Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

norwayka
11. máj 2013

@lucka184 lucka, ja umrem. Ved my dve sa asi pozname...hahahaha. Pozrela som si fotky. Ty moje, nebola si ty nahodou skautka? Cmuk.

lucka184
12. máj 2013

@norwayka bola, ja som kukala tvoje foto ,ale teba som tam moc nenasla ... idem este kukat, pockaj 🙂

lucka184
12. máj 2013

@norwayka vsak ale to by si musela aj na dajakej foto byt 🙂 no som riadne zvedava kto si 🙂 .... pockaj, po porode ta prepadnem 🙂 ale nie, no uz manenatahuj a daj foto 🙂 alebo meno alebo co 🙂

norwayka
12. máj 2013

@lucka184 hehehe, ani ja som ta nespoznala na tejto fotecke, ale pozrela som albumy a potom mi to nejak doplo. Haaaa, svet je maly. Idem sa pohrat, hehehe. Dam ti indiciu: bola si Velmi dobra kamaratka s Kluckovou a aj Angelikou a mna si moc nemusela 😀

lucka184
12. máj 2013

Chodila si do skoly do novak?
@norwayka

norwayka
12. máj 2013

@lucka184 hehehe, chodila.

lucka184
12. máj 2013

@norwayka tak dlho patram po Radke ? Nepoznas?

norwayka
12. máj 2013

@lucka184 hehehe, poznam. Vidis, svet je fakt maly. Inak mozes pozriet stranu 101 v tejto diskusii, hehehe. Len tam sme este 4 a babatko v brusku. Dobre, co? Kto by to povedal, ze sa stretneme tu... Sranda.

lucka184
12. máj 2013

ako toto jetaky super den ;)

lenka3007
12. máj 2013

hehe, posta pre teba 🙂 ale ne, to je super ze ste sa takto nasli 🙂

Babky prosim vas, neviete ako toto funguje, naozaj to kupim za tu cenu? nieze objednam a pride mi to tri krat drahsie 😀 😀 😀 http://www.lightinthebox.com/no/color-shine-hoe...

lucka184
12. máj 2013

@lenka3007 a to nie je to,ze si mas vydrazit? viem ze tu o tom tocili, ze to nie je klamstvo a ze super nakupis... ta neviem, ja nenakupujem...
baby ja chcem uz mimco-preco mam takych lnivych drobcov, preco nejdu skorej von ako ine? ja mam tusaka,z e porodim az v juny, ma aj klepne z toho

lenka3007
12. máj 2013

@lucka184 uz som to objednala aj zaplatila... tam ten frakt zadarmo je ze 10 prac.dni to trva.. keby som chcela do 2. tak postovne je okolo 120 kr. ale super vecicky tam maju a za celkom slusne ceny, kukam akurat kozmetiku...
Nic sa neboj bejby vylezie ked pride cas.. ved uz sa ti to krati 😉

cencula
13. máj 2013

baby ktoré bývate v Bergene, poradte, čo stojí za to vidieť tam . V stredu letím za bratom, a chcem čo to vidieť múzeum, zoo som videla a ktoré také obchody sú najlepšie s akciami aj najlacnejšie? poradte mi prosím, aby som si to vedela zapísať a brata tam volať. dakujem

norwayka
14. máj 2013

Ja tak strasne milujem, ked mi Sidney povie: Dakujem, moja dobry mamika 😅

norwayka
14. máj 2013

@cencula ak mas rada prirodu, tak b som vyliezla, alebo tym lanovkovym vlacikom ci elektricko-trolejbusom by som sa dala vyviest a tam potom vidis cele Bergen ako na dlani. A dole mozes zbehnht sama.Fløibanen sa to vola.

http://www.floibanen.com/

lenka3007
17. máj 2013

achoojte dievcence, tak my uz mame sprievod za sebou.. bolo super, akurat som si obula nevychodene topanky, tak mam bobočko 🙂 maly sa tesil, my tiez... trosku nam prsalo, ale dalo sa, lebo mame 17 stupnov... pekny den 🙂

lija15
20. máj 2013

@lenka3007 u nas krasne slniecko svietilo 😀 😀 a bolo prijemne tepo 😉 sprievod bol tiez super 😉

norwayka
21. máj 2013

@lija15 jeje, konecne si sa nam ozvala. Chybas nam tu, vies o tom? Cmuk

lija15
21. máj 2013

@norwayka dakujem 😉 v poslednej dobe mi ti moji dvaja certikoviA davaju riadne zabrat 😀 😀 😀

gustinovi
21. máj 2013

holky prosím dotaz, jsme teď v Oslo a malá dostala neštovice, co tady na to dávají? u nás v česku buď pudr a nebo hypermangan? jak se tady jmenují přípravky na neštovice? a jsou volně prodejné? Zítra manžel skočí do lékárny.

norwayka
22. máj 2013

@gustinovi my sme este nemali, ale co som vygooglila, tak nic, ak nepotrebujete. Trebalen kontrolovat teplotu, ja osobne nedavam paracet, to musia byt 40tky tploty a celkovo zle, ale to je na tebe. A potom hvitvask- to je bez receptu, ak ju svrbi. A potom lekar ti moze predpisat antihistaminika- to osobne bysom ja nedavala.

Tu mas v apotek
http://www.apotek1.no/produkter/poxclin-coolmou...

norwayka
22. máj 2013

@gustinovi to iste vo vitus

https://www.vitusapotek.no/Sok1/?query=vannkopper

Aj tu a-dermu maju v obidvoch. Ak treba silnejsie nieco, tak musite k doktorovi. Cmuk

norwayka
23. máj 2013

Dievcata, ak si chcete objednat z toho Herviku tie dzemy a sirupy. Teraz groupon ma akciu na ten balik, 5 dzemov a 4 sirupy za 214korun a postovne je v cene. Prihlaste sa tam a objednajte. Hihihi, 5 skatul som objednala. Teraz u nas leti havregrøt s dzemovym krizom a vzdy najdu poklad 😀

http://www.groupon.no/deals/online-store/Hervik...

norwayka
23. máj 2013

@norwayka ak by vam to neslo, tak potrebujem vas mail a ja vam to mozem odporucit cez tu stranku a tak si objednate...

lija15
23. máj 2013

@norwayka este ye si mi to pripomenula 😀 😀 ja som tie ylavz nejak nevzuyivala,ale toto som musela 😀 😀

lija15
23. máj 2013

jaj tie moje preklepy 😀 😀 😀

norwayka
23. máj 2013

@lija15 hehehe, slovenska klavesnica? Toto sa fakt oplati a su uzasne. Ja som si prvykrat objednala len dve a druhu uz miname. Fakt uzasne tie dzemy. Tak som rada. Inak nie vzdy sa vsetko oplati, ale mavaju dobre veci.

lija15
23. máj 2013

@norwayka nie akurat som mala zapnutu norsku 😀 😀 😀

humba
23. máj 2013

Ahojte viete poradit daku nahradu cukru do kolacov? chcela by som upiect taky kolac co by aj mala mohla zjest al pri recepte 200g cukru by mala asi energie naviac ako treba. Cim sladite zdravsie????

lija15
23. máj 2013

@humba skus sukrin alebo steviu 😉 ja pouzivam aj hnedy cukor ale vecsinou davam vzdy polovicnu davku cukru aj do kolacov a aj do vafli vsade kde ide nad 100g davam polovcnu davku cukru