Panicka porucha a uzkostne stavy.

Ahojte trpite niektora panickou poruchou a uzkostnymi stavmi?Liecite sa alebo ste sa liecili?Mam zacat uzivat AD a dost sa toho bojim pretoze prve dni uzivania su vraj tazke,aj ked stavy ktore teraz prezivam su neskutocne hnusne😡.
bobricek1979
7. jan 2018
Ahoj môžeš opísať tie stavy? Zistili ti aj tetaniu?
jankagregorovaautor
7. jan 2018
Ahoj bobrik 1979,nie tetaniu mi nezistili.A stavy?Klasicke ako pri pp a uzkosti-busenie srdca,stazene dychanie a neskutocny strach ,pocit ze musim niekam ujst ,presla som kadejakymi vysetreniami-EKG,neurologia,plucne,gastro,vsetko v uplnom poriadku,
jankagregorovaautor
7. jan 2018
Bola by som neskutocne rada keby tu bol niekto s podobnym problemom,petoze uz len to ked sa s niekym o moj problem podelim mi pomaha.Dr mi predpisal seroxat,a vecer aj xanax
babulasilvia
7. jan 2018
@jankagregorova
Ahoj, mala som tie isté problémy, úzkosti, búšenie, odmietala som psychiatria, trápila som sa vyše roka, ale nakoniec som išla k doktorovi a predpísal mi citalec. Brala som ho cca rok , a postupne som ho vysadila. Musím povedať že má zachránil a teraz som v poriadku.
dominika_sk
31. jan 2018
Ahoj, ja sa pripajam. Tiež mam uzkosť, ale extremnu. Čo by si chcela vedieť
1januliatko
1. feb 2018
@jankagregorova nemusis sa bat, je velmi dobre ze si vyhladala pomoc, ja som napriklad uzivala neurol s citalecom. musis sa naucit zit s touto nasou blaznivou poruchou 🙂 pretoze to je uz navzdy. ja s tym zijem uz asi 13 rokov ak nie viac uz to ani nepocitam 🙂 ale zaciatky boli tazke ako pri vsetkom,
lenko
1. feb 2018
Moj syn tak si uzivam s nim. Berie lieky je to lepsie.
bobricek1979
2. feb 2018
@jankagregorova no tiež som prešla všetkým možným
ticko
14. feb 2018
@jankagregorova to čo ti predpisali je velmi dobre seroxat ale musiš počkaj kim zaberie niekedy to trva aj mesiac a neurol je na uzkost držim palce
antea50
Dnes o 10:45
Ahojte zapájam sa do tejto debaty nakoľko aj ja trpím panickou poruchou,depresiou,uzkostnou generalizovanou poruchou .Liecim sa na na to uz 17 rokov .Od roku 2014 som sa fakt citila skvele brala som serlift neskor sertralin a sama od seba som si v roku 2017 vysadila lieky pretoze som si myslela ze mi je tak dobre ze uz ich nepotrebujem .bola som bez nich pol roka a na silvestra 2018 som dostala neskutocne silny panicky zachvat ,hneď som bežala k psychiatričke a od 9.1. 2018 som PN.Nasadila mi lieky ktore som predtym brala 7 rokov ,ale po par týždňoch užívania sa mi vytvorili alergické vyrážky tak mi po 5 týždňoch musela lieky vysadiť.Tento týždeň v utorok 20.2. mi predpísala Seroxat a poviem vám že sa idem zblázniť,ako s mi po ňom zhoršil stav.Mal niekto podobne stavy?Dakujem.
ticko
Dnes o 13:50
@antea50 ano moja dcera ho brala a bolo jej neskutočne tiež beriem serlift už asi 20 rokov chod k lekarovi a opis svoj stav
evelina77
Dnes o 13:58
@jankagregorova nápis mi správu prosím 🙂
evelina77
Dnes o 14:00
@antea50 mne tiež bolo neskutocne zle..hned mi ho dr.vysadil a teraz mám asentru.
antea50
Dnes o 15:38
@evelina77 ty mas panicku poruchu?....ja som na druhy den po uziti serotoxu mala za den 3 x panicky zachvat
antea50
Dnes o 17:04
@evelina77 ja som alergicka na sertralin nemozem ani serlift,ani zoloft,ani sertralin ani asentru...