Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

bocianka
21. júl 2011

@sisa00 jee tak to si mala vcera vydareny nakupny den, ti verim, ze ti o spravilo radost 🙂 mas tam nejake kamaratky poblizku? a tie vylety po hradoch a vyhrievanie sa na slnku, to aj ja oblubujem 🙂

@lija15
@martinano dik za radu, gumaky vsetko vyriesia to je fakt 😅 no tu prsi druhy den, nikde ziadne deti ked sme boli na prechadzke, gumaky som mu pozerala uz v dvoch obuvach, take male nemali, tak budeme hladat dalej. neposobi na vas ten casty dazd depresivne?

lija15
21. júl 2011

@bocianka preco na man nie ja mam radsej take pocasie ako teplo a horucavy,ja sa vtom pocasi citim super zavisy od cloveka niekto ma rad slniecko a teplo a inemu vyhovuje uplny opak.TAkze kazdy si tu najde svoje oblubene obdobie

losice
21. júl 2011

ahojte hoky, omlouvam se, ze vam sem takhle vpadavam, obzvlaste protoze vidim, ze jste vetsinou z "jihu"... 🙂 Ale shanim Cesky s detmi, ktere taktez bydli v Bodø. Mam totiz 14mesicniho chlapecka, ktereho bych samozrejme rada naucila cesky, a samotne mi to moc nejde. Manzel je Nor a doma mluvime pouze norsky, zadne Cechy tady neznam... Tak moc doufam, ze se mi nektera ozvete!!! Kdyztak napiste do IP, jsem vdecna za jakykoliv tip! Hezky den vsem 🙂

ostrovanka
21. júl 2011

@beruska64 nesuhlasim, nie je to jedno, ci 80 alebo 100%. Ty dostanes tu istu sumu, ale otec dietate nie.

sisa00
21. júl 2011

@bocianka Už mam aj po radosti ked som doma išla dať dole navlek z toho vankušika na kojenie zistila som že napln je roztrhana a všetky tie malinke guličky sa mi všade polepili cela kupelka parkety .hrozne to elektrizuje nemožem sa toho zbaviť . a zase sa trepať do mesta a isť to reklamovať 😠
Mna ten čas niči len ked vide slnko hned som vonku ale tu sa to hrozne meni každu minutu mraky idu rýchlo takže si ho moc neužijem .

sisa00
21. júl 2011

@ostrovanka Je lepšie asi tých 100% viac ludi to aj mne vravelo . Ja si potom berem neplatene tak je mi jedno kolko percent ja mam a u muža je určite lepšie ked ma 100% on zaraba ovela viac ako ja .

beruska64
21. júl 2011

@ostrovanka ahoj, ale tatino bude moct byt dlhsie doma, takze dostane iba o trosku menej. Jasne, ze nebude mat to, co v praci, ale to az tak nevadi. Hlavne, ze nebudeme musiet dat malu hned do jasli.

lante
21. júl 2011

Babule, chcela by som sa vás spýtať, či ste šli cez agentúru alebo na vlastnú päsť. Ak cez agentúru, mohli by ste mi napísať akú? Ďakujem 🙂

janano
22. júl 2011

Baby, v Osle buchla bomba... 😠

zuzanka7117
22. júl 2011

cooooooo??????.......pred chvilkou som bola na Helsfyre a pocula som kopu hukaciek.......asi pred hodinou a pol....moze byt?

bocianka
22. júl 2011

@sisa00 fuuha neprijemne, snad v pohode vyreklamujes...

sila ten vybuch 😖

sisa00
22. júl 2011

Ahojte no pekne vam tam zabombovali :D ešte že neni moc mrtvych ...

@bocianka Mame to s krku vymenila nam ho sa smiala že vonku prši a nam z vankuša sneži . tak v pohode mame ružovy :D
Ake mate počasie ? u nas neuveritele leje . Už neviem čo robiť ani okno nemožem otvoriť ako to šlaha 😢 rano sme boli na nakupy a pomotať sa a teraz mi už nič neostalo na robote. Včera som vyleštila cely byt a dneska už neviem čo robiť .keby aspon na hodinku prestalo liať . Dufam že bude aspon tepla zima 😅

terrs
23. júl 2011

Baby, dúfam, že ani jednej z vás sa to priamo netýka, ani nikoho, koho osobne poznáte..
Ale myslíme na celú krajinu, modlíme sa za všetkých a držíme palce..
Takéto sa NESMIE stávať ☹

zuzanka7117
23. júl 2011

@terrs ja som chvalabohu prave v ten den v praci nebola, draheho mam na SK momentalne, takze nastastie nic....ani neviem o nikom, co by sa mu nieco stalo zo slovakov, alebo cechov.....je to fakt katastrofa.....

martinano
23. júl 2011

@zuzanka7117 dnes som aj zisotvala, vsetci by mali byt ok, aspon teda z toho nasho okolia,ae vraj rana riadna, az k nam to bolo pocut

zuzanka7117
23. júl 2011

@martinano ja som bola prave na Helsfyre a pocula som aj ja.......

lija15
24. júl 2011

no babulky my sme prave vtedy isli z Osla ked sa to stalo este stastie ze sa nerada flakam po meste sama,lebo manzel robil tak sme sa s nim vozili v buse 😉 no katastrofa co sa stalo hned nam volali z rodiny ci sme v poriadku.....

lija15
25. júl 2011

Ahojte kocky chcem sa spytat kde si mozem vyziadat tu v Norsku formular E115??potrebujem ho na matersku na SVK odovzdat zamestnavatelovi.Dakujem 😀

zuzanka7117
26. júl 2011

@lija15 Ahoj, nepoznam formular E115, ja som si vybavovala E106 a to na HELFO......skus sa tam opytat mozno sa tam vybavuje aj ten, ktory potrebujes.

lija15
26. júl 2011

@zuzanka7117 jej dakujem za radu 😉

zuzanka7117
26. júl 2011

@lija15 Nemas zac.....sidlia na Helsfyre.......inak ak chodievas do Osla, ked chces, mozem tam s tebou skocit a ukazat ti.....byvam nedaleko

lija15
26. júl 2011

@zuzanka7117 jejda a kde byvas???no kukala som na ich stranku a take tlacivo vobec nepoznaju tak skusi manzel sa popytat v robote u odborarov na to tlacivo ci ho maju na navku...ale take stretko by som sme mohli spravit 😉

zuzanka7117
26. júl 2011

byvam na Alnabru, neviem ako poznas Oslo.......ale je to nedaleko Helsfyru.......

martinano
26. júl 2011

@zuzanka7117 ty lez a nelietaj 😉

zuzanka7117
26. júl 2011

@martinano ..... 😎 ale abcas nejaka prechadzka padne dobre.....od vcera robim iba 2 hodiny denne aj to iba do buduceho stvrtka, potom asi pojdem na 100 perc. marodku......a ty ako?

martinano
26. júl 2011

@zuzanka7117 ja fajn, ty len oddychuj nech je vsetko v poriadku 😉

zuzanka7117
26. júl 2011

@martinano ved oddychujem co najviac.....🙂...o tyzden budeme vediet viac..... 😉

martinano
26. júl 2011

@zuzanka7117 jeeej no super, treba treba oddychovat, este sa nalietas aj naprechadzas neboj

zuzanka7117
26. júl 2011

@martinano ved cez vikend som vstavala z postele asi o 4 poobede....🙂....nejako sa mi nic nechce....a som ako balon.....🙂

martinano
26. júl 2011

@zuzanka7117 to je v pohode to narast hormonov robi to,ze sa creva nafuknu, to prejde 😉