Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

fiona8
autor
5. aug 2009

haloooo baby, kde ste vsetky?????????? ☹
Adi dufam,ze nerodis??? 😕 😅

andrejka10
5. aug 2009

Ahojte babulky. Tu sooooom. 😀 Nie ešte nerodím, len v pondelok som bola v poradni a odsedela som si tam 4hodiny. Na zošalenie. Prišla som domov neskutočne unavená a už sa mi nič nechcelo. Včera som len oddychovala. Aj malá včera nechcela kopkať. Ale dnes už kopká o 106.
A vy ako? Čo porábate?
Zabudla som vám napísať. Ja som v poradni ešte aj doktorku presvedčila, že rodím 10.08. 😀 😀 Už sme sa rozlúčili, popriali všetko dobré a keby "náhodou" nie tak potom ešte do poradne 17.8, ale to už nemám ani v tehu knižke zapísané. Som dobrá, však??? 😀 😀 😀 😀 😀

fiona8
autor
5. aug 2009

hehe 😀 😀 no to si 😀
a ako sa citis? a malinka?? ozaj Adi a na prebalovanie co potrebujem? musim mat tu prebalovaciu podlozku??

andrejka10
5. aug 2009

Cítim sa ako pre pôrodom. 🙂 Bojíííííím xixi
Fiona, ja som sa pri 2 ďetoch zaobišla bez prebalovacej podložky, teraz ju mám. Ale či ju využijem, to neviem.
A ty ako sa máš? Ešte vládzeš prerábať? Výbavička už pripravená?

monika0123
8. aug 2009

andrejka,drzim palce nech sa ti to podari ako ty planujes 😉 alicka,ja som nepouzivala tu podlozku a nechybala mi

tak sa vam idem pochvalit.uz mam vymalovanu spalnu.strop a tri steny su slabozelene a stvrta kuk http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

v skutocnosti je to krajsie

co porabate?alicka tvoj drahy kedy pride domov?moj asi tak o 6 hodin

fiona8
autor
9. aug 2009

vau Monika to si kde vyhrabala taky napad?? je to perfektne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
adi nieco mam uz pozehlene, poprane, ale najhorsie je,ze to prevlakam od maminy k svokre a plno veci nosim v aute v kufri je to nenormalne, lebo do bytu sa to nemoze dat je tam este bordel, som z toho na nervy a zufala vobce neviem kde co mam 😠 😖 ☹
tak diky za rady,tu podlozku si nekupim, ale kupila som take papierove na prebalovanie take jednorazovky.....
Monika Ivko by mal prist vo stvrtok, este vylozi Neapol.........zavidim Ti ze uz Erik je doma 🙂 🙂 v sobotu ma segra svadbu, tak chystame........ 🙂
majte sa pekne Adka vela stastia ak to na Teba pride, urcite daj vediet........inak ja som bola na poradni, vsetko ok, neotvaram sa, predcasny porod zatial nehrozi.... 😉 papapaaaaaaaaaaaaaa

monika0123
9. aug 2009

neviem,inspiracie hladam na nete-modra strecha a cez google si zadam hladanie obrazkov a tam hadam po slovensky aj anglicky ale najviac sa mi pacili nemecke.tam som si nasla mojmu srdcu najblizsie namety.toto co som robila ja bolo povodne s odtienmi sivej ale ja som to urobila so zelenou.to je dobre ze je vsetko ok 😉 drzim palce.mas este dost do terminu tak nech drobcek este chvilku vydrzi.mne sa maly vcera vopchal pod tricko,packal ma po bruchu a vravel ze moje brusko a ja mu na to ze bolo jeho 9 mesiacou a teraz je uz moje 😀 pekny vikend

monika0123
11. aug 2009

babenky hadam nerodite? 😕 aj ked andrejka uz vcera mohla 😵 dodatocne vsetko naj andrejkynmu manzelovi k narodeninam 😉

fiona8
autor
11. aug 2009

adi no co?? stihla si to na tie muzikove narodky??? 😉 😉 bojime sa o Teba.....ako sa mas??
Moni ja este nerodim 😉 segra ma v sobotu svadbu, tak je u nas frmol 😒 😖 a ty co robis??

fiona8
autor
11. aug 2009

a do pipiny Monika vy riadne burate 😖 😉 😉 fuuuuu uz by som to nechcela zazit 😖 😝

monika0123
11. aug 2009

aspon mam dovod sa furt vytratit niekde prec aby maly nebol pri burani,ale ak chceme pekne byvat tak to museme urobit ☹ ale o andrejku mam aj ja strach.dufam,ze si robi len srandu 😕

monika0123
12. aug 2009

zacinam mat dojem ze nam andrejka porodila 😵

andrejka10
12. aug 2009

Ahojte babulky moje zlatučkééééé. Nie, ešte sme stále kindersuprise - dva v jednom. 😀 Malá Sára nás všetkých od začiatku "vydrbáva". 😀 a asi sa na tom dobre zabáva.
Bol tatik na chvíľu doma, tak som nemala včera večer čas vám odpísať. 😀 Malej sa stále nechce ísť von 🙂, tak mi ostáva s manželom ťuťu muťu, alebo umyť okná na celom byte. 😀 Lenže máme odstavenú teplú vodu, tak si radšej vyberám ťuťu muťu. Ale tatino už je zase fuč. Prišiel včera o 18,00 hod. a dnes už utekal po auto do KE. Otočí už len Čechy.A má od soboty dovolenku. Tak snáď......už porodím.
Inak babulky ste veľmi zlatučké, že tak na nás myslíte. 🙂 🙂 🙂
Monika, ďakujeme za blahoželanie. 🙂. Inak máte naozaj veľa roboty. Ja neviem, obdivujem ťa. Tak nech vám ide práca od ruky a fiona aj vám. 😀 😀 😀 😀 😀

fiona8
autor
12. aug 2009

ahojte kočky...
no super Adi fakt sme sa uz obavali 🙂 takz 🙂 mala s Vami riadne vypiekla 🙂 🙂 inak mne tiez dnes pride muzik, idem urobit sosovicovu kyslu a pyre s rybimi prstami.... 🙂 joooj uz aby sme byvali...veru Monika uz potom sa nam lahko bude vyvalovat a pozerat ake je vsetko peknucke a vonavucke 🙂 🙂
papaaaaaaaaaaaa 🙂

fiona8
autor
13. aug 2009

caute baby
uz mam doma Ivka....akurat isiel kupit rozky 😉 Monika Erik je este doma??

andrejka10
14. aug 2009

Ahojte babulky. 😀 Aj ja hlásim plnú zostavu. Tatik už sedí vo vlaku a je na ceste domov. Čakajú nás sladké 2 týždne dovolenky. 😀 😀 Strááááášne sa tešíííííím. Inak sme stále dve v jednom...... 🙂

andrejka10
16. aug 2009

Dobry deeeen 🙂
Dnes tu v zastupeni budem pisat ja 🙂, syn Andrejky. Mam dolezitu ulohu Vam povedat, ze dnes o 8:30 sa nam maminka uz rozsypala :D:D, Sára ma 3500g, 50 cm a je zdravuckaaa :D Mozete sa tesit spolu s nami :D

monika0123
16. aug 2009

ahoooooooooooooooooooooooooooooooj.boze tesim sa s vami.som rada ze ste mali ocka doma ked malinka prisla na svet.ma krasne miery.pozdrav maminku a blahozelam vam 😉 a malej sare vela stastia a zdravia a samozrejme aj maminke.este raz vsetko najlepsie 😵

monika0123
16. aug 2009

inak este maminke udelujem obrovsku pochvalu,ze sa postarala o to,ze to tak skoro vieme 🙂

fiona8
autor
17. aug 2009

jeeeej ahojteeeeeeeeeee 🙂 🙂
gratulujeme a tesime sa s Vami....ocinovi to super vyslo, ze stihol porod a teraz si bude pekne uzivat malinku aj babenko!!!!!!!! supeer som rada,ze to uz mate za sebou......pozdrav ich drzime palce 🙂 🙂

monika0123
18. aug 2009

inak andrejka pekny datum.kamoska pred 2 rokmi tiez porodila 16.8.a 15.8. mal narodeniny moj drahy

iwan78
19. aug 2009

neviete nahodou kedy ma fiona termin?

fiona8
autor
20. aug 2009

iwan78
zlato, pozri sa mi do tehu knizky 🙂

fiona8
autor
20. aug 2009

ozaj Adka by uz mozno mala byt doma aj s malinkou.....ADI podaj hlasenie o vsetkom...porod...a tak....sme zvedave.....a ak stihas daj aj fotos 😉 🙂

iwan78
20. aug 2009

vsak si mi uz povedala aspon tri terminy 😉 uz som z toho zufaly 😝

iwan78
20. aug 2009

ženušky a vy kde mate svoje najmilsie ratolesti? -manzelov.

monika0123
20. aug 2009

ahoj iwan.moj akurat oddychuje lebo je zmoreny z roboty okolo domu.my tiez teraz prerabame.mile ze si prezradil meno vasej ratolesti lebo alicka bola tajnostkarka 😀
inak fajn ze je tu aj chlap 😵

adi,uz by si sa fakt mohla ukazat,ale asi nemas cas 😅.

monika0123
22. aug 2009

fiha,tu to ale zije 😕 😀

ivan,ty kedy ides do roboty?

monika0123
23. aug 2009

no tak ten moj uz frci do roboty ☹

monika0123
24. aug 2009

a kedze som taka rychla tak vsetko najlepsie alicke k vcerajsim narodeninam 😉