Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

katenkaaa
3. júl 2007

Hladam zienku z okolia Oslo, mam 27 rokov, 4-rocnu dceru a manzela 🙂
katka@epost.no

humba
6. jún 2013

Baby prestala som malu kojit prsia sa mi uz vobec nenalievaju nic neboli ale mlieko je stale. Viete mi poradit daco tu z No veci co by mi pomohlo zastavit laktaciu? dakujem

humba
6. jún 2013

@norwayka si tu minule pisala ze predavas veci po detoch vsak? nahodou daky golfac nebudes predavat? alebo sedacku do auta?

lenka3007
7. jún 2013

@lucka184 gratulujem aj ja k malinkemu, prajem hlavne veeela zdravia 😉

norwayka
7. jún 2013

@humba milacik, hej budem predavat, ale skorej take babatkovske veci. Ako napriklad fusak, hlboky kocik fakt za symbolicku cenu, odsavacky na mlieko, babatkovsku sedacku a tak. Tieto vacsie veci este musim nechat, i ked ti pozriem tu sedacku, lebo my mame sedacky v troch autach. Tak pozriem, co ma svokra a ci nechce nieco posunut. Oblecenie som uz dala na charitu...

Ale pocuvaj mojka, k tomu golfacu. Teraz mavaju golface za take smiesne sumy 500-600 korun v Barnas Hus. A v juni som markedsdager, to byt tebou, tak kupim tam.

Ja mam Oranzovy silver cross. Mozem ho pozriet... Ale byt tebou si kupim novy vo vypredajoch..

lucka184
7. jún 2013

pekny dnik prajeme ;) a este krajsi vikend

lenka3007
7. jún 2013

@lucka184 jeeej jaky je chutny chrustik 🙂

janano
7. jún 2013

@lucka184 zlatucky je...a tie vlasy 🙂

lija15
9. jún 2013

@lucka184 gratulka k drobcovi a riadny chlapisko

No kocky uz vieme dovod Ze preco volala,ona nie koli tomu ze decka kricia a placu ale koli mne,ja mam dost temperamentnu povahu- skoro ako taliani a ja dost hlasno rozpravam a stane sa ze na deti zhuknem ale to uz vtedy ked naozaj robis velku zlobu,deckam mi placu skor ako ja na nich zhuknem ale to uz len vynimocny stav a ona si myslela ze decka placu preto lebo ja na nich kricim,co neni pravda,takze koli mne tu nabehnu aby mi pomohli,aj ked nechapem ako mne pomozu ked mam taky hlas
Takze aspon som pokojnejsia,ked viem dovod,
A hlavne ked som to povedala v skolke tak hned ma vzala ucitelka do kancelarie a mojou lamavou norcinou som jej vysvetlila co sa deje tak ma upokojila,a aj dr som bola s malym lebo dost kasle a tazko sa mu dycha,tak prisla na to ze ma asi astmu...co v rodine ju nik nema...
Kocky aj vam dakujem za povzbudive slova
@janano no vodicku pije,ale kysle mlieko nehrozi ze by vypila,len akurat s tym maltextraktom musim byt opatrna,lebo z krvnych vysledkov ma lijus vysoku hladinu b12,a je na hranici min zo zelezom,ale dakujem podavam jej pravidelne laktulozu tak sa to ako tak upravilo,kaka kazde 2-3 dni obcas kazdy den ale netrapi sa tak,no ma lenive crievka po mne

lenka3007
9. jún 2013

@lija15 ahoj moja, ja som sa o tomto bavila s nasim znamym, domacim. On mi spominal ze on sam uz raz volala barnevern na susedu. Ze ona bola sama s chlapcom asi 8 rocnym a ze tam bol stale krik, ale ze velky, no tiez ze prisli, odprucili sedenie u psychologa aj matke aj chlapcovi, nakoniec ze zistili, ze chlapec ma ADHD, preto si s nim mama nevedela rady, maly dostal nejake lieky ci co a mame poradil ten psycholog ako ma k nemu pristupovat ked je vzdorovity a pod. Nic neboj, vsetko bude OK. 😉
A neskusala si malej ovsene vlocky, bud kasu alebo celkovo s mlieckom, to u nas zabera ako gutalax, vecer si maly da a rano ma vystarano 😀

lenka3007
11. jún 2013

Ahojte kocky. Prosim vas, otec potrebuje nieco ako mate u nas potvrdenie od zamestnavatela, kde sa vypisuje rocny zarobok, ale nie to od danoveho, ako si to mam pytat u jeho sefa? neviem dojst k nejakemu slovu ako to nazvat 😀 (som ja truba, ze?)

norwayka
12. jún 2013

@lija15 milacik, ako ste dopadli? Ako sa mas?

norwayka
12. jún 2013

@lenka3007 napriklad: inntektsbekreftelse med årsinntekt, med årslønn nejak tak

lenka3007
12. jún 2013

@norwayka dakujem srdiecko, idem mu napisat skor jak zmizne na dovolenku...

@lija15 ahoj moja, dnes som na teba myslela cely den... ako to dopadlo? verim ze je vsetko OK 😉

zdeni1302
13. jún 2013

ahojte baby kde zozeniem pohanku? a ako vyzera obal nemate foto? hladala som ju v obchode, ale nevidela som.,.

norwayka
13. jún 2013

@zdeni1302 hladaj bokhvete mas aj bokvetemel a bokhveteflaks... Ked nenajdes v obchode, najdes v tych zdravych obchodoch...

Pozeraj butiky ako Ultra, Meny,...

zdeni1302
13. jún 2013

@norwayka ano viem ze sa to vola bokhvete akurat neviem ako to vyzera aby sa mi lahsie hladalo ...

lija15
13. jún 2013

Ahojte kocky
No navsteva dopadla,tak ze tetusa zrazu cez noc pochorela a nedoslavila sa,ale dohodnuta bola fastlege lebo ona ma velmi dobre chape,takze budu volat aby dosli dve tetusky plus dr a aj tlmocnika pre mna,aby som necakala na mm pokial mi prelozi ale aby som sa hnes zapojila do debaty,a najhorsie ze az po troch mesiacoch to uzvru co je premna teraz dost stresujuce,kedze som s deckami sama a budu este aj ferie takze budem rada ak to zvladnem
Ste poklady ked ste na mna mysleli cenim si to

janano
14. jún 2013

@zdeni1302 u nas v obchode Life maju tuto...aj cele zrna aj vlocky

janano
14. jún 2013

@lija15 nie je to nic prijemne, ale neboj, vsetko bude ok...drzim palce, az to rychlo uzavru 🙂

zdeni1302
14. jún 2013

@janano dakujem aj obrazok 😉 pozriem sa na to urcite... ten amaranth som nakoniec tiez kupila ale to som ho nahodou objavila na Sk tak vyskusam to len supnes take ako je do jedla ci s tym aj nieco robis?

janano
14. jún 2013

muku davam vsade, kde sa da..palacinky, chlieb, kolace...a zrna napr. do jogurtu...len nechas napucat, nic nerobis

norwayka
15. jún 2013

@janano o com taz hovoris? O pohanke alebo amaranthe?

janano
15. jún 2013

@norwayka o amaranthe 🙂

janano
15. jún 2013

citali ste??? http://www.ta3.com/clanok/1021589/norsko-zavadz...
A chlapi tu asi zacnu rodit 😝

norwayka
15. jún 2013

@janano ja by som hned isla. Aspon sa clovek nieco nauci....

lenka3007
16. jún 2013

@janano
@norwayka ja by som nesla ani nahodou, by som si nos rozdrvila pri prvom skoku cez kozu 😀 😀 a oni tu maju aj pre chlapov povinnu vojensku sluzbu?

norwayka
17. jún 2013

Boze, ako ja milujem tento cas a vsetky vypredaje...hehehehe a to nahodou som si povedala, ze nebudem objednavat nic. Ale vynimka je vypredaje v obchodoch 🙂 jippiiii

lenka3007
17. jún 2013

@norwayka jake? kde? zas som volaco prehliadla? 😀 😀

norwayka
17. jún 2013

@lenka3007 milacik, teraz budu vsade vypredaje. A neviem ako u vas, popytaj sa, kedy mate handelsdag. To je den-dva-vikend tento alebo buduci tyzden a to vypredavaju vsetko za smiesne sumy. Ja som chodievala do kristiansandu, ale teraz uz chodim len u nas a to je v stvrtok alebo piatok. Bohate staci sa vyburit u nas a podporit. A velke centra ako u nas sørlandssenter zacinaju alebo zacali minuly tyzden a bude to trvat ale do konca juna. Napriklad kapphal, lindex uz zacali. Urcite aj hm...

lenka3007
17. jún 2013

@norwayka no ani nehovor, zajtra som hned v Bryne 😀