Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

lenka3007
14. feb 2012

@norwayka 😀 no prave taka svadba by sa mi pacila, spontanna, vesela. Ja moc na tu romantiku nie som, mne sa na mojej svadbe pacilo len to, ked ma uniesli na disco 😀 😀

sisa00
15. feb 2012

@lija15 Ahoj to si ma trochu zaskočila moja ma cez pol roka a ma len 7400g ☹ no teda 😕

sisa00
15. feb 2012

@norwayka Ahoj ja som začla prikrmovať od toho 4 mesiaca lebo vraj si dieta vytvori viac tých protilatok alebo čoho proti alergiam .

lija15
15. feb 2012

@sisa00 no aj mna ta jeho vaha zaskocila 😉 ale Lijuska bola taka tiez ako tvoja ta ma 2 roky a ma ca11-12kil a obavam sa toho ze ju maly dobehne v 6mes ☹

sisa00
15. feb 2012

Myslíte ža mala je moc podprimer ked ma len 7400g ??? ona papa pekne nie moc ako kedy . Ona je taky drobec aj ked sa narodila mala len 2585 g . A teraz mi v poslednej dobe začala niako vela kakať 😨 aj 3 x denne asi cinknem doktorke že či to je ok no dneska je ešte len 10 34 a už sa mi dva krat pokakala . A to sa mi už nezda dobre

lija15
15. feb 2012

@sisa00 neni drobec 😉 prepac nechcela som ta vystrasit vahou maleho...nejdu jej zubky???lebo zo zubkov castejsie deticky kakaju....

alzbetaaa
15. feb 2012

Ahojte tak aj ja sa pridavam k Vam žijeme vo Vikersunde a som v 12tom týždni mam už 43 rokov takže mam aj dost strach aby všetko dobre dopadlo toto bude moje tretie dieta a dve ktore mam su už dospele moc ich lubim a na toto malicke sa velmi tesime 🙂

lija15
15. feb 2012

@alzbetaaa tak drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo 😉

alzbetaaa
15. feb 2012

dufam že dopadne dakujem ešte mame dlhu cestu pred sebou termin mam 28.augusta ufffff ale snad to zvladneme a cakaju ma všetky vyšetrenia ktore absolvuju staršie mamicky

humba
15. feb 2012

@alzbetaaa drzim palceky aj ja a termin mate na moje narodky 🙂

zuzanka7117
16. feb 2012

@alzbetaaa aj ja sa pridavam....a drzim palce aby vsetko prebehlo bez akychkolvek komplikacii......🙂

lenka3007
16. feb 2012

@alzbetaaa gratulujem a drzi palce, aby vsetko preslo ako po masle 🙂

janano
16. feb 2012

@alzbetaaa mat dietatko po 40. nie je v dnesnej dobe nic vynimocne a toboz nie tu v Norsku...kazdopadne drzim palceky, nech ste obaja ok.. 🙂
@norwayka uz si (ne)upiekla ten kolacik....hod mi recept, ak nie je tajny
@lija15 vobec sa nemusis ponahlat s prikrmovanim...ak ti dobre papa tvoje mliecko a pribera, tak mas este cas...to by si videla, keby hladoval 😉

ostrovanka
16. feb 2012

@sisa00 mala je drobcek. Moj maly mal ako 3 mesacny 7 kg 🙂 .... on je zas bucko riadny

norwayka
17. feb 2012

@janano Tu si mozes pozriet, ako to vyzera a tu som to diskutovala s mamickou, tak si precitaj.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zoe_a/album/...

A potom druhy je taky vareny nepeceny. Heheh, to mi mama povedala. To su len piskoty a uvarene nase pudingy na to, mozes aj viacfarebny a dat vychladnut a potom slahacka na vrch, popripade este aj nejake ovocie.

janano
17. feb 2012

@norwayka taku podobnu som robila aj ja malej na narodky, akurat na spodok slo piskotove cesto, ale plnky tiez boli z kyslej smotany zmixovanej s cukrom a medzi to ovocie...

norwayka
17. feb 2012

@janano Vidis, to je dobry napad. Mozem si kupit hotovy korpus miesto tych piskot. Jej, vidis, aka si mudra 🙂 Kujemmmm

patka29
17. feb 2012

Baby,kolegyna mi dnes ukazala super stranku...este mi pomaha google translator,ale tie receptyyyyy...
www.detsoteliv.no a specialne odporucam Arne Brimis sjokoladekake...nebicko v papulke 😀

sisa00
18. feb 2012

Neviete ako sa vola taky koláč čo dosť často peču na vrchu je taká stvrdnuta pena jak z laskonky a vnutro je krémove a zospodu zase ta laskonka ? už presne neviem ako vyzera ale mavaju ho ja na všelijakých letakoch na formy v reklamách . U nas ho vždy mavame na všelijake akcie oslavy ale neviem čo to je zač a kde nan najdem recept . 😅

alzbetaaa
18. feb 2012

@lija15 dakujem mooc verim že bude vsetko ok 🙂

alzbetaaa
18. feb 2012

@zuzanka7117 dakujem mocc ja vy budete mat za chvilku miminko aj viete co to bude ? držim palceky aby to islo lahko 🙂

zuzanka7117
18. feb 2012

@alzbetaaa ano, budeme mat chlapceka.....od dnes to mam za "22" dni......🙂

alzbetaaa
18. feb 2012

@humba dakujem a urcite dam vediet ci sme sa mu bude chciet na svet presne na datum terminu potom ciže na tvoje narodky 🙂

alzbetaaa
18. feb 2012

@zuzanka7117 tak gratulujem tie posledne dni su asi najdlhsie už mate neake dieta alebo je toto prve?

zuzanka7117
18. feb 2012

@alzbetaaa toto bude prve....dva razy nam to nevyslo, teraz na treti sa zadarilo....😀 tatino ho uz vola aby uz isiel von......🙂

alzbetaaa
18. feb 2012

@zuzanka7117 😀 nech len tam ešte chvilocku pocka este ma cas neake tie dnicky 😉 tak som rada za vas ze sa vam to podarilo urcite je to dost stresujuce ked sa to nepodarí

zuzanka7117
18. feb 2012

@alzbetaaa to ano.....prave preto ho uz vola von, lebo sa boji aby sa nieco este nestalo, kedze tu su kontroly krcka, plodovej vody a podobne nula bodov.....teraz v stredu nam jordmor povedala, ze od nasledujuceho dna uz mozem u nich rodit....tak on sa toho chytil doslova...😀

alzbetaaa
18. feb 2012

@zuzanka7117 😀 😀 aha tatina aky šikovny 🙂 a kde ste žili na SK ? my pochadzame z Trencina

norwayka
18. feb 2012

@sisa00 Myslis verdens beste? Na vrchu su aj mandle?

zuzanka7117
18. feb 2012

@alzbetaaa nedaleko...Prievidza....🙂...teda obaja pochadzame z Bojnic, potom som zila v PD, moj muz v BA a stretli sme sa v Oslo....😀