Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

alionuska
11. máj 2009

My by sme hlavne chceli zdrave babatko.A potom,ak by som mohla vybrat,tak asi dievcatko...ja neviem preco..vsetky sestry maju chlapcov...nasi maju sest vnukov a dve vnucky...a ja lubim vsetky deti,ale aj tak by som radsej chcela dievcatko...ja sa na to tesim,kedy mi to povie,ze co to bude! 🙂

andrejka10
11. máj 2009

Babenky moje, musím Vás na chvíľu opustiť. Aj deti sa chcú pohrať na PC. Teda starší, malá spí. Ja si Vás pekne večer dočítam. pááááá

alionuska
11. máj 2009

Monika,moj terajsi doktor ma taky super ultrazvuk ze si myslim,ze to tam uvidi...ved potom vam napisem! Ale ak nie,nevadi,ja si pockam! 😀
Jaaaj,baby idem aj ja upratat nieco,lebo som tu zasadla,jak keby som nemala co robit! 😀 😀 Tak zatim pa

monika0123
11. máj 2009

fiha.aspon mas doma chlapa co ti pomoze.ja som vzdy chcela starsieho brata s ktorym by som chodila von medzi jeho kamaratov 😀............. ja som chcela byt ucitelka.matika-fyzika ale prislo mi luto tych detureniec tak som to vzdala 😵 ale mozno sa to zmeni a este pojdem studovat.ale ak by som sa tak rozhodla budem to mat tazke lebo ak z tychto veci clovek na cas vypadne trva to kym sa nabehne spat.ale mozno si spravim len nejake jednoduchsie nadstavbove studiu lebo mam len gympel.mozno nejake podvojne uctovnictvo.daco ekonomickeho charakteru.zatial si kratim matersku knihou talianciny ale ak sa mam priznat pri tychto starostiach na nu nemam cas ani naladu 😒

rozprava sa snehulienka s jezibabou.
snehulienka:prihlasila som sa na ekonomicku fakultu.nebudem sice najkrajsia ale zato najmudrejsia
jezibaba:ja som sa prihlasila na matematicko-fyzikalnu.nebudem najmudrejsia ale zato najkrajsia

😀 😀 😀

co urobi cigan ked skonci ekonomicku fakultu?prenesie si lesenie na prirodovecku

fiona8
autor
11. máj 2009

paneboze baby ale tak toto som necakala 😀 super ste sa rozpisali 😀 ale monika to fakt mas tolko malo rokov? na to ako si spolu piseme je to super 😉 a tak som sa tu nasmiala tie Tvoje dristy 😉 😀 inak ani neviem co vam chcem napisat, lebo uz som aj zabudla co ste to tu vsetko popisali 😉
inak aj ja zehlim bleeee 😝 😝

fiona8
autor
11. máj 2009

alenka
ty si takato sikula?? pecies nadherne torticky 😉 to mas na to skolu alebo sama si sa naucila??

fiona8
autor
11. máj 2009

jaaaj baby zase som tu sama...??

fiona8
autor
11. máj 2009

baby co ste varili, dajte dake tipy na zajtra

monika0123
11. máj 2009

aj mne sa velmi pacia tie torticky len vsetky maju jednu obrovsku chybu 😠 nie su u mna na stole 😀

ja mam pozehlene.vcera som robila 3 prania tak som mala co robit a este k tomu ked ma tu zdrziavate 🙄 hrozne s vami 😀 dnes uz robim druhe pranie.mama este nema zapojenu pracku tak periem aj im veci a vcera sme obe menili postelne prado(jezisi povodne som omylom napisala spodne pradlo 😅 😀) tak som mala prania vyse hlavy

alica.preco by sme si namali rozumiet.ved nie si ovela starsia.sme skoro ta ista vekova skupina 😕 a navyse ako kamionistky si mame co povedat 😉

monika0123
11. máj 2009

nie si sama.som pri tebe.neboj sa 😉 😵

dnes bola na obed zapekana cestovina so sunkuo a syrom, zajtra bude karfiol.vcera bolo plnene kura.ty si co fajnoveho robila?

monika0123
11. máj 2009

tak teraz som tu ja sama ☹ .mam upratane a cakam kedy dopere pracka

alionuska
11. máj 2009

Fiona,ahoj.Dakujem No skolu na to mam,som vyucena cukrarka,ale to,co som sa anucila v skole mi do zivota nic nedalo,lebo sme pielki zo samych polotovarov,nejake prasky sa zmiesali s vodou a bol biskvit na svete...neviem ako dnes vo velkovyrobnach,ale ja som sa na ucilisti ozaj nic prakticke do zivota nenaucila...To je rokmi,ze sa to na mna nalepilo..odmalinka som pomahala mame v kuchyni a asi aj preto tak dobre varim! 😀
Dnes sme mali na obed kuracie stehienka bez kosti a koze a pecene zemiaky..mnam mnam... 😉

monika0123
11. máj 2009

ali si velmi sikovna 😉 .ja rada peciem ale ani zdaleka sa to k tebe nepriblizuje 😕 .co zvyknes piect drahemu do roboty.myslim nieco sladke co sa tak skoro v teplom aute nepokazi.aspon tak na cestu nech si zamaskrti cestou do roboty lebo moj drahy tam cestuje 7-8 hodin

alionuska
11. máj 2009

No on stale pyta babovku...taku klasiku. 😀 Ale tentokrat som nestihla,lebo v pondelok rano mu volal,ze ma prist hned pre kamion do TT,tak to bolo tak narychlo...
Ale som ho naucila jest torty a zakusky...on to nikdy nejedol a ked ja upeciem,len sa po tom zaprasi...Ma chvali a ja sa tomu tesim! 😀 😀

monika0123
12. máj 2009

dobre ranko kocky.my sa pomaly preberame a o hodinu sa chystame po dlhsom case do klubu matiek nech vypadneme trochu medzi spolocnost

fiona8
autor
12. máj 2009

dobre ranko maminky 😉
no ved monika sa tesim,ze sme si tak sadli...a ved ano nemam sa co cudovat ja mam len 23 😀 ale to ze ake mas reci by som povedala,ze si starsia...si taka rozumna 😉
ja som vcera robila len cestoviny s tuniakovou omackou ( cibula, cesnak, rajcin.pretlak, tuniak, oliv.olej) + syr....
ja Ivkovi na cestu robievam, strudle, alebo palacinky....a naposledy jahodovy kolac s posypkou.....
ozaj Monika,vcera sa Ivko rozpraval v ITL s nejakym Koidlakom....a pytal sa ho na Erika...poznal ho ten kolega, ale neviem kto to bol.....Ivko je dole pri Salerne.... 😉
dnes som bola na krv...co ma ustipol ten kliest....a vysledky budu o 2 tyzdne....ale hadam budu ok, nemam teploty, a citim sa fajn....robili mi testy, ze ked som tehula na boreliozu.... inak neznasam ked mi beru krv bleee bleee 😝 nemozem sa na to pozerat, a sestricka sa smiala na mne lebo som si pospevovla pri tom: neboli, neboli 😀 som ako decko ale dako sa musim oklamat 😉
ja idem zajtra prvy krat do mama centra, bude tam burza a pojdem tam zaniest nejake veci na predaj....mozno nieco predam.....ale rada by som si tam kupila aj dake gatule, sak voliako ma tlacia uz aj rifle a tie som si len nedavno kupila...to mam take bedrove tehu veci na tu gumu este nemam....
majte sa pekne a pekny dnik kocky

monika0123
12. máj 2009

ved ja viem ze medzi nami je lan 1-2 rocky podla toho co o tebe viem.ja sa len tvarim ze som rozumna 😀
tuniakova omacka-som si myslela ze si zas robila obed akov interkontinentali sikulka jedna
u nas na firme su teraz traja erikovia.moj z lc,dalsi je z velkeho krtisa a tretieho nepoznam.moj bol vcera okolo milana a potom mu poslali nakladku kde stal cele popoludnie a az vecer mu volal disponent ze je na zlej adrese.omylom mu poslal adresu na ktorej uz pred tym nakladal iny koidlak a tak na spravnu nakladku prisie 18:10 tak tam cakal az do rana na nejakom namesticku.aspon si oddichol.vsak po vikende netreba zacat zhurta 😵 ................neboj vysledky budu ok 😉 ja som tiez neznasala odberi krvy.raz mi dopichali obe ruky co skusali furt inu zilu lebo tak sa im skrili od strachu tie moje zily ze mi nijak nevedeli odobrat krv 😅
ja mam tiez tie nohavice na gumicku aj rifle aj tenke lanove na leto.tie lanove nosim aj teraz.stiahnem gumicku a ani nevidno ze su tehotenske.je to dobry vynalez lebo ich mozes vyuzit aj po porode a nie su to zbytocne vyhodene peniaze

andrejka10
12. máj 2009

Ahojte babenky, pozerám, že máte dobrý prehľad o svojich drahých. Moje zemepisné znalosti sú dosť úbohé, tak som rada, že zvládam "štát" v ktorom je. 😀 😀 😀
Aááá, mám pikošku, tá suprova tatinova firma, nám včera hodila na účet 300e 😵 😵 😵 .
Inak budem sa musieť už dnes začať učiť. V piatok má čaká ťažká skúška, a potom ďalšia, ďalsia. Fuj.... už sa mi nechce. Radšej si tu s Vami píšem. 😉
Fiona, výsledky budú dobré, uvidíš. 🙂
Babenky užite si deň, ale s krajším počasím ako máme my tu v Poprade. Ja sa tu priebežne na Vás pozriem. 😅

fiona8
autor
12. máj 2009

ahojte maminky🙂
adka
to je super aspon nieco,ze Vam poslali na ucet....a ty chodis do skoly?? ako to zvladas?? boze baby ved mne sa teraz nic nechce, nie sa este ucit...a to nemam ani deticky.......
a my musime mat o nich prehlad, 😉 ved sme s nimi jazdievali 😉 uz nas neoklamu, vieme si vyratat aj kolko im to bude trvat domov 😉
a monika
ty co pekavas erikovi na cestu? hmmm..a az 3ja erikovia su na firme?? 😉 no teda.....a ako bolo v mama centre?? potom napis 🙂
adi a uz mas aj brusko??

fiona8
autor
12. máj 2009

adi
aj my sme boli na dovolenke min. rok v sturove........boli sme na taky predlzeny vikend a bolo faaaaaaaaaaaaantasticky 🙂 aj v madarsku sme boli, pacilo sa nam 🙂 ale teraz uz na kupka asi nemozme ist?? ze??

monika0123
12. máj 2009

andi a na aku skolu chodis?z coho mas skusku?v kolkom rocniku si a co z teba bude?
my tu mame poloblacno a teplo 🙂
super ze vam nieco dali.ked neprsi aspon kvapka 😉

to nas tedy neoklamu.len tak nam nemozu povedat hocico 😀 hned by sme ich prekukli
vsak ja by som aj poslepiacky presla z rima do berlina ale do popradu by som len tak netrafila 😅 je to smutne ale je to tak.slovensko nemam velmi zbehane.sused ma odtahovku a dnes ide do talianska pre jedno auto a ked som mu vravela ako sa tam dostane kde a na aku dialnicu ma odbocit a na co si davat pozor len od uzasu krutil hlavou 😵 kdo umi ten umi 😀

my sme zvykli s mamou robit bud skvarkove pagace,strudlu alebo nejaky jablcnik a plus do poharou zavarit zabijackovu kapustnicu,segedin alebo perkelt.da to do autochladnicky a tam mu to pekne vydrzi

firma ma okolo 50 soferov tak sa tam stretli traja ale ked nastupil bol jediny.potom ked prisli dalsi a este sme spolu jazdilio tak nas oznacovali ako romeo a julia 😵 .tak nam pisali na vsetky papiere aby mali istotu ze si to nepopletu v kancelarii alebo pisali len moje meno kedze som bola jedina zena tak bolo hned jasne ze pre koho su tie papiere.

v centre bolo super.maly sa zo zaciatku hambil ved sme tam neboli 4 mesiace ale po chvilke sa osmelil a teraz sa ma pyta ze kedy pojdeme na kubu(mysli tym do klubu) 😀

fiona8
autor
12. máj 2009

no super tak sa vam pacilo🙂) ved treba chodit aj medzi ludi.......a to kde mate?? v LC ?? to centrum??
a ako zavarate?? ja som raz ivkovi zavarila polievku s udenym masom fazulkovu ale sa mu pokazila.......tak som to asi zle zavarila....... ☹
moni idete niekam cez leto?? si sikula,ze mu vies tak poradit, mala si ist s nim ako osobny navigacny system 🙂
ako ste volali navigacny?? my Marka 😀 a ked nas doplietla tak ty kur..a stara de si nas to zase poslala 😀 😀

fiona8
autor
12. máj 2009

idem navliect periny potom nakuknem.....

monika0123
12. máj 2009

ano je to v lec pri trznici.ta miestnost je na poschodi a na prizemi je super cukraren.mnaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵

ja som nezavarila fazulovu ale sosovicovu a tiez sa pokazila.tieto polievky nevydrzia,hned sa pokazia.najlepsie sa zavaraju kde je kysla kapusta lebo ta sterilizuje a vydrzi to.ja to robim tak ze tesne pred dovarenim to dam do poharov.keby to bolo uplne dovarene tak by sa to pocas zavarania rozvarilo.riadne to uzavriem ako kompot a 10 min sterilizujem vriacou vodou v hrnci.
my ideme na maltu.cista voda,dobry piesok len nech sa nam miesacka nepokazi 😀 tento rok tak ako predosle asi nebude na taky luxus cas a tento rok ani peniaze.mozno vybehneme na nejake kupalisko ale nic viac

vies ze som sa sla previest ale ako by som to drahemu vysvetlila.to by nebolo ako v kamione.nijaky pako by nevyvolaval ze preco nie sme na vykladke a ide to rychlejsie ako 40tonove LKW.ide ku bolzanu.vsak tam trafim aj so zaviazanymi ocami a kedze mam C-cko tak by som mu tu odtahovku aj potiahla nech si oddychne.on nie je zvyknuty na tolko soferovania a mne by sa aj malilo 😀 ale nesmeli by sme obist kebab v linzi alebo kufstaine na autohofe a saozremne by som sa zas prezrala leberkase 😀

my sme to volali tetka,alebo róžika a ked nas nastvala tak stara p..a.minule mi erik volal ze sa pohadal s tetkou,najprv som si myslela ze so svojou z detvy az ked dalej hovoril ze mu furt kecala somariny a vodila ho po lazoch tak ju vypol a mne doslo o kom je rec 😀 ................a talepas som volala telefras a erik mu hovoril teleko..t

a vies z akych slov sa sklada BAG?bundes-autobahn-gestepo 😀 😀 😀 to povedz somarovy modremu ked chces exkurziu po nemeckej veznici 😵

a klasika
francuz-zabozrut
nemec-frico
rakusan-hi..er
talian-buzi boy

monika0123
12. máj 2009

boli to pekne casy.mame na co spominat 😀 😀 😀

andrejka10
12. máj 2009

Dobre sa Vás číta dievčatá a naozaj skláňam dole klobúk pred vami, že ste dokázali jazdiť na kamione. To je priam neskutočné.... 😀 Nechýba vám to???
Fiona, nemám bruško mááám brušiskoooo. 😀
Monika, chodím na EF UMB - druhý ročík, a čo bude zo mňa, to ani svätý nevie. Oficiálne odbor - ekonomika a manažment podniku. Len ma to už nebavíííííí. 😨
Babenky, fazuľa, šošovica, ani koreňová zelenina nevydrží. Ja zaváram tatikovi mäso s lečom, taký gulášik a to máme vyskúšané vydrží. Kapustnica tak isto, mäská na rôzny spôsob, na cesnaku, na koreniach rôznych, ale najradšej má to mäsko s lečom. Zvykne si k tomu urobiť cestovinu, ryžu, hodí to na domáce hostince, dokonca do zemiakových placiek a keď sa mu nechce nič ku tomu robiť, zje to ako polievku. 😀

monika0123
12. máj 2009

mne to velmi chyba 😉 najma tie zacudovane vyrazi tvare ked ma videli za volantom a vela krat sa veci hybali rychlejsie ked som nabehla do kancelarie.ale bolo aj dost tazkych chvil ale nic nie je jednoduche 😒

andi to budes mat dobre s titulom.aj ked to niekdy ide so zatatymi zubami no potom sa ti to vyplati.ucenie ma horke korienky ale sladke ovocie.obdivujem ta ze zvladas dve deti pomaly bude tretie,domacnost a to prekticky bez muza,na vsetko si sama.klobuk dole pred tebou 😉

ty riadne vybalujes draheho.mojmu som uz par mesiacov nemala cas nieco pripravit ☹

andrejka10
12. máj 2009

Ďakujem Monika, ale mne sa nozaj teraz už nechce učiť. Neraz mám "zajačie" úmysly. 😀 Radšej by som sa pripravovala na bábo, ale ešte tento semester musím vydržať. 😠 Je mi ľúto toho obetovaného času a tých vrazených peňazí.
Ináč, viem si predsaviť ako padala sánka ľuďom, keď videli ženskú za takou opachou. 😀 😀 Ja sama, by som sa pozrela. 😉

monika0123
12. máj 2009

ved to.keby si bola len v prvom rocniku tak by to nebolo az take hrozne sa na to vykaslat.po ukonceni semestra si das prerusenie studia?

minule som videla v lucenci kamion ktory soferovala zena a vedla sedel jej muz.normalne som jej zavidela ze jazdi na takej masine ☹
moj muz je uz v rakusku.dnes mal problemy v taliansku so signalom.uz som zacinala mat o neho strach.on nikdy nevypina mt a dnes nemal pol dna signal 😠

andrejka10
12. máj 2009

Ešte, že to bolo v signále 😉 Viem si predstaviť, čo si prežívala. Ja totiž neznášam takéto situácie - hneď ma chytí panika. 😀