Nechcené druhé tehotenstvo. Je tu niekto taký?

kaskya
7. jan 2009

ahojte maminky, mam 9 m synceka a vcera som zistila, ze som opat tehotna. este sme neplanovali druhe, chceli sme najrpv vyriesit mnoho inych veci, ale podarilo sa a moje pocity su zmiesane. hnevam sa preto na seba, ze sa netesim ako ked som cakala prve dietatko. bojim sa ze to nezvladnem. je tu niekto s niecim podobnym?

lyongirl
22. jan 2009

lucinka - mne vôbec nevadí, že prispievaš 😉 , veď koľko báb to len číta a nič nenapíše.....
Na euro si ani tak ľahko nezvyknem, všetko prerátavam, tie čudné ceny mi nič nehovoria, neviem si to v nich porovnať 😀
Ja umelé vitamíny beriem ako som písala, nie som ani proti, ani za, len jednoducho neviem, či mám dosť vitamínov zo stravy, je to dosť ťažko odhadnúť, tak sa sem, tam istím umelými....
A taká dovča - no tak by som si oddýchla.... lebo zasa som naštvaná. Muž je celé dni v riti a ked príde aj skôr, tak nič nerobí, zasa som teraz vysávala a umývala vaňu, záchod a umývadlo a po týchto činnostiach mám pocit, že už asi porodím a dobre to vie a nepomôže ani keby čo. Potom mu musím za všetko nadávať a on sa len vyhovára.... je mi teraz poriadne na prd. Unavená, ubolena a nasr.ná.....

lucinka1104
22. jan 2009

lzon musíš sa viac šetriiť ja mám šťastie muž mi chodí domov peravidelne o 16-00 a dosť mi pomáha

lyongirl
22. jan 2009

no, práve som dožehlila mimčove veci, čo si chystám 😝 , ale aspoň boli s malým v obchode a kúpili čo som chcela, ale samozrejme kúpili aj kopu iného navyše a potom sa MM čudoval, že koľko toho v chladničke máme, teda napíšem konkrétnejšie, včera som pokúpila kóóópu jogurtov a pudingov a samozrejme, že do chladničky chodí asi s klapkami na očiach, lebo to kúpil tiež a čudoval sa...

wali
23. jan 2009

mercy, hovorieva sa to, ze ti chyba zelezo, ale ci je to ozaj pravda, neviem. beries nejake tabletky vitaminove?

lyongirl - podla mna si spravila dobre s tym overalikom, ved ozaj, ze za 200,- nie je o com 😎
no vy ste zodpovedne, ked papate ovocie, ja som akurat dotlacila pekne kaloricky puding 😝

lyongirl
23. jan 2009

tak o tých pudingoch viem aj ja svoje, malému kupujem v Kauflande jogurty a sebe tie miešané pudingy 😀 , ale teda snažím sa aj ovocie, ale nakoľko mám neskutočnú chuť stále na sladké/a tak to aj vypadá/, tak nemôžem stále len čokoládky, ale sem, tam si dám puding, hroznový cukor, horalku 😀
Dnes som ten overal zaplatila a tááák sa naňho tešííím 😀 , aj mužovi sa páčil, len sa čudoval, že je modrý...tak mu hovorím, že ružový máme v skrini po krsniatku 😀 . Pôvodne som chcela neutrálny, lebo stále dúfam, že by to chlapec nemusel byť..., len nič neutrálne, pekné a lacné som neobjavila.

wali
26. jan 2009

lyongirl, to vobec nevadi, ak bude modry overalik nosit dievcatko. ja tiez dufam v dievca a ak to naozaj vyjde, bude nosit vacsinu veci po Jakubovi, cize tiez chlapcenskych. samozrejme, ze si nieco dievcenske neodpustim kupit 😝 ale urcite nie vsetky veci.
u mna z chuti viedla hodne dlho zmrzlina - stale nejaka musi byt v mrazaku. a samozrejme vypekam kolace akoze pre draheho a vzdy vacsinu plechu zdlabnem sama 😀 no tak to nepotrebuje ani komentar...

lyongirl
26. jan 2009

ahoj, tak náš drobec aj keby bol dievča, tak tiež nosí všetko po Alexovi, v dnešnej dobe mi príde úplne normálne, že dievčatá nosia modrú a chlapci červenú... iba ružová mi na chlapca samozrejme nesedí 😀 . Alex mal aj dosť vecí v zelenom, na tú sme s mužom zaťažení, takže toto neriešim, ale predsa len som nejaký overal chcela objednať, aj keď ako som písala, chcela som v neutrálnom, ale som spokojná, lebo síce po krsniatku máme, ale ružový a má to byť podľa dr. chlapec a neponesiem ho v ružovom s pôrodnice k doktorke....hneď by sa potešila, že máme dievčatko a kto by to všetkým vysvetloval, že nie, to je chlapec, asi by si ťukali po čele, že čo robí v ružovom 😀
Zmrzka mi chutila pri Alexovi, teraz nejaké výrazné chute až na to sladké nemám, ale akurát som volala mužovi, nech objedná v reštike čiernohorský a donesie mi. Ja to tak dobre spraviť neviem a taká som hladná a takú mám na to chuť ešte so zeleninkovou oblohou a cesnakovým drezingom, no mňam, asi umriem od hladu, kým príde....
no a dnes som bola u gynekológa a zajtra idem na kardio - mávam zrýchlený tep a hučí mi v ušiach, keď si lahnem, pár sekúnd mám pocit, že mi niečo tlačí na pľúca a nemôžem sa dobre nadýchnuť, v noci mi býva dosť blbo, tak ma musia vyšetriť. Posledné 2 dni nič nerobím, minulý týždeň som toho porobila dosť a neviem, či toto všetko nie je dôsledkom, takže sa trošku flákam.... 😀 , varím len polievku....

wali
26. jan 2009

lyongirl, hm, radsej davat na seba pozor 😒 no som zvedava, co ti zistia, potom napis. taketo stavy nastastie nemavam a odkedy som obmedzila nosenie Jakuba, tak aj tie krce presli. z tych chuti je este dobre, ked vies, na co mas chut. ja mam stavy, ked by som si dala NIECO. ale kym pridem na to, co by to malo byt, tak pojem kadeco a potom som prejedena 🙄

lyongirl
4. feb 2009

čaute, nejako flákate túto tému keď som tu neni....
Som už vyše týždňa v nemocke, takže sem tak skoro neprídem, mala som kontrakcie a budem tu asi až do pôrodu, len dúfam, že drobec v brušku vydrží čo najdlhšie a nebude sa ponáhlať. Cítim sa pod psa, oberá ma o všetku energiu, mám ťažkosti s dýchaním, proste tie problémy, čo som písala a je to stále horšie. Musia mi porobiť vyšetrenia aby sa zistilo čo a ako....
Držkajte sa 😉

wali
5. feb 2009

😨 teda lyongirl, no to ma mrzi!! aj sa mi zdalo cudne, ze si nenapisala, ako si dopadla na tom vysetreni. no nic moc. tak drzim palce, aby drobcek vydrzal v brusku co najdlhsie a aby si sa zacala citit lepsie!

kaskya
autor
16. jan 2015

Ahojte, tak sa ozývam 🙂

Moja neplánovaná dcérka kvôli ktorej som založila túto diskusiu už má 5 rokov 😀 je to najúžasnejšie stvorenie v mojom svete 🙂 Takže keď sa na niečo netešíte a naozaj premýšľate či to zvládnete, tak to zvládnete a dieťatko vás o tom bude presviedčať každý deň, že nič lepšie vás v živote nemohlo postrehnúť 🙂 😎 😀 😵