Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

janano
14. sep 2012

@renatedj renatka, mysleli sme 24. 09., to je pondelok 🙂, inac, treba niekde, kde sa da schovat, popripade nakojit 😉

renatedj
14. sep 2012

@janano 😀 😀 😀 😀
jasne september.... ja som taka pomotana v poslednej dobe

mkoblizek
14. sep 2012

@renatedj @janano

Ahoj holky, vim, ze ve Storo kjøpesenter maji celkem dobre poresenou prebalovaci mistnost. Je tam i milrovlnka a sedacky pro kojici 🙂, takze kojis pekne v soukromi a nebo v Botanicke zahrade je kavarna a na wc je prebalovak.

janano
15. sep 2012

@mkoblizek @renatedj kludne mozeme aj v Storo senter, co vy na to? Ak by prsalo, tak sa mame kde schovat. Ide tam aj T-bane aj autobus. Predsa len, ta botanicka je trosku od ruky a ta kaviarna nie je moc velka...

renatedj
16. sep 2012

@mkoblizek
@janano
poho ja suhlasim a ak bude pekne, tak okolo rieky je pekna prechadzka
tak to treba roztrubit

mkoblizek
16. sep 2012

@renatedj @janano Ok, tak kdyz bude pekne pujdeme na prochazku a pokud bude prset na kafco jo? A kde se chcete teda sejit a v kolik, v tech 11 h.?

renatedj
16. sep 2012

@mkoblizek no ja mozem kludne aj neskor.... navrhujem storo kjopecenter vo vnutri pred mcdonaldom.... budeme sa poznat podla kocikov a slovenciny 😀

mkoblizek
16. sep 2012

@renatedj ok, ja mam cerveny s poznavaci znackou Nela, je tam i vlajka CR 🙂, me poznate urcite 🙂

renatedj
16. sep 2012

@mkoblizek
my mame cierny kocik, teda karicku, bo do vanicky sa uz nevlezeme a snad uz budeme mat aj namontovanu znacku "DAVID" ale norsku

janano
20. sep 2012

Vedecka komisia pre bezpecnost potravin zverejnila dnes studiu - ohladom prijmu furanu v potravinach Norov. Furan (neviem, ci sa to preklada do SK, asi nie) je rakovinu vyvolavajuca latka, vytvara sa pri tepelnom spracovani potravin. Nasli ju takmer vo vsetkych potravinach, hlavne v kave, hermetikach, cerealiach, ale co je pre nas podstatne, v detskej vyzive v skle - teda vo vsetkych jedlach pre deti, co su v skle a taktiez v instantnych kasiach.
Takze baby, stale plati, ze domaca varena strava je najlepsia.

Kto chce o tom viac, tu je link:
http://www.helsedirektoratet.no/Om/nyheter/Side...
http://www.vg.no/mat-og-drikke/artikkel.php?art...

renatedj
21. sep 2012

@mkoblizek
@janano
tak ako dievcence, ten pondelok o 11:00 pred mekacom vo vnutri storo storcenter plati?
my mame sice pokazene auto, ale dostavime sa kludne peso, snad nezmrzneme, lebo dnes rano bolo vsetko omrznute

renatedj
21. sep 2012

@zdeni1302 ahoj, gratulujem k drobcekovi.... s babimi z Osla by sme sa mali v pondelok stretnut na Storo, viem, ze mas toho ako novopecena mamina vela, ale pozeram, ze si tiez z Osla, tak keby si mala zaujem, kludne sa pridaj.... mozno sa dozvies nieco nove a uzitocne
inak zelam pevne nervy a vela lasky a mliecka

zdeni1302
21. sep 2012

@renatedj dakujem krasne 🙂 citala som ze sa mate stretnut, mozno niekedy na buduce urcite pridem, ale tentokrat sa mi neda pridu mi rodicia teraz v sobotu na 2 tyzdne trosku pomoct a uzit si vnucika, ale ak bude niekedy este nejake stretko a ak sa mi bude dat tak rada pridem pozdravujem vsetky mamicky 😵

janano
21. sep 2012

@renatedj @mkoblizek baby, ja sa vam ospravedlnujem, ale ja nemozem v pondelok...cosi nam do toho vbehlo a v pondelok musim vybabovat, takze to stretko urcite nestihnem. A potom mame aj my navstevu, takze cely tyzden nemozem.
Tak sa na mna nehnevajte, ja sa velmi rada k vam pridam inokedy 😅 A kludne prisposobte aj cas podla toho, ako vam pasuje.

lija15
21. sep 2012

@janano no este super ze ja tie vyzivy a ani kase nekupujem....radsej vsetko domace varene jedlo pre decka 😉 a @zdeni1302 gratulujem k drobcovi a vela vela mliecka a pohodicku zelame a hlavne nech je drobec zdravucki a aj cela tvoja rodinka 😉

zdeni1302
21. sep 2012

@lija15 dakujeme pekne 🙂

norwayka
21. sep 2012

@janano citala si tu diskusiu pod tym? To byva vzdy najlepsie. Hehehe, netreba zrat a ma clovek pokoj. Ps: kase su v pohod, aspon co sa furanu tyka. Aspon podla toho, co helsedirektoratet pise.

janano
21. sep 2012

@norwayka ja vzdy citam diskusie pod clankami 😀 ale toho tam tolko nebolo, ked som to citala prvykrat...ale dozvedela som sa, ze najzdravsie je jest vsetko surove 😝

janano
21. sep 2012

@norwayka ale mam este daco pre teba, neviem, ci si zaregistrovala...
http://www.aftenposten.no/helse/Omega-3-hjelper...

Co na to vravis? Hlavne, ked Noreckovia pred rokom "potvrdili" presny opak... 😝

mkoblizek
21. sep 2012

@renatedj @janano Ok, platí, pondělí v 11 hod. před Mekáčem. Možná se přidá i jedna česká těhule. Jani, tak to snad vyjde příště.

janano
21. sep 2012

@mkoblizek jasne, potom sa dohodneme 🙂

norwayka
21. sep 2012

@janano tak ja na rybi olej nedam dopustit. Moja mama je tazka srdciarka. Ona hovori, ze vidi rozdiel ako ho zacala pit. Zazraky urcite neurobi ako nic v zivote, ale ako pisu, zlata stredna cesta. Ja len viem, ze ked som 5 mesiacov po porode mala take bolesti v kolenach, ze som na nakupoch nemohla kupovat veci v dolnych polickach, lebo by som sa nepostavaila, taka ma z toho dostal rybi olej- megadavky. Ja uznavam len ten s D.vit. Podla mna v mnohom hra rolu prave d.cko.

Ale, aby som to tu ukoncila. Na vsetko su vzdy dve strany. Toto nie je nic nove. Uz davnejsie som citala, ci vobec rybi olej je na nieco dobry. Kazdy sa musi rozhodnut sam.

janano
21. sep 2012

@norwayka hej, o d-cku som aj ja citala vela dobreho, inac, v tomto clanku sa pise, ze velke davky oleja mozu ulahcit bolesti klbov, ja som skor narazala na tie srdcovo-cievne ochorenia. Nam zasa clen rodiny povedal, po dlhsej dobe uzivania, ze ho boli srdce, doslova.

norwayka
21. sep 2012

@janano hehe, neviem, ja nemam srdce 😀 ale suhlasim s tym, ze ak mas problemy so srdcom, tak len rybi olej taurcite nezachrani. V prvom rade dieta, pohyb, zdravy zivotny styl a mozno teda rybi olej alebo hociaky iny pripravok. Najlepsie su cerStve ryby podla mna, ale kto z nas ich Pravidelne je, ze? Ale zase len ryby ta nespasia.

janano
21. sep 2012

@norwayka no my ryby radi, ale nie tie zdeformovane, vsivave a vychovane na granulach, bleeeee 😠 😠 😠
Ale mas pravdu, v zdravom tele zdravy duch 😉

norwayka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janano
22. sep 2012

@norwayka takze jak sa tak divam, tak Sidney je po tatovi, tie oci sa nezapru, aj ked tata nevidim poriadne celeho a Dani, no co ja viem, ma cosi aj z teba 😀, ten tvar ociciek, aj ked asi trosku sa tam tatik rysuje....no ale ved ti to sekne, ja neviem, co sa schovavas, hehe 😉

janano
22. sep 2012

Ozaj, chcela som sa spytat, oslavujete meniny? Myslim teda drobcov...

norwayka
22. sep 2012

@janano tato nezaprie ani jedneho a oni sa tiez riadne podobaju, ale dani uz ma trosicku aj zo mna, kdezto sidney, hehe, asi len ten rozum. Ja sa neschovavam, ja viem, ze som krasna, hihihi, ale nemam moc rada tieto socialne media a vesanie fotiek na ne. Aj tak vsetci vyzerame trosku inak, ked sa rano zobudime, hehehe 😉

norwayka
22. sep 2012

@janano nie