Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

humba
19. apr 2013

@lenka3007 ja hej, nasa uz bola tiez v julemagazin co ju fotili v kine a robili aj rozhovor so mnou. Ked sa z neho stane hviezda potom pytaj honorar 🙂

lenka3007
19. apr 2013

@humba a aj tam bolo cele meno a priezvisko? Ja som bola teraz v skole, no nakoniec ze to len mozno ze tam bude vidno aj maleho, lebo ze robila vela zaberov a je to spolocna fotka jak deti jedia v jedalni... Tak som nakoniec zvolila, myslela som ze to bude original ze portret a s menom, priezviskom, vekom (uz len adresa chyba) to by som nedovolila..

humba
19. apr 2013

@lenka3007 myslim ze tam bolo lebo to bol clanok o detskych aktivitach v nasej dedine a co som ja hovorila tusim bolo moje cele meno a mala mala len Theresa 7 mesiacov. ale to bol taky lokalny casopis, tu sa vsetci poznaju :o) NO v tvojom pripade sa museli poistit aby si ich nahodou nenapadle ked sa objavi na dakej foto

lenka3007
19. apr 2013

@humba Ale podpisat mi nic nedali.. tak zas udavat ich nebudem, ale tak vies, je to riziko, v dnesnej dobe, ja aj na Fb mam fotiek par aj to len pre cca 35 vybranych priatelov... aj toto su inak noviny pre oblast troch komun, no uvidim v pondelok by to malo byt v novinach, tak kupim, ked nie, aspon nieco precitam zaujimave 🙂

humba
19. apr 2013

@lenka3007 nad tym som sa nikdy nezamyslela teda aspon nie tu v NO. ale v podstate ta chapem co je raz na nete to je vecne

lenka3007
19. apr 2013

@humba ale ved uvidime, ved tam bude aj kopec inych deti, uvidim aky ksichtik nahodil, bo on uz je alergicky na fotak odomna... 😀

humba
19. apr 2013

potom daj vediet co to je za clanok o stravovani to sa pobavime 😉

lenka3007
21. apr 2013

Babky mam otazku, ked by som chcela ist k nejakej koznej, tak najprv musim ist k fastlege? a myslite ze ma tam posle? chcem si dat pozriet znamienka, ale chcem odbornika, nie doktora pre vsetko...

lenka3007
21. apr 2013

@humba to som tiez zvedava... zajtra by to malo vyjst, tak kupim noviny...

humba
21. apr 2013

@lenka3007 tak toto si ries na SK tu sa nacakas 😉

lenka3007
21. apr 2013

@humba to sa tak dlho caka? nemam s tym skusenosti, chcela som si dat aj vybrat 2 znamienka, a najlepsie je to na jar, cez leto to nerobia...

humba
22. apr 2013

@lenka3007 mozno tam u vas v Osle nie ale ja sa tu vzdy nacakam do nekonecna, takze radsej riesim tieto veci na sk ak je cas.

lenka3007
22. apr 2013

@humba ja nie som v Osle 🙂 my sme dole na juznom pobrezi, 40 km od Stavanger 🙂 Ale asi to necham na to slovensko ako pises...

lenka3007
22. apr 2013

@humba tu je ten clanok, maly tam nakoniec nie je, je tam len jeho spoluziacka 🙂 http://jbl.no/index.php?page=vis_nyhet&NyhetID=...

humba
25. apr 2013

@lenka3007 zaujimave 🙂 uz poriesila tu koznu?

lenka3007
25. apr 2013

@humba idem sa objednat tu k fastlege, lebo ma to znamienko boli a cakat do leta sa bojim... uvidim co tam s nim poriesim... Inak nevies cca kolko mozem cakat ze vypyta fastlege za to ze pridem, kukne o co ide a objedna ma (asi) k odbornikovi?

humba
25. apr 2013

@lenka3007 ono ked ta to boli tak by to mal riesit ale troska pridaj na tej bolesti simuluj kuscok a mozno pochodis 🙂

lenka3007
25. apr 2013

@humba boze nestras, sak ja uz tu uz umiram ze mam volaku rakovinu koze a ty mi povis ze musim simulovat ked to chcem posurit 😀 to az tak zle to je u lekara? ... No uvidim ako pochodim, len musim najst papiere komu vlastne patrim, bo my sme tu este u lekara neboli, akurat na pohotovosti...

humba
25. apr 2013

@lenka3007 jaj no mozno pochodis to len tu u nas je taky saman african 🙂

mirasierra26
25. apr 2013

@lenka3007 Ja platim u FASTLEGE 180 nok za kazdu navstevu ... ale niekto plati len 130 nok.

lenka3007
25. apr 2013

@mirasierra26 dakujem, pytam sa aby som vedela aku hotovost musim mat.. alebo sa da aj kartou?

humba
26. apr 2013

@lenka3007 aj kartou zaplatis asi ako vsade 😉
Baby aj u Vas je uplne ze jarne pocasie, sak tu uz tyzden prsi, takto pred rokom ked uz bol mala na svete si pamatam uz bolo teplucko. Dufam, ze sa to skoro zmeni lebo osalieme.....

lenka3007
26. apr 2013

@humba aj u nas je strasne skaredo, prsi, tak do 5 stupnov a to sme dole na juhu... a to som sa tesila ze si pojdeme urobit piknik v maji do arboreta, pofotime kvetinky... no hadam sa to umudri, ked uz na slovensku skoro 30 stupnov maju...

janano
26. apr 2013

@humba u nas je krasne, svieti slniecko, 10-15 st., az na ten priserny vietor 😠. Celkovo tento rok to blbne...na stromoch ani naznak, ze by mali kvitnut....

humba
26. apr 2013

@janano presne tak my sme to uz s muzom poriesili ideme do teplych krajin 🙂

norwayka
27. apr 2013

@lenka3007 asi uz neskoro, ale ja davam ull undertøy a flisovy set a hento. Ked je teplejsie, tak uz len normalne, co ma oblecene, teplacky, triko a hento. Ale v skolke mame vzdy ullundertøy a flis a podla teplo o pod to oblecu. Najdolezitejsie su vrstvy a nie hrubka veci a ja osobne nedam dopustit na sormberg a ich flis. Maju rozne hrubky flisu a teda brutal teplo v tom je.

norwayka
27. apr 2013

@lenka3007 ze juzne pobrezie, hahahaha. To by ti moj muz velmi rychlo vysvetlil. Pakuj sa na zapad 😀

norwayka
27. apr 2013

@humba aj ja som sa prave vratila z teplych krajin. V najvyssi cas, na sk zacali 30 stupnove teploty, hihihihi

lenka3007
27. apr 2013

@norwayka jakoze sa mam pakuvat k vam? 😀 😀 😀 ak mate aspon o 10 stupnov viac ako my, tak aj stan si postavim na tvojej zahrade 😀 😀 to neni fer ked na sk mozu mat 30 a my tu tak max. 8-9 ☹ ☹ ☹

humba
28. apr 2013

@lenka3007
@norwayka ja teda vobec tie 30 nemusim, len nech si ich na sk maju ja im to nezavidim ja tak do tych 25 stupnov 🙂 Tu u nas bol vcera krasne mala bola cely den vonku, dnes to je naprd ale neva tesim sa ze v stredu sa predsa nejde do prace 🙂