• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

6. augusta 2015 
@sisa00 jee tak to si mala vcera vydareny nakupny den, ti verim, ze ti o spravilo radost :slight_smile: mas tam nejake kamaratky poblizku? a tie vylety po hradoch a vyhrievanie sa na slnku, to aj ja oblubujem :slight_smile:

@lija15
@martinano dik za radu, gumaky vsetko vyriesia to je fakt :sweat_smile: no tu prsi druhy den, nikde ziadne deti ked sme boli na prechadzke, gumaky som mu pozerala uz v dvoch obuvach, take male nemali, tak budeme hladat dalej. neposobi na vas ten casty dazd depresivne?
21. júl 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bocianka preco na man nie ja mam radsej take pocasie ako teplo a horucavy,ja sa vtom pocasi citim super zavisy od cloveka niekto ma rad slniecko a teplo a inemu vyhovuje uplny opak.TAkze kazdy si tu najde svoje oblubene obdobie
21. júl 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hoky, omlouvam se, ze vam sem takhle vpadavam, obzvlaste protoze vidim, ze jste vetsinou z "jihu"... :slight_smile: Ale shanim Cesky s detmi, ktere taktez bydli v Bodø. Mam totiz 14mesicniho chlapecka, ktereho bych samozrejme rada naucila cesky, a samotne mi to moc nejde. Manzel je Nor a doma mluvime pouze norsky, zadne Cechy tady neznam... Tak moc doufam, ze se mi nektera ozvete!!! Kdyztak napiste do IP, jsem vdecna za jakykoliv tip! Hezky den vsem :slight_smile:
21. júl 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska64 nesuhlasim, nie je to jedno, ci 80 alebo 100%. Ty dostanes tu istu sumu, ale otec dietate nie.
21. júl 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bocianka Už mam aj po radosti ked som doma išla dať dole navlek z toho vankušika na kojenie zistila som že napln je roztrhana a všetky tie malinke guličky sa mi všade polepili cela kupelka parkety .hrozne to elektrizuje nemožem sa toho zbaviť . a zase sa trepať do mesta a isť to reklamovať :angry:
Mna ten čas niči len ked vide slnko hned som vonku ale tu sa to hrozne meni každu minutu mraky idu rýchlo takže si ho moc neužijem .
21. júl 2011 o 16:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ostrovanka Je lepšie asi tých 100% viac ludi to aj mne vravelo . Ja si potom berem neplatene tak je mi jedno kolko percent ja mam a u muža je určite lepšie ked ma 100% on zaraba ovela viac ako ja .
21. júl 2011 o 16:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ostrovanka ahoj, ale tatino bude moct byt dlhsie doma, takze dostane iba o trosku menej. Jasne, ze nebude mat to, co v praci, ale to az tak nevadi. Hlavne, ze nebudeme musiet dat malu hned do jasli.
21. júl 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, chcela by som sa vás spýtať, či ste šli cez agentúru alebo na vlastnú päsť. Ak cez agentúru, mohli by ste mi napísať akú? Ďakujem :slight_smile:
21. júl 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, v Osle buchla bomba... :angry:
22. júl 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooooooo??????.......pred chvilkou som bola na Helsfyre a pocula som kopu hukaciek.......asi pred hodinou a pol....moze byt?
22. júl 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa00 fuuha neprijemne, snad v pohode vyreklamujes...

sila ten vybuch :confounded:
22. júl 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no pekne vam tam zabombovali :D ešte že neni moc mrtvych ...

@bocianka Mame to s krku vymenila nam ho sa smiala že vonku prši a nam z vankuša sneži . tak v pohode mame ružovy :D
Ake mate počasie ? u nas neuveritele leje . Už neviem čo robiť ani okno nemožem otvoriť ako to šlaha :cry: rano sme boli na nakupy a pomotať sa a teraz mi už nič neostalo na robote. Včera som vyleštila cely byt a dneska už neviem čo robiť .keby aspon na hodinku prestalo liať . Dufam že bude aspon tepla zima :sweat_smile:
22. júl 2011 o 18:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dúfam, že ani jednej z vás sa to priamo netýka, ani nikoho, koho osobne poznáte..
Ale myslíme na celú krajinu, modlíme sa za všetkých a držíme palce..
Takéto sa NESMIE stávať :frowning2:
23. júl 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terrs ja som chvalabohu prave v ten den v praci nebola, draheho mam na SK momentalne, takze nastastie nic....ani neviem o nikom, co by sa mu nieco stalo zo slovakov, alebo cechov.....je to fakt katastrofa.....
23. júl 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7117 dnes som aj zisotvala, vsetci by mali byt ok, aspon teda z toho nasho okolia,ae vraj rana riadna, az k nam to bolo pocut
23. júl 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano ja som bola prave na Helsfyre a pocula som aj ja.......
23. júl 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky my sme prave vtedy isli z Osla ked sa to stalo este stastie ze sa nerada flakam po meste sama,lebo manzel robil tak sme sa s nim vozili v buse :wink: no katastrofa co sa stalo hned nam volali z rodiny ci sme v poriadku.....
24. júl 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky chcem sa spytat kde si mozem vyziadat tu v Norsku formular E115??potrebujem ho na matersku na SVK odovzdat zamestnavatelovi.Dakujem :grinning:
25. júl 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lija15 Ahoj, nepoznam formular E115, ja som si vybavovala E106 a to na HELFO......skus sa tam opytat mozno sa tam vybavuje aj ten, ktory potrebujes.
26. júl 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7117 jej dakujem za radu :wink:
26. júl 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lija15 Nemas zac.....sidlia na Helsfyre.......inak ak chodievas do Osla, ked chces, mozem tam s tebou skocit a ukazat ti.....byvam nedaleko
26. júl 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7117 jejda a kde byvas???no kukala som na ich stranku a take tlacivo vobec nepoznaju tak skusi manzel sa popytat v robote u odborarov na to tlacivo ci ho maju na navku...ale take stretko by som sme mohli spravit :wink:
26. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byvam na Alnabru, neviem ako poznas Oslo.......ale je to nedaleko Helsfyru.......
26. júl 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7117 ty lez a nelietaj :wink:
26. júl 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano ..... :sunglasses: ale abcas nejaka prechadzka padne dobre.....od vcera robim iba 2 hodiny denne aj to iba do buduceho stvrtka, potom asi pojdem na 100 perc. marodku......a ty ako?
26. júl 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7117 ja fajn, ty len oddychuj nech je vsetko v poriadku :wink:
26. júl 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano ved oddychujem co najviac.....:slight_smile:...o tyzden budeme vediet viac..... :wink:
26. júl 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7117 jeeej no super, treba treba oddychovat, este sa nalietas aj naprechadzas neboj
26. júl 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano ved cez vikend som vstavala z postele asi o 4 poobede....:slight_smile:....nejako sa mi nic nechce....a som ako balon.....:slight_smile:
26. júl 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7117 to je v pohode to narast hormonov robi to,ze sa creva nafuknu, to prejde :wink:
26. júl 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok