Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

nikivikky
12. okt 2010

@janano ahoj dakujem za rady,urcite uzitocne a zidu sa....som v 25tyzdni,termin mam na konci januara a byvama na Alnabru oblast Ulven.v prvom rade musim pockat na vsetky papiere a potom mozme zacat ohladom nemocnice.ja len ze som tu naozaj kratko a neviem ako to tu chodi a neviem si to predstavit.kazdopadne vam kocky vsetkym diky za rady a skusenosti. 😉

janano
12. okt 2010

@nikivikky ahoj. no nie je to tu zas tak strašne komplikované 🙂 myslím, že ti hociktorá z nás poradí, keď budeš potrebovať

gustinovi
13. okt 2010

ahojky holky, tak jsme včera úspěšně dorazili. Tak můžem podniknout nějaký sraz. Kdo kdy může?

martinano
13. okt 2010

@gustinovi tak vitajte na prazdinach, my sme chory teda matko, takze my zatial nie

gustinovi
14. okt 2010

@martinano čusky, tak my tu budem měsíc, tak je času dost se vyléčit

naika
14. okt 2010

martinanoprosim ak mozes odpovedz mi na ip dakujem

babo79
14. okt 2010

ahojte dievcata ste sa tu rozrastli...
@nikivikky ja mam termin 21.1 tak to budeme potrebovat informacie spolocne 😀 ale @janano je zlatusik ona nam urcite poradi.. 😉 ja mam s tych papierov tiez mis mas ale tak dufajme ze to zvladneme 😵

martinano
14. okt 2010

@gustinovi aha tak to ano,aj ked mesiac ubehne ako voda a preco vôlastne nezostanete dlhsie ty pracujes?
@janano trosku marodime,ale snad budic tyzden uz budume uplne fit, mozme sa stretnut,alebo pridite k nam
@babo79 kde si sa stratila si tu dlho nebola?co nove?ako sa tehulkuje?

babo79
14. okt 2010

@martinano tu som tu som sem tam ku vam nakuknem ale dlho sa tu nic nedialo....ako si dovolenkovala???uz aj ostrovanka zarezava v praci som citlala, musim jej napisat ako to zvlada...idem sa ta opytat,videla som tvoj inzerat ze si predavala Jane kociar ako si bola snim spokojna???no ja tehulkujem v poho uz som sa dala na Pn som to uz v praci nezvladala...tak chodim teraz kazde 2 tyzdne na kontrolu ako pako....

martinano
14. okt 2010

@babo79 jaj tak, ja som jane kocik nemala, tak neviem.ale co pekne bud doma a na kontroly chod to je v pohodicke, ja som tak tiez chodila 😉

martinano
14. okt 2010

@babo79 dovolenka bola fajn

janano
14. okt 2010

@martinano ahoj maťa. dobre sa vyzdravte 🙂 my sme boli v utorok na očkovaní, no a dnes na nás došli chmáry... ☹ nervózna bola dnes malá a taký veľký fľak okolo to vpichu... 😒

janano
14. okt 2010

@babo79 ahoj 🙂 dlho si sa neozvala...už som dumala, čo je s tebou...na pn-ke máš teraz kľud, všakže...len nejak často chodíš na tie kontroly, nie? ja som tu chodila raz za mesiac...a všetko je ok? malé poslúcha? 🙂

babo79
14. okt 2010

@janano ale ja neviem co mi nedaju dlhsiu Pn 😝 ide stoho slak trafit...vsetko je ok vsak to poznas raz dobre raz zle..uz nech to mam za sebov...a vam ako sa vam dari?vsetko ok?? 😉

janano
14. okt 2010

@babo79 no my sa máme dobre, už sa nám tu začína ochladzovať. dúfam, že nebudú také veľké snehy ako minulú zimu...chudák muž sa naodhadzoval toho dosť... 😀 malá nám rastie ako z vody, akurát mala prvý rok minulý týždeň, tak sme trošku oslavovali 🙂 už sa naučila aj zlostiť... 😀 taká je srandovná, keď sa hnevá,...hmmm...ktovie, po kom to má...no poviem ti, užívaj si tehotenstvo, lebo potom ti bude ľúto, že to tak rýchlo prešlo

babo79
14. okt 2010

@janano jejj tak to posielam velku gratulaciu pre malu princeznicku....veru ochladilo sa nam tu ja som 4dni nevistrcila nos z domu..strasne pocasie je tu ☹ veru vlani bola riadna zima..my tu ideme tohto roku aj sviatkovat tak dufam ze to zvladneme..neviem si to predstavit 1 krat sviatky mimo domu 😢

janano
14. okt 2010

@babo79 ďakujem 🙂 🙂 🙂 my sme tu sviatkovali prvýkrát minulý rok a bolo to hrozne krásne...muž kúpil takú prekrásnu jedličku, voňala v celom byte, museli sme nakúpiť všetky ozdoby, piecť som moc nepiekla, lebo pri malej vtedy bolo dosť ťažko...snáď sa polepším tento rok 🙂 tiež to boli prvé vianoce v cudzine a hneď s malou...ale bolo dobre

janano
14. okt 2010

@babo79 aj keď ja som moc neni talent na vypekanie a varenie 😀

martinano
14. okt 2010

baby nestresujte ja som tu vsetky sviatky uz tretie vianoce teda je to super a babo sviatky mimo domov, ved tu mas manzela o chvilku aj babatko tak ake mimo domov, si urobite ako vam bude vyhovovat.bude super uvidis

babo79
14. okt 2010

@martinano ale vsak jasne zvladneme musime 😵 vsetko je raz v zivote poprve... 😉

babo79
14. okt 2010

@janano ale neboj mala podrastie bude viac papkat tak budes nutena vypekat 😀 ja teraz na Pn vymyslam vseliake recepty a sem tam idu aj do kosa neboj sa naucime sa a budeme sikulky ako nase mamulienky 😵 😵 😵

martinano
14. okt 2010

babulky jasne,ze ano, janka nema aspon dvoch chlapov doma, ja mam niekedy totiz pocit,ze maly zje viac ako velky a tych kolacov 😕

janano
14. okt 2010

no vám sa to povie, mne to niekedy pripadá, že som totálny antitalent....ja sa pri tom hrozne nervujem...že to cesto je moc tuhe, a prečo sa mi to trhá, a nejako mi to zas spľaslo, a tá plnka mala už dávno stuhnúť, atď...to ja radšej ten sneh vonku odhádžem 😀 😀 😀

gustinovi
15. okt 2010

čusík holky, by jste hoto za ten večer nakecaly,
@martinano my tu nejsme delší dobu, protože MM na podnájmu bydlí ještě s jedním starším pánem co tu je taky jako řidič tak aby jsme tu neotravovali, malá je docela hlučná a pusu doma nazavře. no a taky pak MM za 3týdny přiletí taky na měsíc, na celé svátky. Jinak opětovný nástup do práce mě čeká až v Aprilu.
Jinak my svátky budem slavit doma v ČR.
Loni jsem taky pekla na vánoce cukroví, malá si s vykrajovátky pěkně vyhrala jak vykrajovala perníčky a i rumové kuličku dělala malá.
No jinak počasí mi tu nevadí, je tu stejně jako u nás v ČR, někdy dokonce tu je i tepleji.A dneska ti vypadá že bude krásný den, tak zase odpo s malou vyrazíme ven. Malá má ráda lodičky tak už třetí den za sebou půjdeme na loď.

martinano
15. okt 2010

@gustinovi no ved vy si rozumiete
@janano nestresuj ty si sikulka velka ty zmaknes aj kolace aj malu a vianoce budu tip top.a ozaj ako dnes uz lepsie po ockovani?ak budu deti fit, dame stratkom buduci tyzden,ale pre istotu az ku koncu nikivikky berieme do partie sj oni urcite pridu a zuzku sme tu dlho nemali ta pracuje,ale skusim jej brnknut ci nebude mat volno niektory den, jej ale sa nas nazbieralo to je super, gustinovi, ked budu moct tak tiez, samozrejme

martinano
15. okt 2010

@miriam31 ozvi sa, mala by si byt tiez v norsku ak sa dobre pamatama,ale zial cislo, ktore mam na teba je odpojene tak sa ozvi, urcite sa k nam pridajte na stretko

janano
15. okt 2010

@martinano ahoj, no dnes uz bolo lepšie, ale nejako sa mi sekla a nechce jesť. Raz sú to zúbky, potom zas očkovanie, ... ☹ varím jej ako divá, nechce, kupované nechce...zavre pusu a díva sa na mňa, že čo to ja zas od nej chcem 😠 potom otvorí na milimeter...skúsi....hmmmmm....to nie je mamino mlieko.....nechcem 😀 a ja sa môžem aj poskladať. boli sme teraz na helsestasjon...váži dobre, krivky na grafe ukazujú dobre...no aspoň to

gustinovi
16. okt 2010

@martinano to víš že se přidáme

martinano
16. okt 2010

@janano no malinka takto vymysla,len maminkine mlieko?a ked ju nechas hladnu nezje nic?

miriam31
18. okt 2010

Ahoj Mata.V Norsku uz nie som.Mam zdravotne problemy, musela som sa vratit.Prepac, ze odpovedam tak neskoro,ale na net velmi nechodim.Ako sa mate?Co nove?