Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

martinano
16. mar 2012

@norwayka aj my ich mame paradna vecicka 😵

alzbetaaa
17. mar 2012

@zuzanka7117 hlavne ze ste v pohode Zuzi vy ste kupili malemu tu skladaciu vanicku my mame tiež malo miesta tak je to super napad len neviem kde si ju kupila mozes mi poradit ? dakujem paaaa a budte zdravy 🙂

norwayka
17. mar 2012

@alzbetaaa hladaj Flexi Bath, inak tu ju maju: http://lekmer.no/barn-og-baby/baderom/#!/block-...

Inak videla som ju aj v obchode, Barneland sa to u nas vola.

zuzanka7117
17. mar 2012

@alzbetaaa ahoj, ja som ju kupila v Prievidzi.....🙂

ostrovanka
18. mar 2012

@sisa00 letis 28. do BA?

ostrovanka
18. mar 2012

@lija15 Ja som objednala 22.2. z Libero club a doteraz mi nic neprislo.... a dalsie som objednala 1.3. tak toho sa uz do odletu tiez asi nedockam.

ostrovanka
18. mar 2012

@norwayka Trunki sme kupili minule vianoce, ked mal rok a pol, teraz som ho vytiahla, balime.... tak sa povozil trosku na byte, ale vacsinou to taham po letisku ja 🙂

lija15
18. mar 2012

@ostrovanka no dufam ze sa toho dockame 😉
inac babule vy ste si davalio zapisovat drobcov do pasu?ak ano potrebovali na SVK policajti suhlas aj mm lebo mm mi leti v aprili a ide zaniest papiere na matriku ohladom RL a necham si ho poslat na slovensku adresu a doletim s malym a tak si ho dam zapisat...ci vam to urobili bez problemov alebo ako ste to riesili?dakujem

ostrovanka
18. mar 2012

@lija15 Ja som RL vybavovala cez ambasadu, ale dala som si ho poslat na slovensku adresu, prisiel mi v rekordnom case 6 tyzdnov. Teraz ideme na SK, pre maleho vybavujem NCD (nahradny cestovny doklad) aby sme mohli opustit NK a potom si ho dam zapisat na policii do pasu. Na policii ti to spravia na pockanie bez problemov. Suhlas druheho rodica, na zapis do pasu nepotrebujes.

lija15
18. mar 2012

@ostrovanka a ten NCD ti posle ta pani postou z ambasady alebo si ho musis ist vyzdvihnut osobne k nej ak nebyvas v osle??
no nam ked sme si LIjus davali zapisovat do pasu tak potrebovali mm suhlas ale to bolo pred 2rokmi..my to radsej preto ideme zanist na tu matriku lebo ona chcela overit podpisy osobne a pre nas to je dost financne narocne letiet do Osla a spät....

ostrovanka
18. mar 2012

to fakt? Ja vsetko vybavujem s ambasadou postou, nic nechodim podpisovat ani overovat.... ani original doklady neposielam. Poslala som jej ziadost kopiu SK rodneho listu, peniaze, fotky maleho .... to je vsetko.

ostrovanka
18. mar 2012

@lija15 My byvame 9 hod autom od Osla

norwayka
19. mar 2012

@ostrovanka Hehehe, ved ono to tak vacsinou dopadne, ale ten moj najstarsi je zatial velmi pracovity a vsetko chce len robit sam, tak som si takmer ista, ze ten kufrik si bude tahat sam, hihihi. A do kedy budete na SK? Ci len tak, na dovolenku? Hihih, ja sa tiez chystam po Velkej noci.

lija15
19. mar 2012

@ostrovanka a kolko ta to stalo ten NCD?? aby som vedela kolko peniazkov si pre nu pripravit 😉 ked bude RL hotovy 😉

ostrovanka
19. mar 2012

@lija15 50 NOK spracovatelsky poplatok a 150 postovne ... 🙂
Jediny, kto v norsku posiela nieco recorded mail je slovenska ambasada, ... tusim ... ale ved na nase naklady 🙂

ostrovanka
19. mar 2012

@norwayka budeme na Sk dlhsie, v PE... ty budes v PD?

norwayka
19. mar 2012

@alzbetaaa Milacik, prave mi prisiel mail z BarnasHus a maju tam teraz akciu (introduksjonpris) na tu vanicku, 299NOK, inak 359.

norwayka
19. mar 2012

@ostrovanka To nie, ja na SK chodim len na dovolenku. Na par tyzdnov. Uff, milujem SK, ale fakt tych par tyzdnov staci 😀 Ja nemozem na dlhsie chodit, zivot mam tu. PE to je Partizanske, nie? Tak to by sme sa mohli aj stretnut, az by sme mali cas a chut. Chut je, len ten cas, hihihi.

sisa00
19. mar 2012

@ostrovanka Ahoj ja letim ešte len do NO ale len na 4 týždne a potom ideme spolu na leto domov na Sk . Hrozne moooooooooc sa mi tam nechce tu je tak nádherne už som aj opálená s Lauru chodíme furt do mesta prechádzať sa pávov pozerať labute kŕmiť a tak no neviem čo bude v Nórsku asi budeme sneh odhadzovať z balkóna 😒 A vy plánujete ostať aj na leto ? toto bude moje prve leto po 5 rokoch čo nepracujem a môžem si ho vychutnať .

sisa00
19. mar 2012

@lija15 ja som si dávala malú zapisovať nedávno a nič nepotrebuješ iba originál rodného listu a 3e kolok . robia to na počkanie ide to jak na pase rýchlo 😲

ostrovanka
20. mar 2012

Ranko.... uz ste si skotrolovali Tax Return? Ani spat som nemohla, co som sa bala kolko budeme doplacat.

martinano
20. mar 2012

@ostrovanka ahoj adi ako sa mate?

martinano
20. mar 2012

@marketa_z ahoj nezabudla som na teba mozme sa vidiet buduci tyzden?mali sme toho vela

norwayka
20. mar 2012

@ostrovanka Ja som taky debil, co vzdy caka a raduje sa z listu 😀 Len po otvoreni to niekedy byva taka sadomasochisticka laska 😝

humba
20. mar 2012

ahojte baby, za kolko vam asi prisiel papier s cislom dietatka ked sa narodilo? My by sme radi stanovili termin krstin aby si rodinka mohla pokupit letenky ale musime cakat na papiere 😖

lija15
20. mar 2012

@humba nam to doslo cca do mesiaca nam to doslo 😉 a my sme mali krstiny po sviatkoch 😉 a hlavne krstnych mas? 😉 inac ako sa mate? ako malicka? 😉
@sisa00 a @ostrovanka babule dakujem za infosky 😉

lija15
20. mar 2012

@ostrovanka ako sa to da skontrolovat??to su dane??

humba
20. mar 2012

@lija15 no najprv musime vediet datum a podla toho sa zariadi kto bude moct prist a tak sa vyberie aj kandidat na krstneho. My budeme mat katolicky krst s polskym knazom a ten sem chodi tiez len kazde dva tyzdne. ale to sa nejako poriesi. A to pride najskor to cislo? potom nahlasime meno a potom mozeme ist na ambasadu?
Inak ja som ani nevedela ale tu je to tak,ze ked sa do pol roka neurci meno tak je automaticky zvolene Karin a Ola. dobre co?

humba
20. mar 2012

@lija15 jaj a mame sa fajn, malinka poslucha zatial tu je foto 🙂