Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

lenka3007
22. feb 2013

@norwayka aj ja pouzivam cotage cheese, popusim vydlickou ked nechcem tie hrudky a da sa aj na moravske kolace dat aj do pecenych buchiet 😉
A moje oblubene tam nemaju, tie celkovo v norsku neviem najst Cini-Minis , milujem skoricu....

beruska64
23. feb 2013

@lea18 Ahoj, ty si z Čadce alebo okolia? A kde ste v Norsku? Teda ja som tiez z Cadce, aj kamaratka, ktora tu zije. My sme pri Bergene 🙂

renatedj
24. feb 2013

dievcence kde ste tu v Norsku kupovali topanocky pre deturence? nam by sa uz nejake zisli, kupili sme nejake v HM, ale tie sa mi nepacia, navyse je tam taka divna velkost ze 22/23 alebo tak nejak a to mu nepasuje

janano
24. feb 2013

@renatedj agnar hagen na majorstua (bogstadveien) maju super vyber, aj tie najmensie cisla a este lepsiu obsluhu
Zmeraju ti malemu nozku a zmeraju dlzku topanky vo vnutri...bez toho topanky urcite nekupuj

renatedj
24. feb 2013

@janano a su moc drahe? ci ako v beznej obuvy? znackove?

janano
24. feb 2013

@renatedj maju aj znackove...ak chces kozene a nie umeliny, tak rataj okolo tych 400 - 700, zalezi od znacky. Ale tak stoja detske vsade.
Ale napr. Skoringen, co je v Bryn senter casto mava akciu 2 za 1, tak sa oplati ist s kamoskou, co tiez potrebuje 🙂

Aj ten hagnar mava zlavy, ale vacsinou posezone, takze ak potrebujes teraz jarne-letne, tak zlavy budu naskor v lete, jeseni....sem tam treba kuknut ich stranku.

lea18
24. feb 2013

@beruska64 ahoj ja som z Makova mi byvame v Brusande to je Stawanger daleko od vas a vy ako dlho ste v Norsku mate deti

lija15
24. feb 2013

@renatedj ja som kupovala v Okonisko alebo v eurosko tam maju tie PONY 😉

beruska64
25. feb 2013

@lea18 To je daleko od nas, skoda. My sme kusok od Bergenu. A ja som z Cadce, kamoska z Podzavozu. Ale v Norsku sme uz cez 6 rokov. Mame aj deticky. kazda jedno, a sme obydve tehotne. Ty mas jedno babetko? V Stavanger si rodila? Par krat sme tam boli, mame tam rodinu. Ale to su norovia.

beruska64
25. feb 2013

@renatedj ahoj aj tu maju pekne www.footway.no, maju zadarmo postovne a zadarmo retur. Tak mozes boty skusit a ked nesedia vratit. obcas maju aj dobre akcie. Teraz maju pri nakupe za 1000 nok zlavu 300 nok. A este sa daju dobre kozene botky kupit aj na www.ellos.no, a www.laredoute.no.

humba
26. feb 2013

Ahojte poradte prosiiiiim.... v sobotu mame oslavu mala ma 1 rocik. Bude nas max 10 a ja neviem co nachystat.....treba brat do uvahy ze na druhy den odchadzame na sk tak to musi byt skonzumovane vsetko v sobotu 😉

norwayka
27. feb 2013

@humba ja v zime vzdy mam pizzu adovidenia. Napriklad meny, ica maju take pizze ako ked objednas. Ja len kupujem, lebo nemam cas tolko pizz spravit, ale ty si sikovna, tymozes aj spravit. A kolacik, tortu spravis a myslim, ze mas dost. Ale zalezi aj aku osavu robis, ci budu deti, co vsetko jete, respektive co nejete a podobne.

lea18
27. feb 2013

@beruska64 Ahoj mam dve deti 10 rocneho syna a teraz maleho bude mat mesiac rodila som v Stawangeri no skoda ze ste daleko ale mozeme si aspon pisat.

humba
27. feb 2013

@norwayka bude len jedno dieta ktore uz bude jest samostatne inak vsetko take pol rocne deti a potom rodicia, piza ma tiez napadla ale este stale som nic nerozhodla keby bol cas tak ja sa pohram s decim ale casu nieto. a tortu som dala upiect jednej filipinke co nam uz piekla na krstiny tak som zvedava dostala ulohu Pingu. potom dodam foto sama som zvedava 😝

humba
27. feb 2013

Baby vcera som si pozrela film TED no isla som umret z toho. Akoze uz dlho som taku hovadinu nevidela ale pobavila som sa 🙂

norwayka
27. feb 2013

A ja vam zase musim dat nejake reviews na produkty. Pre tie, co su nemozne ako ja, respektive nemaju cas ako ja, tak som nasla znacku lekvarov a sirupov totalne bez ziadnych svinstiev. Dzemy chutia fakt super, sirupy ja nepijem, ale muz hovori, ze je super. Male flasky politrove, ale neskutocne koncentrovane, takze to je na dlho. Ja som si to kupila, lebo mama mi ukazala ako robi taku zelatinu na kolace zo sirupu.

Www.hervik.no

A dalsi produkt, co som uplne nadsena. Ja som si kedysi nieco podobne kupila cez tv shop, strasne davno a to som si myslela, ze je super, pokial som neodskusala toto. Mam mop, ten je uplne ze porsche a rozne handricky, co su dvojite porsche. Sce to trosku stoji, ale, umyvam len cistou vodou. Su antibakterialne a mali by znicit aj to, co roznymi prostriedkami neznicite. Podla utube videii to vyzera velmi dobre. Ale tak krasne ligotavu kupelnu som davno nemala a bez drhnutia a lestenia. Len pretrela a bolo. A inak super su aj utierky na make-up na tvar. Len ta utierocka a studena voda. Parada. Konecne sa mozem zbavit este viac svinstiev...

Www.norwex.no

norwayka
2. mar 2013

O, oje najstarsie abatko bolo pozvane na narodeninovu party. Tak sa tesim... Fakt ho maju tie deti v skolke radi.

lenka3007
2. mar 2013

@norwayka jooj, aj moj lubi chodit na party, uz som rozmyslala, ze urobim aj jemu v auguste, kedze vzdy na narodeniny sme na sk a on by chcel so spoluziakmi...

norwayka
2. mar 2013

@lenka3007 to musis, ved mozes mu v norsku spravit aj neskor party. Tak oni mavaju oslavu v skolke, ale tento chlapcek si vyslovene prial Sidneyho a este jedneho chlapceka zo skolky. Tak ma to tak potesilo. I ked sa tam, chudiatko moje, pocikalo, hehehe. Ked nieco strasne zabavne, on nechce premeskat. Ale este dobre, ze maju rovnaku velkost, tak mu komplet vsetko pozicali, hehehe.

norwayka
2. mar 2013

Konecne t niekto pochopil. Ze ja milujem vysoke topanky, ale pri troch detoch to tenisky istia. Tieo su uz mojeeeeeee. Po dlhom case som si konecne nieco priala, co nie je mixer alebo cistiace prostriedky hehehe. Perfektne su, hehehe. Je toho teraz v obchodoch kopec, vseliake mozne, ale samozrejme tieto su najsamsuprovejsie 😀

http://www.roots.no/sko/12858/roots.html

lenka3007
2. mar 2013

@norwayka to sa stava, aj mojmu zvyklo cvrknut, ked nechcel od hry odbehnut. Z toho ti vyrastie 🙂 Tie boty su fajne, ja som dnes manzovi zahlasila, ze si musim kupit lodicky, bo tu jak sme, tak len nizke vsetko a uz srdiecko pisti, nejake fajnovucke, k rifliam, leginam alebo len tak, kukat na ne, pomaznat sa s nimi, pochodit po dome a odlozit (ja viem, som chora 😀 )

norwayka
2. mar 2013

@lenka3007 tak ja mam len vsetko vysoke a par tenisiek, do robo stale nosim vysoke, ale napriklad teraz pojdeme na SK a ked budeme behat, tak konecne budem mat nieco vysoke a pohodlne. Vies, u mna je to a o chudnuti. Ja si dam 10cm podpatky a hned mam o 10 kil menej, hehehehe. Ale to ty nepoznas, cmuk, stastna to zena.

lenka3007
2. mar 2013

@norwayka vidis, nepoznam a este som nenazrana, tie moje dlhe noziska predlzit... tiez som na slovensku nosila len lodicky, ked sme sa prestahovali na dedinu, tak si mysleli, ze mi hrabe, vtedy som si prvy krat od osmej triedy ZS kupila tenisky, mam ich doteraz a furt jak novy vyzeraju..Tak ja tu v NO nikam nechodim, kam by som ich vynosila a s malym von by bola blbost, bo ja som velke detsko, cize na ihrisku sa splham, hojdackujem, staviam hrad, smykalkujem, nahanam spolu s malym 😀 si to kompenzujem na SK s opatkami.. Inak ja som jedny raz vytiahla aj tu, isli sme do mesta a trosku divno na mna kukali 😀 asi nezvyk, tot naokolo same farmy 😉

mirasierra26
5. mar 2013

@norwayka Je to www.hervik.com, dala som si hervik.no a vysli mi dake RØR.

mirasierra26
5. mar 2013

@mirasierra26 Ale dakujem za link, urcite si tam nieco kupim aj ja. Pokial mas este dake webstranky na kvalitne potraviny, caje atd. tak daj vediet. Dik.

mirasierra26
5. mar 2013

@norwayka Ale dakujem za link, urcite si tam nieco kupim aj ja. Pokial mas este dake webstranky na kvalitne potraviny, caje atd. tak daj vediet. Dik.

norwayka
5. mar 2013

@mirasierra26 nie je za co. Ja normalne nejem dzemy, ale tieto som lyzickou rovno z pohara vyjedala. Velke kusky ovocia, fakt vel i dobre. A nemaju nejak brutalne ceny. Akoze celkom v pohode. A ak si si vsimla, ak objednas tusim za 800 a viac, tak mas 10 percent zlavu. Takze sa ti aspon zaplati porto. A treba si vzdy pozriet aj co maju v zlavach. Napriklad ja objednam aj take tie balenia s olejom a kavou a tak a budem mat na vianoce pre tetu a uja. Aj tu kozmetiku, co tam maju mozno vyskusam.

Jasne, ja ked na nieco dobre natrafim, tak dam vediet, ci uz jedlo alebo nieco ine. A dufam, ze vsetci tu budeme davat linky, ked nieco najdeme. Cmuk.

mirasierra26
8. mar 2013

@norwayka Ja tiez normalne dzemy nejem, jednak preto ze su podla mna strasne presladene a potom tie additiva co tam pridavaju. Ked tak najradsej daky domaci. Ale tieto mozno vyskusam aj ja.

martuska77
8. mar 2013

Dievcence, ten tvaroh z toho kefíru je suprový, dnes som ho vyskusala a podaril sa na prvý krát 🙂

janano
10. mar 2013

baby, co mate alebo budete mat deti v skolkach, kuk sem http://www.vg.no/nyheter/innenriks/barnehager/a...

a tu si mozete skontrolovat svoju skolku http://www.vg.no/nyheter/innenriks/barnehager/b...