Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

martinano
3. aug 2010

@janano som sa pytala lebo my chodime vacsinou autom a maly v pohode, ok utekaj dobru noc zajtra sa ozvem paaa

zuzanka7117
4. aug 2010

@martinano Jasne vo stvrtok by mohlo byt...mne je jedno kde a kedy, takze ako vyhovuje ostatnym.....a ti prinesiem ukazat aj tu foto zo sona.... 😒

zuzanka7117
4. aug 2010

@janano Ahoj, ja sa mam v pohode, aj ked v neistote ci mema male v brusku, alebo nie....uvidi sa v pondelok....tak ako pisala Martina, mohla by si prist ten stvrtok. 🙂

janano
4. aug 2010

@zuzanka7117 ahoj. No dúfam, že bude všetko v poriadku 😉 ...držím palce

janano
4. aug 2010

no a kedy sa teda zajtra stretneme ? a kde ? 😕

janano
4. aug 2010

@bonaquaba ahoj, teba som ešte nepozdravila

zuzanka7117
4. aug 2010

@janano No este nevieme kde pojdeme, my sme zatial s Matou hovorili, ze okolo druhej sa stretneme na Helsfyre a uvidi sa, kam sa rozhodne...mas nejaky navrh....

janano
4. aug 2010

@zuzanka7117 tak aj ja prídem na Helsfyr na druhú, dobre? a dačo vymyslíme

zuzanka7117
4. aug 2010

@janano dobre ok,....napis tvoje t.c. aby sme ti vedeli zavolat. Napis to do IP mne alebo Martine. Tesim sa 🙂

martinano
4. aug 2010

ahojte

martinano
4. aug 2010

super, babulky tak ste sa dohodli

martinano
4. aug 2010

@bonaquaba ides s nami?

bonaquaba
5. aug 2010

@martinano ahojky, nebola som tu zo dva dni a vidim, ze uz mate aj stretko za sebou, tak dufam, ze nabuduce sa stretnem aj ja s vami, aj ked neviem ako s mojimi loptosmi, pretoze oni su dve zlate striebra a nikde nevydrzia dlshie ako pol minuty, tak zatim papa

bonaquaba
5. aug 2010

@janano ahojky, vdaka za privitanie, ako dlho ste boli na SK,a akko bolo, chcela som aj ja sa stretnut s vami, ale som tu zo dva dni nebola a vy uz asi aj mate stretko za sebou ako pozeram, tak mozno nabuduce, zatimpapa

martinano
5. aug 2010

@bonaquaba nic sa nedeje urcite sa stretneme, kde byvate, kde by ti to vyhovovalo a nic si z toho nerob, ja mam take zlate striebro doma. my mame stretko za sebou bolo super, baby diky,ze ste prisli.

zuzanka7117
6. aug 2010

@martinano Jasne Mati, aj my sme velmi rady prisli a mozme to kedykolvek zopakovat. Bolo super. 🙂
@bonaquaba A dokedy si tu, napis kedy by si chcela a my pokial budeme moct rady prideme, myslim, ze vsetky tri... 🙂

janano
6. aug 2010

@bonaquaba my sme boli na 3 týždne a bolo dobre len moc horúco. Ináč nie je problém, môžeme sa zase všetky stretnúť

janano
6. aug 2010

@martinano
@zuzanka7117 ahojte kočky, ako sa máte ? 😀

martinano
6. aug 2010

@janano ahojky
my sa mame fajn a co vy?zuzi ako?

zuzanka7117
7. aug 2010

@janano Ahojte, aj my sa mame fajn, aj ked nervy sa stupnuju.....este hrozne 2 dni.... 🙂 ale uz to vydrzime, som rada, ze Mato ide so mnou, tak som kludnejsia..

bonaquaba
7. aug 2010

@janano ahojte kocky, ja tu budem uz iba tento tyzden, potom uz ideme domov spat na SLovensko a dufam, ze tu este dakedy prideme

tutinka81
9. aug 2010

@bonaquaba ahojky,dekujeme 🙂 pracuju v soukrome skolce a deti na nasem a ostatnich oddelenich jsou ve veku max.do 3 let a skolka stoji priblizne 2400 NOK,co se tyce starsich deti a skolacku bohuzel netusim,jak to tady funguje,ale mam pocit,ze deti tady nastupuji do skoly od 6 let...ja jsem chodila do nocnich kurzu 2x tydne na Rosenhof http://www.rosenhof.oslovo.no/index.shtml a chvili na Language power center,pres den jsem uklizela domacnosti,abych mela na placeni skolneho,samozrejme jsem si musela vse hradit,protoze jsme v EU,bylo to financne dost narocne,kurzy mne bohuzel nenavazovali na sebe...nastesti jsem si skoro po roce a pul,konecne 😖 nasla pevnou praci ve skolce,kde jsem doted a nejlepsi zpusob,jak se naucit norsky je byt v kazdodennim kontaktu s lidma,to ti da nejvic...samozrejme se mam porad co ucit 😉 ...jak dlouho uz tady s rodinou zijete a jste primo v Oslo,spokojeni?...mej se hezky 🙂

tutinka81
9. aug 2010

@martinano ahojky,dekuji 🙂 ...jsi primo tady v Oslo a myvate nejake srazy?

tutinka81
9. aug 2010

@babo79 ahojky, dekuji 🙂 presne,co se tyka zdravotnictvi a celkove tehotenstvi v Norsku,je to uplne neco jineho nez u nas v CR,ale uz jsem v obraze,idkyz porad jeste objevuju a zjistuju nove informace😉...my budeme rodit na ABC klinikken,Ullevål,chodim tam na vsechny prohlidky k jordmor a jsem moc spokojena...jeste nam zbyva 65 dni,uz se nam to blizi 🙂 jsi primo tady v Oslo?...mej se hezky 🙂

janano
9. aug 2010

@tutinka81 ahoj. ja som tam tiez rodila a nemenila by som za nic. hrozne sme boli s manzelom spokojni 🙂 ku ktorej jordmor chodis?

janano
9. aug 2010

@martinano ahoj mata. co porabas?

martinano
9. aug 2010

ahojky akurat som si sem sadla

tutinka81
10. aug 2010

@janano ahojky,to jsem rada za pozitivni ohlas 🙂 chodim k Eva-Britt a jednou jsem byla u Tone 🙂

janano
10. aug 2010

@tutinka81 ja som chodila tiez k Tone, bola mila. inac na abc robia myslim aj 2 Polky.

lenka3007
15. aug 2010

Baby prosím vás, aký máte skusenosti s policajtami tu v norsku? ide o to že naši spolubývajuci (tiež slováci) včera v noci chlastali, potom nám začali rozkopávať dvere, zobudili maleho, ten sa bál do rána spať, nadávali mojmu synovi do k.k.tov a ukrali mi tenisky.. Drahého som snažila udržiavať v klude, aby si nenarobil problemy, ale mala som čo robiť, asi by ich zabil...myslíte, že keby ako cudzinka zavolám policajtov, pomožu mi? čo im možu urobiť? prosim odpovedzte, teraz nám robia napriek, nedá sa to vydržať... dakujem