k bytovke?aj vy tam mate?

andrejka10
28. júl 2009

Pááááni, Fiona, keď skončíte budete to mať naozaj veľmi pekné. Ale keď vidím, koľko roboty tam ešte máte, tak mi naskakuje husia koža. 😀

fiona8
autor
29. júl 2009

no veru, roboty a roboty ☹ ano Monika mas pravdu su tam zahradky, uz o nu bojujeme 2hy mesiac a nic, lebo poniektory ich maju aj po dve a nikto sa nechce priznat 😠 velmi by sme chceli zahradku, bolo by tam super, babatku dat take malicke pieskovisko, bazenik, urobili by sme si ohnisko.....nasadili maliny....hmmmmm 😉 to by bolo, ale ked sme kupovali byt zahradka nebola k nemu pisana, len sme sa vypytovali,ze keby sme ju chceli....ta toho co....a takto nic z toho nie je a uz nevieme ako sa to poriesi ☹ 😠

fiona8
autor
29. júl 2009

a inak ako prazdninujete? Monika, co robota? ako? a Adka, deti boli aj dakde na prazdninach? ozaj Ivko mal vcera odist....tak sme sa lucili.....rucali sme obidvaja 😖 😢 a za hodinku mi zavolal nech pre neho pridem, lebo sa mu pokazilo auto 😠 😅

andrejka10
29. júl 2009

Dnes mi začal krásne deň. Prišiel mi balík z rajdeti a som milo prekvapená a maximálne spokojná. 😀 😀 Teším sa ako malé dieťa. Keď to všetko preperiem a postavím, nafotím - dám do albumu. 🙂 🙂 🙂
Fiona to je veľká škoda, že sa nemôžete dostať k záhradke. Skúste ešte nejako zabojovať, možno sa to podarí. Držím palčeky. To by bolo fajn, pre malého, keby sa mal kde vybehať, vyšaliť a máš to rovno pri byte.
Inak máš veľmi pekný vzťah s drahým. Keď som čítala tvoj príspevok aj mne prišlo ľúto. ☹
Moje detváky sa nudia doma. Ten starší, tak tomu sa nikde nechce ísť a tá malá zase sama nikde nemôže. Ja nemám nikoho, nejakú babku, alebo rodinu, čo by ich zobrala aspoň na 3 dni. Vždy sme prázdniny riešili táborom.
No Monika aj ja som vééééééľmi zvedavá ako sa ti darí a ako vštetko stíhaš. Pracovať, prerábať......... Ozvi sa nám.

monika0123
29. júl 2009

ahojte.tak nam pomaly robia tie izby.je tam dost roboty.myslela som ze je to jednoduchsie.a robota?este velmi nerobim lebo nemame kancelariu tak cakam kedy daku zozenu.ale uz mam certifikat.dnes sa ma dve maklerske firmy pokusali zamestnat,ze vraj u nich mi bude lepsie.ale ja chcem ostat tu.nemam dovod odchadzat.ak by mi to tu neslo tak mam aspon zadne vratka.

alicka a ako to dopadlo?sla si pre draheho?

fiona8
autor
30. júl 2009

ahojte
tak Adi rychlo daj foto, som veeeelmi zvedava 🙂 to je smutne, ze decka nezoberu babky.....ale ved hadam si nejake zazitky urobia 🙂 a starsi nechcel ist s muzom na jazdu?? Ivko mi zobral brata 12rocneho, na 3 tyzdne....velmi sa mu pacilo aj ked na konci mu uz bolo dlho 😉
Monika bola som pre muzika, v noci o pol 11nastej...normalne som sa bala.... 😒 v noci soferovat sama....zacali mu horiet brzdy..... 😠 a to sme ich davali min.tyzden opravovat.....nejako mu blbne aj ABS....a vcera opravari zistili,ze mu spadla vrtula co chladi motor....mohol zadret motor a mali by sme po aute....do kelu kazdy mesiac sa kazi....ach jaj... ☹ videla som fotky tak vy uz vo velkom stierkujete, poviem Ti riadna drina ,ze? 😀 ale uz to budeme mat peknucke...joj tesim sa uz ako tam budeme prvu noc..v takom novuckom 😉
to je super,ze mas uz certifikat, zvladas to super 😉 a mas pravdu,ked to v tejto spolocnosti nepojde mozes ist k tym co Ta volali vcera 😉 aka je to vlastne firma? Amslico? 😉
majte sa pekne kocky pekny dnik.....
ozaj Adi si uz zabalena do porodnice??ja este nie nemam taku tasku.....hmmm musim rychlo daco zohnat
papaaaaaaaa

andrejka10
30. júl 2009

Ahojte babenky. Včera som to poprala, ale nemá to kto vyžehliť. 😀
No náš Lukáš by rád išiel s tatinom, ale potrebujem ho mať doma. Vieš, keby náhodou ......... či ma chytia pôrodné bolesti, aby bol pri malej, alebo už by som zrejme nemala jazdiť autom, ale jazdím, lebo nevládzem chodiť pešo. Tak vtedy je dobre, keď je vedla mňa. 🙂 Tá naša stará šunka sa stále kazí a čo ja sama s tým brušiskom???
Pozerám, že aj vás neposlúcha to vaše auto. 😒
Monika, tak tá je naša šikulka, stíha všetko prerábať, pracovať. Len tak ďalej Monča. 😀 😀

fiona8
autor
31. júl 2009

Adi ahoj, mas pravdu....Lukáša mať pri sebe, aspon Ti pomoze keby nieco....a muzik kedy dofrci??

andrejka10
31. júl 2009

Tak to nemám ani tušenie. Dovolenku má nahlásenú od 15.08., ale či už bude vtedy doma?????
A ja sa chystám rodiť 10.8. - predsa na jeho narodeniny 😀 😀 😀
Pridala som fotečky baldachýna, kuk do albumu 🙂

monika0123
31. júl 2009

ahijte.ano je to amslico-dakujem za podporu andrejka.ta postielka je NADHARNA.v takej by sa mi budalo ako vo vaticke 😉 ja super ze mas doma chlapa na ktoreho je spolah

fiona8
autor
1. aug 2009

jeeej Adi ta postielka je naaaaaaaaaadhernaaaaa 🙂 🙂 uz aby sme ju rozlozili aj my 😉
monika ako ide prerabka?

andrejka10
1. aug 2009

Ďakujem dievčatá. Teraz budeme s malou Sárou namyslené 😀 😀 😀
Čo budete dnes robkať? Pracovne, či stavebne? 🙂

monika0123
1. aug 2009

stavebne 😒 😀

fiona8
autor
1. aug 2009

aj my sme boli v byte, montovali nam zasuvky a vypinace.....ale to hlavne hodiny, nie a nie dovybavovat.....uz 2mesiace sme bez elektriny 😠 😠 Ivko zajtra odchadza.... 😢
boze to teplo......... 😝 😝

andrejka10
1. aug 2009

No babenky mám pikošku. Dnes ma postrašili, tie nepravidelné kontrakcie - poslíčkovia. A ja ako vzorná manželka som zavolala tatinovi, že teda už hodinku sa trápim, ale je to priskoro (24 dní skôr) a nepravidelne. Keď to konečne skončilo, volám znova tatinovi, teda že rodiť nejdem a on už oslávil dcéru s ostatnými kolegami. 😀 😀 😀 😀 😀 No je to normálne???? To sú tie víkendy, keď sa nejazdí......... 🙂 🙂 🙂 🙂 Keď pôjdem rodiť naozaj, už mu nevolám...... 🤐 🤐 🤐

fiona8
autor
2. aug 2009

Adi boze... 😅 drzim palce, a ake boli tie nepravidelne?? v akych intervaloh??

andrejka10
2. aug 2009

Fiona, boli dosť silné na začiatok, a zo začiatku, do 2 minút aj tri krát a potom sa interval postupne naťahoval, a ked to bolo už len raz za 5-7minút, vedela som, že dnes ešte nerodím. 😀 Ale to sa mi stalo aj pri Andrejke. Tak už som vedela, že žiadna zbytočná panika. 🙂 🙂 🙂

andrejka10
2. aug 2009

A zabudla som ti ešte napísať, že medzi jednotlivými bolesťami, raz bola 3min. pauza raz 5min potom zase 3 a pri normálnych to tak nie je. Vtedy je do rovnaké medzi jednotlívými bolesťami, takže takto to rozoznáš. 🙂

monika0123
2. aug 2009

tak to je super ze ste sa s babulkou posunuli do dalsieho levelu.ja som tiez mala tie cvicne mesiac skor a nakoniec som este aj prenasala 😵 a dokonca 4 dni pred porodom som mala kontrakcie kazdych 7 minut a nic tak mi po dvoch hodinach pichli nejaku injekciu aby som sa vyspala lebo to bolo v noci a ja som bola uz od rana v nemocnici na pozorovani kedze mi vytiekla zatka a uz som bola po termine.aku mate nedelu kocky?

andrejka10
2. aug 2009

Monika, nestráááááš. 😖 Ja som rozhodnutá 14 dní skôr rodiť.Nie celé leto s brušiskom chodiť, ale s kočiarikom sa pýšiť🙂

fiona8
autor
3. aug 2009

aj tak sa bojim,ze to nerozoznam a budem zbytocne v panike....nejlepsie by bolo keby mi odtiekla plodova voda a vtedy viem,ze musim ist hned do nemocnice...........
adi dufam,ze Ti ten termin 10.8. vyjde 🙂 🙂 🙂 aby sa ocino tesil 🙂 🙂
mojemu sa stale prihovaram,aby este vydrzal,pokial sa nastahujeme.....vcera som zmenila bydlisko od svokry k nasim.......ale doma je len doma........ ☹
majte sa pekne pekny dnik kočky 😉