Narodili sa vám detičky v októbri 2005?

nehetka
27. sep 2007

Nájdem maminky ktorým sa narodili detičky v tomto roku? 🙂

tinasc
8. nov 2008

áno absolvovala, pred tromi týždňami. Presne to neviem ani ja proti čomu to je, viem ale určite že jedno z toho je proti tetanu. Bola kombinovaná, takže ešte proti niečomu to ešte bolo. Tiež ju pichali do stehna, mala to dosť napuchnuté, ešte teraz jej je to vidno. Tiež to neviem vyčítať z očkovacieho preukazu. Nás ešte čaká preočkovanie proti hepatitíde A.

emlika
9. nov 2008

uhmmm, Emm nemala to stehno napuchnute, uz v ten den nebolo vidno ani ten pichanec, ale dva dni po tom sa este stazovala ze ju boli nozicka a aj tak divne chodila, akoby krivala. (mne to pripomenulo aj pripominalo Pendeponku, to sa picha ale az vo vyssom veku...)... teraz uz je v pohode. Tiez ju caka este preockovanie zltacky. Uz teraz sa bojim aj za nu, bo furt ked ide k dr. tak jej len zle robia. Aj ked teraz co bola chora naposledy, co s nou bol tato, tak jej brali z prsta krvicku a ze vobec neplakala (co ked bola mensia sa to bez kriku neobislo), ale uz pri tej "pendeponke" plakala....ani sa jej nedivim.....

tinasc
10. nov 2008

no tak to máte dobré, Ivka to mala napuchnuté, fialové a tvrdé, ani som sa jej toho nemohla dotknúť... Ešte teraz jej to vidno a to už je od toho skoro mesiac... asi každé dieťa reaguje inak, hoci doteraz nemala vôbec žiadne reakcie. zo žiadneho očkovania ak nerátam teploty... pomaly ju pripravujem na to, že pôjdeme na preočkovanie, ale ešte jej nechám týždeň 😀 však ona to nejako prežije...
inak ako sa máte?

tinasc
13. jan 2009

nuž sem už asi nikto nechodí 🙂 😉 babule už asi všetky pracujete, tak prajem veľa pracovných úspechov. Ivka ešte stále nie je škôlkárka, tak nemáme nič nové 😉

emlika
22. jan 2009

ahoj tinasc
pisem troska po dlhsej dobe....no je to tak u mna, ze odkedy robim tak nemam cas uz skoro absolutne na nic, na kompe riesim len nevyhnutne veci,....robim v banke, tak si to vies asi predstavit ten blazninec (koniec roka, Euro k tomu...), cisto na porazku. Zatvarame o 16tej a domov chodim okolo 18tej. Pre malu do skolky som nebola ani napamatam, snad este dakedy v novembri naposledy!! Cez vianoce mali prazdniny, tak bola doma s tatinom, ja som chodila neskoro z roboty takze nebyt vikendov tak ani neviem ze mam rodinu! ale uz sa to ukludnuje pomaly, tak sa tesim ze uz pridem aj "normalne" domov, resp. do skolky pre malu poobede....

tinasc
23. jan 2009

ahoj Emlika, tak to verím, že to bola zaberačka, hlavne ten koniec roka. Hlavne, že má kto pre Emmku chodiť do škôlky, to je len výhoda 🙂 ale ako píšeš tak sa situácia trochu ukľudní a budeš mať viac času 🙂 😉 tak Ti prajem pevné nervy a veľa pracovného elánu 🙂

muska.v
12. feb 2009

a ja sa tiez ozyvam, po dlhsej dobe, teda vlastne manzel, muska.v musi o tejto hodine lezat s malym dobrym synacikom...🙂 ze dnes ak odrak tancoval na karnevale s lienockou🙂

tinasc
16. feb 2009

ahojte vidím, že sa všetci ozývame len tak sporadicky, my zase riešime škôlku, uvidíme ako to dopadne, držte nám palce 🙂 😉

tinasc
19. máj 2009

ahojte, už sem nikto nechodí?? asi máte veľa roboty, u nás sa toho veľa nezmenilo, Ivka by mala ísť do škôlky, zatiaľ je to na nejakých 90% isté, ešte sa uvidí. Inak vám prajem všetko dobré 🙂 hádam sem ešte niekedy nakuknete a dáte vedieť ako sa máte 🙂

emlika
14. aug 2009

cauko tinasc, tak ako skolka? uz je to "na beton"? no my uz budeme mat druhacku,.....teraz mame prazdniny v skolke (cely august), takze si teraz uzivame a vselijako to jej volno platame kade tade aby sme ju nemuseli dat do nahradnej ms. A dari sa nam to zatial viacmenej uspesne, sme s nou vacsinou ja a ocko 🙂))
tak este pekne leto prajeme
vsetkym 🙂)

tinasc
5. júl 2010

ahojte, už tu nie sú žiadne maminy s októbrovými detičkami?

rodinnevikendy2
20. máj 2013

Jeeej, ahojte, aj moja dcerka je 12.10.2005. Velmi sa tesim, ze som nasla tuto temu. 🙂
Ako sa mate? Ma niekto uz druhaka? Ja som daôla dcerku do skoly skor a uz sme druhaci-

tinasc
1. jún 2013

@rodinnevikendy2 ahoj, nie ja som počkala ešte rok a do školy išla skoro ako 7 ročná a druháčka bude po prázdninách 🙂