Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

patka29
18. máj 2012

@martinano Coop 🙂 Ale ako hovorim vyssie,treba popozerat aj ine obchody,urcite to budu mat 😉 Normalne mam pocit domova 🙂

martinano
18. máj 2012

@patka29 popozeram,ale nic som nevidela coop tu nemam,ale dakujem

patka29
18. máj 2012

@martinano Urcite to budu mat vo vsetkych obchodoch coskoro 😉

martinano
18. máj 2012

@patka29 tesim 😵

janano
19. máj 2012

@norwayka no veru rodim, rodim 😀 teda uz som dorodila... 😀
@patka29 gratulko k malemu... ja som bola este rychlejsia, ja som odrodila malu za 40 min. ako sme prisli do nemocky, a to si este zmyslela, ze bude otocena KP.

norwayka
19. máj 2012

@janano Jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssss, GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM. Ako sa volame, kolko vazime, zdravi sme, vsetko len 'velstand'?

janano
19. máj 2012

@norwayka diki moc...vsetko v uplnom poriadku, zdrave ako repy..klop, klop, klop. Vola sa Kristinka a vazi 3200 g. A veeeeeelka hrdinka to je...bojuje s cicou jak sa da 🙂

janano
19. máj 2012

@zdeni1302 ty si sa nedavno pytala na Ullevål, ja som tam teraz druhykrat rodila...ja osobne znova super... chces nieco konkretne?

norwayka
19. máj 2012

@janano A uz ste domemka alebo este v hospitaly? Jej, tato stastny ako blcha urcite. Som taka rada, ze to tak super islo. A zase zavidim, dufam, ze aj mne to tak pri tretom pojde. Ze raz-dva-tri von 😀

janano
19. máj 2012

@norwayka Prisli sme uz vcera, uz mi tam dlho bolo a smutnoooooo, bo tato sa staral o starsiu...no to vies, stastny je a mala, ta stale len ze se på baby, se på baby. Teraz je to akcne, lebo ju stale musime strazit, lebo by je stale len bozkala a stiskala a hladkala, a ked sa nedivame, tak aj capkala 😝
A ty uz tretie, ze uz, uz???

zuzanka7117
19. máj 2012

@janano Malinka je zlatunka.....🙂 Das aj viac fotiek??? 😵

lija15
19. máj 2012

@janano tak srdecna gratulka k malej 😵 😵

renatedj
21. máj 2012

@patka29 ja som sa v juni vydala a nemam jediny doklad s novym priezviskom a dokladame aj sobasny list a matroka na sr ma uz eviduje s novym priezviskom, tak som volala na tu matriku ze mam vlastne neplatne doklady a oni ze to neva podstatne je moje rodne cislo a pre istotu si o rl poziada manzel... inak pas vybavis aj na ambasade ale dobu si musis zastit

martinano
21. máj 2012

@patka29 nasla som v meny, norska fidorka 😀 je mnam, mnam, mnam 😵

patka29
22. máj 2012

@martinano 🙂 Vsak?Ja sa tesim ze tu je okrem kvikku konecne nieco keksikove 😉 Tak hor sa na sjokoklem 😉

martinano
24. máj 2012

Ale mame krasne pociasie,ze? 😵

lija15
24. máj 2012

@martinano no u nas vcera bolo krasne a teplucko a dnes u nas prsi 😔

martinano
24. máj 2012

@lija15 jejda tu nadherne a horuco malinka uz treti den len v sateckach holymi nozulkami, parada chcem taketo letoooooooooooo

mirasierra26
26. máj 2012

Prajem krasny slnecny den, dievcata ... chcem sa opytat, neviem ci sa to tu uz niekto pytal ... ked niektora z v vas porodila pred terminom tak vam bola skratena materska dovolenka potom ?? Mne prisiel vcera nejaky list z NAV-u ze vraj som porodila 6 pracovnych dni pred terminom a tym padom mi odoberaju 6 dni materskej dovolenky a teda mi ju o tych 6 pracovnych dni znizuju ... tak som z toho zostala dost vykolajena, lebo vsak materska je tu v podstate aj tak kratka a este z toho mi idu vziat ... tak som chcela vediet ci aj ostatne z vas to mali to iste .... dik za odpovede ... a uzivajte si slniecka kym sa da lebo ktovie ako dlho to krasne letne pocasie tu este potrva ....

mirasierra26
26. máj 2012

@humba Ahoj, pises ze ste malu boli hlasit na policiu uz ... da sa to teda urobit ? Ja som porodila 28.2., ty si tusim porodila par dni po mne, si pamatam ... mne niekto povedal ze malu na policiu vraj prihlasit az ked bude mat pas, tak my sme zatial nic take nerobili ... je to teda nutne ? da sa to aj predtym nez ma pas ci rodny list ? A rodny list ste uz boli vybavovat ?? My este ani to nie, nasa mala ten rodny list asi mat nikdy nebude ... haha....

losice
26. máj 2012

@mirasierra26 ahoj, bohuzel to tak je, tvoje materska se tim krati, je to blby, ale je to tak...

norwayka
27. máj 2012

@mirasierra26 Ano, tiez som soky chytila. Skrati sa. (Zaujimave, ze ked som porodila prveho syna o tyzden neskor, tak to mi nepridali 😀) A este vas chcem babenky upozornit na jednu vec. To sa teraz stalo nam a my to potiahne az kym to nevyhrame, lebo system je postaveny na hlavu. Vasi manzelikovia, ak si idu dat Utsettelse av pappaperm, co znamena, ze napriklad si daju ich pappaperm 2krat do tyzdna po tom, co vy skoncite mammaperm, tak tu ziadost musia dat predtym ako vam vyprsi PLATENA mammaperm.

Ja osobne som bola v tom, ze to treba podat pred vyprsanim mojej mammaperm. Ja som bola este 2,5 mesiaca na neplatenej mammaperm. Ziadost sme davali mesiac pred mojim nastupom do roboty a zrazu volaju muzovi, ze stratil 8 z 10 tyzdnov kvoli neskoro podanej ziadosti. Ze to treba podat pred skoncenim platenej mammaperm. Tak tak.

zdeni1302
28. máj 2012

@janano ahoj ano, co mi treba vsetko do nemocnice a ako to tam prebiehalo..

norwayka
29. máj 2012

@zuzanka7117 @janano Zeny moje, vari mate male babatka, ze uz nic nepisete? Hehehehe. Ako sa mate. Ako sa vsetci mate? Spite, nespite? Kojite, nekojite? Zdravi ste?

norwayka
29. máj 2012

@patka29 Zabudla som aj na teba. Ci ty si uz taka prezrata norskymi Fidorkami, ze ani nevladzes nam tu napisat? Ako sa mate? Vsetko OK?

patka29
29. máj 2012

@norwayka Aaaale kde norske fidorky,nestiham.Leteli sme teda do Osla na ambasadu,priatel musel letiet v sobotu na Slovensko a ja som s malym sama.Akurat chytil originalne koliky takze denne od tej 16tej do polnoci nosim ma rukach a nosi a nosim.
To nemyslis vazne s tou otcovskou dovolenkou...To je co za blbost?A nie je to tak ze sa moze vycerpat az do tretieho roku dietata???

zuzanka7117
29. máj 2012

@norwayka Ahoj......no niekedy citam, ale moc nepisem......prave sme presli strajkom v dojceni, malinky vyse tyzdna moc nechcel papat, ale uz je to lepsie.......je zlatunky, spi celkom fajn, teda aspon v noci....🙂 Dnes vynimocne aj cez den.....a ty sa mas ako???.... 😎

zuzanka7117
29. máj 2012

@patka29 co viem, tak cerpat sa moze az do tretieho roku zivota, ale naplanovat sa musi dovtedy kym neskonci materska tebe......my to tiez este ideme riesit....🙂

patka29
29. máj 2012

@zuzanka7117 No tak uz aj my... 🙂

mirasierra26
29. máj 2012

Ahojte, su tu nejake mamicky aj v Bergene ?