Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

lenka3007
9. mar 2012

@janano
@lija15 baby ste zlate... veru, nikde ma nechceli zobrat, jeden ma objednal az na utorok, tak asi zajtra pojdem na pohotovost, nasla som ju v Stavangeri... dakujem za rady

humba
9. mar 2012

Ahojte tak uz nam pribudi v Norsku 3 nove babatka. nasa Terezka sa narodila 1.3.2012 o 6.59 mala 3250g a 49cm. Predvcerom nam porodila zuzanka7117 a tiviot ma malinku pri sebe uz od 24.2 😀

norwayka
9. mar 2012

@humba @zuzanka7117 @tiviot Babenky, gratulujem vam vsetkym. Dufam, ze to bolo rychle, ale co, uz mate malinke vedla seba a to je najdolezitejsie. Drzte sa a uzivajte si to. 😲

lija15
9. mar 2012

@humba @zuzanka7117 @tiviot tak vsetkym babulkam gratulujem k novemu prirastku a dufam ze ste vsetky ok a aj babatkamate pri sebe a skore zotavenie 😉 cakam na dojmy 😵

lija15
9. mar 2012

@lenka3007 no drzim palceky aby to dobre dopadlo a aby ten zakrok velmi nebolel

janano
9. mar 2012

@humba ostava mi uz len tebe zagratulovat k malinkej, prajem vela zdravicka vam obom a pohodicky v rodine

humba
9. mar 2012

@norwayka
@lija15
@lija15
@janano Dakujem baby, no porod v pohode, nemozem sa stazovat sice trval dlho ale ludia sa mi venovali a nakoniec som si dala epidural. urcite som velmi spokojna a kludne druhe odrodim tiez tu.

janano
9. mar 2012

@lenka3007 dufam, ze dobre dopadnes...nezabudni, ked ti to spravia na pohotovosti a nepojdes uz k tomu zubarovi, co si objednana na utorok, tak nezabudni u neho zrusit avtale, lebo ti potom pride ucet domov 😉

lija15
9. mar 2012

@humba no super ze si bola spokojna 😵

lenka3007
9. mar 2012

@janano vies co, pojdem k nemu, ale nech mi tam zalozi kartu... aj vtedy mi posle ucet?

janano
9. mar 2012

@lenka3007 urcite, to ti nauctuje nejaku tu vstupnu prehliadku...nema webovu stranku? Oni tam mavaju uvedene ceny, napr. vysetrenie alebo vysetrenie + nejake snimky, atd...

lenka3007
9. mar 2012

@janano vidis, to neviem, idem mrknut

lenka3007
9. mar 2012

@janano no nema, nasla som nieco, ale tam je pisane o nom, ze kde zacinal a na co sa zameriava a mailovu adresu... ale je to sukromnik, tak to u neho zrusim hned pondelok rano. staci to vtedy? a skusim si najst normalneho zubara...

janano
9. mar 2012

@lenka3007 vacsinou chcu zrusit min. 24 hod dopredu, takze ked to zrusis v pondelok hned rano, tak by to malo byt ok. Ale tu su vsetci zubari sukromnici... Ked budes rusit tu objednavku, tak sa spytaj, co by ta to vstupne vysetrenie stalo, sestricka ti povie...Ale mas zbytocne platit aj na pohotovosti aj u neho, ked ti vlastne nic robit nebude.

lenka3007
9. mar 2012

@janano ved to, uvidim, kolko necham na pohotovosti a spytam sa aj na tu prehliadku vstupnu, ale ja aj tak chcem ist cez leto na stomatochirurgiu u nas v Nitre, tam nech ma uspia a nech mi pre mna za mna v tej narkoze aj slepe crevo vyberu 😉

janano
9. mar 2012

@lenka3007 😀 my tiez vybavujeme zubarov, ked sme na SK, aj ked v poslednej dobe dost malo, ale ked to vyjde tu, tak musime aj tu 😀

lenka3007
9. mar 2012

@janano ved to, ze ja som na sk bola na rocnej, vsetko OK no a ked sme prisli v january mi vypadla plomba a urobila sa mi tam taka diera zboku stolicky, ze sa tam aj malicek zmesti... au au.... no nic, idem do seba hrknut jeden flector a skusim si pospat, bo uz som nervozna z tej bolesti a nevyspanosti len tu hundrem... dakujem za rady, budem informovat o pristupe a cene.. dobru noc prajem... 😉

lenka3007
9. mar 2012

@humba @zuzanka7117 @tiviot babeny aj ja sa pridavam ku gratulacii a prajem hlavne vela zdravia 😉

tiviot
10. mar 2012

@lija15 dojmy z babatka ? mala je uzasna 🙂 clovek sa na nu vydrzi pozerat hodiny 🙂 dojmy z porodnice: v Bærum sa narodila,tam sme boli 2 dni,,super porodnica, super ludia ,nemozem zle slovo povedat na nic 🙂
potom nas previezli do Drammen a tu sme boli 15 dni-uzasni ludia tu robia, vsetko na urovni ,naozaj zazitok 🙂

tiviot
10. mar 2012

@norwayka dakujeme 🙂 no rychle to nebolo,ale aspon ,,bezbolestne,, ja som mala cisarsky ,,takze ziadne kontrakcie,,,ale zasa som si to trosku ,,uzila,, prve 2 dni potom 😝 ,,ale pohoda,, vsetko je tu na uzasnej urovni, mili ludia a to robi veeeeela ....hlavne ak je clovek neplanovane dlhsie v nemocnici ... 😔

norwayka
10. mar 2012

@humba Ja som tak zacinala, ze vlastne nechcem nic, i ked nebranila som sa nicomu. A nakoniec som skoncila so vsetkym, co mali v skrinke, hehehe. To pri prvom, pri druhom som nemala nic, okrem teda lystgas, aj to len preto, ze ma s nim stale otravovali, hehehe.

alzbetaaa
10. mar 2012

@zuzanka7117 Zuzka tak ja Vam gratulujem 🙂 Martinko je naozaj krasny urcite ste štsstny tak si to pekne uzivajte ešte raz gratuluuuuuuujem 🙂

humba
10. mar 2012

@norwayka no mne tiez najprv tiez ten plyn ponukali tak som to akoze skusila, fuj nechutne to bolo, stipalo ma to v krku a ked som si to dala dole tak som videla dvojmo, tak som im podakovala ze si predsa prosim len ten epidural, to uz bol treti den co som bola v porodnici a uz som toho mala dost a osobne si neviem predstavit tu zaverecnu fazu bez toho trocha oddychu pred tym.

norwayka
10. mar 2012

Boze, ja uz fakt musim ist do roboty, lebo mi sibe. Uz mi nestacia nove zavesy, nabytok, atd, atd. Stale by som nieco prerabala a najnovsie by som chcela uplne novy dom s ktorym budem urcite spokojna pol roka a budem chciet nieco ine. Mavate aj vy taketo daco? Ja stale najdem nejaky detajl, z ktoreho ma ide porazit. A este by som rada mala upratovacku kazdy den. Ten prach mi fakt lezie na nervy.

lija15
10. mar 2012

@norwayka no tak ja az tak natom niesom zle ja by som sa uz radsej prestahovala do bytu ktory uz mame vybaveny na prenajom lebo mne uz tych 38m2 lezie poriadne na nervy odkedy sme boli na visningu 164m2 velkost bytu 😀 😀 😀 lebo Lijus tu ma furt hracky po zemi a ja uz neviem kadial chodit 😉

zuzanka7117
10. mar 2012

Dakujem Vam velmi pekne baby....🙂 sme naozaj stastni......😀

babo79
10. mar 2012

ahojte devuchy..ako sa mate ja som tu takkkkk dlho nebola..po sviatkoch sme sa vratili ja nastup do prace maly do skolky no trochu mi potrvalo pokial som si zase zvykla na novy rytmus dna a tyzdna..jasan ze v skolke milion veci ktore ma prekvapili..teple jedlo raz v tyzdni 😠 spanie len vonku v kociari 😠 mam pocit ze oni tu nepoznaju ani papuce.ziadne dieta nenosi papuce a to ked sme boli na zaucanie mne tam bolo teda dost chladno.atd.atd.hned po tyzdni sme drapli chripku a sopliky uz ani neviem kedy naposledny nemal..takze tak..ja som zacala konecne chodit na norstinu tak namiesto vysedavania na compe sa snazim ucit..mam pocit ze po tej materskej som ostala nejaka vymleta ci co 😝 😀 prisla som vas na skok pozdravit a dufam ze budem mat viac casu vas precitat..a chcem uz jar...

babo79
10. mar 2012

Gratulujem vsetkym slovensko-norskym babatkam vela zdravicka zelam

babo79
10. mar 2012

@lija15 my sme posielali peniaze tiez v obalke a vsetko prebehlo ok.

marketa_z
12. mar 2012

@zuzanka7117 Pridavam se ke gratulacim! 🙂