• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

13. marca 2017 
@norwayka :grinning: no prave taka svadba by sa mi pacila, spontanna, vesela. Ja moc na tu romantiku nie som, mne sa na mojej svadbe pacilo len to, ked ma uniesli na disco :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lija15 Ahoj to si ma trochu zaskočila moja ma cez pol roka a ma len 7400g :frowning2: no teda :confused:
15. feb 2012 o 10:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norwayka Ahoj ja som začla prikrmovať od toho 4 mesiaca lebo vraj si dieta vytvori viac tých protilatok alebo čoho proti alergiam .
15. feb 2012 o 10:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa00 no aj mna ta jeho vaha zaskocila :wink: ale Lijuska bola taka tiez ako tvoja ta ma 2 roky a ma ca11-12kil a obavam sa toho ze ju maly dobehne v 6mes :frowning2:
15. feb 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíte ža mala je moc podprimer ked ma len 7400g ??? ona papa pekne nie moc ako kedy . Ona je taky drobec aj ked sa narodila mala len 2585 g . A teraz mi v poslednej dobe začala niako vela kakať :fearful: aj 3 x denne asi cinknem doktorke že či to je ok no dneska je ešte len 10 34 a už sa mi dva krat pokakala . A to sa mi už nezda dobre
15. feb 2012 o 10:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa00 neni drobec :wink: prepac nechcela som ta vystrasit vahou maleho...nejdu jej zubky???lebo zo zubkov castejsie deticky kakaju....
15. feb 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak aj ja sa pridavam k Vam žijeme vo Vikersunde a som v 12tom týždni mam už 43 rokov takže mam aj dost strach aby všetko dobre dopadlo toto bude moje tretie dieta a dve ktore mam su už dospele moc ich lubim a na toto malicke sa velmi tesime :slight_smile:
15. feb 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alzbetaaa tak drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo :wink:
15. feb 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam že dopadne dakujem ešte mame dlhu cestu pred sebou termin mam 28.augusta ufffff ale snad to zvladneme a cakaju ma všetky vyšetrenia ktore absolvuju staršie mamicky
15. feb 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetaaa drzim palceky aj ja a termin mate na moje narodky :slight_smile:
15. feb 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetaaa aj ja sa pridavam....a drzim palce aby vsetko prebehlo bez akychkolvek komplikacii......:slight_smile:
16. feb 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetaaa gratulujem a drzi palce, aby vsetko preslo ako po masle :slight_smile:
16. feb 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetaaa mat dietatko po 40. nie je v dnesnej dobe nic vynimocne a toboz nie tu v Norsku...kazdopadne drzim palceky, nech ste obaja ok.. :slight_smile:
@norwayka uz si (ne)upiekla ten kolacik....hod mi recept, ak nie je tajny
@lija15 vobec sa nemusis ponahlat s prikrmovanim...ak ti dobre papa tvoje mliecko a pribera, tak mas este cas...to by si videla, keby hladoval :wink:
16. feb 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa00 mala je drobcek. Moj maly mal ako 3 mesacny 7 kg :slight_smile: .... on je zas bucko riadny
16. feb 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janano Tu si mozes pozriet, ako to vyzera a tu som to diskutovala s mamickou, tak si precitaj.
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/zoe_a/album/barborka-od-2-rockov/6854839/#comment-5751573

A potom druhy je taky vareny nepeceny. Heheh, to mi mama povedala. To su len piskoty a uvarene nase pudingy na to, mozes aj viacfarebny a dat vychladnut a potom slahacka na vrch, popripade este aj nejake ovocie.
17. feb 2012 o 08:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norwayka taku podobnu som robila aj ja malej na narodky, akurat na spodok slo piskotove cesto, ale plnky tiez boli z kyslej smotany zmixovanej s cukrom a medzi to ovocie...
17. feb 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janano Vidis, to je dobry napad. Mozem si kupit hotovy korpus miesto tych piskot. Jej, vidis, aka si mudra :slight_smile: Kujemmmm
17. feb 2012 o 13:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,kolegyna mi dnes ukazala super stranku...este mi pomaha google translator,ale tie receptyyyyy...
www.detsoteliv.no a specialne odporucam Arne Brimis sjokoladekake...nebicko v papulke :grinning:
17. feb 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Neviete ako sa vola taky koláč čo dosť často peču na vrchu je taká stvrdnuta pena jak z laskonky a vnutro je krémove a zospodu zase ta laskonka ? už presne neviem ako vyzera ale mavaju ho ja na všelijakých letakoch na formy v reklamách . U nas ho vždy mavame na všelijake akcie oslavy ale neviem čo to je zač a kde nan najdem recept . :sweat_smile:
18. feb 2012 o 17:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lija15 dakujem mooc verim že bude vsetko ok :slight_smile:
18. feb 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7117 dakujem mocc ja vy budete mat za chvilku miminko aj viete co to bude ? držim palceky aby to islo lahko :slight_smile:
18. feb 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetaaa ano, budeme mat chlapceka.....od dnes to mam za "22" dni......:slight_smile:
18. feb 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@humba dakujem a urcite dam vediet ci sme sa mu bude chciet na svet presne na datum terminu potom ciže na tvoje narodky :slight_smile:
18. feb 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7117 tak gratulujem tie posledne dni su asi najdlhsie už mate neake dieta alebo je toto prve?
18. feb 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetaaa toto bude prve....dva razy nam to nevyslo, teraz na treti sa zadarilo....:grinning: tatino ho uz vola aby uz isiel von......:slight_smile:
18. feb 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7117 :grinning: nech len tam ešte chvilocku pocka este ma cas neake tie dnicky :wink: tak som rada za vas ze sa vam to podarilo urcite je to dost stresujuce ked sa to nepodarí
18. feb 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetaaa to ano.....prave preto ho uz vola von, lebo sa boji aby sa nieco este nestalo, kedze tu su kontroly krcka, plodovej vody a podobne nula bodov.....teraz v stredu nam jordmor povedala, ze od nasledujuceho dna uz mozem u nich rodit....tak on sa toho chytil doslova...:grinning:
18. feb 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7117 :grinning: :grinning: aha tatina aky šikovny :slight_smile: a kde ste žili na SK ? my pochadzame z Trencina
18. feb 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa00 Myslis verdens beste? Na vrchu su aj mandle?
18. feb 2012 o 19:04  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetaaa nedaleko...Prievidza....:slight_smile:...teda obaja pochadzame z Bojnic, potom som zila v PD, moj muz v BA a stretli sme sa v Oslo....:grinning:
18. feb 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok